Mentalne zmiany Joe De Sena na sukces

Mentalne zmiany Joe De Sena na sukces

Cztery zmiany mentalne, które odmienią Twoje życie i pomogą Ci osiągnąć sukces

Założyciel i dyrektor generalny Spartan Race Joe De Sena jako rzecz o przeciwnościach produkcji. To znaczy, przeszkody, które zasadniczo tworzysz dla siebie. Nie chodzi o utrudnianie życia. Chodzi o to, by stać się bardziej odpornym.

To było zabawne mieć tę rozmowę, mówiąc o przeciwności i twardości, podczas gdy De Sena odebrał mój telefon siedząc w jacuzzi w Vancouver, gdzie właśnie przeniósł się kilka dni wcześniej z żoną i czwórką dzieci. W rzeczywistości, kiedy jego żona przyszła do niego z obawą, że jego najstarszy syn nie będzie miał przyjaciół w nowej szkole, de Sena odpowiedział: “To Go zahartuje. Dobre. Niech się tym zajmie.”

W porządku słowa, To jest życie.

Z tego samego powodu dzieci budzą się codziennie o 5: 45 rano, ćwicząc siedem dni w tygodniu. Stara się budować wytrwałość i odporność. To nie tylko dla dzieci. Rodzina De Sena mieszkała w Vancouver zaledwie pięć dni, a ich patriarcha już opowiadał historie o wspinaniu się na górę i o tym, jak jednym z jego pierwszych zleceń było wykonanie celu dla drążka podciągającego.  Ale misja De Sena-testuj swoje granice, stale-i odnosi się bezpośrednio do kultury Spartan Race, coś, co DeSena postawiła sobie za cel, aby doprowadzić do 100 milionów ludzi na całym świecie.

“Jeśli w swoim życiu napotkasz małe przeciwności losu, będziesz przygotowany na prawdziwe gówno” – powiedział.  

Temat: Jak być bardziej produktywnym w czterech prostych krokach

To wiadomość, którą de Sena, który brał udział w Ultramaratonie Badwater (135 Mil), Lake Placid Ironman (140,6 mil) i biegu szlakiem 100 mil w Vermont w ciągu jednego tygodnia, planuje dostarczyć, gdy rozmawia z gośćmi na Tygodniu reklamowym w przyszłym tygodniu w Nowym Jorku. Musisz być gotów cierpieć w życiu.

“Nie mamy już obrzędów przejścia” “Każda kultura miała rytuał przejścia, w którym chłopiec stał się mężczyzną, a dziewczyna kobietą.”

Krótko mówiąc, chodzi o to, że wszyscy musimy być twardsi. Część z nich wymaga praktyki, ale przede wszystkim perspektywy. Aby jak najlepiej wykorzystać to życie, musimy się trochę zmagać.

“Wyobraź sobie gumkę, a ja ją rozciągam. Moim zadaniem jest zrobić to tobie, do tego stopnia, że wyruszysz w spartańską podróż ” – powiedział. “To po to, aby rozciągnąć je trochę poza ich strefę komfortu, a kiedy już całkowicie się rozciągną, ta gumka, wyciągnę jeszcze większą gumkę i rozciągnę cię dalej. Bo życie jest krótkie.”

Podobne: dziewięć suplementów, które dadzą ci impuls psychiczny

Rozmawialiśmy z de Sena o prostych zmianach psychicznych i fizycznych, które mogą zmienić sposób, w jaki patrzymy na nasze życie, wyciskamy Więcej z każdego dnia, a może nawet żyjemy trochę bardziej spartańsko.

Declutter Your Life

“Osobiście wierzę, że szczęście nie pochodzi z dodawania kolejnych rzeczy do swojego życia” – powiedział De Sena. Zbyt często przywiązujemy nasz postrzegany poziom sukcesu i szczęścia do rzeczy, które możemy kupić, takich jak dom lub nowy samochód. De Sena mówi, że można osiągnąć szczęście, zabierając rzeczy.

I to właśnie ludzie robią, gdy biorą udział w wyścigu takim jak spartańska Bestia, na przykład, spartański wyścig tak długi jak Półmaraton, Zwykle życzą sobie intensywnych podjazdów na wysokości i przeszkód, które atakują cię co dwie mile. Kiedy o tym pomyślisz, de Sena zauważył, że uczestnicy rozbierają rzeczy, które uważają za najbardziej wygodne — kanapę, telewizor i wszystkie rzeczy, które zapewniają im komfort — i wymieniają je na doświadczenie, które może sprawić, że twoje ciało będzie bolało w sposób, o którym nie wiedziałeś, że jest to możliwe.

“Jest trochę prawdziwej wolności w dotarciu do miejsca, w którym wszystko, czego naprawdę chcesz, to jedzenie, woda i schronienie” – powiedział.

Powiedz Sobie: “Dostaję” Zamiast “Muszę”

Łatwo jest przejrzeć listę rzeczy do zrobienia i pomyśleć o wszystkich zadaniach, które musisz ukończyć, e-mailach do wysłania, sprawunkach do wykonania i zadaniach, których chcesz uniknąć, i być obciążonym odpowiedzialnością. Ale De Sena sugeruje odwrócenie tych myśli i zobaczenie okazji do działania. Masz zdolność do podejmowania decyzji o swoim życiu i zdolność do podejmowania małych decyzji, które mogą wpływać na Ciebie w namacalny sposób. Spójrz na każdą chwilę jako na okazję zamiast na ciężar.

Zacznij Wcześnie

De Sena pamięta, jak dorastał w Queens w stanie Nowy Jork i słyszał Ciężarówki jeżdżące nad jego domem wczesnym rankiem. “Nawet faceci robią złe rzeczy i idą do więzienia, ci faceci też wcześnie wstali, powiedział. “Więc w mojej głowie, faceci, którzy zrobili gówno, byli szanowani i zarabiali pieniądze, wstali wcześnie. Zawsze to ceniłem.”

I poradził, aby zacząć dzień od pościelenia łóżka rano. To mała rzecz, ale liczy się każde osiągnięcie i w ten sposób już rozpocząłeś dzień od bycia produktywnym. Zacznij od zrobienia, powiedział.

Temat: 10 książek, które każdy człowiek musi być bardziej skuteczny

Zachowaj Perspektywę

Przypomnij sobie, że zawsze może być gorzej, co teoretycznie zawsze sprawia, że masz szczęście. “Możesz być martwy i nic nie przebije tego” – powiedział De Sena.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts
Człowiek rozciąganie w fitness kompresji ubrania na torze
Read More

Zalety odzieży uciskowej

Zalety odzieży uciskowej Od ochrony mięśni do poprawy wyników sportowych Jack Dawes 25 lutego 2021 roku Podziel się…
Trio talerzy obciążeniowych firmy Rogue, CAP Barbell i Hulkfit.
Read More

Najlepsze Płytki Wagi

Najlepsze Płytki Wagi Przenieś swoje dźwigi na wyższy poziom dzięki tym ulepszeniom ciężarków Ashley Keegan 23 sierpnia 2021…