Najlepsze Treningi Streamingowe

Para Ogląda Zajęcia Online W Domu

Najlepsze Treningi Streamingowe

Gdzie streamować Wysokiej Jakości trening (nawet jeśli nie masz domowej siłowni)

Zespół redakcyjny AskMen dokładnie bada i recenzuje najlepszy sprzęt, usługi i zszywki na całe życie. AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę.


Nadchodzi zima, temperatury spadają, a ludzie tracą motywację do długiej wędrówki na lokalną siłownię i walki o Czas w squat racku. Czy to znaczy, że jesteś skazany na powrót do formy? Absolutnie nie. Od początku pandemii COVID-19 zainteresowanie treningami strumieniowymi eksplodowało, a branża fitness zwróciła na to uwagę.

Powiązane: Najlepsze aplikacje dla zdrowia i fitnessu

Od zajęć z udziałem sprzętu, takiego jak bieżnie, rowery treningowe i wioślarze, po sesje fitness do treningu cardio i siłowego, istnieje trening dopasowany do poziomu umiejętności, zainteresowania i potrzeb każdej osoby w danym dniu.

Podczas gdy większość treningów strumieniowych jest dostępna na wszystkich platformach – smartfonie, iPadzie/tablecie, komputerze i urządzeniach do streamingu TV (Firestick, Roku Itp.) – niektóre są dostępne tylko na smartfonie, więc pamiętaj o tym podczas rejestracji członkostwa.


Apple Fitness+


Wraz z wprowadzeniem Apple Watch, największa firma technologiczna na świecie rzuciła swój ciężar na fitness w wielki sposób, a Apple Fitness Plus jest wynikiem. Jest to internetowa platforma treningowa oparta na subskrypcji, zapewniająca członkom dostęp do szerokiej gamy zajęć instruktażowych, obejmujących podstawy (trening siłowy, Joga, pilates, HIIT) i niektóre dodatki, których nie znajdziesz na większości innych platform treningowych online: na przykład treningi dla osób starszych lub ciężarnych.

Jeśli jesteś już podłączony do ekosystemu Apple, Możesz wiele zyskać dzięki Apple Fitness Plus, który może korzystać z urządzeń Apple, aby uzyskać zaawansowane wskaźniki sprawności, takie jak tętno, ciśnienie krwi, poziom tlenu we krwi i spalone kalorie.

Jedną z rzeczy, którą zauważysz od razu od Apple, jest ich wysoka wartość produkcyjna we wszystkich klasach, a także kaliber instruktorów. Nie jest to tania usługa, w żaden sposób, ale jeśli używasz jej codziennie, cena jest bardziej niż uczciwa za to, co dostajesz.

Plusy: Kompleksowa oferta ćwiczeń, trwająca od 5 do 45 minut, obejmująca między innymi jogę, HIIT, pilates i trening siłowy; ogromna baza użytkowników; dobrze łączy się z urządzeniami Apple, aby zaoferować zaawansowane wskaźniki fitness

Wady: Większość zajęć nie jest oddzielona poziomem sprawności, więc początkujący mogą mieć trudności z znalezieniem przyczółka; aby w pełni z niego skorzystać, musisz mieć zegarek Apple Watch

Koszt: $12.99 miesięcznie lub $99.99 rocznie

Zapisz się na Apple.com


Beachbody na żądanie


Dzięki ponad 1500 możliwościom treningu Beachbody on Demand pozwala dopasować się do sesji potu, kiedy tylko możesz, nawet jeśli masz tylko 10 minut.

Wybierz z szerokiej gamy programów, które uruchamiają gamę od treningu cardio i siłowego po mieszane sztuki walki i jogę. Każdy program powie Ci, jak długo to trwa (w dowolnym miejscu od 5 do 90 dni), ile czasu należy oczekiwać, aby umieścić w każdym dniu, aby uzyskać wyniki chcesz, i jak intensywny schemat jest. 

Dopiero zaczynasz? Wypróbuj schemat na poziomie początkującym, taki jak SHIFT SHOP. Masz już przewagę nad fitnessem? Bardziej zaawansowana transformacja: 20 może być dla ciebie lepiej dopasowana. Jeśli jednak nie możesz zdecydować się na program, możesz pozwolić, aby poręczny selektor programów znalazł idealne dla ciebie. Niezależnie od tego, jaki plan treningowy wybierzesz, możesz mieć pewność, że jest on prowadzony przez eksperta Beachbody Super Trainer — a jeśli ci się nie spodoba, zawsze możesz wypróbować inny.

Plusy: Niewielki lub żaden sprzęt nie jest wymagany, w zależności od wyboru treningu. Zapewnia również konfigurowalne plany posiłków, przepisy i filmy kulinarne, które pomogą Ci osiągnąć cele fitness ze wszystkich stron.

Wady: Nie kontaktujesz się bezpośrednio ze swoim trenerem. Możesz jednak skorzystać ze wsparcia bezpłatnego trenera, eksperckiej porady fitness i żywieniowej oraz motywacyjnej społeczności członków.

Koszt: 99 $za 12 miesięcy lub 160 $za 12 miesięcy (Shakeology Challenge Pack)

Zapisz się na BeachbodyOnDemand.com


Lustro


Oto jak działa Lustro … Wieszasz go lub podpinasz do ściany, a natychmiast staje się twoim bezpośrednim połączeniem z certyfikowanym trenerem osobistym i mnóstwem treningów strumieniowych na żądanie. To odblaskowa powierzchnia nie tylko pozwala zobaczyć siebie i zachować właściwą formę, ale także pozwala trenerowi zobaczyć ciebie. Zapewnią motywację i informacje zwrotne w czasie rzeczywistym podczas treningów cardio, sesji bokserskich, pozycji jogi i nie tylko.

Gdy nie jest używany, po prostu wygląda i działa jak zwykłe lustro. Nikt by się nie domyślił, że to twoja własna Siłownia.

Plusy: Indywidualne opinie z pewnością Cię zmotywują. Ponadto jest wyposażony w poręczny Pulsometr, dzięki czemu możesz sprawdzać wszystkie statystyki treningu i monitorować postępy w czasie.

Wady: Musisz kupić fizyczny produkt i zrobić dla niego miejsce na ścianie (choć zaledwie dwie stopy szerokości). Chociaż jest to dość drogie, możesz wypróbować go bez ryzyka przez 30 dni, aby upewnić się, że jest odpowiedni dla ciebie.

Koszt: $1,495 w / 30-dniowy okres próbny bez ryzyka

Zakup w Mirror.co


Dzienne Spalanie


Podobnie jak Beachbody, Daily Burn oferuje wiele strumieniowych programów treningowych dopasowanych do twojego poziomu sprawności, niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, czy profesjonalistą. Wybieraj spośród cardio, jogi, Spartan training, schematów masy ciała i innych. Oferują nawet super szybkie “Mini Burns” -5-minutowe treningi, które możesz łatwo pokonać między E-spotkaniami, gdy po prostu nie możesz już siedzieć przy biurku.

Nie tylko mają tysiące różnych filmów na ekranie, ale także codziennie organizują trening grupowy całego ciała. Nowe są wstrzymane podczas epidemii koronawirusa, ale na razie możesz uzyskać dostęp do przeszłej bazy danych, ponieważ nadal prowadzą inny codzienny trening, aby utrzymać Cię na palcach. Istnieje również aktywna społeczność, w której możesz znaleźć wsparcie i motywację 24/7.

Plusy: Niewiele lub żaden sprzęt nie jest wymagany do większości treningów. Niedawno wprowadzili również treningi dźwiękowe-i sesje medytacyjne-dzięki czemu możesz zabrać ze sobą swojego trenera i muzykę pompującą serce podczas podróży.

Wady: Może nie mieć tak szerokiej gamy treningów, jak niektóre inne — szczególnie dla tych, którzy szukają bardziej zaawansowanej kondycji — ale na pewno nie będziesz się nudzić z wyborem.

Koszt: $12.95 / miesiąc z 30-dniowym bezpłatnym okresem próbnym

Zapisz się na DailyBurn.com


Aaptiv


Jeśli jesteś kimś, kto nudzi się po prostu pracując w swoim salonie — lub twój dom jest nieco zbyt ciasny na sesję potu w tych dniach — Aaptiv może być idealnym rozwiązaniem dla ciebie. Treningi tylko audio nadają się całkiem dobrze do przestrzeni zewnętrznych, dzięki czemu możesz zaczerpnąć świeżego powietrza podczas pompowania serca.

Dzięki Aaptiv zyskasz nieograniczony dostęp do tysięcy treningów z dziesiątkami kolejnych wydawanych co tydzień. Istnieją sesje dostosowane do treningu siłowego, jogi i biegania na świeżym powietrzu, a nawet mają bieżnię, eliptyczne i rowerowe treningi, jeśli zdarzy ci się mieć jakiś sprzęt w domu i trzeba dodać trochę struktury i motywacji.

Dodatkowo treningi są ustawione na utwory, które już wcześniej słyszałeś — a nie jakieś gówniane utwory.

Plusy: Oferuje wiele opcji, które nie wiążą się z poceniem się na macie przed telewizorem przez godzinę. Może również naprawdę zwiększyć wykorzystanie dowolnych domowych maszyn gimnastycznych, które już posiadasz.

Wady: Nie ma interakcji jeden na jeden ani coachingu, jeśli tego szukasz.

Koszt: $8.33 / miesiąc po 7-dniowym bezpłatnym okresie próbnym

Zapisz się na Aaptiv.com


ClassPass


To, że siłownie i studia są zamknięte, nie oznacza, że nadal nie możesz korzystać z członkostwa ClassPass. Zwykle usługa pomaga zarezerwować popularne zajęcia fitness w Twojej okolicy. Nadal jednak możecie z niego korzystać, aby zarezerwować miejsce w klasach streamingu na żywo i zapłacić za każdą z nich na bieżąco, ze wszystkimi dochodami przeznaczonymi na studia do 1 czerwca. Możesz też skorzystać z ich bezpłatnej (tak, bezpłatnej) biblioteki zajęć na żądanie!

Założenie bezpłatnego konta zapewni Ci nieograniczony dostęp do 4000 treningów na żądanie-zarówno audio, jak i wideo — prowadzonych przez doświadczonych trenerów, którzy przeprowadzą cię przez wszystkie ruchy. 

Plusy: Oczywiście darmowe treningi! Ale masz również możliwość wspierania swoich ulubionych studiów, kupując kredyty na zajęcia streamingowe na żywo.

Wady: Bezpłatne treningi na żądanie nie są oczywiście interaktywne.

Koszt: Różni się w zależności od tego, ile treningów na żywo kupisz, jeśli w ogóle.

Zacznij korzystać z bezpłatnego konta na ClassPass.com


Peleton


Nie, Nie musisz upuszczać tysięcy dolarów na rower Pelotonowy lub bieżnik, aby korzystać z popularnych treningów streamingowych marki. 

Możesz wypróbować aplikację Peloton za darmo przez 90 dni i uzyskać dostęp do tysięcy zajęć na żywo i na żądanie. Jeśli masz już w domu rower stacjonarny lub bieżnię, możesz naprawdę zwiększyć swoje treningi dzięki zajęciom rowerowym i biegowym — lub zabrać je w drogę, jeśli wybierasz się na zewnątrz na solową sesję potu. Istnieje również mnóstwo innych treningów, które koncentrują się na sile, tonizowaniu, jodze i medytacji, jeśli nie masz żadnego sprzętu w domu.

Bez względu na to, co wybierzesz, będziesz korzystać ze studia na żądanie bezpośrednio na smartfonie, tablecie, telewizorze lub laptopie. Możesz nawet zachować motywację poprzez statystyki na pierwszy rzut oka na Apple Watch.

Plusy: Oferuje mnóstwo możliwości wyboru bez względu na twoje środki i możesz filtrować klasy według typu, długości, a nawet ulubionej muzyki.

Wady: Może nie być optymalnym wyborem, jeśli nie masz roweru lub bieżni w domu, ale nadal warto sprawdzić, czy możesz dostać prawie trzy miesiące za darmo.

Koszt: $12.99 / miesiąc po 90-dniowym bezpłatnym okresie próbnym

Zapisz się na OnePeloton.com


Znajdź Swojego Trenera


Jeśli naprawdę brakuje ci osobistego trenera, FindYourTrainer właśnie uruchomił wirtualne sesje, aby przywrócić ci bieg. W poprzedniej osi czasu FYT był poświęcony dostarczaniu certyfikowanych, ubezpieczonych i sprawdzonych trenerów w domu, ale oczywiście świat wygląda teraz trochę inaczej. Tak więc dostosowali się do tego, aby ich indywidualny trening fitness był jak najbardziej bezpieczny i dostępny.

Wystarczy wybrać idealnego trenera, biorąc udział w quizie FYT, a następnie wybrać spotkanie przez Skype, FaceTime, Hangouts lub Facebook Messenger. Wspólnie stworzysz plan treningowy, który utrzyma cię w formie, niezależnie od aktualnego poziomu sprawności.

Plusy: Jeśli szukasz spersonalizowanej uwagi jeden na jeden, jest to zdecydowanie najlepszy wybór.

Wady: Nie ma treningów, które można streamować na żądanie.

Koszt: $29 / sesja

Zacznij od FindYourTrainer.com

Możesz Też Kopać:

  • Najlepszy Sprzęt Do Ćwiczeń Pod $100
  • Jak zbudować domową siłownię CrossFit
  • Jak najlepiej wykorzystać Samoizolację w czasie kryzysu

AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą pełną
warunki użytkowania.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts
Read More

Easy Protein Cookies

Easy Protein Cookies Te Ciasteczka Na Zawsze Zmienią Twoje Spojrzenie Na Białko Emily Abbate 8 czerwca 2018 Podziel…