Mentalne zmiany Joe De Sena na sukces

Mentalne zmiany Joe De Sena na sukces

Cztery zmiany mentalne, które odmienią Twoje życie i pomogą Ci osiągnąć sukces

Założyciel i dyrektor generalny Spartan Race Joe De Sena jako rzecz o przeciwnościach produkcji. To znaczy, przeszkody, które zasadniczo tworzysz dla siebie. Nie chodzi o utrudnianie życia. Chodzi o to, by stać się bardziej odpornym.

To było zabawne mieć tę rozmowę, mówiąc o przeciwności i twardości, podczas gdy De Sena odebrał mój telefon siedząc w jacuzzi w Vancouver, gdzie właśnie przeniósł się kilka dni wcześniej z żoną i czwórką dzieci. W rzeczywistości, kiedy jego żona przyszła do niego z obawą, że jego najstarszy syn nie będzie miał przyjaciół w nowej szkole, de Sena odpowiedział: “To Go zahartuje. Dobre. Niech się tym zajmie.”

W porządku słowa, To jest życie.

Z tego samego powodu dzieci budzą się codziennie o 5: 45 rano, ćwicząc siedem dni w tygodniu. Stara się budować wytrwałość i odporność. To nie tylko dla dzieci. Rodzina De Sena mieszkała w Vancouver zaledwie pięć dni, a ich patriarcha już opowiadał historie o wspinaniu się na górę i o tym, jak jednym z jego pierwszych zleceń było wykonanie celu dla drążka podciągającego.  Ale misja De Sena-testuj swoje granice, stale-i odnosi się bezpośrednio do kultury Spartan Race, coś, co DeSena postawiła sobie za cel, aby doprowadzić do 100 milionów ludzi na całym świecie.

“Jeśli w swoim życiu napotkasz małe przeciwności losu, będziesz przygotowany na prawdziwe gówno” – powiedział.  

Temat: Jak być bardziej produktywnym w czterech prostych krokach

To wiadomość, którą de Sena, który brał udział w Ultramaratonie Badwater (135 Mil), Lake Placid Ironman (140,6 mil) i biegu szlakiem 100 mil w Vermont w ciągu jednego tygodnia, planuje dostarczyć, gdy rozmawia z gośćmi na Tygodniu reklamowym w przyszłym tygodniu w Nowym Jorku. Musisz być gotów cierpieć w życiu.

“Nie mamy już obrzędów przejścia” “Każda kultura miała rytuał przejścia, w którym chłopiec stał się mężczyzną, a dziewczyna kobietą.”

Krótko mówiąc, chodzi o to, że wszyscy musimy być twardsi. Część z nich wymaga praktyki, ale przede wszystkim perspektywy. Aby jak najlepiej wykorzystać to życie, musimy się trochę zmagać.

“Wyobraź sobie gumkę, a ja ją rozciągam. Moim zadaniem jest zrobić to tobie, do tego stopnia, że wyruszysz w spartańską podróż ” – powiedział. “To po to, aby rozciągnąć je trochę poza ich strefę komfortu, a kiedy już całkowicie się rozciągną, ta gumka, wyciągnę jeszcze większą gumkę i rozciągnę cię dalej. Bo życie jest krótkie.”

Podobne: dziewięć suplementów, które dadzą ci impuls psychiczny

Rozmawialiśmy z de Sena o prostych zmianach psychicznych i fizycznych, które mogą zmienić sposób, w jaki patrzymy na nasze życie, wyciskamy Więcej z każdego dnia, a może nawet żyjemy trochę bardziej spartańsko.

Declutter Your Life

“Osobiście wierzę, że szczęście nie pochodzi z dodawania kolejnych rzeczy do swojego życia” – powiedział De Sena. Zbyt często przywiązujemy nasz postrzegany poziom sukcesu i szczęścia do rzeczy, które możemy kupić, takich jak dom lub nowy samochód. De Sena mówi, że można osiągnąć szczęście, zabierając rzeczy.

I to właśnie ludzie robią, gdy biorą udział w wyścigu takim jak spartańska Bestia, na przykład, spartański wyścig tak długi jak Półmaraton, Zwykle życzą sobie intensywnych podjazdów na wysokości i przeszkód, które atakują cię co dwie mile. Kiedy o tym pomyślisz, de Sena zauważył, że uczestnicy rozbierają rzeczy, które uważają za najbardziej wygodne — kanapę, telewizor i wszystkie rzeczy, które zapewniają im komfort — i wymieniają je na doświadczenie, które może sprawić, że twoje ciało będzie bolało w sposób, o którym nie wiedziałeś, że jest to możliwe.

“Jest trochę prawdziwej wolności w dotarciu do miejsca, w którym wszystko, czego naprawdę chcesz, to jedzenie, woda i schronienie” – powiedział.

Powiedz Sobie: “Dostaję” Zamiast “Muszę”

Łatwo jest przejrzeć listę rzeczy do zrobienia i pomyśleć o wszystkich zadaniach, które musisz ukończyć, e-mailach do wysłania, sprawunkach do wykonania i zadaniach, których chcesz uniknąć, i być obciążonym odpowiedzialnością. Ale De Sena sugeruje odwrócenie tych myśli i zobaczenie okazji do działania. Masz zdolność do podejmowania decyzji o swoim życiu i zdolność do podejmowania małych decyzji, które mogą wpływać na Ciebie w namacalny sposób. Spójrz na każdą chwilę jako na okazję zamiast na ciężar.

Zacznij Wcześnie

De Sena pamięta, jak dorastał w Queens w stanie Nowy Jork i słyszał Ciężarówki jeżdżące nad jego domem wczesnym rankiem. “Nawet faceci robią złe rzeczy i idą do więzienia, ci faceci też wcześnie wstali, powiedział. “Więc w mojej głowie, faceci, którzy zrobili gówno, byli szanowani i zarabiali pieniądze, wstali wcześnie. Zawsze to ceniłem.”

I poradził, aby zacząć dzień od pościelenia łóżka rano. To mała rzecz, ale liczy się każde osiągnięcie i w ten sposób już rozpocząłeś dzień od bycia produktywnym. Zacznij od zrobienia, powiedział.

Temat: 10 książek, które każdy człowiek musi być bardziej skuteczny

Zachowaj Perspektywę

Przypomnij sobie, że zawsze może być gorzej, co teoretycznie zawsze sprawia, że masz szczęście. “Możesz być martwy i nic nie przebije tego” – powiedział De Sena.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts
Mężczyzna w ubraniach fitness rozciągający się na zewnątrz i patrząc na nogę
Read More

Powody utraty mięśni

Powody utraty mięśni Czy Twoje nawyki zdrowotne i Fitness powodują utratę mięśni? Mackenzie Shand 29 marca 2021 roku…