Nie-Seksualne Rzeczy, Które Kobiety Uważają Za Szalenie Erotyczne

Para w kuchni

Nie-Seksualne Rzeczy, Które Kobiety Uważają Za Szalenie Erotyczne

9 Nie-seksualne cechy kobiety znaleźć niezwykle Sexy w facetów

Co do kobiety chcą?

Wielu facetów wciąż zastanawia się nad tym pytaniem. Pogląd, że kobiety są niezrozumiałe lub niemożliwe do zrozumienia, jest taki, że kultura mężczyzn nadal trzyma się na wiele sposobów, nawet do dziś.

Jednym z rezultatów tego niemal celowego zamieszania-mężczyźni rzadko wydają się zadawać rzeczywiste kobiety pytanie (to jest prawie retoryczne do pewnego stopnia) – jest to, że wydaje się być dość duża różnica między tym, co mężczyźni myślą, że kobiety chcą i co kobiety rzeczywiście chcą w partnera. To może być przygoda na jedną noc, chłopak albo mąż.

Prawie dwa tuziny pań, które umawiają się z mężczyznami (oraz mężczyzna i niebinarna osoba, która umawiają się z mężczyznami), dały swój wkład w to, co uważają za seksowne w facecie poza tradycyjnymi rzeczami seksualnymi.

Szokująca prawda z ich odpowiedzi? Większość rzeczy, o których wspomnieli, jest dość prosta i łatwa do osiągnięcia … jeśli jesteś gotów włożyć odrobinę wysiłku. W rzeczywistości, nawet nie trzeba być miliarderem playboy, aby być sexy.

Istnieją stosunkowo proste sposoby, aby odróżnić się od przeciętnego faceta. Oto jak.

1. Być Zdrowym

Kobiety nie są do końca domagają się chorobotwórczych odpadków, które żyją w nędzy i ćwiczą raz w roku przestępnym. Kiedy dbasz o swoje ciało, dobrze wyglądasz i czujesz się dobrze, i to widać. Obejmuje to podstawy, takie jak zdrowe odżywianie, regularne golenie i prysznic, a także rzeczy takie jak nie przesadzanie z narkotykami lub alkoholem, posiadanie muskularnego pleców i jedna wieczna prawda: czytanie! To ostatnie jest jak ćwiczenie dla mózgu.

2. Bycie Ciekawym

Kobiety uważają, że jest to naprawdę seksowne, gdy facet jest naprawdę ciekawy ich-pytając ich, jak ich dzień był, pytając o ludzi w ich życiu lub pytając ich, jak mogą je uszczęśliwić w skrócie, kobiety chcą faceta, który będzie słuchał tego, co mówią. Naprawdę usłyszeć, co to jest, internalizować go, a następnie zapytać o to później. To takie proste.

Powiązane: Jak Jeden Prosty Dating Hack-Listening-Sprawi, Że Będziesz Martwy Sexy

3. Bycie Miłym

Kobiety są głęboko przyciągane do facetów, którzy są genialne, wesołe i łatwe.

Obejmuje to rzeczy takie jak bycie miłym dla nieznajomych, bycie miłym dla pracowników obsługi (wskazówka: traktuj dobrze kelnerów) i bycie naturalnym przy dzieciach i zwierzętach.

To coś więcej niż bycie ojcem czy posiadanie psa. Chodzi o traktowanie innych istot z szacunkiem, nawet jeśli są mniej inteligentne lub potężne od Ciebie.

4. Bycie Akceptującym

Mówiąc o traktowaniu innych z szacunkiem? Jest to również bardzo mile widziane, jeśli nie jesteś seksistą, szowinistą lub ogólnie ksenofobem.

Kobiety naprawdę lubią faceta, który myśli przyszłościowo i jest wystarczająco pewny swojej męskości. Oznacza to kogoś, kto nie świruje na rzeczy takie jak zaimki osób transpłciowych, krew menstruacyjna czy bycie jedynym facetem w pokoju pełnym kobiet.

Kiedy pozwalasz kobietom mówić nad tobą i właściwie słuchać, zauważają-i tak, uważają to za seksowne. To może zabrzmieć dziwnie, gdybyś nauczył się zajmować miejsce, chwalić się i zachowywać twardo, żeby zadawać się z kobiecą uwagą, ale to była zła rada.

5. Zainteresowanie sztuką kobiecą

Nie chodzi tylko o to, aby móc wymienić garstkę znanych kobiet, które wspięły się na szczyt zdominowanych przez mężczyzn panteonów artystycznych. Zamiast tego, jest podekscytowany przez rzeczy, które kobiety tworzą i trzymając je jako wysoki szacunek (lub, cholera, wyższy!) niż rzeczy stworzone przez ludzi. Pro-wskazówka: to nie powinna być tylko sztuka stworzona przez kobiety, które Cię pociągają seksualnie, albo. To oszustwo.

6. Bycie Hojnym

Bycie hojnym to bycie uprzejmym na sterydach. Uprzejmość to bycie miłym; hojność to zbaczanie z drogi, by być miłym. Być hojnym oznacza dawać i faktycznie pracować, aby uczynić życie innych ludzi lepszym.

Przekazujesz pieniądze (lub swój czas) na cele charytatywne? Hojny. Trzymanie drzwi dla ludzi czy pomaganie staruszkowi po drugiej stronie ulicy? Hojny. Wysyłanie kwiatów (czy to do partnera, czy do kogoś innego)bez Walentynek, urodzin czy rocznicy bez oczekiwania czegokolwiek? To jest bycie hojnym.

7. Bycie Troskliwym

Tam, gdzie szczodrość polega na włożeniu pracy, troskliwość mniej dotyczy rezultatu, a więcej myśli. Kobiety, jak się okazuje, uwielbiają troskliwych facetów.

Kochają facetów, którzy zapraszają cię z wyprzedzeniem i podążają za nimi. Uwielbiają kolesi, którzy rezerwują kolację. Kochają facetów, którzy odpisują w odpowiednim czasie.

A gdy jesteś w związku, rzeczy takie jak wstrzymywanie się na binge telewizji, dzięki czemu można zarówno oglądać program razem, lub dbanie o partnera, gdy są chore (powiedzmy, Robienie zupy bez proszenia o) będzie przejść długą drogę w kierunku pomaga przybić status “wymarzony chłopak”.

8. Bycie Odpowiedzialnym

Być może największą cechą, która cię tam pochłonie, jest to, że masz swoje sh*t razem. Tak, różne formuły bycia odpowiedzialnym doprowadzają kobiety do szaleństwa. Jest to nieco tragiczne, ponieważ oznacza to, że przeciętny facet absolutnie nie kwalifikuje się jako pełnoprawny dorosły, ale po prostu wykonując kilka kroków w kierunku bycia dorosłym we własnym zakresie, natychmiast staniesz się bardziej seksowny dla kobiet.

Z czego to się składa? Cóż, rzeczy takie jak gotowanie czegoś więcej niż tylko makaronu, płacenie rachunków na czas lub robienie prac domowych z własnej woli, wszystko mieści się pod tym parasolem.

I to świetnie, jeśli dobrze radzisz sobie z dziećmi, ale bycie odpowiedzialnym ojcem, gdzie bierzesz równą rolę w nie-seksownych aspektach rodzicielstwa, jak rezerwowanie tej strasznej wizyty u dentysty … to naprawdę dobra rzecz.

9. Mając trochę krawędzi

Prawdopodobnie możesz zamknąć oczy i wyobrazić sobie wymarzonego faceta, którego pragną kobiety. Niezależnie od tego, jak wygląda (co prawda, prawdopodobnie będzie przynajmniej trochę przystojny), jest naprawdę dobrym facetem. Troszczy się o rzeczy, jest uprzejmy i możesz go przedstawić każdemu bez wahania.

“Ale co,” być może pytasz, ” o złych chłopców?”W kulturze mężczyzn powszechnie wiadomo, że kobiety uwielbiają niegrzecznego chłopca, który potajemnie pragnie, by został powalony przez jakiegoś macho-dupka na motocyklu. To może nie być do końca dokładne, ale nie jest też w 100% błędne.

Bycie dobrym facetem z odrobiną przewagi jest tutaj prawdziwym ideałem. To nie znaczy, że kradniesz albo wypychasz ludzi z drogi. Zamiast tego chodzi o to, aby móc prowadzić jedną ręką za kierownicą samochodu, mieć poczucie humoru, zakasać rękawy, gdy Brudzisz sobie ręce, utrzymywać stały kontakt wzrokowy lub ubierać się, nawet gdy okazja tego nie wymaga.

Powiązane: 100 Trudnych Rzeczy, Które Każdy Facet Powinien Zrobić Przed Śmiercią

Spośród tych dziewięciu cech, bliscy zeru ucieleśniają wszystkie te cechy, ale bardzo niewielu ucieleśni żadna z nich. A najlepsze? Prawie wszystkie z nich są rzeczy, które można kontrolować. Mit, że kobiety umierają na randki z bogatymi palantami z gigantycznymi mięśniami i ładnymi samochodami, to tylko mit. Jeśli dbasz o siebie, jeśli jesteś miły dla innych, jeśli jesteś troskliwy, wyrozumiały i ciekawy (z odrobiną buntu), nie będziesz miał problemów ze znalezieniem kogoś, z kim mógłbyś pooglądać telewizję.

Punkty bonusowe, jeśli jest to serial stworzony przez kobietę.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts