Najlepsze witaminy dla wzrostu włosów

Biotyna witamina jar, delikatny żelazo witamina jar i witamina C jar na niebieskim tle

Najlepsze witaminy dla wzrostu włosów

Odżywiaj Mieszki Włosowe Tymi Wspaniałymi Witaminami Wzrostu

Zespół redakcyjny AskMen dokładnie bada i recenzuje najlepszy sprzęt, usługi i zszywki na całe życie. AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę.


Zdjęcia produktów ze stron sklepów


Wszyscy jesteśmy świadomi faktu, że dobrze zaokrąglona i zdrowa dieta pełna owoców i warzyw jest najlepszym sposobem na utrzymanie prawie wszystkich aspektów naszego zdrowia i dobrego samopoczucia — od wzrostu włosów po funkcje odpornościowe i wszystko pomiędzy. Czasami jednak łatwiej jest przyjmować witaminy i suplementy, aby zapewnić, że nawet jeśli jesz czysto na reg, wszystkie Twoje bazy są pokryte.

Powiązane: Najlepsze multiwitaminy dla mężczyzn

Ale jakie witaminy działają najlepiej na porost włosów? Chociaż obecnie istnieje wiele recept na zapobieganie wypadaniu włosów, odpowiednia kombinacja witamin i minerałów może rzeczywiście pomóc włosom wzmocnić i zmniejszyć lub zapobiec przerzedzeniu włosów, jeśli wolisz wybrać bardziej naturalną drogę.

“Chcesz szukać produktów, które są naturalne i mają suplementy wewnątrz nich. Im więcej witamin, tym lepiej dla wzrostu”, wyjaśnia dr Giuseppe Aragona, lekarz ogólny i lekarz rodzinny w Prescription Doctor. “Najlepsze witaminy, które mogą pomóc w wzroście włosów, to witamina A, witamina B, witamina C, witamina D, żelazo, cynk i białko.”

Podczas gdy multiwitamina lub garść biotyny może wydawać się, że wykonają swoją pracę, najlepszym rozwiązaniem jest przyzwyczajenie się do przyjmowania garstki wszystkich naturalnych suplementów, dzięki czemu wiesz na pewno, że to, co dostajesz, faktycznie zadziała w Twoim systemie i wykonasz zadanie. 

Tutaj zebraliśmy jedne z najlepszych witamin na porost włosów, które można kupić online. Od witaminy A do cynku, na pewno zauważysz poprawę zdrowia i siły włosów po ich zażyciu.


Najlepsze witaminy do podjęcia dla wzrostu włosów 

 • Najlepsza Witamina D: Sklep Sportowy Witamina D3

 • Najlepszy Suplement Żelaza: Solgar Delikatne Żelazko

 • Najlepszy Suplement Cynku: Garden of Life Witamina Kod surowy cynk

 • Najlepszy Multiwitamin: SugarBearHair Wegetariańskie Witaminy

 • Najlepsza Witamina A: Bronson Witamina A

 • Najlepsza Witamina B: https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/amazon20elements20vegan20biotin.html

 • Najlepsza Witamina C: Amazon Elements Witamina C

 • Najlepsza Mieszanka Białkowa: NOW Sports Nutrition Protein Blend


Najlepsza Witamina D

Sklep sportowy Witamina D3 (5000iu/125mcg) z olejem kokosowym

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/125mcg20infused20with20coconut20oil20with20askmen20editors20choice20badge20in20the20top20right20corner.html

Ponieważ witamina D3 jest rozpuszczalna w tłuszczach, unikalny dodatek oleju kokosowego w tej opcji pomaga w wchłanianiu witaminy przez organizm.

Witamina D jest jednym z najlepszych suplementów, które możesz przyjmować, zwłaszcza jeśli mieszkasz w obszarze o ograniczonej ekspozycji na światło słoneczne. Nie tylko pomaga regulować nastrój i utrzymać jasny wygląd skóry, ale także sprzyja zdrowemu wzrostowi włosów.

Plusy:

 • Bardzo łatwy do wchłonięcia

 • Przystępna cena

Wady:

 • Niektórzy uważają, że zapach jest ostry

Obiecująca recenzja: “Nie mógłbym być szczęśliwszy z tym suplementem witaminy D. Jestem nocnym zmiennokształtnym, więc zwykle mam niedobór, a to zapewnia wystarczająco dużo, że pomaga ustabilizować mój nastrój i utrzymuje dobre samopoczucie. Podoba mi się, że jest zrobiony z oleju kokosowego zamiast soi. Nie można pokonać wartość badania sportowe zapewnia w tej butelce, albo: masz wartość roku jakości witaminy D dla ~$15.”- Warren

$15.95 (360) at Amazon.com

Najlepszy Suplement Żelaza

Solgar Delikatne Kapsułki Roślinne Żelaza

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/solgar20gentle20iron20vegetable20capsules20with20askmen20editors20choice20badge20in20the20top20right20corner.html

Ten suplement żelaza jest delikatny dla żołądka i nie zaparcia – dwa częste działania niepożądane występujące w wielu suplementach żelaza.

Niezależnie od tego, czy jesz dietę roślinną, czy po prostu chcesz mieć pewność, że otrzymujesz wystarczającą ilość żelaza, aby utrzymać zdrowe czerwone krwinki, ten delikatny suplement żelaza jest kluczowym graczem w utrzymaniu ciała w najwyższej formie i utrzymaniu dobrego zdrowia włosów.

Plusy:

 • Bardzo łatwy do strawienia

 • Przyjazny wegetarianom

Wady:

 • Niektórzy recenzenci uważają, że trudno przełknąć

Obiecująca recenzja: “Właśnie zacząłem brać diglicynian żelaza i mogę potwierdzić, że naprawdę nie ma zaparć, jak wszyscy mówią i jak twierdzi producent. Tak! Dla każdego, kto ma problemy z zaparciami, na początek, rozumiesz, jak ważne jest to.”- Sally

16,60 zł (180) Amazon.com

Najlepszy Suplement Cynku

Garden of Life Witamina Kod surowy cynk

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/garden20of20life20vitamin20code20raw20zinc20with20askmen20editors20choice20badge20in20the20top20right20corner.html

Ta witamina cynku jest łatwa do połknięcia i nie zaburza żołądka.

Surowy cynk jest wytwarzany bez wysokiej temperatury i nie zawiera składników syntetycznych ani wypełniających — co oznacza, że będziesz spożywać cynk w najczystszej postaci, pozwalając organizmowi wchłonąć jak najwięcej suplementu.

Plusy:

 • Bardzo łatwy do wchłonięcia

 • Zawiera Witaminę C

 • Wykonane bez wysokiej temperatury

Wady:

 • Niektórzy ludzie doświadczyli owrzodzenia jamy ustnej z tym suplementem

Obiecująca recenzja: “To działa świetnie. Biorę to razem z suplementem witaminy D i czuję, że pomógł wyleczyć mój trądzik hormonalny. Zauważyłem również wzrost wzrostu włosów i paznokci ” – Mish

10.49 zł (60) Amazon.com


Powiązane: Najlepsze witaminy dla wzrostu brody


Najlepszy Multiwitamin 

SugarBearHair Wegetariańskie Witaminy

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/sugarbearhair20vitamins20clear20bottle20with20blue20label.html

Ta gumowa witamina jest świetna dla tych, którzy nie mogą lub nie mogą połknąć tabletek, i pozwala na smaczne przyjmowanie składników odżywczych –są one wykonane z prawdziwych jagód, co daje przyjemny lekko słodki smak. Zawierają one wiele najlepszych witamin Dr Giuseppe wymienionych powyżej w jednym opakowaniu, w tym witaminę A, witaminę C, witaminę D i cynk.

Plusy:

 • Gumowy format oznacza, że nie musisz połykać tabletek

 • Zawiera kilka zalecanych witamin dla wzrostu włosów

Wady:

 • Zawiera szczyptę cukru

 • Dawki mogą nie być tak wysokie, jak witaminy przyjmowane indywidualnie

Obiecująca recenzja: “Używam tego produktu od nieco ponad miesiąca i już zauważyłam ogromną różnicę w moich włosach! Moje włosy były cienkie, kruche i wypadały za każdym razem, gdy czesałam włosy. Odkąd zaczęłam używać tych witamin, moje włosy stały się silniejsze, zdrowsze i prawie żadne włosy nie wypadają podczas szczotkowania. Musisz jednak przyjmować te witaminy religijnie. Przyjmowanie ich co kilka dni i brak codziennej dawki nie pomoże ” – Anu

26,95 zł Amazon.com

Najlepsza Witamina A

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/bronson20vitamin20a201000020iu20premium20non-gmo20formula.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/bronson20vitamin20a201000020iu20premium20non-gmo20formula.html
 

Witamina A jest kluczowym graczem we wszystkim, od pokonania trądziku dorosłych do poprawy tekstury skóry. Suplement witaminy A Bronson jest imponującym 10,000 IU, który jest znacznie wyższy niż większość suplementów i zapewni prawidłowe wchłanianie i skuteczność — po prostu upewnij się, że nie bierzesz go w parze z multiwitaminą lub może być zbyt silny.

Plusy:

 • Bardzo wysoka moc dla łatwego wchłaniania

 • Łatwe do połknięcia

Wady:

 • Może być zbyt silny, jeśli przyjmujesz multiwitaminy

Obiecująca recenzja: “Ponieważ jest to bardzo wysoka dawka, postanowiłem wziąć jedną co drugi dzień. Moje włosy zaczęły wypadać (z powodu zbyt szybkiego wzrostu), a ponieważ wycofałem dawkę, wydaje się, że robię lepiej. Jeśli przyjmujesz multiwitaminy, upewnij się, że sprawdzasz, ile witaminy A w niej jest.”- Steve

$9.97 (250) at Amazon.com

Najlepsza Witamina B

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/amazon20elements20vegan20biotin.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/amazon20elements20vegan20biotin.html

Prawdopodobnie słyszałeś już, że biotyna może zdziałać cuda na odrastanie włosów w przerzedzaniu włosów – i to dzięki połączeniu rozpuszczalnych w wodzie witamin z grupy B. Podczas gdy Biotyna jest dostępna w żywności, takiej jak jajka, mleko i banany, jest najłatwiejsza i najbardziej wydajna, gdy jest przyjmowana jako codzienny suplement.

Plusy:

 • Formuła przyjazna wegetarianom i weganom

 • Łatwe do połknięcia

 • Zaczyna działać bardzo szybko

Wady:

 • Może powodować bóle brzucha u niektórych osób

Obiecująca recenzja: “Odkąd usłyszałem o biotynie na porost włosów, kupiłem butelkę i robi tak, jak twierdzi. Moje włosy były tak krótkie, kiedy robiłam moje wielkie cięcie w 2017 roku, że nie mogłam włożyć ich w kucyk, ale od tego czasu moje włosy urosły tak grube i długie.”- Robin

$8.99 (130) at Amazon.com

Najlepsza Witamina C

Amazon Elements witamina C 1000 mg

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/amazon20elements20vitamin20c201000mg.html

Witamina C jest jedną z najłatwiejszych witamin do przedostania się przez jedzenie-większość owoców zawiera 100 procent dziennej dawki. Mimo to, jeśli nie jesz owoców codziennie lub po prostu chcesz mieć pewność, że otrzymujesz odpowiednią ilość, ten naturalny suplement witaminy C Z Amazon Elements jest świetnym rozwiązaniem.

Plusy:

 • Wegańska i bezglutenowa formuła

 • Bez sztucznych aromatów i konserwantów

Wady:

 • Kapsułki są po większej stronie i mogą być trudne do połknięcia

Obiecująca recenzja: “Szukałem dobrych witamin do zażycia. Jako ćpun do pielęgnacji skóry wiem, że witamina C jest jedną z najważniejszych witamin dla Twojej skóry, ponieważ zwiększa produkcję kolagenu, co pomaga zmniejszyć widoczność drobnych linii i zmarszczek. Po tygodniu codziennego przyjmowania, moja skóra świeci. Moja skóra wygląda pulchnie, a drobne linie pod oczami zniknęły. Mam trochę pigmentacji po starych bliznach trądzikowych i już zaczęły się zmniejszać.”- Ashley

$17.99 (300) W Amazon.com

Najlepsza Odżywka Białkowa

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/now20sports20nutrition20amino20complete20protein20blend.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/now20sports20nutrition20amino20complete20protein20blend.html

Podczas gdy suplement białkowy może nie od razu przyjść do głowy, gdy myśli o witaminy wzrostu włosów, to rzeczywiście jeden z najlepszych sposobów, aby zapewnić prawidłowe ogólne zdrowie, dzięki specyficznej mieszanki aminokwasów. NOW Sports Nutrition protein blend zapewnia dokładną kombinację aminokwasów, aby pomóc organizmowi naprawić po wyczerpującym treningu, a także wspierać zdrowe włosy i skórę.

Plusy:

 • Przyjazny wegetarianom

 • Bardzo przystępna cena

Wady:

 • Niektórzy recenzenci doświadczyli nudności podczas przyjmowania tego dodatku

Obiecująca recenzja: “Uwielbiam je, ponieważ są to po prostu aminokwasy, bez dodatku witamin / suplementów. Biorę je, nawet jeśli nie pracuję tego dnia i wydają się bardzo pomóc z poziomem energii. Zauważam również, że moje włosy i paznokcie rosną znacznie szybciej, gdy biorę je konsekwentnie.”- Rebecca

21.58 zł (360) Amazon.com


Zawsze porozmawiaj z lekarzem przed dodaniem suplementu wzrostu włosów lub niezbędnej witaminy do codziennej rutyny.


Możesz Też Kopać:

 • Najlepsze Witaminy Subskrypcje
 • Najlepsze Witaminy Wzmacniające Odporność
 • Najlepsze witaminy do kupienia na Amazon

AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą pełną
warunki użytkowania.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts