Najlepsze wioślarze do domu

Wioślarz Concept2 na niebieskim tle

Najlepsze wioślarze do domu

11 najwyżej ocenianych wioślarzy, które można jak najszybciej dodać do domowej siłowni

Zespół redakcyjny AskMen dokładnie bada i recenzuje najlepszy sprzęt, usługi i zszywki na całe życie. AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę.


Zdjęcia produktów z witryn sklepów.


Kiedy myślisz o intensywnych, wzbudzających pot treningach na maszynie, od razu przychodzi ci na myśl kilka: bieganie na bieżni, trening na orbitreku, może kręcenie się na rowerze treningowym. Ale zapominasz o jednym wiosłowaniu.

Powiązane: Dlaczego wiosłowanie jest treningiem, który powinieneś wykonywać w domu

Wiosłowanie to intensywny trening i pełnowymiarowe spalanie ciała. Nie chodzi tylko o chwytanie i wyrywanie klamki. Kiedy wiosłujesz, angażujesz całe ciało, wykorzystując 84 procent mięśni przy każdym uderzeniu, wyjaśnia Lisa Niren, Ace, trener w City Row w Nowym Jorku. “Patrzę na każde uderzenie na maszynie jako zasadniczo skok przysiadowy i martwy ciąg, ponieważ naśladuje to działanie obu”, mówi. “Ponadto w siłowni nie ma innej maszyny ani urządzenia, które zapewniłoby bardziej efektywne lub korzystne wykorzystanie własnego czasu. Wioślarstwo to kompleksowy sklep dla fitnessu-Siła, cardio i wytrzymałość w jednym.”

Więc rozświetlasz większość swojego ciała podczas wiosłowania, ale które grupy mięśni wykonują pracę? Około 60 procent pracy pochodzi z nóg w początkowej jeździe, wyjaśnia Niren. Obejmuje to pośladki, quady i ścięgna. Reszta jest dzielona między rdzeń i górną część ciała, pociągając za uchwyt, aby zakończyć ruch.


Spis treści


 • Rodzaje wioślarzy wewnętrznych
 • Najlepsze Wioślarze
 • Jak kupić Wioślarz Kryty
 • Zrozumienie wyświetlacza
 • Jak wiosłować z odpowiednią formą

Rodzaje wioślarzy wewnętrznych


Istnieją cztery różne rodzaje wioślarzy krytych, w tym:

 1. Pneumatyczne (znane również jako maszyny cylindryczne)
 2. Rower hydrauliczny
 3. Rower oporowy magnetyczny
 4. Rower wodny

Niren zauważył, że wielu uważa hydrauliczny wioślarz za przestarzały. Podczas gdy mechanika ruchu nie różni się od innych maszyn, inteligentny lub połączony wioślarz z ekranem i integracją technologii można również uznać za własną kategorię wioślarza.


Najlepsze Wioślarze


Dobrze Zaokrąglona Opcja

Wioślarz treningowy Concept2 Model D z funkcją PM5

Concept2 Model D Indoor Rowing Machine with PM5

Jeśli szukasz niezawodności, nie szukaj dalej. Ten komercyjny wioślarz Concept2 z oporem powietrza umożliwia monitorowanie treningu wioślarskiego na podświetlanym wyświetlaczu (który umożliwia również bezprzewodowe śledzenie tętna) i motywację poprzez podłączenie tego urządzenia fitness do wielu kompatybilnych aplikacji fitness. Po zakończeniu wystarczy podnieść bok naprzeciwko koła zamachowego i odchylić go, aby ułatwić przechowywanie.

Obiecująca recenzja: “Od dwóch lat posiadam Rower treningowy Concept2 Model D. Jest to najlepszy sprzęt treningowy, jaki kiedykolwiek miałem. Jest dobrze zbudowany. Składane dla łatwego przechowywania. Zapewnia 10 poziomów oporu gwarantowanych, aby zapewnić porywający trening niezależnie od wieku i kondycji fizycznej. Jest to produkt najlepszy w swojej klasie … i warto zainwestować.”- Doug Testing

945 zł przy Amazon.com

Interaktywne Treningi Prowadzone Przez Trenera

NordicTrack RW900 Rower w / 1 rok członkostwa iFit

Nordic Track RW900 Rower W / 1-Year iFit Membership

Fani peletonu i lusterka pokochają rower NordicTrack RW900. Ten inteligentny rower jest wyposażony w roczne członkostwo w programie iFit Nordic Track, który obejmuje obszerną bibliotekę treningów oraz dostęp do zajęć w studiu na żywo i sesji trenerskich. 26 poziomów oporu może być kontrolowany przez trenera lub można wybrać ręczny opór powietrza. Jednocześnie szybko regulowane pedały nożne pozwalają stworzyć niestandardowe dopasowanie, które jest wygodne dla twojej budowy. Pod względem funkcji w domu ten sprzęt fitness jest cichy podczas użytkowania (możesz zsynchronizować Słuchawki Bluetooth, jeśli nie chcesz przeszkadzać innym za pomocą instrukcji treningu) i można go złożyć po zakończeniu treningu.

Obiecująca recenzja: “W rzeczywistości czuje się bardziej wytrzymały niż jakikolwiek rower, którego używałem na siłowni! Jest również wyjątkowo płynny i cichy podczas wiosłowania. Duży ekran naprawdę sprawia, że filmy treningowe są bardzo wciągające. Łatwo sobie wyobrazić, że wiosłujesz w dół rzeki w Afryce! Najładniejszą cechą dla mnie jest to, jak składa się w tak kompaktowy rozmiar… Otrzymaliśmy również bezpłatny rok subskrypcji programu fitness, który wynosił około 400 dolarów i jest tak dobry, że na pewno będziemy kontynuować po zakończeniu roku. Jeśli jesteś na płocie o uzyskanie roweru jak byliśmy to nie patrzeć dalej… Nie pożałujesz! – Scott Moyer

1599 zł przy NordicTrack.com

Stwórz Swój Własny Opór

Rower treningowy Stamina ATS Air

Stamina ATS Air Rower

Śledź swoją prędkość, dystans, czas i spalone kalorie na tym wioślarzu z oporem powietrznym. Im mocniej wiosłujesz, tym większy opór poczujesz. Wyściełane siedzisko i duże podnóżki sprawiają, że idealnie nadaje się do różnych typów nadwozia, a także ma wbudowane koła i składaną ramę ułatwiającą Przechowywanie w domu lub domowej siłowni.

Obiecująca recenzja: “Przede wszystkim łatwy w montażu. Nie jest tak ciężki, jak myślałem, że będzie, ale niezwykle wytrzymały. Po złożeniu można go łatwo przenieść. Jedynym hałasem, który wydaje, jest powietrze przepływające przez koło, gdy pociągasz za uchwyty, i nie jest zbyt głośno. Jest to idealna maszyna do treningu w domu i nie rozumiem, dlaczego ktoś potrzebuje więcej treningu niż można uzyskać z tego roweru.”- Strona B.
299 zł przy Amazon.com

Uczucie Wody

Wioślarz WaterRower

WaterRower Rowing Machine

Ten rower wykorzystuje zbiornik na wodę jako opór, aby lepiej odtworzyć wrażenia z wiosłowania w wodzie. Monitor pozwala śledzić trening wioślarza, w tym częstotliwość uderzeń, dystans prędkości i czas. Ten model jest również łatwy dla oczu. Ręcznie wykonany z drewna jesionowego z bejcowanym dębem miodowym, nie wpłynie na twój styl, jeśli zostanie pozostawiony dla wszystkich oczu. 

Obiecująca recenzja: “Jeśli chcesz mieć świetnego wioślarza, to właśnie ten. Zbadaliśmy setki opinii przed zakupem tego. To było łatwe do złożenia. Brak brakujących części. Dobrej jakości materiały. Szumiący dźwięk i uczucie sprawiają, że wierzysz, że wiosłujesz po swoim ulubionym jeziorze. Jest łatwy do przechowywania, aby usunąć go z drogi, gdy nie jest używany. Zawiera świetny film, który pomoże Ci nauczyć się dobrej formy. Total body workout. Ślizga się jak jedwab. Doskonały zakup.”- Lisa Brooks
1160 zł przy Amazon.com

Przyjazny Dla Budżetu

Magnetyczny Wioślarz Sunny Health & Fitness

Sunny Rower

Ten niedrogi wioślarz od Sunny ma wyjątkowo długą szynę ślizgową, dzięki czemu można go dostosować do szerokiego zakresu wysokości. Wyposażony w osiem poziomów magnetycznego regulowanego oporu, użytkownicy mogą zaspokoić napięcie do swoich potrzeb za pomocą prostego pokrętła. Konsola LCD wyświetla wszystko, czego potrzebujesz do monitorowania treningu wioślarza: czas, liczenie, skanowanie i kalorie.

Obiecująca recenzja: “Zawsze lubię te napędzane wentylatorem na siłowni, ale cena i hałas nie pozwoliły mi kupić jednego do domu. Jest to dobrze wykonane i łatwe w montażu. Ma bardzo proste funkcje, kilka dzwonków i gwizdków. To moje preferencje. Ale mogę uzyskać dobry trening podczas oglądania telewizji lub słuchania muzyki za 1/4 ceny. Akcja jest bardzo płynna, jak sprzęt pro. Ja też łatwo się rozkładam. Jestem zadowolony z zakupu.”- John L.

199,20 zł Amazon.com

Oszczędność Miejsca

Wioślarz Magnetyczny Titan Fitness

Titan Fitness Magnetic Resistance Rowing Fitness Machine w/ LCD Screen

Chociaż możesz pomyśleć, że wioślarz wymaga dużo miejsca, a nawet dedykowanej domowej siłowni, wiele modeli można złożyć i schować, gdy nie są używane. Przykład, ta opcja oporu magnetycznego od Titan Fitness. Oprócz ośmiu różnych ustawień oporu i dynamicznego ekranu LCD, który śledzi Twoje postępy, można go łatwo złożyć i wstać, gdy skończysz, więc Twoje mieszkanie nie wygląda jak domowa siłownia.

Obiecująca recenzja: “To naprawdę dobry wioślarz. Zwłaszcza za tę cenę. Napięcie jest tak samo dobre, jak rower magnetyczny za $1500.00, którego używam na siłowni. Rower jest bardzo gładki i naprawdę wytrzymały.”- Jeremy D.

264,99 zł TitanFitness.com

Outdoor Wioślarstwo Doświadczenie

Wioślarz Wodny Merax

WaterRower Rowing Machine

Ten model nie tylko naśladuje wioślarstwo na świeżym powietrzu dzięki oporowi napędzanemu wodą, ale także generuje atmosferyczne odgłosy wody podczas wiosłowania. System wioślarza zawiera opcje wyścigów i zawodów wioślarskich, a na ekranie można wyświetlać czas trwania, uderzenia, kalorie, dystans i tętno.

Obiecująca recenzja: “To świetna maszyna! Ruch jest płynny i wystarczająco ciężki, aby czuć się naprawdę stabilnie. Podoba mi się aspekt wody, chociaż jeśli dzielisz rower z kimś, musisz dostosować poziom wody. To nie takie proste jak przekręcenie Gałki. Jestem z niego naprawdę zadowolony i uwielbiam fakt, że można go łatwo przenieść i ustawić w pozycji pionowej do przechowywania.”- Patrycja M. 

589,99 zł Amazon.com

Inne Opcje Treningu

Fitness Reality 1000 Plus Bluetooth Rower Magnetyczny

Fitness Reality 1,000 Plus Bluetooth Magnetic Rower

Nie musisz wydawać równowartości kredytu hipotecznego, aby uzyskać świetny wioślarz. Ten niedrogi, wysoko oceniany rower ma 14 poziomów odporności na napięcie magnetyczne, dzięki czemu Twój trening może rosnąć wraz z Tobą. Możesz również korzystać z aplikacji MyCloudFitness do śledzenia danych treningowych na zawsze, a także 30-dniowego bezpłatnego okresu próbnego profesjonalnych treningów studyjnych, aby znaleźć się na właściwej drodze do sukcesu. Ponadto, urządzenie jest przeznaczone do większej liczby ćwiczeń, w tym loki, pionowe rzędy, zgięte rzędy, wzruszenia ramionami i prasy triceps, między innymi.

Obiecująca recenzja: “Kupiliśmy ten wioślarz i bardzo mi się podoba. Już nie nienawidzę ćwiczeń. Działa świetnie, ma różne napięcia i jest tak cichy, jak można się tego spodziewać. Cyfrowy odczyt pokazuje uderzenia, metry, spalone kalorie i Spędzony Czas. Montaż był bardzo szybki i łatwy. Używam go około pięć razy w tygodniu i nadal cieszę się nim po kilku miesiącach użytkowania. Gorąco polecam.”- L. Łazarz

325 zł przy Amazon.com

Idealny do ukrycia się

Wioślarz Schwinn Crewmaster 100660

Schwinn Crewmaster 100660 Rowing Machine

Idealnie, chcesz kupić rower, który ma wszystkie dzwonki i gwizdki potrzebne do treningu. Jednak niektórzy ludzie nie mają miejsca na pozostawienie ogromnej maszyny cardio na środku pokoju. Na szczęście Schwinn połączył to, co najlepsze z obu światów, tworząc rower, który nie tylko ma duży ekran LCD, który śledzi wszystkie ważne informacje i zawiera 10 poziomów oporu magnetycznego, ale ma łatwą do złożenia konstrukcję, dzięki czemu można go ukryć, gdy nie jest używany. 

Obiecująca recenzja: “Świetna maszyna za tę cenę. Bardzo wytrzymały, nie porusza się podczas wiosłowania. Mam teraz kilka tysięcy wierszy, używając jako cardio co drugi dzień między moimi regularnymi treningami. Nie ma wszystkich fantazyjnych gadżetów w wyższych cenach, ale chcę tylko treningu w czasie podczas słuchania muzyki i oglądania filmów wioślarskich. Śledzi rzędy, czas, dystans i prędkość, co jest dla mnie świetne. Żadnych problemów od trzech miesięcy, a już potrzebujesz mniejszych spodni w talii. Mały brzuszek też znika.”- Clyde

499,99 zł Amazon.com

Płynne Wiosłowanie

HouseFit Water Rower 

HouseFit Water Rower 

Ten rower wodny ma limit wagi 330 funtów, więc nawet jeśli jesteś wioślarzem Olimpijskim, będziesz się pocić. Jest solidnie zbudowany i ma sześć różnych poziomów wodoodporności, dzięki czemu możesz przejść od początkującego do eksperta we własnym tempie. Ale największą zaletą może być płynne, bezproblemowe działanie, dbałość o solidną stalową szynę ślizgową i opór magnetyczny.

Obiecująca recenzja: “Ten rower wodny był fantastycznym substytutem cardio! Jest łatwy w użyciu, czuje się jak wioślarze w OTF i wszystko w rozsądnej cenie! Ponadto jest łatwy do przenoszenia i przechowywania na końcu, więc zajmuje bardzo mało miejsca w garażu. Mamy go skonfigurowany od około 3 tygodni, a ja przepłynąłem ponad 50 000 metrów bez żadnych skarg! ŚWIETNY ZAKUP!!”- Sara

499,99 zł Amazon.com

Wytrzymała Konstrukcja

Rower Magnetyczny Circuit Fitness

Circuit Fitness Magnetic Rower

Ten złożony rower ma zmienne ustawienia oporu, co pozwala na nieskończoną różnorodność treningów, regulowane paski na stopy dla dodatkowego chwytu, ekran LCD, który pozwala śledzić swoje postępy, składana konstrukcja i najważniejsze: wytrzymała konstrukcja wykonana ze stali i aluminium. Ponieważ możesz mieć dzieci, współlokatorów lub zwierzęta, które nie są zbyt ostrożne z twoimi rzeczami i chcesz, aby ten sprzęt do ćwiczeń trwał.

Obiecująca recenzja: “Naprawdę zadowolony z tego zakupu! Sam montaż zajął mi około 1,5 godziny-proste wskazówki. Wszystko jest oznaczone, A narzędzia są dostarczane. Ta rzecz jest cicha, więc jest to dobry wybór, jeśli chcesz wykonywać treningi podczas oglądania telewizji. Jest również dość wytrzymały. Używałem zarówno wioślarzy powietrznych, jak i wodnych, a ten magnetyczny rower zapewnia podobny trening. Ogólnie jestem pod wrażeniem!”- Kells

433,30 zł Amazon.com


Podobne: najlepsze maszyny Cardio dla Twojego domu


Jak kupić Wioślarz Kryty


Jeśli rozważasz uzyskanie domowego wioślarza, pomyśl o następujących pytaniach przed dokonaniem zakupu:

1. Czy hałas jest czynnikiem? Mieszkasz w apartamentowcu, w którym dźwięk może wpływać na innych? Ile hałasu wytwarza twoja maszyna?

2. Jaka jest powierzchnia, na której będzie spoczywał rower? Hardwood? Musisz się upewnić, że nie poślizgnie się ani nie podrapie podłogi? Czy możesz umieścić pod nim matę, aby zmniejszyć wibracje?

3. Pasuje? Ile masz wzrostu? Jak duże są Twoje stopy? Wygodnie na nim pasujesz?

4. Jak można przechowywać rower wewnętrzny? Jak duża jest przestrzeń, w której będziesz przechowywać maszynę do wiosłowania? Czy maszyna łatwo się psuje i przechowuje? Ile miejsca zajmie?

5. Czy kosmos jest problemem? Jak duża jest maszyna po skonfigurowaniu? Czy zmieści się bez problemu? Czy masz miejsce, aby wygodnie wiosłować na nim z odpowiednią formą?

6. Ile chcesz wydać? Jak często planujesz korzystać z roweru indoor? Czy warto inwestować?

7. Jakiego typu domowego wioślarza szukasz? Czy symuluje uczucie rzeczywistego wiosłowania na wodzie, czy też czuje się inaczej? Jak gładkie są uderzenia? Czy Ruch Oporu jest komfortowy?

8. Ile konserwacji jest potrzebne? Czy jest na to gwarancja? Będziesz musiał to sam ustawić? A jeśli tak, to czy konfiguracja jest łatwa?)


RELATED: Get Shredded With these monster Rowing Workouts


Zrozumienie wyświetlacza wioślarza


Każdy rower kryty zapewnia różne statystyki, ale ogólnie jest to informacja zwrotna wyświetlana na wyświetlaczu.

 • Uderzeń na minutę (aka ” SPM ” lub częstotliwość uderzeń): To jest Twój prędkościomierz. Częstotliwość uderzeń to liczba uderzeń, które możesz wykonać w ciągu jednej minuty. Wyższy współczynnik uderzeń wiosłowania nie musi oznaczać, że jesteś bardziej wydajny, masz większą intensywność lub jesteś na lepszym poziomie sprawności. Ale pamiętaj, w wioślarstwie chodzi o siłę, a nie prędkość. 
 • Split time: Czas podziału jest miarą tempa wiosłowania na 500 metrów. Ten środek zależy od prędkości i mocy. Ogólnie rzecz biorąc, czas podziału jest wskaźnikiem tempa lub ilości energii, którą można wydać na pociąg wioślarski. Im niższa liczba jazdy, tym silniejszy skok i szybciej będzie pokrycie 500 metrów. Jeśli byłeś na wodzie, wyobraź sobie, że w miarę upływu czasu twoja łódź płynie szybciej. Więc jeśli ta liczba się utrzyma, jesteś w tyle. Kluczem do skrócenia czasu dzielenia jest pozyskanie jak największej mocy z nóg.
 • Watts: Niektórzy wioślarze mają miarę zwaną Watami, która jest ilością energii, którą zużywasz w jednym uderzeniu. Im wyższa moc, tym więcej mocy za każdym skokiem. Większa moc za każdym uderzeniem oznacza zazwyczaj niższy czas podziału. Chociaż miara watów nie jest tak ważna jak czas podziału i uderzenia na minutę, może to być dobry sposób na pomiar czasu podziału i mocy. 
 • Całkowita liczba przejechanych metrów: W przypadku wszystkich wioślarzy krytych, podczas sesji na maszynie otrzymujesz pomiar całkowitej liczby metrów wiosłowanych.
 • Liczniki: Miara tego, jak daleko wiosłujesz lub jak daleko musisz wiosłować. 
 • Całkowity czas: Jak długo jesteś na maszynie.
 • Czas: Jak długo aktywnie wiosłujesz. Lub jeśli wiosłujesz na czas, ile czasu pozostało ci do wiosłowania. 
 • Kalorie: Nie jest to liczba kalorii, które spalają twoje ciało. Kalorie na rowerze odnoszą się do całkowitej energii kalorii wydatkowanej na maszynę, która może być traktowana jako siła wywierana na rower.  
 • Przycisk timera: Ten przycisk można ustawić w 30-sekundowych krokach. Możesz śledzić, ile metrów możesz wiosłować w danym czasie. Spróbuj przebyć więcej metrów lub pokonaj więcej odległości w każdym przedziale, zachowując spójne ruchy na minutę. 
 • Przycisk odległości: Ustaw cele odległości co 50 metrów, aby zobaczyć, jak długo zajmie ci pokonanie tego dystansu. Staraj się wykonać ten sam dystans w krótszym czasie, jak można uzyskać lepsze w tych odstępach czasu.

Powiązane: Najlepsze ćwiczenia Cardio dla mężczyzn


Jak wiosłować z odpowiednią formą


 • Catch: Jest to pozycja wyjściowa dla Twojego rzędu i pozycja, do której wrócisz za każde pociągnięcie. Zacznij od wyciągniętych ramion. Ze stopami w strzemionach zegnij kolana tak, aby Twoje golenie były pod kątem blisko 90 stopni do podłogi. Przechyl biodra do przodu i chwyć za uchwyty wioślarza. Trzymaj plecy płasko.
 • Napęd: Rozpocznij pierwsze pociągnięcie, mocno odepchając nogi od wioślarza, przejeżdżając przez stopy. Utrzymując płaskie plecy i ciasny rdzeń, Kontynuuj ciągnięcie ramionami prosto, aż nogi będą proste. Następnie lekko oprzyj tułów do tyłu i zacznij ciągnąć ramionami.
 • Finish: Utrzymując proste plecy i nogi prosto, pociągnij uchwyty do mostka, tuż poniżej klatki piersiowej. Staraj się nie flare łokcie, ale zachować je schowane do boków.
 • Windykacja: Odwróć ruch. Opuść ramiona do pozycji prostej i przechyl biodra do przodu. Kiedy ramiona są proste i minęły kolana, zacznij zginać kolana i wróć do pozycji zaczepu. Trzymaj plecy na płasko.

Uwaga: Wioślarze umieszczają cię blisko ziemi, więc każdy, kto ma problemy z dolną częścią pleców, może odczuwać dyskomfort z powodu kątów zgięcia i wyprostu, które tworzysz swoim ciałem podczas udaru mózgu. Nie tylko to, ale długotrwałe wiosłowanie (mówimy o godzinach treningu) ma potencjał, aby spowodować bóle krzyża z powodu złej postawy, zwłaszcza ze względu na zmęczenie. Bądź świadomy i poinformuj swojego instruktora lub lekarza, jeśli masz jakiekolwiek problemy.


Możesz Też Kopać:

 • Rowgatta to nowa klasa Bootcamp HILIT, która pomoże Ci spełnić te cele Fitness
 • Jak wykonać trening wioślarski bez Maszyny

 • Najlepsze Aplikacje Do Treningu Wioślarskiego


AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą pełną
warunki użytkowania.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts