Najlepsze urządzenia do pomiaru tętna i Zegarki

Zegarek Apple watch, monitor fitness Fitbit i pasek pulsometru Polar na czerwonym tle

Najlepsze urządzenia do pomiaru tętna i Zegarki

Miej oko na Ticker z tych najlepszych trackerów

Zespół redakcyjny AskMen dokładnie bada i recenzuje najlepszy sprzęt, usługi i zszywki na całe życie. AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę.


Zdjęcia produktów z witryn sklepów.


Od liczby spalonych kalorii po tempo biegu i czas snu REM-niewiele jest elementów Twojego zdrowia i kondycji, których nie możesz mieć na oku dzięki najlepszym obecnie smartwatches i trackerom fitness. Jednym z oryginalnych i najważniejszych punktów danych na tej liście jest jednak tętno.

Podobne: najlepsze trackery Fitness i smartwatche

Możesz nie zdawać sobie z tego sprawy, ale twoje tętno może Ci powiedzieć dużo o Twoim zdrowiu i kondycji. Kiedy jesteś nieruchomy, tętno spoczynkowe dobrze wskazuje poziom stresu i ogólny stan zdrowia serca. Gdy jesteś w ruchu, szczegóły tętna pozwalają sprawdzić, czy osiągasz maksymalną docelową strefę tętna lub czy możesz przyspieszyć.

Jeśli chodzi o zakupy pulsometru, masz dwie opcje. Możesz uzyskać pasek na klatkę piersiową, który jest przeznaczony do śledzenia danych tętna i synchronizacji z innymi aplikacjami i urządzeniami, lub możesz uzyskać Monitor aktywności lub smartwatch, który zapewnia śledzenie tętna oprócz wielu innych funkcji, takich jak integracja aplikacji, Śledzenie snu, liczba spalonych kalorii i inne.

Tutaj przygotowaliśmy listę zawierającą obie te opcje. Modele te różnią się budżetem i stylem, ale wszystkie mają wysoką ocenę i entuzjastyczne recenzje od użytkowników.


Najlepsze czujniki tętna i smartwatche


Niedrogi Fitness Tracker

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/amazfit20band20520fitness20tracker.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/amazfit20band20520fitness20tracker.html

Jeśli uważasz, że Alexa Amazon jest Twoim osobistym asystentem, Amazfit jest drogą do zrobienia. Oprócz zapewnienia dostępu do ukochanego asystenta AI, Ten smukły tracker mierzy poziom tlenu we krwi, tętno i jakość snu. Piętnastodniowa żywotność baterii oznacza, że nie musisz się martwić o częste ładowanie.

Obiecująca recenzja: “Mam problemy z sercem i ważne jest, abym mógł dokładnie monitorować tętno. Ten zegarek jest tylko jeden punkt od mojego pulsu palca i śledzenia poziomu tlenu. Korzystanie z trackera ćwiczeń jest łatwe i pomocne, szczególnie w przypadku śledzenia trasy GPS … żywotność baterii w tym zegarku jest wspaniała z szybkim ładowaniem. Świetny produkt!”- C. Reid

39,99 zł Amazon.com

Szerokie Śledzenie Kondycji

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/fitbit20inspire20220health2020fitness20tracker.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/fitbit20inspire20220health2020fitness20tracker.html

Inspire 2 jest jednym z najlepiej sprzedających się modeli Fitbit, dzięki minimalnemu projektowi i licznym możliwościom śledzenia zdrowia i kondycji. Oprócz liczenia kroków, dystansu i spalonych kalorii w ciągu dnia, ten model ma Monitor godzinny 24/7. W aplikacji (na którą otrzymasz roczną wersję próbną premium) możesz przeglądać wszystkie swoje statystyki, w tym czas spędzony w strefach tętna – co jest szczególnie przydatne podczas treningów. 

Obiecująca recenzja: “Kupiłem Fitbit Inspire 2 głównie do śledzenia kroków. Byłem pod wrażeniem rekordu mojego tętna i moich dowodów zwiększonej aktywności podczas ćwiczeń. Podoba mi się przypomnienie o ruchu, gdy mam leniwy dzień!… WOW! Co za wielka wartość!”- Pat Woodman

99,95 zł Amazon.com

Monitor Pasa Piersiowego

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/polar20h1020heart20rate20monitor20chest20strap.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/polar20h1020heart20rate20monitor20chest20strap.html

Ten monitor serca z paskiem napiersiowym nie jest przeznaczony do noszenia przez cały dzień, a raczej zapewnia niezwykle dokładne monitorowanie tętna podczas pływania (jest wodoodporny), biegania, jazdy na rowerze lub wykonywania jakiejkolwiek aktywności fizycznej. Można go podłączyć do smartwatcha i aplikacji fitness, takich jak Strava i Nike, lub wyświetlić wszystkie statystyki w aplikacji Polar.

Obiecująca recenzja: “Uwielbiam tę piosenkę ” heart rate monitor”. Niedawno miałem operację serca i jestem z powrotem na siłowni. Ten monitor pozwala mi korzystać z dowolnego sprzętu na siłowni i pozwoli mi monitorować tętno. Tak więc, jeśli chodzę na zajęcia spinningowe, ćwiczę na bieżni, rowerze stacjonarnym lub trenażerze eliptycznym, wszystkie synchronizują się z tym monitorem. Podczas rehabilitacji kardiologicznej często sprawdzam na własnym monitorze i zazwyczaj jest to w 100% dokładne!”- Solon Rosenblatt

89,95 zł Amazon.com

Model Smartwatcha

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/samsung20galaxy20watch20active202.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/samsung20galaxy20watch20active202.html

Nigdy nie przegapisz rytmu z tym smartwatchem od Samsunga. Jeśli wykryje wysokie lub niskie tętno, otrzymasz automatyczny alarm. Ten model zapewnia również dostęp do monitorowania snu, liczby kroków, śledzenia tempa oraz aplikacji na telefon i usług przesyłania wiadomości, dzięki czemu nie musisz się martwić o przenoszenie telefonu na spacery, biegi, przejażdżki rowerowe itp.

Obiecująca recenzja: “Koniec z sięganiem do kieszeni, by czytać SMSy i odbierać połączenia. Bardzo wygodne, aby odbierać połączenia podczas jazdy, lub zobaczyć, kto dzwoni i pominąć … świetny sposób, aby śledzić bpm serca, i można ustawić wysokie / niskie alerty … żywotność baterii jest doskonała nawet przy stałym monitorowaniu bpm serca, co powoduje Stałe zielone migające światło pod nadgarstkiem. Ostatnio miałem kołatanie serca i poszedłem do afib, po prostu relaksując się w domu, co skłoniło mnie do zakupu. Jak na razie jestem bardzo zadowolony!”Chris

269,99 zł Amazon.com


Podobne: jak najlepiej wykorzystać swój Fitness Tracker


Model Deluxe

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/apple20watch206.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/apple20watch206.html

Prawie każda iteracja Apple Watch została wypełniona rozbudowanymi możliwościami śledzenia aktywności i wygodnym dostępem do aplikacji, połączeń i platform wiadomości, ale 6 naprawdę zajmuje się tym, jeśli chodzi o zdrowie. Oprócz kontrolowania poziomu tlenu we krwi, ten zegarek pozwala w każdej chwili sprawdzić rytm serca za pomocą aplikacji EKG.

Obiecująca recenzja: “Przez dziesięciolecia posiadałem więcej zegarków, niż mogę zliczyć, ale żaden z nich nie jest tak pomocny w śledzeniu tego, co jest ważne, aby zmierzyć mój ogólny stan zdrowia i kondycję. Oferuje dostęp do dużej części moich aplikacji na iPhone ‘ a. Szczególnie podoba mi się Czujnik Tlenu we krwi, monitor tętna i menedżer snu. Warto zainwestować.”Gerard McIntyre

399 zł przy Amazon.com

Zalecenia Dotyczące Aktywności

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/garmin20vivosmart204.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/garmin20vivosmart204.html

Garmin jest dobrze znany ze swoich wytrzymałych zegarków, które są przeznaczone do Przygód na świeżym powietrzu, ale jeśli próbujesz skupić się na tętnie, zwróć uwagę na tę bardziej niedrogą opcję. Dzięki czujnikowi pulsoksymetru na nadgarstku możesz zobaczyć szacunkowy poziom nasycenia tlenem we krwi, a Vivosmart 4 śledzi również HRV (odstęp czasu między każdym biciem serca), aby zmierzyć tętno i poziom stresu. Po zebraniu tych danych tracker udostępni Ci poziom sprawności fizycznej i przedstawi zalecenia dotyczące przyszłej aktywności.

Obiecująca recenzja: “Naprawdę kocham to urządzenie! Był stosunkowo tani w porównaniu do innych dostępnych obecnie na rynku. Dało mi to świetny wgląd w mój sen, trening, tętno i poziom stresu, wprowadzając mnie na zupełnie nowy poziom świadomości. Aplikacja jest świetna!”- Yvette Sexton

129,99 zł Amazon.com

Lekki Pas Piersiowy

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/wahoo20tickr20heart20rate20monitor.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/wahoo20tickr20heart20rate20monitor.html

Lekki i smukły, ten poręczny Monitor hr nie będzie Cię hamował podczas treningu. W stanie zsynchronizować się z ponad 50 aplikacjami, można śledzić tętno i wysłać odczyt tętna do swojego profilu peleton lub Runkeeper bez wysiłku. W przeciwieństwie do niektórych modeli monitora tętna, ta opcja utrzymuje również liczbę spalonych kalorii, jeśli jest to obszar, na którym chcesz się skupić.

Obiecująca recenzja: ‹Â€‹Â€ ” pasek jest nieco inny, ponieważ monitor zatrzaskuje się z przodu paska. Natychmiast podnosi mi tętno. Mam go sparowany ze Śrubą Wahoo i informacje są stale wyświetlane na śrubie. Pod koniec jazdy otrzymasz podsumowanie tętna w trakcie jazdy. Jestem bardzo zadowolona z tego zakupu.”- Farmkid

49,99 zł Amazon.com


Możesz Też Kopać:

  • Co warto wiedzieć o zdrowiu serca mężczyzn w każdym wieku
  • Najlepsze aplikacje dla zdrowia i fitnessu
  • Trenerzy Ujawniają, Które Wskaźniki Trackera Fitness Mają Znaczenie

AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą pełną
warunki użytkowania.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts
Read More

Trendy Fitness 2018

Trendy Fitness 2018 Oto, jak zamierzasz ćwiczyć w 2018 roku Lindsay Tigar 13 grudnia 2017 Podziel się RedTube…