Niesamowita transformacja Fitness Bryana Clivera

Bryan Cliver pozuje z biegacza wyścigu śliniaczek wewnątrz STRIDE indoor działa studio.

Niesamowita transformacja Fitness Bryana Clivera

Jak jeden człowiek w końcu uderzył w krok, aby osiągnąć swój cel

Od najmłodszych lat Bryan Cliver z Crown Point w stanie Indiana prowadził aktywny tryb życia. Dorastał uprawiając sport i utrzymywał wysoki poziom aktywności sportowej w ciągu swoich 20 lat, rozpiętość, która widziała go stale unosić się wokół znaku 150 funtów. Ale, tak jak wielu z nas, obowiązki i nieprzewidywalność życia odwróciły jego uwagę od zdrowia po tym, jak uderzył w duże 3: 0.

Powiązane: Jak odpowiedni cykl jedzenia i Fitness doprowadził jednego człowieka do utraty 200 + funtów

“Życie przyszło na mnie szybko w moich wczesnych 30s, i odpowiedział słabo,” Bryan szczerze dzieli. “W ciągu kilku lat doświadczyłem poważnego urazu, podjąłem pracę w stresie, która wiązała się z poważnymi podróżami, dowiedziałem się, że mój syn ma autyzm i doświadczyłem trzech poronień z moją żoną.”

Podczas tego ciągu trudnych wydarzeń życiowych, Bryan mówi, że spadł z powrotem na tych stresorów jako wymówki dla jego niezdrowych wyborów. Wykorzystał swoją kontuzję jako wymówkę, aby nie ćwiczyć, a jego częste podróże jako pretekst do jedzenia źle, spotęgowane przez fakt, że często zwracać się do żywności komfort, aby poradzić sobie ze wszystkim, co się dzieje. Ale jego prawdziwa chwila ” aha ” nie nadeszła, dopóki nie zaczął trenować drużyny piłkarskiej swojego syna U6 i szybko znalazł się bez tchu podczas pierwszego treningu. 

Z 210 funtów na jego 5-metr-9 ramki, Bryan wiedział od razu, że musi zacząć kilka poważnych zmian ze względu na jego zdrowie, ale jego droga do udanej i zrównoważonej utraty wagi nie zawsze był gładki jeden. 

“Upadłem płasko na twarz niezliczoną ilość razy w poszukiwaniu “szybkiego rozwiązania””, mówi, zauważając mody odchudzające, takie jak tabletki odchudzające i oczyszczające. “W ciągu tych pierwszych kilku lat wiele razy zniechęcałem się i byłem gotowy machać białą flagą.”

Bryan mówi, że jeździł tym rollercoasterem przez kilka lat, zrzucając wagę tylko po to, aby odzyskać to wszystko—a potem trochę. Przyznaje również, że jego zmagania były nie tylko fizyczne, ale także psychiczne w tym okresie czasu i regularnie zmagał się z poczuciem własnej wartości. Jednak na początku 2013, po przeszukaniu w tak wielu niewłaściwych miejscach dla właściwego rozwiązania odchudzania, Bryan znalazł przerywany post, harmonogram czasu posiłku, który cykle między z góry określonymi okresami postu i nie-postu. Wykształcił się również na takich rzeczach jak prawidłowe odżywianie i deficyty kalorii. Ostatecznie zorientował się, jak zdrowo spalić więcej kalorii, niż przyjął, i jak karmić swoje ciało odpowiednią równowagę tłuszczów, białek i węglowodanów. On również stał się całkiem koneserem smoothie!

“Uwielbiam robić własne koktajle w domu”, mówi. “Pakuję je pełne szpinaku, białka i świeżych owoców. Uwielbiam eksperymentować i prawdopodobnie nie zrobiłem tego samego smoothie dwa razy.”


Powiązane: Przeczytaj swoją drogę do szczuplejszego, silniejszego i zdrowszego ciała


Oprócz zmiany nawyków żywieniowych, Bryan dokonał innych zmian stylu życia, w tym Podróżowanie mniej do pracy, spędzanie więcej czasu koncentruje się na swojej rodzinie i dbanie o jego zdrowie psychiczne i holistyczne samopoczucie. Ten ostatni był szczególnie kluczowy, ponieważ nauczył się, że musi być cierpliwy wobec czasami zniechęcających wyników podczas swojej podróży fitness. Przykład: Bryan ustalił noworoczne postanowienie, aby ćwiczyć codziennie w 2013 roku, ale przyznaje, że upuścił piłkę niemal natychmiast.

“Po drodze napotkałem kilka rzeczywistych i postrzeganych przeszkód: brak czasu, brak wiedzy, brak wyników, ból i dyskomfort, zbyt zmęczenie, praca, podróże i wszelkie inne wymówki, które można wyczarować”, mówi.

Ale w końcu powrócił do swojego codziennego celu treningu w tym roku—w Prima Aprilis, nie mniej-i znalazł schemat treningu, który działa dla niego. Wyznaczył również początkowy cel biegania na jedną milę bez zatrzymywania się na chodzenie. Z wszystkich elementów zbliża się do postaci dobrze zaokrąglony plan dla zdrowego stylu życia, Bryan wreszcie zaczął widzieć pewne prawdziwe wyniki w 2014.

Bryan Cliver

Od lewej: Bryan przed w 2010, a po w czerwcu 2021.

Chociaż niekoniecznie opowiada się za ćwiczeniem każdego dnia bez odpoczynku, odkrył, że zamiana aktywnego dnia regeneracji na dzień odpoczynku pozwoliła na to, aby jego treningi stały się niezbywalną częścią jego codziennego harmonogramu. On nawet blokuje czas wolny w swoim kalendarzu Outlook, aby upewnić się, że jest to priorytet! Zauważa również, że jest w stanie pozostać tak oddany swojej rutynie fitness, ponieważ regularnie koncentruje się na treningach, które naprawdę lubi. Od tego czasu na nowo odkrył swoją miłość do biegania i lubi różnorodne treningi HIIT, trening siłowy, pływanie, jazdę na rowerze i wędrówki.

“Naprawdę odnowiłem swoje relacje z fitness”, mówi. “Przeszedłem od strachu przed treningiem do szczerego czekania na niego!”

Mówiąc o jego miłości do biegania, Bryan zaczął podejmować coraz trudniejsze wyścigi w wyniku całego jego poświęcenia i codziennego wysiłku. Kilometrowy jogging, z którego był kiedyś tak dumny(i słusznie!) wkrótce przekształcił się w wyścig na 5 km. To z kolei doprowadziło do 8K, potem 10K, potem Półmaraton i pełny maraton. Ciągle przesuwał swoje granice dalej i dalej, w końcu zamieniając wszystkie swoje sportowe sukcesy w triathlony i całą gamę wyścigów z przeszkodami.


Powiązane: 13 butów do biegania, które przeniosą Twoje biegi na wyższy poziom


Chociaż jest dumny z tej stale rosnącej listy osiągnięć, żaden z nich nie zbliża się do jego ostatnich osiągnięć w dziedzinie fitness. W lutym tego roku Bryan stał się dumnym franczyzobiorcą stride indoor walking and running studio w swoim rodzinnym mieście Crown Point. Mówi, że był to dla niego ważny krok, aby podzielić się swoją pasją do społeczności, filantropii, sprawności i transformacji—zarówno fizycznej, jak i psychicznej. Cieszy się również, że może oferować całoroczne zajęcia biegaczom, biegaczom i spacerowiczom na wszystkich poziomach zaawansowania i w każdym wieku, niezależnie od tego, czy trenują do wyścigu, czy po prostu poprawiają swoją kondycję.

“Jestem poza dumny z mojego studia STRIDE ze względu na naszą kulturę wsparcia, życzliwość i inkluzywność,” Bryan dzieli się z wielkim entuzjazmem i uznaniem. “Członkowie przypominają mi codziennie, dlaczego kocham to, co robię i jak moje przeszłe doświadczenia doprowadziły mnie do tego, gdzie jestem dzisiaj.”

Bryan jest pokornie świadomy wszystkich ciężkiej pracy jego podróż wymaga, i krętej ścieżki, która doprowadziła go do sukcesu, że ma teraz. Nie bierze ani odrobiny tego za pewnik, zauważając, że potrzeba było dużo cierpliwości, pokory, wytrwałości i odporności, a także zdrowego odrobiny wsparcia społeczności i umiejętności ciągłego uczenia się.

“Odniosłem sukces w tej podróży, ponieważ wiele razy zawiodłem” – zakłada. “Wyciągnąłem wnioski z niepowodzeń i zastosowałem wyciągnięte wnioski.”

Oparł się również na jednej ze swoich ulubionych mantr na te czasy, kiedy potrzebuje dodatkowego zastrzyku motywacji: “Rób zwykłe rzeczy niezbyt dobrze. Zwykli ludzie są zdolni do niezwykłych wyczynów.

Teraz 42, Bryan stracił w sumie 60 funtów od zobowiązując się do zdrowego stylu życia. On jest z powrotem do—i skutecznie utrzymanie-jego cel waga 150 funtów dzięki wszystkich zrównoważonych, zdrowych nawyków nabyte przez lata, w tym pozytywne nastawienie psychiczne.

“Podróż trwa całe życie”, przypomina nam Bryan. “Nie pozwalam sobie już na zbyt niskie w dniach, z którymi się zmagam, ani na zbyt wysokie w dniach, w których czuję, że mam to wszystko ustalone (czego nie robię).”

Oprócz dawania sobie łaski przez naturalne odpływy i przepływy życia, Bryan mówi, że unika również mikrozarządzania skali. Zamiast skupiać się na często arbitralnej liczbie, opiera swoje poczucie fizycznego sukcesu na tym, jak się czuje i jak pasuje jego ubranie. Zauważa również, że jest głęboko wdzięczny za wnioski wyciągnięte w ramach jego ciągłej transformacji i kładzie nacisk na ciągłe doskonalenie w przyszłości.

Jeśli chodzi o innych na ich własnych podróżach zdrowotnych i fitness, Bryan waha się, aby udostępnić jedną uniwersalną poradę. Uznaje, że droga do zdrowia jest indywidualna, która musi być zbadana i dopasowana do unikalnych potrzeb i zainteresowań danej osoby, aby utrzymać je zaangażowane w dłuższej perspektywie. Jednak jest zagorzałym zwolennikiem zachęty, niezależnie od tego, gdzie ktoś może być obecnie na drodze do optymalnego zdrowia.

“Nie jestem wielki w udzielaniu porad” – przyznaje. “Ale ja jestem o zachętę, i wierzę ci can zrób to, cokolwiek ” to ” jest dla ciebie.”

Możesz Też Kopać:

  • Tom Hopper potrawy na zerwanie z Moda dieta Kultura na dobre
  • Jak jeden człowiek schudł 50 funtów i zyskał władzę nad Paraparezą
  • Powody, dla których możesz nie tracić wagi, według ekspertów
Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts
Read More

15 Mówców Snu Ujawnia

15 Mówców Snu Ujawnia 15 facetów ujawnia najbardziej żenujące rzeczy, które powiedzieli w łóżku (podczas snu) Terrance Ross…