Pielęgnacja Brwi Dla Mężczyzn

Pielęgnacja Brwi Dla Mężczyzn

Starasz się oswoić brwi? Wypróbuj Te Triki Pielęgnacyjne

Zespół redakcyjny AskMen dokładnie bada i recenzuje najlepszy sprzęt, usługi i zszywki na całe życie. AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę.


Ilu z was kazano naprawić brwi? Pluck, tweeze, WAX? Nie ma mowy! Prawda? Źle. Coraz więcej mężczyzn przyjmuje nastawienie, że ich brwi są zawarte w ich normalnej rutyny pielęgnacyjnej. Oznacza to regularną, ale minimalną konserwację. Od tego momentu mamy zamiar odrzucić przestarzałe przekonanie, że “prawdziwi mężczyźni” nie dotykają swoich brwi. Znany Groomer Kristan Serafino (@SerafinoSays) pracował z Ryanem Reynoldsem, Normanem Reedusem i Matthew Mcconaugheyem, by wymienić tylko kilka. Mówi nam, że najczęściej zadawanym pytaniem od jej znanych klientów jest ” jaki jest najlepszy sposób na oswojenie moich brwi-Wyrywanie, wklejanie lub przycinanie?”Jej odpowiedź? “Tak, tak i tak.” 

Więc po co to całe zamieszanie o brwi, możesz zapytać? Kiedy jesteś zaangażowany w rozmowę, na co patrzysz? Co po raz pierwszy zauważysz, spotykając kogoś, zanim w ogóle będziesz miał okazję przywitać się i uścisnąć mu dłoń? Co jest reklamowane jako okno do duszy? Oczy oczywiście. Mężczyźni mogą być boleśnie nieświadomi, jeśli chodzi o pytanie o dotykanie i przycinanie brwi.


Spis treści  • 5 Podstawowych Rodzajów Brwi
  • Gwiazdy, Które Je Mają
  • Poradnik Do Podstawowej Pielęgnacji Brwi
  • Najlepsze Narzędzia Dla Wszystkich Potrzeb Brwi

5 Podstawowych Rodzajów BrwiOk, teraz wszystkie powody, dla których musicie przyjrzeć się tym rozmytym zdobieniom na czole, które tam macie, zastanówmy się, od czego powinniście zacząć. Zasadniczo znajdziesz się w 5 kategoriach. 

Naturalne Brwi: 

Niektórzy faceci mają po prostu szczęście i muszą zrobić bardzo mało z brwiami. Zazwyczaj ci faceci dbają o obszar między brwiami, zapobiegając przerażającej unibrow, cecha, która powinna pozostać znakiem rozpoznawczym Fridy Kahlo i Berta z Ulicy Sezamkowej, nie ty. 

Krzaczaste Czoło:

Pełne krzaczaste czoło z pewnością może dodać cechy wyróżniającej twarz mężczyzny. Często, gdy człowiek ma znaczne czoło, staje się cechą, która go określa. Biorąc to pod uwagę, nigdy nie lekceważ dbałości o szczegóły, które ci mężczyźni biorą. Andy Rooney nie był znany ze swoich dobrych brwi, był znany ze swoich szalonych brwi. 

Skąpe Brwi: 

Na drugim końcu spektrum brwi jest ledwo-tam brwi. Nie ma wstydu w grze, wasze twarze są równie wyraźne, nawet przy mniejszej liczbie pęcherzyków oprawiających Oczy. Oczywiście, istnieją ogromne trendy w wypełnianiu brwi, a nawet rzeczy takie jak mikroblading, ale powiedzmy, że w tym przypadku faceci myślą “mniej znaczy więcej” i zostawiają brwi w spokoju. 

Łukowate Czoło: 

Jeśli to twój naturalny kształt brwi, nie ma problemu, nie walcz z tym. Jeśli jest to pożądany kształt brwi, może spróbuj czegoś nieco mniej dotkliwego. Ustanowienie zbyt ostrego łuku prawdopodobnie albo sfeminizuje twoją twarz, albo sprawi, że będziesz wyglądać jakbyś pochodził z Wybrzeża Jersey w latach 90-tych. Jeśli pragniesz któregokolwiek z tych wyników, nie osądzaj tutaj. Nie ma nic złego w byciu tym, kim jesteś. Jeśli żadna z nich nie brzmi dla ciebie szczególnie interesująco, trzymaj się swojego fryzjera lub zaufanego specjalisty od brwi, aby upewnić się, że nie przesadzisz trochę. 

Kontrastowe Czoło: 

Jeśli twoim przeznaczeniem jest szare lub samodzielne podjęcie decyzji, twoje brwi mogą pozostać ciemne. Tworzy to uderzający wygląd dla mężczyzn, dzięki czemu brwi odgrywają jeszcze wyraźniejszą rolę na twarzy. Jeśli twoje brwi pozostają ciemne, gdy korona staje się jasna, jest to w rzeczywistości sztuczka, aby Twoja twarz wyglądała młodziej. 


Gwiazdy, Które Je MająZnane Przykłady Naturalnych Brwi:

Ryan Reynolds, Chris Pine, Robert Pattinson

GettyImages

Gwiazdy Przykłady Krzaczastych Brwi:

Zachary Quinto, Colin Farrel, Drake

GettyImages

Sławne Przykłady Rzadkich Brwi:

Jesse Eisenberg, Eddie Redmayne, Steve Yeun

GettyImages

Sławne Przykłady Łukowych Brwi: 

Tom Hardy, John Boyega, Aziz Ansari

GettyImages

Celebrity Przykłady Kontrastowych Brwi:

Lucky Blue Smith, James Brolin, Eugene Levy

GettyImages


Poradnik Do Podstawowej Pielęgnacji BrwiKimkolwiek jesteś i jakie masz brwi, Serafino ma prostą listę sztuczek, które poleca swoim klientom. Ci faceci dostają zapłatę za dobry wygląd i na pewno zwracają uwagę na swoje brwi. Dodanie ich do rutyny pomoże Ci zachować brwi na najwyższym poziomie. 

Program do pielęgnacji brwi Serafino 3 Step


To, co jest odpowiednie dla twojej twarzy, zależy od wymiarów twarzy i struktury rysów twarzy, ale tutaj jest zasada dla każdego kształtu twarzy.

  • Kwadrat: delikatnie zaokrąglone czoło wydłuży twarz
  • Runda: wyższy łuk brwiowy wyszczupla twarz
  • Długie: wydłużone, płaskie brwi skracają twarz
  • Owal: lekko łukowate czoło równoważy twarz
  • W kształcie serca: zaokrąglone brwi zmiękczają twarz

Krok Pierwszy: Akceptacja!

Włosy w nosie, uszach i brwi rosną nieregularnie, więc wymagana jest stała konserwacja. Dodatkowo, wzrost włosów staje się stopniowo niesforny, jak ludzie starzeją się z powodu hormonów, takich jak testosteron. Tak więc najlepszy czas na rozpoczęcie pielęgnacji brwi to … wczoraj!

Krok Drugi: Przygotowanie!  

Nieodłączną zaletą ogólnej pielęgnacji jest zdrowszy i bardziej atrakcyjny wygląd. Dbałość o szczegóły, taka pielęgnacja brwi, nie pozostaje niezauważona. Jeśli jesteś niechętny lub niepewny, jak rozpocząć dokładny schemat brwi, Gorąco polecam wizytę w zawodzie. Po odpowiednim przygotowaniu kształtu i gęstości brwi krok trzeci jest bardzo prosty.

Krok Trzeci: Konserwacja!

Teraz, gdy osiągnięto optymalną brew, rozpoczyna się samodzielna konserwacja. Niezależnie od tego, czy włosy brwi są lekkie, czy krzaczaste, a kształt jest czysty lub bardziej naturalny, niezbędne jest regularne przycinanie, wyrywanie i szczotkowanie. Jeśli samowystarczalność jest wykonywana regularnie, niesforne brwi i osądzający wygląd należą do przeszłości.  

Pro Tip: Podczas wyrywania lub krojenia nie naciskaj brwi w górę, aby przeciąć.  Przeczesz je tam, gdzie leżą naturalnie, a następnie przycinaj/wyrywaj długie. Jeśli podczas cięcia pociągniesz za włosy brwi, uwolnienie napięcia spowoduje, że włosy będą znacznie krótsze.


Najlepsze Narzędzia Dla Wszystkich Potrzeb BrwiBez względu na kształt brwi, oto kilka wskazówek, które warto zainwestować, aby te gąsienice chwały wyglądały jak najlepiej.

Jest to niewątpliwie nieco przytłaczające, jeśli nie jesteś profesjonalistą w branży przycinania brwi. Jednak jest to tak pozornie niewielka część twojego ogólnego wyglądu – nie powinno to być tak poważne. To jest cały sens tych wszystkich informacji, to nie jest tak poważne. Prosta, regularna konserwacja sprawi, że twoja twarz będzie zadbana, a tym samym dobrze przyjęta. “Dzisiaj nie ma wstydu w grze i dosłownie połowa mojej klienteli to mężczyźni” mówi nam Ramy Gafni. “Przez większość dwudziestu lat byłem w biznesie, mężczyźni byli bardzo małą częścią tego-Zwykle pan młody jest wciągany przez swoją pannę młodą przed ślubem, lub facet z masywną unibrow, który musiał coś zrobić, ale nalegał na przyjście po godzinach, aby nikt nie wiedział, że ma zadbane brwi.”Już tak nie jest, mężczyznom wolno, a nawet zachęca się do regularnego dbania o swoje brwi. 

Więc teraz macie całą tę wiedzę. Jak nakładać ją na własne brwi? “Zrób to dobrze”, mówi Ramy. “Zrób to profesjonalnie za pierwszym razem przez kogoś, kto jest wysoce polecany. Sugeruję również [woskowanie lub gwintowanie brwi], aby nie wyglądały na wyraźnie zadbane lub przesadzone. Metody te nie oferują precyzji pęsety i przycinania.”  

Katy Walsh dodaje: “najważniejszą radą na temat brwi dla mężczyzn będzie ode mnie K. I. S. S. — niech to będzie proste sir. Im więcej robisz, tym więcej będziesz musiał robić.””Dla takiej niepozornej funkcji brwi pozostawia niezaprzeczalne wrażenie”, mówi Serafino. “Brwi służą do oprawiania twarzy, a prawidłowy kształt brwi subtelnie uzupełnia całą symetrię twarzy. Wybór odpowiedniego kształtu i gęstości brwi zależy od rysów twarzy i kształtu twarzy.”

Pinceta Ultra Precision Slant Pinceta

Pinceta to doskonałe narzędzie do pielęgnacji brwi. Tweezerman tworzy jedne z najlepszych opcji na rynku – seria Ultra Precision wyróżnia się złotym standardem. Skośna końcówka ułatwia uzyskanie zarówno małych, jak i długich włosków, które się wydłubują. Są na tyle przenośne, że można je nosić wszędzie lub wrzucić zestaw dopp, jeśli zajdzie taka potrzeba, aby wykonać jakąś pracę na drodze.
29,75 zł Nordstrom.com

Pinceta Pinceta Do Wrastających Włosków

Jeśli to nie twój pierwszy raz na rodeo, wiesz, że od czasu do czasu możesz po prostu tęsknić za tym małym gnojkiem. Te wąskie końcówki pincety mają na celu uzyskanie bardzo krótkich, specyficznych, nawet połamanych włosów. Kiedy masz wątpliwości, pozwól komuś innemu to wyjąć. Dlatego są profesjonaliści.
7,97 zł amazon.com 

Zestaw Pęsety SuchATweeze 4 Końcówki

Dlaczego nie iść full hog i dostać zestaw, który obejmuje wszystko, i pakuje się w ładne i zgrabne skórzane etui podróżne do podróży, jak ten zestaw z SuchATweeze. Proste, kątowe i spiczaste końcówki dla wszelkich możliwych potrzeb pęsety.
12,95 zł amazon.com 

Tweezerman LTD nożyczki i Pędzel do kształtowania brwi

Najszybszym sposobem na oczyszczenie brwi i uzyskanie ostrego wyglądu jest zestaw nożyczek firmy Tweezerman stworzony specjalnie dla tych maleńkich włosków. Kto potrzebuje dużego, ostrego zestawu ostrzy w oczach? Na pewno nie ja.
18,98 zł amazon.com

Strona główna-X nożyce i grzebień do przycinania

Dzięki wygodnemu uchwytowi i miniaturowemu rozmiarowi są idealnymi partnerami w podróży. Pracują zarówno dla praworęcznych, jak i leworęcznych. Żadnych wymówek, aby mieć chwilę różu brwi już nigdy!
7,99 zł przy amazon.com

Grzebień Kent Składany Grzebień Do Brody

Nie daj się zwieść nazwie, ten szczupły, wykończony mikro grzebień jest idealny do walki z wszystkimi zarostami na twarzy, które od teraz będziesz pielęgnować. Ręcznie robione, klasyczne wykończenie tortoiseshell będzie wyglądać świetnie złożone na półce, w zestawie dopp lub w kieszeni.
12,95 zł amazon.com

Body Toolz Deluxe Zestaw Do Brwi

Wrzuć tę walizkę i wszystkie gadżety pielęgnacyjne do torby na siłownię i zapomnij o tym. Dodaj go do listy kontrolnej przed podróżami służbowymi, aby upewnić się, że posprzątałeś wszędzie, gdzie musisz być. Trzymaj go w domu i w losowaniu, aby był ładny i czysty, gdy będziesz na to gotowy. Chodzi o to, że ten zestaw do brwi ma wszystko, czego potrzebujesz i idzie wszędzie, czego potrzebujesz. Więc potrzebujesz tego.
18,04 zł Amazon.com

Paski Woskowe I Paski Woskowe Do Brwi Dla Mężczyzn

Pamiętasz, o czym rozmawialiśmy? Są one używane w rzadkich przypadkach i tylko po rekomendacji od nowego Guru brwi. W przeciwnym razie, dla tych, którzy nie wymagają konserwacji, spróbuj przyciąć je, aby pasowały tylko do obszaru między brwiami, aby uniknąć wyrywania.
14,96 zł amazon.com

Jack Black brzytwa Bump i wrastające włosy rozwiązanie

2 w 1! Pokrywa to twoje potrzeby golenia i wszelkie brzydkie guzki między brwiami, które możesz uzyskać po wosku lub szarpnięciu. Pokażcie to głośno i dumni mężczyźni-wyrywacie sobie brwi i jest Wam z tym dobrze.
$30.00 at sephora.com

Tom Ford Brow Gelcomb

Kiedy Pan Ford mówi, słuchamy. Jeśli i tak chcemy dobrze wyglądać. Wprowadzając seksowność od YSL, przez Gucciego, do jego własnej tytułowej kolekcji, Toma Forda-wie, co działa. Ten wyjątkowy, lekko zabarwiony żel po prostu utrzymuje brwi na miejscu lub dodaje głębi tym, którzy mają cieńsze brwi, niż im się podoba. Ponieważ całkowicie się miesza i wygląda naturalnie, nie ma potrzeby wywoływania tego. Nikt nie zauważy, jak dobrze wyglądasz.
47,00 zł Nordstrom.com

Wosk Do Brwi Nudestix

To naturalne, że inspirujesz się stylizacją brwi, zwłaszcza po ostrej sesji pęsety. Jeśli tak jest, podnieś ten mały czarny patyczek i narysuj go na brwi, aby przejąć pełną kontrolę nad swoim wyglądem. Używa miękkiego, przezroczystego żelu, aby utrzymać włosy na miejscu, oferując jednocześnie wystarczającą elastyczność, aby kształtować je w dowolny sposób.
28,00 zł przy Sephora.com

Serum Na Wzrost Brwi Lashfood Browfood Phyto-Medic Wzmacniacz Brwi

Jeśli nie ukrywasz swoich rzeczy i chcesz przejść do interesów, musisz wypróbować to serum. Udowodniono, że rosną brwi (na ich stronie internetowej znajduje się świetny film pokazujący wyniki). Możesz więc udać się do lekarza i poprosić o serum do brwi lub kliknąć tutaj i kupić je bez konieczności rozmowy z prawdziwą osobą. Chyba znam odpowiedź.
88.00 zł sephora.com

Scotch Porter Wygładzające Serum Do Brody

Pamiętaj, że włosy brwi nie różnią się od tych wyrastających z Twojego kubka. W tym przypadku, to tylko korzyści, aby pracować w oleju brody do tych dzieci. Naturalna dobroć i konsystencja eliksiru do pielęgnacji twarzy Scotch Porter pozwala zmiękczyć grube, pełne, włosie brwi nawet w najtrudniejszych warunkach.
$20.00 at Amazon.com

Gładki Balsam Do Brody Viking

Pamiętasz tę jedną nitkę, która zawsze tam wystaje? Odrobina balsamu do brody nie tylko utrzyma brzydkie włosy w linii, aby uzyskać jednolity wygląd, ale także odżywia je, aby zapobiec wysuszeniu i swędzeniu. Najwyższej jakości mieszanka olejków emanuje subtelnym zapachem, który sprawi, że będziesz cieszyć się wąchaniem przez cały dzień.
13,27 zł Amazon.com

Zestaw Maszynek Do Brwi Sephora Touch Up

Nie dla początkujących, to skróci trochę czasu od rutyny. (Łapiesz? Ogolić? Zabawne.) Wystarczy umyć włosy i ogolić. Super łatwe, gdy będziesz tam wygodnie.
15,00 zł przy sephora.com

Trymer Do Nosa, Uszu i włosów Panasonic

Nigdy nie jest złym pomysłem mieć jednego z nich pod ręką. Super bezpieczne i super łatwe, to pokrywa wszystkie te małe włosy, które są duże wyłączyć nad szyją. Ale faceci-poważnie-Wyczyść to, jeśli idziesz od nosa do brwi. Pomyśl o tym.
17,98 zł birchbox.com

Aveeno 1% Hydrocortyzon Krem Przeciw Swędzeniu

Okazuje się, że krem hydrokortyzonowy jest świetnym środkiem po pęsecie, który zmniejsza podrażnienia i obrzęki. Wmasuj w brwi odrobinę tej terapeutycznej maści, która rozpieści włosie delikatną dawką aloesu i witaminy E-dwóch składników najlepiej znanych ze swoich właściwości przeciwzapalnych. Opatentowany przez Aveeno Kompleks Active Naturals Triple Oat działa również w celu przywrócenia prawidłowego pH skóry i zapobiegania łupieżowi brwi.
4,97 zł na Jet.com

Trymer Precyzyjny Braun Cruzer

Szybki, kompaktowy i zasilany bateryjnie, ten mały facet poradzi sobie dobrze, jeśli Wszystko inne cię przeraża. Oczywiście nie dostaje unibrow lub którykolwiek z tych brzydkich przybłędów, które próbują wrastać do linii włosów, ale na pewno nie będzie wyglądać prehistorycznie.
17,97 zł Amazon.com

Trymer Do Brwi Remington NE3250

Jeśli potrzebujesz czegoś bardziej przystępnego, aby oswoić dzikie brwi, Remington oferuje całkiem wielofunkcyjne narzędzie do pielęgnacji w wygodnej cenie. Jest przeznaczony zarówno do przycinania na sucho, jak i na mokro, więc w razie potrzeby będziesz mógł go używać pod prysznicem. Urządzenie posiada również innowacyjną funkcję wymywania, która spłukuje wycięte włosy z ostrzy, co pomaga uwolnić je od wszelkich nagromadzeń i niechcianych zanieczyszczeń.
9,97 zł Walmart.com


AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą pełną
warunki użytkowania.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts