Pierwszy Raz Hookup Błędy Chłopaki Zrobić

Para w łóżku

Pierwszy Raz Hookup Błędy Chłopaki Zrobić

7 błędów, których należy unikać, gdy spotykasz się z kimś po raz pierwszy

Pomimo zmiany postaw seksualnych prowadzących do wzrostu przypadkowego seksu, kultura podrywania nie była rajem dla wszystkich.

Hetero kobiety, w szczególności, często skarżą się, że przypadkowy seks z facetem może być rozczarowującym doświadczeniem, a DANE to potwierdzają. Badania pokazują, że mężczyźni są znacznie bardziej skłonni do orgazmu, gdy po raz pierwszy spotykają się z nowym partnerem, pozostawiając naukowcom określenie (“przerwa w orgazmie”), aby opisać zjawisko.

Ze względu na nierealistyczne wnioski wyciągnięte z mainstreamowej pornografii, a także ogólną narrację społeczną wokół seksualnego pozycjonowania mężczyzn jako chętnych seksualnych, a nie dawców, wydaje się, że faceci często koncentrują się na własnej przyjemności (szczególnie w scenariuszach podpinania) z wykluczeniem wszystkiego innego — w tym podstawowego poziomu komfortu partnera.

Powiązane: Oficjalny przewodnik AskMen do bezpieczniejszego seksu

Co oznacza, że możesz zrobić następną osobę, z którą się spikniesz bardzo rozczarowany, nie zdając sobie z tego sprawy. Aby tego uniknąć, Oto kilka typowych błędów łączenia po raz pierwszy, na które należy uważać.

1. Ignorowanie Zgody

Po pierwsze-nie powinieneś uprawiać seksu z kimś bez wyraźnej zgody seksualnej. Oznacza to, że powinni być świadomi i przynajmniej w pewnym stopniu trzeźwi dla wszystkich, aby mogli powiedzieć ” tak ” seksowi w tym szczególnym zestawie okoliczności. Jeśli próbujesz iść do przodu bez uzyskania ich zgody, może to być uznane za molestowanie seksualne, napaść, a nawet gwałt.

“Ludzie martwią się Nr serii że uzyskanie zgody zabije nastrój “- mówi Kayla Lords, sexpert dla JackandJillAdult.com ” wiesz, co zabija nastrój? Bycie dotykanym w sposób, który sprawia, że czujesz się niekomfortowo (emocjonalnie lub fizycznie).”

Możesz nie czuć się pewnie prosząc o rzeczy, zwłaszcza jeśli nie znacie się jeszcze dobrze. W rzeczywistości Prośba o zgodę może być całkiem seksowna. Jeśli wiesz, jak mieszać pytania o zgodę ze sprośnymi rozmowami, możesz poruszać się na każdym kroku, nie zabijając nastroju.

“Decyzja o podłączeniu może być podjęta przez tekst lub DM, gdzie sexting się przydaje”, mówi Lords. “Ale kiedy jesteś osobiście, bądź bezpośredni . Powiedz: “naprawdę chcę cię teraz zerżnąć. Możemy?’Albo spróbuj’ chcę cię zjeść, zmusić do krzyku, a potem pieprzyć cię tak dobrze … co o tym myślisz?”Nie musisz być robotem [kiedy] uzyskać zgodę. Powiedz wyraźnie, czego od nich chcesz. A potem wysłuchaj ich odpowiedzi i uszanuj ją.”

2. Nie omawianie (lub praktykowanie) bezpieczniejszego seksu

Edukacja seksualna, omawiając brak abstynencji, obraca się w pewnym stopniu wokół bezpieczniejszego seksu. Eksperci nazywają to “bezpieczniejszym” seksem, a nie bezpiecznym seksem, ponieważ nigdy nie można mieć 100% pewności, że Penetracja nie doprowadzi do przeniesienia STI lub niechcianej ciąży — ale możesz (i powinieneś) chronić się przed tymi wynikami, podejmując mądre decyzje.

“Bezpieczniejszy seks jest obowiązkiem obu stron, więc nie zostawiaj przygotowań w rękach partnera”, mówi dr Jess O ‘ Reilly, gospodarz podcastu “@SexWithDrJess”. “Porozmawiaj o tym, jakie środki ostrożności chcesz podjąć i być aktywnym w pozyskiwaniu i korzystaniu z materiałów bezpieczniejszego seksu”, niezależnie od tego, czy obejmuje to prezerwatywy, lubrykanty, tamy dentystyczne i inne.

Ponieważ wytrysk jest oddzielną rzeczą od penetracji i wymaga oddzielnej zgody od partnera, należy również zwrócić szczególną uwagę, jeśli chodzi o własny Orgazm. Czy mają gdzieś, gdzie nie chcą, żebyś wytrysnął, czy gdzieś, gdzie chcieliby, żebyś to zrobił?

Powiązane: Wszystko, co musisz wiedzieć o etykiecie wytrysku

Powinieneś być w stanie odpowiedzieć na tego typu pytania, zanim osiągniesz punkt kulminacyjny, a co do zasady, należy unikać wytrysku wewnątrz partnera podczas pierwszego podpięcia, nawet jeśli wyraźnie o to poprosi.

3. Zaniedbanie Gry Wstępnej

Szybki hookup, często przedstawiany jako dwie osoby rezygnujące z powodu, zahamowań i zawieszania się, aby dostać się do aktu penetracji tak szybko, jak to możliwe, może czuć się w sprzeczności z ogólną ideą gry wstępnej, ale to nie jest dokładnie inteligentne podejście.

Oczywiście, to może wydawać się gorące w filmach, ale szybkie poruszanie się jest zwykle receptą na zły seks — i to nie tylko odniesienie do przedwczesnego wytrysku. Dobry seks obejmuje cierpliwość, poznawanie siebie nawzajem, preferencje i korzyści z nagromadzenia. Jest to szczególnie ważne, jeśli mówisz o seksie z penisem w pochwie, ponieważ danie partnerowi czasu na naprawdę dobry nastrój sprawi, że odpowiednio nasmarowana penetracja.

“Nie spiesz się z tym”, mówi Lords w odniesieniu do gry wstępnej. “Będąc w takim pośpiechu, aby dostać się do “dobrych rzeczy” (penetracja i orgazm) oznacza, że będziesz tęsknić za nagromadzeniem i podnieceniem seksualnym, którego prawdopodobnie potrzebuje twój partner.”

Daj sobie trochę czasu, aby zaangażować się w grę wstępną — Całowanie, pieszczoty, szlifowanie przeciwko sobie, palcowanie, seks oralny lub cokolwiek innego, co ma wzbudzić, takie jak Odgrywanie ról lub Sprośne rozmowy. Jeśli tego nie zrobisz, może to oznaczać, że twój pierwszy raz będzie jedynym.

“Bycie taktownym partnerem oznacza, że jesteś bardziej skłonny do dalszego spikania się z tą osobą (jeśli tego chcesz) i być lepiej w łóżku z innymi partnerami w przyszłości”, dodaje Lords.

4. Tworzenie Założeń Co Do Tego, Czego Chce Twój Partner

W przypadku braku rozmowy o swoich pragnieniach, granicach i tak dalej, łatwo jest popełniać błędy. Część tego może wynikać z posiadania wstępnie ustalonych założeń dotyczących tego, co myślisz, że powinien w sypialni.

“Łączenie się oznacza różne rzeczy dla różnych ludzi, więc jedynym sposobem, aby dowiedzieć się, czego chce twój partner, jest ich zapytać”, zauważa O ‘ Reilly. “Czy chcą mieć oral? Stosunek? Chcą rozmawiać Sprośnie, czy bawić się perwersyjnymi rekwizytami? Bądź otwarty na to, czego chcesz i zachęcaj swojego partnera do tego samego.”

Innym założeniem, które może cię potknąć, jest ustalenie, że zasady obowiązujące w przeszłości obowiązują również tutaj.

“Nie ma dwóch takich samych ciał i nie ma dwóch osób, które mają te same preferencje seksualne”, dodaje O ‘ Reilly. “To, że twój były lubił, jak rzucasz się na nich od tyłu, nie oznacza, że nowy partner będzie cieszyć się tym samym. Nie ma pewnych technik ognia lub podejść do seksu, które będą zachwycać każdego kochanka uniwersalnie, więc sprawdź się ze swoim partnerem w całym doświadczeniu, aby zobaczyć, co im się podoba.”

5. Zbytnio skupiając się na własnej przyjemności

Pomimo tego, że jest to pierwszy raz, nieznajomość drugiej osoby nie jest wymówką, aby traktować ją źle. W rzeczywistości seks z kimś bez zainteresowania się ich przyjemnością jest dość egoistycznym podejściem. Nie bądź tym facetem, który wysiada i natychmiast wychodzi. “

Zwróć uwagę na podniecenie partnera ” – mówi Lords. “Cały seks nie jest twoim penisem w ich ciele lub twój orgazm. Seks zaczyna się od pierwszego intymnego spojrzenia lub dotyku. Nie musisz być zakochany w kimś, aby upewnić się, że mają dobry czas, zbyt — ale to sprawia, że lepiej w seksie. Odkrywaj ich ciało dłońmi i ustami. Zwróć uwagę na ich wskazówki oraz ich słowa. Kiedy masz wątpliwości, zapytaj jeśli coś im się spodoba.”

6. Naciskając swojego partnera do orgazmu

Może się to wydawać sprzeczne z intuicją (partner nie orgazmujący może wskazywać, że nie bawił się), ale poprawka tam nie jest aby nadmiernie skupić się na orgazmie partnera. Nie zamieniaj seksu-ani rozmowy po stosunku-w przesłuchanie o tym, czy przyszli, czy nie.

“Większość ludzi uważa te pytania za odpychające, a wielu uważa je za odrętwienie”, mówi O ‘ Reilly. “Orgazm Twojego kochanka nie ma na celu pogłaskania twojego ego, więc nie rób z tego wszystkiego. Możesz naprawdę być zainteresowany tym, czy orgazmowali, ale kiedy o to zapytasz (zwłaszcza więcej niż raz), może to zintensyfikować presję i umniejszyć ich przyjemność.”

“Zamiast tego,” sugeruje, ” skup się na pytaniu ich, co lubią i czego chcą, zamiast skupiać się na jednym konkretnym wyniku.”

7. Rozłączanie się z występem

Ten etos dbania bardziej o proces niż o wynik, rozciąga się również na martwienie się zbytnio o własne “wyniki”.

“Wspaniale jest być hojnym kochankiem, ale jeśli tak bardzo zależy ci na zadowalaniu partnera lub występowaniu w określony sposób (np. dłużej), twój partner weźmie to pod uwagę i umniejsza to jego doświadczenie”, mówi O ‘ Reilly. “Staraj się znaleźć równowagę między dawaniem i otrzymywaniem przyjemności, aby priorytetowo traktować wzajemną przyjemność i połączenie, a nie mierzyć własne wyniki.”

Jeśli walczysz z penisem, który nie dostanie lub pozostanie twardy z powodu nerwów lub alkoholu, lub przypadku przedwczesnego wytrysku, należy rozważyć przesunięcie ostrości na przyjemność partnera zamiast. Zapytaj ich, czy możesz zejść na nich na trochę — o wiele przyjemniejsze doświadczenie dla każdego, niż żałujesz, że czujesz się rozczarowany.

Możesz Też Kopać:

  • Poradnik dżentelmena po raz pierwszy
  • The 10 Best Hookup Sites and Apps, Revealed
  • Zrozumienie kobiecego orgazmu
Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts