Pokrowiec Na Czerwone Mięso

Pokrowiec Na Czerwone Mięso

Czy Należy Zrezygnować Z Mięsa Na Rzecz Diety Roślinnej? Badamy

Do tej pory prawdopodobnie słyszałeś o filmie dokumentalnym Netflix Co Zdrowie, film, który wygląda przekonać, że jest tylko jeden sposób, aby jeść dla ogólnego zdrowia-będzie wegańskie.

Co Zdrowie podobnie jak wiele filmów dokumentalnych, które pojawiły się przed nim, zawiera pewne prawdziwe punkty, ale oferuje wąskie spojrzenie na naukę dzięki wybranym badaniom, które wspierają poglądy filmowca Kipa Andersona, który nie jest naukowcem. Ale nie szukał mnóstwo wegańskich pracowników służby zdrowia, aby wzmocnić roszczenia filmu.

Oczywiście, nie ma wątpliwości, że jesteśmy w środku epidemii zdrowia. Jako mężczyźni nigdy nie byliśmy grubsi i brakuje nam testosteronu. I tak, większość z nas mogłaby jeść więcej owoców i warzyw, a mniej przetworzonego mięsa i nabiału. Ale taktyka straszenia jak ten dokument przynosi więcej szkody niż pożytku.

Powiązane: Twój 101 Przewodnik do zwiększenia testosteronu z prawdziwym jedzeniem

Spójrzmy na fakty:

Deficyt Kalorii Ma Największe Znaczenie

Po pierwsze, jeśli przejadasz się i siedzący tryb życia, żadna dieta cię nie uratuje.

Jeśli masz nadwagę, skoncentruj się przede wszystkim na odchudzaniu, a to zaczyna się i kończy jedzeniem mniej niż potrzebujesz, aby utrzymać wagę ciała.

Przykład: Mark Haub, profesor żywienia na Uniwersytecie Stanowym w Kansas, udowodnił, że kalorie-w porównaniu do kalorii-na zewnątrz jest to, co ma znaczenie pierwsze przy szukaniu odchudzania. Haub ograniczył się do kalorii 1,800 dziennie, jedząc Twinkies lub inną ucztę co trzy godziny zamiast rzeczywistych posiłków, a także spożywając koktajl białkowy i niektóre warzywa w trakcie diety.

Haub nie tylko stracił na wadze, ale także poprawił wszystkie biomarkery zdrowia. Jego LDL, uważany za zły cholesterol, zmniejszył się, podczas gdy HDL, czyli dobry cholesterol, wzrósł o 30%. I zmniejszył swoje trójglicerydy o 39%.

Potrzebujesz od czego zacząć? Oferuję darmową ściągawkę, która zawiera plan żywienia (tak, zaleca czerwone mięso) i schudnąć aż 10 funtów.

Bekon Cię Zabije?

Wiedz o tym: Jedzenie boczku w sobotnie poranki nie spowoduje, że natychmiast padniesz martwy, twarzą w dół na patelni.

Dawka sprawia, że trucizna.

Jeśli masz zwyczaj jedzenia bekonu na śniadanie, grillowanych hot-dogów z grilla na lunch i przetworzonych mięs delikatesowych na kolację, dzień w dzień i na zewnątrz, tak, możesz w rzeczywistości zwiększać ryzyko raka jelita grubego. Ale regularne zamiany tych przetworzonych mięs na wołowinę karmioną trawą, dziko złowione ryby i chudego kurczaka to zupełnie inna historia.

Temat: oto wszystko, co musisz wiedzieć o zbieraniu (i gotowaniu) najlepszego steka

Jest to przetworzony rodzaj, który jest bardziej narażony na raka jelita grubego, zgodnie z przeglądem Światowej Organizacji Zdrowia z 2015 r.dotyczącym związku między przetworzonym mięsem a rakiem. Co Zdrowie wygodnie ignoruje ten fakt.

You ‘ d be doing yourself a disservice by eliminując czerwone mięso całkowicie-jest to jeden z najbardziej odżywczych gęstych pokarmów tam (mięsa narządów, takich jak wątroba są jeszcze lepsze), pakowane pełne witamin rozpuszczalnych w tłuszczach i białka, aby pozytywnie wpłynąć na profil hormonalny (myślę, że testosteron), budować mięśnie i zwiększyć jasność umysłu.

Czerwone mięso dostarcza witaminę B12, która pomaga w syntezie DNA i utrzymuje zdrowe nerwy i czerwone krwinki oraz cynk, który utrzymuje prawidłowy układ odpornościowy, a także białko do budowy i naprawy mięśni.

Dalej metaanaliza, raportowana przez Examine.com, na podstawie 24 randomizowanych kontrolowanych badań u dorosłych, porównano zjadaczy czerwonego mięsa do tych, którzy nie spożywali czerwonego mięsa. W porównaniu z jedzeniem mniej niż uncji czerwonego mięsa dziennie, spożywanie większej ilości mięsa nie wydaje się mieć znaczący wpływ na poziom cholesterolu we krwi, trójglicerydów lub ciśnienie krwi, zgodnie z badaniami.

W badaniu zauważono również, że czerwone mięso może być bardziej szkodliwe, gdy jest przygotowywane w określony sposób. Ostrzejsze metody gotowania, takie jak smażenie, pieczenie, grillowanie i pieczenie konsekwentnie prowadziły do wyższych poziomów toksycznych związków niż delikatniejsze metody gotowania, takie jak gotowanie, kłusowanie, duszenie i gotowanie na parze.

Byłoby dość rozciągnąć stwierdzić, że charbroiled burger patty, boczek lub kiełbasa są takie same jak średnio Rzadki stek z polędwicy lub mielonej wołowiny karmionej trawą.

Czy Codzienne Jedzenie Jajek Jest Tak Złe Jak Palenie Pięciu Papierosów?

To inne twierdzenie WTH odzwierciedla nieaktualne zrozumienie roli cholesterolu w zdrowiu. Według Vox.com, dwóch na trzech długoterminowych palaczy umrze w wyniku ich nałogu. To samo nie dotyczy zjadaczy jaj.

Cholesterol był błędnie uważany za kozła ofiarnego przez dziesięciolecia, a społeczność naukowa ruszyła naprzód, ponieważ pojawiły się dowody pokazujące, że spożywanie większej ilości cholesterolu niekoniecznie wiąże się z wyższym poziomem we krwi lub zwiększonym ryzykiem chorób serca. Dlatego został odtajniony jako” składnik odżywczy niepokojący ” w amerykańskiej diecie.

Na Co Każdy Może Się Zgodzić

Nie ma najlepszej diety uniwersalnie. Musisz określić dietę najlepiej dopasowaną do ciebie. Społeczność żywieniowa na ogół odeszła od przepisywania określonych diet lub szkalowania żywności.

Na przykład niedawne oświadczenie konsensusu zgłoszone przez Vox.com z różnorodnej grupy badaczy żywienia doszli do tych wniosków:

Zdrowa dieta jest wyższa w warzywach, owocach, pełnoziarnistych, niskotłuszczowym lub beztłuszczowym nabiale, owocach morza, roślinach strączkowych i orzechach; umiarkowana w alkoholu (wśród dorosłych); niższa w czerwonych i przetworzonych mięsach; i niska w słodzonych cukrach i napojach oraz rafinowanych ziarnach.

Dodatkowe mocne dowody wskazują, że nie jest konieczne eliminowanie grup żywności lub dostosowywanie się do jednego wzorca żywieniowego, aby uzyskać zdrowe wzorce żywieniowe. Osoby mogą raczej łączyć żywność na wiele elastycznych sposobów, aby osiągnąć zdrowe wzorce żywieniowe, a strategie te powinny być dostosowane do indywidualnych potrzeb zdrowotnych, preferencji żywieniowych i tradycji kulturowych.

Istnieje wiele dowodów na to, że diety roślinne mogą być naprawdę skuteczną strategią dla wielu ludzi. Jest też cały ruch na rzecz praw zwierząt na weganizm, co jest ważnym powodem do zmiany.

Ale jeśli chodzi o diety dla utraty wagi lub ogólnego stanu zdrowia, po prostu nie ma jednego uniwersalnego rozwiązania. Każdy, kto mówi inaczej, próbuje ci coś sprzedać lub ślepy na fakty.

Mitch Calvert jest certyfikowanym trenerem osobistym i trenerem odchudzania-który pracuje specjalnie z mężczyznami takimi jak jego były ja, którzy mają wagę do utraty i pewność siebie, aby zyskać. Pobierz jego Mansformation fat loss cheat sheet tutaj i uzyskaj sprawdzoną formułę utraty tłuszczu, która pomoże Ci stracić do 10 funtów szybko.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts
Mężczyzna klęczący w siłowni z kettlebells, przygotowując się psychicznie do podnoszenia ciężarów
Read More

Jak zacząć ćwiczyć

Jak zacząć ćwiczyć Zatwierdzony przez ekspertów Przewodnik po pracy po przerwie (lub po raz pierwszy) Jon Lipsey 19…