Jak stracić miłość

Mężczyzna trzyma swoje miłosne uchwyty nad dżinsami, Widok Z Tyłu

Jak stracić miłość

Twój przewodnik po upuszczeniu tej zapasowej opony jest tutaj

Zespół redakcyjny AskMen dokładnie bada i recenzuje najlepszy sprzęt, usługi i zszywki na całe życie. AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę.


Zdjęcia produktów z witryn sklepów.


Jednym z najczęstszych niepewności wśród mężczyzn jest również jeden z najczęstszych problemów ciała, z jakimi borykają się ludzie w wieku fast foodów i siedzącego trybu pracy: tłuszcz z brzucha. Większość mężczyzn przechowuje nadmiar tłuszczu w żołądkach, zanim przechowują go w ramionach lub nogach, a podczas gdy trochę tłuszczu z brzucha nie jest problemem, zbyt wiele może skutkować nieestetycznymi “uchwytami miłości”, które są widoczne nawet z przodu.

Powiązane: Najlepsze narzędzia treningowe dla Abs

I żeby nie myśleć, że jesteśmy po prostu próżne, proszę zrozumieć: wysoki tłuszczu brzucha jest związane z tratwą negatywnych skutków zdrowotnych, od zwiększonego ryzyka raka, choroby wieńcowej serca, a nawet demencji. Słynne studium z The New England Journal of Medicine stwierdzono, że rozmiar talii i śmiertelność były bezpośrednio skorelowane: im większa talia, tym gorsza śmiertelność.

Mężczyźni, w szczególności, mają powody do obaw, ponieważ otyłość wydaje się powodować spadek poziomu testosteronu, i to nie tylko dla mężczyzn w średnim wieku, ale dla młodych chłopców, jak również. Większe żołądki były również związane z dysfunkcjami seksualnymi: w jednym badaniu, w pełni 79 procent mężczyzn szukających leczenia zaburzeń erekcji było również otyłych, a związek między otyłością a dysfunkcjami seksualnymi był liniowy: większy tłuszcz żołądkowy był związany z 1,5 do 3 razy większym ryzykiem zaburzeń erekcji niż w populacji ogólnej.

OK, więc Wiadomość odebrana, tak? Nie podoba Ci się, jak wyglądają twoje uchwyty miłości, a na pewno nie chcesz kontemplować wszystkich szkód, które nadmiar tłuszczu robi na organach, hormonów lub funkcji seksualnych. Ale co z tym zrobisz?

Nasz poręczny przewodnik został zaprojektowany, aby dać ci wiedzę i narzędzia potrzebne do zrzucenia tkanki tłuszczowej i utraty uchwytów miłosnych.


Jak stracić miłość uchwyty


Twoje uchwyty miłosne to w dużej mierze tylko nadmiar tkanki tłuszczowej, a to oznacza, że musisz stracić tkankę tłuszczową, aby się ich pozbyć. Ile utrata masy ciała będzie się różnić od osoby do osoby. Ponieważ mężczyźni zwykle przechowują tłuszcz w żołądku pierwszy, ten region jest również ostatnim miejscem, aby schudnąć, jeśli jesteś również przechowywanie tkanki tłuszczowej w ramionach i nogach, na przykład. Innymi słowy, im więcej masz nadwagi, tym więcej wagi będziesz musiał upuścić, zanim będziesz mógł pocałować swoje miłosne uchwyty na pożegnanie.

Twoim głównym celem jest zatem stworzenie utrzymujący się deficyt kalorii poprzez połączenie diety i ćwiczeń fizycznych, ze szczególnym uwzględnieniem diety. Być może słyszałeś to wcześniej, ale to prawda, że warto powtórzyć: nie można przećwiczyć złej diety. Jeśli regularnie spożywasz więcej kalorii niż spalasz, przybierzesz na wadze. Jeśli nie stworzysz deficytu kalorycznego, nigdy nie schudniesz. I choć kochamy ćwiczenia, nawet sportowcy olimpijscy mogą z łatwością spożywać więcej kalorii niż spalają, jeśli nie są ostrożni.

Poniżej szczegółowo opisujemy, w jaki sposób zamierzasz stosować dwutorowe podejście do odchudzania, polegające na dostosowaniu diety i usprawnieniu rutynowych ćwiczeń. Postępuj zgodnie z naszą radą, a w mgnieniu oka schudniesz.


Podobne: jak ustawić realistyczne cele odchudzania


Dietetyczne podejście do utraty wagi


https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/weight20scale20on20teal20background.htmlGettyImages

Dieta jest królem jeśli chodzi o odchudzanie, więc trzeba być dokładne oraz konsekwentny w tym, co jesz. Jeśli poważnie myślisz o odchudzaniu, zaufaj nam, gdy mówimy, że Twoja podróż zaczyna się w kuchni, a nie na siłowni. Ale od czego zacząć?

#1-Oblicz swoje kalorie konserwacyjne 

Jest to liczba kalorii, których organizm potrzebuje każdego dnia tylko po to, aby utrzymać Twoja aktualna waga. Możesz dowiedzieć się tego na jeden z dwóch sposobów: możesz śledzić wszystkie jedzenie, które jesz w typowe dzień i dotrzeć do przybliżenia kalorii konserwacji, lub można zdecydować się na korzystanie z kalkulatora kalorii konserwacji, jak ten z Kliniki Mayo.

#2-Stwórz deficyt kalorii: 

Utrata masy ciała jest niczym więcej niż trwały deficyt kalorii, więc wszystko, co musisz zrobić, to konsekwentnie spalić więcej kalorii niż spożywać. Oto gdzie większość ludzie bardzo się mylą: zamiast wprowadzać małe, zrównoważone zmiany i być cierpliwymi, od pierwszego dnia idą na całość, redukując ponad 1000 kalorii z dziennego spożycia. Jeśli to zrobisz, ty Wola schudnij… ale będziesz również prawie na pewno “crash” z tej niezrównoważonej diety, i skończyć się binge jedzenie, aż odzyskasz całą wagę. Podejmij bardziej długoterminowe podejście, redukując tylko 500 kalorii z dziennego spożycia (lub 1000 jeśli masz dużą nadwagę).

#3-Śledź swoje kalorie: 

Nie musisz być tyranem ze sobą, biorąc skalę żywności do restauracji, ale powinieneś wiedzieć z grubsza, ile kalorii spożywasz w każdym posiłku, aby zawsze osiągać swoje dzienne cele kaloryczne. Jeśli myślisz, że sobie z tym poradzisz, świetnie, ale jeśli nie, skala żywności w połączeniu z domową kuchnią jest wielkim atutem, ponieważ naprawdę trudno jest oszacować, ile kalorii znajduje się w potrawach restauracyjnych, a ludzie nowi w kontrolowanej utracie wagi notorycznie źle oceniają, ile kalorii znajduje się w łyżce masła orzechowego lub kropli oliwy z oliwek, na przykład. Możesz również zalogować te dane do aplikacji dietetycznej i fitness.

# 4-zwiększ spożycie białka: 

Białko jest wysoce termogeniczne, co oznacza, że twoje ciało faktycznie musi spalić kalorie, aby je rozbić. Jest również sycące: 200 kalorii piersi z kurczaka jest o wiele bardziej sycące niż 200 kalorii słodkiej sody. Bo walczysz nie tylko z termodynamiką (kalorie, kalorie, kalorie), ale z psychologią człowieka (zachcianki, zachcianki, zachcianki!), będziesz chciał diety, która pozostawia uczucie sytości i zadowolenia, a dla większości ludzi zwiększenie spożycia białka jest świetnym hack dieta umieścić hamulce na głód.

# 5 – regularnie ważyć się: 

To bardzo ważne, że masz poczucie swojego postępu, a ponieważ istnieje tak wiele zmiennych zaangażowanych w odchudzanie, wiedząc, jak dużo wagi tracisz i jak szybko jest przydatna wiedza dla tweaking dieta i ćwiczenia rutynowe. Bądź konsekwentny w swoich pomiarach: zawsze ważyć się rano, na pusty żołądek, i nie panikuj, jeśli codzienne numery różnią się. Często bardziej przydatne jest znalezienie średniej 7-dniowej, ponieważ będzie ona odpowiadać za zmienne, takie jak wzdęcia.


Temat: jak często należy ćwiczyć?


Ćwiczenia podejście do utraty wagi


https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/minimalistic20sport20still20life.20top20viewGettyImages

Ćwiczenie jest niezwykle ważnym narzędziem w każdym dobrym reżimie odchudzania i występuje w dwóch głównych kategoriach: ćwiczenia sercowo-naczyniowe i trening siłowy. Oba są ważne do włączenia, ale z różnych powodów.

Główne korzyści dla pracy sercowo-naczyniowej (oprócz wszystkich korzyści płynących z poprawy układu krążenia i stawienia się chorób sercowo-naczyniowych, oczywiście!) jest to, że natychmiastowe spalanie kalorii jest większa niż w przypadku regularnego podnoszenia ciężarów. Innymi słowy, 30 minut spędzonych na bieżni, trenażerze eliptycznym lub wioślarzu spali więcej kalorii niż równoważna ilość czasu spędzonego na podnoszeniu ciężarów.

To nie znaczy, że podnoszenie ciężarów jest bezużyteczne, choć. Daleko mi do tego. Mięśnie są bardzo fizjologicznie opodatkowane, wymagające dużej ilości kalorii do utrzymania, więc jeśli możesz zwiększyć masę mięśniową, możesz przekierować więcej dziennego spożycia kalorii na budowanie i utrzymanie masy mięśniowej, zamiast być przechowywanym jako tkanka tłuszczowa.

Treningi Cardio

Rutynowe cardio powinien osiągnąć kilka podstawowych rzeczy: powinien przyzwyczaić Cię do treningu serca i płuc, powinien spalić wystarczającą ilość kalorii, aby pomóc ci osiągnąć swój dzienny cel deficytu kalorii i powinien zwiększyć zdolność do wykonywania ćwiczeń fizycznych w dłuższej perspektywie.

Nie musisz robić z siebie maratończyka czy pływaka Olimpijskiego. Nawet nie musisz uciekać. Jeśli jesteś bardzo poza formą lub przyzwyczajony do treningu, spraw, aby chodzenie było twoim zadaniem i po prostu zwiększ dystans, który pokonujesz każdego dnia lub tygodnia. Podobnie jak w przypadku diety crash, wszechstronne podejście do kardio prawie na pewno odpali, albo powodując, że zranisz się, albo odkładając Cię na trening w ogóle, gdy twoja motywacja zacznie się wyczerpywać.

Jeśli masz dostęp do siłowni, orbitrek, wioślarz i rower stacjonarny to doskonałe, niskoudarowe urządzenia cardio, które pozwolą Ci poruszać się we własnym tempie, budując swoje kompetencje i pewność siebie w miarę zdobywania doświadczenia.

Treningi Siłowe

Trening oporowy jest niezwykle ważnym narzędziem w zestawie narzędzi do odchudzania i świetnym sposobem na zwiększenie metabolizmu poprzez budowanie głodnej kalorii masy mięśniowej.

Jeśli jesteś zupełnie nowy w treningu, zachęcamy do eksperymentowania z ćwiczeń masy ciała, takich jak pompki, dipy, deski i pullups, ale jeśli masz jakieś doświadczenie w podnoszeniu ciężarów, za wszelką cenę, podnieś sztangę. Kluczem tutaj jest umiarkowanie swoich intencji. Skoro dążysz do kalorii deficyt każdego dnia, nie należy spodziewać się ogromne zyski w wielkości i siły. Raczej jesteś podnoszenia ciężarów, aby opodatkować swoje ciało i przekierować niektóre z dziennego spożycia kalorii do mięśni, a nie komórek tłuszczowych.

Bądź również realistą, jak posłuszny możesz być. Nie celuj przez siedem dni w tygodniu, jeśli wcześniej nie udało ci się zrobić pięciu. Nawet trzy dni w tygodniu jest doskonałym miejscem startowym i całkowicie wystarczającym, aby pomóc ci schudnąć.

Wreszcie, nie skupiaj się wyłącznie na podstawowych ćwiczeniach. Teoria ukierunkowanej utraty tłuszczu jest mitem: nie stracisz więcej tłuszczu w żołądku, trenując mięśnie brzucha częściej. Ale potrzebujesz silnego rdzenia, aby utrzymać swoją wagę, poprawić swoją postawę i stworzyć abs silny i wystarczająco duży, aby był widoczny po upuszczeniu tkanki tłuszczowej.


Rekomendacje Produktów


https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/ozeri20food20scale.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/ozeri20food20scale.html

Skala żywności jest niezwykle użytecznym narzędziem odchudzania, ponieważ zabiera zgadywanie szacowania spożycia kalorii i pozwala być precyzyjnym w kuchni i nawykach żywieniowych. Są również bardzo tanie, więc potraktuj tę ofertę od Ozeri jako bardzo opłacalną inwestycję w twoje zdrowie.

11,50 zł Amazon.com

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/fitbit20charge204.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/fitbit20charge204.html

Zauważasz temat? Ważne jest, abyś był precyzyjny, nie tylko w tym, co jesz, ale w tym, ile kalorii spalisz podczas ćwiczeń, a nawet w termogenezie aktywności fizycznej (schludnej), jak długi spacer. Na https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/fitbit20charge204.html jest najnowszym trackerem z jednej z najbardziej renomowanych nazw w branży, dodając takie rzeczy jak śledzenie GPS do swojej już gwiezdnej listy funkcji.

129,95 zł Amazon.com

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/fitbit20coach20premium.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/fitbit20coach20premium.html

Digital fitness coaching jest start, i nie bez powodu: to naprawdę pomaga mieć świadome wskazówki na każdym etapie podróży odchudzania. Usługa coachingu Premium Fitbit daje Ci dostosowane porady, jak lepiej spać, zdrowiej się odżywiać i trenować, aby osiągnąć swoje cele. Istnieją nawet opcje, aby dodać porady uważności (przydatne do trzymania się swoich celów!) oraz indywidualny coaching osobisty.

$9.99 miesięcznie lub $79.99 rocznie w Fitbit.com


Możesz Też Kopać:

  • Najlepsze Aplikacje Personal Trainer
  • Zatwierdzone przez ekspertów hacki na wyrwanie się z Plateau odchudzania
  • Najlepsze aplikacje dla zdrowia i fitnessu

AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą pełną
warunki użytkowania.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts
Read More

Trening ramion kulturysty

Trening ramion kulturysty Ten Czterotygodniowy Trening Ramion Rozerwie Twoje Rękawy Jorden Pagel 9 listopada 2017 Podziel się RedTube…