Trening Chrisa Hemswortha to nie żart-oto jak go odtworzyć

Chris Hemsworth pochylony nad ławką robi pochylony nad rzędami z dużym hantlem w dłoni

Trening Chrisa Hemswortha to nie żart-oto jak go odtworzyć

Zamień się w potężnego Thora, dzięki uprzejmości trenera Chrisa Hemswortha

Chris Hemsworth nie jest obcy trybowi bestii, jeśli chodzi o jego treningi. Regularnie zadaje sobie zadanie powiększania, a następnie szybkiego przycinania, przygotowując się do hitowych filmów akcji, pokazując swoje imponujące zyski w The Avengers, Ekstrakcja i nie tylko.

Nie tylko wydaje się mieć nieludzką motywację, ale zdarza mu się również, że pomaga mu w wyczerpujących treningach: jego wieloletni osobisty trener (i przyjaciel) Luke Zocchi. Zocchi pomógł Hemsworthowi w osiągnięciu formy Thora, a także pracował razem z nim nad rozwojem 10-tygodniowego programu Centr Power.

Powiązane: Centr Power zaprasza do ćwiczeń jak Chris Hemsworth

Szybki rzut oka na jeden z wielu filmów treningowych Zocchiego sprawia, że jedno jest jasne: jego styl treningu nie jest dla osób o słabym sercu. Ale to wyjaśnia, dlaczego, podczas gdy reszta świata zdobywała kwarantannę 15, Hemsworth był w najlepszej formie.

Na szczęście dla wszystkich fanów Hemswortha, rozmawialiśmy z Zocchim, aby uzyskać informacje na temat ostatecznego schematu fitness, który zapewni Ci również ciało Thora – jeśli będziesz wystarczająco ciężko pracować, to znaczy.


Go Big or Go Home, dosłownie


Zocchi jest wielkim zwolennikiem treningu jednej grupy mięśni na raz, i to właśnie robi z Hemsworthem pięć do sześciu dni w tygodniu.

Sesje zwykle nie trwają ponad godzinę — ale nie popełnij błędu-są szalenie intensywne, w tym co najmniej cztery do pięciu ćwiczeń na grupę mięśni, cztery zestawy na ćwiczenie i niektóre zestawy kropli pieprzone na dobry środek, aby naprawdę wypalić mięśnie.  

Zakresy powtórzeń mogą być tak niskie, jak cztery powtórzenia, podczas gdy zestawy drop mogą zawierać do 40 powtórzeń. 

Normalny tydzień treningu dla Hemswortha wygląda mniej więcej tak:

  • Poniedziałek: Klatka Piersiowa 
  • Wtorek: Powrót 
  • Środa: Odpoczynek 
  • Czwartek: Nogi 
  • Piątek: Ramiona 
  • Sobota: Broń 
  • Niedziela: Odpoczynek 

Według Zocchiego, nazwa gry z każdym klientem jest opanowanie dużych wyciągów najpierw: przysiady, deadlifty, prasy i pull-upy.


Naprawa Diety To Podstawa


Niezależnie od tego, czy próbujesz uzyskać szczupłą lub rozdrobnioną, Zocchi mówi, że musisz zacząć zwracać taką samą uwagę na to, co jesz, jak na rutynę siłowni.

“Najszybszym sposobem rozpoczęcia tego procesu jest przerywany post”, wyjaśnia. “Odkryłem, że najłatwiejszym do trzymania się jest stosunek 16:8, w którym spożywasz śniadanie, lunch i kolację w ciągu 8-godzinnego okna, a następnie pościsz przez 16 godzin, zanim znowu zjesz. “

Najwyraźniej odżywianie odgrywa ogromną rolę w sukcesie Hemswortha, przygotowując się do ról takich jak Thor.

“Szczerze mówiąc, połowa sukcesu może polegać na tym, że Chris próbuje spożywać taką ilość jedzenia, jakiej potrzebuje dziennie”, mówi Zocchi. “W normalny dzień, kiedy on się nabiera, dążymy do spożycia 4500 kalorii dziennie. Dzielimy je na posiłki po około 450 kalorii każdy, A Chris je po jednej co dwie godziny, mając na celu zjedzenie 10 dziennie. Jest to oczywiście nie lada wyzwanie, dlatego często decydujemy się na zastąpienie pewnej liczby tych posiłków koktajlem proteinowym.”

Oczywiście nie wszystkie proszki białkowe są sobie równe. Hemsworth podobno preferuje roślinną mieszankę ryżu, konopi i białka grochu. Aktor bierze również aminokwasy rozgałęzione (BCAA) często wraz z magnezem/cynkiem przed snem, z których oba pomagają w regeneracji mięśni i utrzymaniu mięśni.

Jeśli szukasz konkretnych przykładów potraw i koktajli, które Hemsworth napędza, możesz znaleźć przepisy w aplikacji Centr. A jeśli jeszcze tego nie zgadłeś, jego plan żywieniowy obejmuje dużo chudego białka (kurczaka i ryb), pełnoziarnistych warzyw i koktajli green power. 

Ponieważ każdy ma wyjątkowe potrzeby żywieniowe, Zocchi zaleca znalezienie dietetyka lub osobistego trenera, który pomoże Ci opracować dostosowany plan, który ma wystarczającą ilość białka, aby wspierać wzrost mięśni.


Znajdź rutynę, która jest zrównoważona


Najwyższy czas, aby przełączyć się rutynę, jeśli boisz się treningów lub w inny sposób nie możesz nadążyć za nimi.

“Jeśli to nie jest przyjemne, ludzie po prostu się nie zaangażują” – mówi Zocchi.

Według Zocchi, to, co odróżnia Centr od innych aplikacji fitness, to to, że oferuje holistyczne podejście do zdrowia i odnowy biologicznej bez mentalności uniwersalnej. 

“Obejmujemy wszystkie obszary zdrowia i dobrego samopoczucia w trzech filarach: pociąg, jeść i żyć i mamy bardzo realistyczne podejście do tego, co naprawdę oznacza bycie zdrowym”, mówi AskMen. “Uwzględniamy wszystko, od ciała, umysłu i ducha.  Jest to podejście, które uwzględnia długoterminowe cele ze strukturą, której można realistycznie się trzymać — utrzymując motywację, dzięki czemu można osiągnąć pożądane wyniki.”  


Włącz ruchy Hemswortha


Na jakich ćwiczeniach skupia się Hemsworth zależy w dużej mierze od tego, do czego trenuje.

Na przykład, przygotowując się do najnowszej Thor film, on priorytet pracy górnej części ciała. Jeśli chodzi o jego ruchy, Zocchi mówi, że uwielbiał zakładać siedzące loki kaznodziei, ciągnąć sanki za pomocą liny, Pochylać się nad rzędami i wzruszać ramionami. 

Kiedy Hemsworth jest czysto utrzymanie jego ciała-lub przygotowanie do ról, które nie wymagają aż tyle łączenia się-on przykleja się do bardziej funkcjonalnych ćwiczeń, takich jak niedźwiedź czołga, siedzieć przez odwrotnych rzuca, i loki młotek.

Ale jeśli jest jedna rzecz, o której Zocchi chce, żebyś pamiętał, to jest to, że spójność jest kluczem do wyników.

“Bądź konsekwentny, a zmiany nastąpią” – stwierdza. “A najlepszym sposobem na zachowanie spójności jest cieszyć się tym, co robisz i dobrze się bawić.”

Możesz Też Kopać:

  • 11 Najlepsze Opcje Sprzętu Do Ćwiczeń W Domu
  • Dlaczego treningi HIRT są Ostatnio Wściekłe
  • 8 najczęstszych błędów treningowych w domu, według Pro
Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts