Stań Się Silniejszy Z Własnym Masażem

Stań Się Silniejszy Z Własnym Masażem

Jak Piłka Do Samodzielnego Masażu Może Pomóc Ci Stać Się Silniejszym

Zespół redakcyjny AskMen dokładnie bada i recenzuje najlepszy sprzęt, usługi i zszywki na całe życie. AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę.


“Dla wielu z nas żyjemy i umieramy według koncepcji” to, co nas nie złamie, czyni nas silniejszymi”, mówi Ian Nurse, DC, założyciel Wellness in Motion i kręgarz dla drużyny biegowej Boston Athletic Association o wysokiej wydajności.

To proste założenie: jeśli chcesz stać się silniejszy, musisz przesunąć swoje granice.

Ale podczas gdy zestawy burpees i codzienne zajęcia CrossFit z pewnością uczynią cię silniejszym, przychodzi moment, w którym cała ta ciężka praca działa przeciwko tobie, sprawiając, że twoje mięśnie są słabsze, wyjaśnia Pielęgniarka.

Przepracowane mięśnie i zużycie codziennego życia i ćwiczeń może prowadzić blizny – forma ciała plastra-które gromadzą się nad mięśniami, ścięgien,więzadeł, powięzi i nerwów, mówi. I chociaż wydaje się to dobrą strategią ochronną, tkanka bliznowata nie ma takiej samej elastyczności i elastyczności jak zdrowe mięśnie.

“Ponieważ nie wydłuża się jak normalny mięsień, obszary z bliznami będą miały ograniczony zakres ruchu, a tym samym wpływają na oś obrotu stawu.”

Ponieważ tkanka bliznowata działa jak klej, ogranicza również włókna funkcjonalne. I jak mówi Pielęgniarka: “mniej zdrowych włókien mięśniowych wypalania oznacza po prostu zmniejszenie mocy wyjściowej.”

Dobra wiadomość: za pomocą piłki do masażu lub urządzenia trigger point można zwolnić napięcie w mięśniu. “Może to uwolnić ciasne włókna, dzięki czemu mięsień przechodzi przez większy zakres ruchu”, mówi Scott Weiss, D. P. T., C. S. C. S., fizjoterapeuta i certyfikowany trener sportowy w Nowym Jorku. “Przekłada się to na możliwość rozwijania pełnej siły we wszystkich włóknach i pełnego zakresu ruchu.”

Nacisk na punkty spustowe może również rozluźnić układ nerwowy, uwalniając napięcie w mięśniach za pośrednictwem szlaków nerwowych.

Nadmiernie rozwinięte, napięte lub skrócone mięśnie-piersiowy główny, pachwina i łydka-są dobrymi kandydatami do tego rodzaju terapii. Pośladki, źródło ruchu i siły ciała, są również warte celowania. Siedząc, mamy tendencję do ich kompresji, co prowadzi do napięcia, mówi Pielęgniarka.

Poniżej niektóre ruchy piłki do masażu, aby spróbować na własną rękę.

Zwolnienie Biodra Przy Ścianie

Oprzyj prawe biodro o ścianę z piłką do masażu między biodrem a ścianą. Tocz się z piłką, aż znajdziesz delikatne miejsce. Jeśli czujesz drętwienie, mrowienie lub strzelający ból, prawdopodobnie podrażniasz nerw kulszowy. Przesuń i ponownie przyciśnij. Powtórz 5 do 7 razy w ciasnym miejscu, a następnie przejdź do innego miejsca i powtórz. Po leczeniu kilku plam, unieś prawe kolano w kierunku klatki piersiowej, utrzymując nacisk na piłkę i ścianę i obróć stopę do wewnątrz w kierunku lewego kolana. “Dzięki ruchowi można uzyskać dostęp do głębszej warstwy mięśni pośladkowych zwanych rotatorami zewnętrznymi”, mówi Pielęgniarka. Zmień strony.

Uwalnianie Łydek

Usiądź z nogami przed sobą, opierając się na rękach. Krzyżuj jedną nogę nad drugą, aby dodać więcej nacisku na to łydki cały czas z piłką będzie pod łydką. Spróbuj ciągłego nacisku przez 30 do 90 sekund na punkcie spustu, mówi Weiss. Wykonaj dwie lub trzy rundy.

Uwolnienie Pachwiny

Połóż się na brzuchu z jedną nogą w pozycji żaby. Piłka będzie pod pachwiną na nodze z przodu. Zmień strony. Spróbuj kompresji niedokrwiennej (naciskając bardzo mocno przez 5 do 7 sekund, a następnie zwalniając), sugeruje Weiss. Wykonaj dwie lub trzy rundy.

Pec Major Release

Umieść poduszkę pod głową i połóż się twarzą z piłką pod prawym Pecem. Zmień pozycje piłki, aby uzyskać różne obszary mięśni. Zmień strony. Wykonuj rytmiczne oscylacje w ciasnym miejscu, mówi Weiss. Wykonaj dwie lub trzy rundy.


Polecamy


Piłka Do Masażu Trigger Point

Wystarczająco mała, aby trzymać ją w torbie na siłownię lub codziennie zabierać ze sobą do biura, ta piłka trigger point ma znacznie lepszą przyczepność i przyczepność niż zwykła piłka tenisowa. Oznacza to, że można go łatwo używać na podłodze lub przy ścianie, aby uzyskać dostęp (i rozluźnić) trudno dostępne miejsca przed lub po treningu.
19,99 zł Amazon.com

Pro-TEC The Orb

Dostępna w trzech rozmiarach, ta piłka jest mocniejsza niż inne podobne—plus, dla osób o słabym sercu, zaokrąglone występy zapewniają głębszy, bardziej skoncentrowany Masaż. Celuj w większe mięśnie, takie jak pasma IT, ścięgna ścięgna i quady lub pracuj głęboko w mniejsze grupy mięśni, takie jak te pod stopami.
24,95 zł Amazon.com

Piłka Atlas HoMedics

Najlepsze jest to, że ta mała piłka do masażu ma wibrujące możliwości. Podczas gdy węzły zapewniają większy nacisk na mięśnie, małe pulsacje pomagają aktywować i uwolnić zmęczone, przepracowane mięśnie. Stosuj przedtreningówkę jako część rozgrzewki lub później (wibracje faktycznie pomagają w “bólu”podczas toczenia).
$9.99 w Amazon.com

Hyperice Hypersphere

Chociaż ta piłka jest z pewnością większa niż twoja piłka golfowa (ma pięć cali szerokości), zapewnia. Elitarni sportowcy i weekendowi wojownicy preferują Hipersferę ze względu na trzy prędkości wibracji o wysokiej intensywności i chwytliwą, pofałdowaną powierzchnię zewnętrzną dla głębszego masażu. Użyj go bez wibracji, jeśli chcesz, lub naładuj go i będzie miał dwie godziny mocy.
148,00 zł Amazon.com


AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą pełną
warunki użytkowania.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts
Read More

TRX Total Body Workout

TRX Total Body Workout Wzmocnij Swój Trening Siłowy Dzięki Temu Trzy-Okrągłemu Palnikowi Redakcja AskMen 14 czerwca 2017 Podziel…