Podział Incel: Jak Przestać Być Incel

Podział Incel: Jak Przestać Być Incel

Masz Problemy Ze Szczęściem? Zacznij Się Na Tym Skupić

Słowo “incel” było powszechnie znane dopiero wiosną 2018 roku. W dzisiejszych czasach słyszy się o wiele więcej. Ale co to oznacza i dlaczego jest częścią dyskursu wokół płci, randek i seksu? Postanowiliśmy to zbadać. Ten artykuł jest jedną z pięciu części Askmena Podział Incel. Pozostałe cztery są połączone na dole. 

Więc, myślisz o zakończeniu swojego czasu jako incel. Ale nikt Ci nie mówi, jak robić to lepiej. Z jednej strony incelowie mówią ci, że masz urojenia, myśląc, że wszystko może zmienić twoje życie. Po drugiej stronie są niezliczone myśli mówiące o tym, jak zły jesteś. Jak przejść obok hałasu i dowiedzieć się, jak dostać się do zdrowszego miejsca?

Temat: Jak poznać kobiety po trzydziestce

Oto pięciostopniowy plan na trudną, ale daleką od niemożliwej podróż.

Krok 1: zmotywuj się, rozumiejąc Problem

Kiedy poświęcasz się wierze, ważne jest, aby zapytać, co ta wiara ci daje. Powiedzmy, że boisz się spaghetti. To ciekawe, ale takie uczucie nie robi nic innego, jak denerwuje cię, gdy przechodzisz obok Olive Garden. Podobnie, ważne jest, aby uświadomić sobie, jak wiele wartości czerpiesz z ideologii incel. A odpowiedź brzmi: prawdopodobnie prawie nic. Trzymanie tej ideologii sprawia, że jesteś smutniejszy, niż już byś był.

Pewnie, dostajesz trochę towarzystwa i sympatii. Otrzymujesz również odpowiedzi na pytanie, dlaczego twoje życie jest takie, jakie jest. Ale towarzystwo i współczucie są obłąkanej i nieprzydatnej odmiany, a odpowiedzi nie poprowadzą cię w pozytywnym kierunku. Niezależnie od tego, czy myślisz, że będziesz żyć w celibacie na zawsze, możesz przynajmniej zgodzić się, że forum incel to smutne miejsce. Dostajesz tylko szansę, by poczuć się jak kupa obrzydliwego mięsa w zaciszu własnego domu.

Należy również pamiętać, że masz tendencję do stania się średnią ludzi, z którymi spędzasz czas. Nie obniżaj średniej.

Krok 2: Wtedy Zrozum Siebie

Kiedy jesteś incel, decydujesz, że jesteś nie do naprawienia sprawy. Pierwszym krokiem do wydostania się jest uświadomienie sobie, że można Cię naprawić. Musisz myśleć o życiu, którego pragniesz i zastanawiać się, jak się tam dostać, w konkretnych kategoriach.

Ale musisz to zrobić we właściwy sposób. Po pierwsze, rozbij dokładnie to, co ci się w sobie nie podoba. Następnie podziel te rzeczy na dwie kategorie: rzeczy, które możesz kontrolować i rzeczy, których nie możesz. to prawda, że jest wiele rzeczy, których nie możesz poprawić: nie możesz wybrać swojej rodziny, nie możesz wybrać swojej twarzy. Ale jest też wiele rzeczy, które można poprawić. Odizoluj te obszary i zadaj sobie pytanie, jak wyglądałaby poprawa-określ swój cel. Ustaw to jako cel, a następnie rozbij ten ogromny cel na małe kawałki.

Ta część jest ważna. To niepraktyczne myśleć o samodoskonaleniu jako o olbrzymiej misji, która przekształci cię w Chada, którym chcesz być. Chociaż ten widok może wydawać się inspirujący, jest również zbyt duży, aby go przyjąć, zwłaszcza jeśli czujesz pesymizm co do swoich szans w życiu. Spraw, by było to możliwe do opanowania.

Na przykład, jeśli jesteś zdenerwowany swoją kondycją, zaplanuj lekki trening każdego dnia — nacisk na światło. Mówimy o trzech pompkach. Wszystko jest w porządku, o ile jest lepsze niż to, co robiłaś, i robisz to codziennie, więc nawyk zostaje zamknięty. O wiele lepiej zacząć się poprawiać w rozsądnym tempie, niż rzucać się w nowe życie jak maniak tylko po to, aby rzucić po tygodniu.

Zbadaj również swoje przekonania na temat kobiet. Czy są one oparte na szerokim rzeczywistym doświadczeniu z dorosłymi? Albo kilka niefortunnych spotkań z dziewczynami w twoim wieku, wraz z kupą rzeczy z Reddita, które wzięłaś za nominalne? Naprawdę potrafisz powiedzieć, że rozumiesz “kobiety”, kropka? Czy potraktowałbyś dziewczynę w twoim wieku poważnie, gdyby powiedziała, że rozumie wszystkich mężczyzn i uznała ich za okropnych? Te pytania mogą mieć trudne odpowiedzi.

Krok 3: Znajdź lepszą społeczność internetową

A Ty jesteś na Reddicie, prawda? To tam dzieje się większość akcji incel. Cóż, Reddit ma kilka toksycznych wysypisk odpadów, takich jak subreddity incel, ale na szczęście dla Ciebie, jest również gospodarzem ogromnej liczby świetnych społeczności. Jest mnóstwo Redditorów, których hobby jest dawanie ludziom wsparcia.

Rozejrzyj się. Na r / Askmen możesz znaleźć wielu kolesi, którzy chętnie udzielą Ci porad z męskiej perspektywy lub po prostu wygadają się o czymkolwiek. Jeśli ćwiczysz i robisz postępy, wszyscy na R / Progresspics dadzą ci milion komplementów, gdy zobaczą, że masz nieco bardziej umięśniony tułów. Zmagania z depresją mogą być rozpatrywane w środowisku wspierającym w R / depresja. I tak dalej, i tak dalej.

Bez względu na to, jakie masz problemy, nie jesteś sam. Tak jak odrobina narzekania incel może sprawić, że będziesz bardziej zdesperowany, trochę wzmocnienia Internetu może sprawić, że będziesz bardziej pełen nadziei.

Krok 4: Uzyskaj Realne Wsparcie

Ostatecznie jednak nie ma substytutu dla prawdziwych przyjaciół, którzy mogą Ci pomóc i zapewnić Ci Towarzystwo. Ale to może być trudne, jeśli jesteś odizolowany społecznie, jak wielu incelsów-jeśli nie dogadujesz się ze swoją rodziną i tak naprawdę nie znasz nikogo innego.

Na szczęście, jeśli mieszkasz w miejscu większym niż małe miasto, jest ktoś, kto zajmuje się jakąś grupową aktywnością, którą jest entuzjastycznie nastawiony. Joga jest zdrowa i relaksująca. Sztuki walki są zdrowe i nie relaksujące. Zajęcia z improwizacji mogą być świetne do wyciągnięcia cię z skorupy, o ile jesteś gotów zaangażować się w jakąś głupotę (w wspierającym środowisku.) Jeśli jesteś bardziej introwertyczny, wiele księgarni posiada kluby książki, w których możesz angażować się w głęboką, prowadzoną dyskusję z inteligentnymi ludźmi.

Potem po prostu weź piwo lub kawę z ludźmi, których tam lubisz. Nawiązywanie przyjaźni to praca, ale to nie tyle praca, co pozostanie przy życiu, gdy spędzasz cały swój czas na naprawdę przygnębiającym forum internetowym.

Krok 5: Spróbuj Randkować, Powoli

To ostatni krok nie bez powodu. Jeśli zbudowałeś cały swój sposób myślenia wokół idei, że jesteś nieodpowiednim partnerem, i że kobiety są nienawistnymi stworzeniami, które cię nienawidzą, to programowanie zajmie dużo czasu, aby wymazać. Więc jeśli umówisz się z dziewczyną swoich marzeń tydzień po tym, jak zdecydujesz się przestać być incel, i zostaniesz zestrzelony, możesz po prostu chcieć się poddać i zostać incel ponownie.

Nie spiesz się. Może rok lub dłużej. Dostać się do miejsca, gdzie jesteś trochę szczęśliwszy, i trochę bardziej komfortowo ze sobą, i mieć mniej szalony widok płci przeciwnej. Nie musisz być Chrisem Hemsworthem. Po prostu musisz być trochę mniej natarczywy na swoją nienawiść do siebie. To uczyni Cię o wiele bardziej atrakcyjnym-nie ma nic, co kobiety lubią mniej niż desperacja. Zapytaj swoich męskich przyjaciół o radę, jak podejść do kobiet. Przeczytaj jeden z milionów artykułów lub książek o ogólnych relacjach damsko-męskich, o ile nie są one pisane przez podrywaczy. (“Mate” Geoffreya Millera i Tuckera Maxa, jest całkiem dobry jako łatwe do odczytania intro, choć to tylko jedna perspektywa.)

Wtedy, gdy jesteś w punkcie, w którym jedno odrzucenie cię nie zniszczy, porozmawiaj z dziewczyną, którą lubisz. Zachowaj lekkość, Zachowaj spokój. Niech to będzie zwykła rozmowa. Jeśli wydaje się, że dobrze się bawi, od niechcenia sugerujcie, żebyście wy dwaj poszli na drinka. Jeśli cię oleje, to nic wielkiego. Masz pięćdziesiąt lat życia przed sobą, mniej więcej. A jeśli cię nie oleje, możesz wkrótce dobrowolnie się poddać.

Podział Incel:

  • Oto czym są Incels (i co tworzy tę ideologię)
  • Oto jak radzić sobie z ciągłym odrzuceniem
  • Jak Rozmawiać Ze Znajomymi Incel
  • Dlaczego Bycie Incel Jest Naprawdę Dobrowolne
Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts