Niesamowita transformacja Fitness dana Guerino

Dan Guerino i jego żona po odchudzaniu.

Niesamowita transformacja Fitness dana Guerino

Zmotywowany swoją przyszłością, Boks pakował cios, którego potrzebował, aby zrzucić 100 funtów

Dan Guerino przyznaje, że zawsze był tym, co wielu uważa za “ciężkie” i ważył około 250 funtów przez lata studiów. Ale w połowie lat dwudziestych, około 2014 roku, kontuzja i kombinacja zdarzeń życiowych spowodowały, że Dan stale przybierał na wadze. Gdy przekroczył 300 funtów, odkrył, że proste zadania spowodują, że będzie się obficie pocił i stało się dla niego trudne do oddychania. To wtedy wiedział, że nadszedł czas, aby wprowadzić pewne trwałe zmiany w swoim stylu życia, nie tylko dla własnego dobra, ale dla swojej przyszłej rodziny.

Powiązane: W dół 65 funtów, Boks przyniósł Fitness zarówno do jego ciała i umysłu

“Planowałem oświadczyć się mojej dziewczynie-teraz żonie! – i zdałem sobie sprawę, że jeśli mam założyć rodzinę, mam obowiązek upewnić się, że jestem w pobliżu dla nich-wspomina.

Mniej więcej w tym samym czasie Dan zaczął dostrzegać imponujące przemiany odchudzające pojawiające się na jego kanałach społecznościowych. To nie były przypadkowe zdjęcia nieznajomych przed i po, ale ludzie, których osobiście znał dorastając, co spowodowało, że mocno spojrzał w lustro i poważnie zapytał siebie: “Dlaczego nie ja?”

“Wtedy zdałem sobie sprawę, że nie ma w tym specjalnej tajemnicy”, mówi. “Trzeba być cierpliwym i wykonywać swoją pracę.”

Z tą realizacją w tylnej kieszeni, Dan wyruszył w swoją podróż fitness z celem uzyskania siebie poniżej 300 funtów. Ten cel oczywiście zwiększał się wykładniczo w miarę upływu czasu i postępów, ale te impulsy zwiększające pewność siebie były z pewnością kluczem do jego wczesnej motywacji i zdolności do utrzymania się na dobrej drodze.

Na początku, Dan mówi, że wziął rzeczy powoli i skupił się na budowaniu rutyny fitness. Zainteresował się boksem fitness w TITLE Boxing Club i postanowił spróbować swoich sił w inspirowanych boksem zajęciach treningowych. W pierwszych miesiącach pracy w TITLE, Dan powiedział, że widział szybki spadek wagi. Choć jego utrata masy ciała nie spowolnić nieco po tym, on na bieżąco z jego rutynowych, bo cieszył się tak bardzo i może rzeczywiście zobaczyć powolne, ale pewne wyniki. 

Od tego czasu Dan poświęca się treningom w TITLE Boxing Club i przyznaje, że przez kilka pierwszych lat po rozpoczęciu kariery był prawie wyłącznie zaangażowany w boks fitness. Ostatnio jednak zaczął mieszać rzeczy ze swoim schematem fitness, włączając bieganie, podnoszenie ciężarów i treningi na skakance, jak również.

Ale podczas gdy Dan zrobił mnóstwo postępów w swojej rutynie fitness, wiedział, że to nie wszystko, czego potrzeba, aby osiągnąć swój cel. W rzeczywistości Dan zauważa, że jego nawyki żywieniowe były w rzeczywistości największą przeszkodą, którą musiał pokonać podczas swojej podróży fitness.

“Zaangażowanie się w aktywny tryb życia było łatwe, ponieważ — spójrzmy prawdzie w oczy-kto nie chce wracać z pracy do domu i wyładowywać codziennych frustracji na torbie? To jak terapia i fitness w jednym ” – mówi. “Ale zmiana moich nawyków żywieniowych była o wiele trudniejsza.”

Pochodzący z dużej włoskiej rodziny z dużym uznaniem dla wysokiej jakości żywności, Dan mówi, że musiał przezwyciężyć swoją naturę, aby osiągnąć prawdziwy postęp. Usiadł ze swoim partnerem, aby wyjaśnić, że planuje poważne zmiany, zwłaszcza jeśli chodzi o jedzenie obecne w ich gospodarstwie domowym. Starannie zaplanował swoje menu i co tydzień kupował odpowiednie artykuły spożywcze, zapewniając, że napoje gazowane i łatwo pasące się potrawy, takie jak chipsy i krakersy, były utrzymywane na absolutnym minimum. Pozwalał sobie na pewne odpusty tu i tam, aby utrzymać się na dobrej drodze, nie czując się zbyt ograniczonym, ale pozostawał zaangażowany w ważenie swojego jedzenia i przygotowywanie posiłków, aby utrzymać się odpowiedzialnym.

Dan i jego żona, przed i po utracie wagi.

Dzięki kilku doświadczonych przyjaciół i trenerów, Dan opracował odpowiedni plan diety, który ewoluował w czasie, jak znalazł to, co działa najlepiej dla niego. Zaczął od podejścia bezglutenowego, a następnie przeniósł się do keto. Teraz wylądował na mniej restrykcyjnym podejściu, w którym śledzi swoje kalorie i pozostaje zgodny z jego spożyciem kalorii, zapewniając odpowiedni deficyt kalorii, aby zapewnić zdrową utratę wagi. 

“Potrzeba było wielu badań nad tym, jak organizm rozkłada jedzenie”, mówi. “Ale wiedza jest tego warta, ponieważ kiedy ją posiadasz, masz ją.”

Pomiędzy treningami na tytuł i restrukturyzacją swoich nawyków żywieniowych, Dan był w stanie przekroczyć swój początkowy cel i spaść do 275 funtów w pierwszym roku swojej podróży odchudzającej. Kilka miesięcy później udało mu się wrócić do wagi 250 kg. Ale Dan zdecydowanie nie był gotowy, aby zatrzymać się na tym i postanowił rzucić sobie wyzwanie, aby zobaczyć, jak wiele jeszcze może zrobić.

Ostatecznie spadł do 200 funtów po raz pierwszy od kiedy był w szkole podstawowej, co zasłużenie liczy się jako jedno z jego największych osiągnięć w trakcie jego podróży odchudzania. Ukończył również swój pierwszy wyścig z przeszkodami w Tough Mudder, a nawet dostał się na ring bokserski na sparingi, dzięki wiedzy bokserskiej i pewności siebie, którą zdobył pracując nad tytułem.

“To są osiągnięcia, które nigdy nie wydawały się odległą możliwością pięć lat temu” – zastanawia się.

Dan przed i po odchudzaniu.

Dziś, w wieku 32 lat, Waga dana wynosi około 215 funtów-imponująca strata 100 funtów, ponieważ po raz pierwszy zaczął ćwiczyć na tytuł. Jednak nadal naciska w kierunku celu coraz się w dół do około 180 do 185 funtów, ale on nie zauważyć, że jego celem jest bardziej o znalezienie różnych sposobów na poprawę jego ciała, a nie koncentrując się na rzeczywistej liczby na skali.

Dan mówi również, że jego przyszłość nadal jest silnym motywatorem, zauważając, że chce być zdrowy — zarówno fizycznie, jak i psychicznie — aby mógł być tam dla swojej rodziny.

“Jestem kimś, kto ma do czynienia z wieloma lękami i zawsze tak było” – przyznaje. “Ta podróż pomogła mi sobie z tym poradzić i przeciwdziałać na wiele sposobów, i nie wiem, gdzie byłbym dzisiaj, gdybym nigdy tego nie rozpoczął … Czuję się lepiej niż kiedykolwiek i nigdy nie chcę do tego wracać.”

Jeśli chodzi o innych w trakcie własnych podróży fitness, Dan oferuje kilka kluczowych porad:

“Na koniec dnia, bądź cierpliwy. To powolna walka, więc nawet nie myśl o oczekiwanych rezultatach-zachęca. “Po prostu skup się na tym, co musisz zrobić, aby to zrobić dzisiaj, a następnie powtórz.”

Możesz Też Kopać:

  • Zatwierdzony przez ekspertów Przewodnik po domowym boksie
  • Techniki boksu, aby wzmocnić swój rdzeń
  • Ulepsz Swoje Umiejętności Bokserskie W Domu Dzięki Tym Profesjonalnym Aplikacjom
Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts