Gwiazda “The Umbrella Academy” Tom Hopper Opowiada O Tym, Jak Zmienił Swoje Życie, Zmieniając Dietę

Tom Hopper uczestniczy w konferencji prasowej "Wikingowie-Saga Wikingów"

Gwiazda “The Umbrella Academy” Tom Hopper Opowiada O Tym, Jak Zmienił Swoje Życie, Zmieniając Dietę

Tom Hopper potrawy na zerwanie z Moda dieta Kultura na dobre

Zespół redakcyjny AskMen dokładnie bada i recenzuje najlepszy sprzęt, usługi i zszywki na całe życie. AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę.


Wszyscy byliśmy winni, że włożyliśmy trochę też dużo czasu na siłowni lub zamawianie większej ilości jedzenia na wynos niż potrzebujemy, na noc oglądania przed telewizorem, ale dla aktora Toma Hoppera znalezienie właściwej równowagi między zdrowiem a nauką kultywowania zdrowego sposobu myślenia wokół kultury dietetycznej nie było łatwe.

Podobne: Celebrity Social Media konta do śledzenia treningu inspiracji

Po latach chodzenia do dietetyków i dietetyków, podążania za niekończącą się Modą i obsesji na punkcie tego, dlaczego jego rówieśnicy widzieli lepsze wyniki niż on, Hopper był gotowy odejść od niekończącej się pętli. Skłanianie się do gotowania odpowiednich potraw dla osobistych potrzeb rodziny okazało się dokładnie tym, czego potrzebował, aby zatrzymać cykl.

Poniżej rozmawialiśmy z Akademia Umbrella aktor dokładnie o tym, jak przezwyciężył swoją obsesję na punkcie Kultury modnej diety i co zrobił wraz z rodziną, aby przenieść swoje zdrowie i Dobre Samopoczucie na wyższy poziom — bez konieczności ponownego przechodzenia na kolejną dietę.

AskMen: jakie było twoje doświadczenie z presją obrazu ciała jako mężczyzny?

Tom Hopper: Wywierałem na siebie dużą presję, ujmijmy to w ten sposób. Początkowo, kiedy zaczynałem aktorstwo, czułem, że muszę wyglądać w określony sposób-chodziłem na wiele przesłuchań, gdzie musiałem zdjąć koszulkę, aby wziąć udział w przesłuchaniu do roli. Chodziło tylko o to, jak wyglądasz i przypuszczam, że kiedy już wiedziałem, że dieta ma coś wspólnego z tym, że miałem obsesję na jej punkcie.

AM: jakie masz zastrzeżenia, próbując tych wszystkich modnych diet?

TH: Wiedziałem, że dieta jest czynnikiem, więc czytałem etykiety żywności, obserwować, co jem, i po prostu starał się znaleźć idealną dietę. Przeszłam przez pewien okres czasu, kiedy stosowałam te diety przez tak zwanych “dietetyków” i bez względu na to, co robiłam, nigdy nie czułam się optymalna. Zawsze czułem, że brakuje mi energii, jakby czegoś brakowało.

Czułam się, jakbym robiła matematykę, przechodząc przez proces eliminacji, aby zobaczyć, jaka dieta działa na mnie i wpadłam w obsesję. Stało się to tak ważną częścią mojego życia. To było surowe mnie, gdy wychodziłem na obiad i to było w mojej głowie cały czas.

AM: jak udało Ci się wyrwać z tego cyklu?

TH: Widząc, że ktoś inny przestrzega dokładnie tej samej diety co ja i uzyskując niesamowite rezultaty. Czułem, że coś jest nie tak. Chciałem znaleźć na to odpowiedź i w końcu natknąłem się na firmę o nazwie Viome. Stworzył kalkulator, który rozwiązuje zgadywanie.

AM:W Jaki Sposób Viome pomogło ci wejść w rutynę, która miała dla ciebie sens?

TH: Myślę, że to był efekt tego, co chcieliśmy zrobić dla mojego syna. Freddie jest autystyczny i niewerbalny, a my staraliśmy się zrobić wszystko, co w naszej mocy, aby pomóc mu w jego podróży-miał dużo bólu i problemów z jelitami. Mój przyjaciel, który jest trenerem fitness, opowiadał mi o tym, jak naprawił swoje jelita za pomocą tej nowej technologii, która testuje Twoją kupę! Ciekawe, przyjrzyjmy się temu.

Sprawdzałem, jak jelita wpływają na autyzm i okazało się, że jelito tak bardzo wpływa. Może tworzyć mgłę mózgową i wszelkiego rodzaju problemy w rozwoju mózgu. Pomyślałem, że wypróbujemy to dla Freddiego, a jednocześnie dla mojej żony, Laury i dla mnie.

To był dla nas naprawdę ważny punkt zwrotny. Sprawdziliśmy Freddiego i mamy Wyniki na temat tego, czym go karmiliśmy. W rzeczywistości, naprawdę dobrym przykładem jest banan. Myślisz, że banany nie będą bardzo szkodliwe dla nikogo, ale okazuje się, że banany są naprawdę dużym problemem dla Freddiego. Powodowały różnego rodzaju podrażnienia jelit.

Jedyną rzeczą, która sprawiła, że ” wow ” było to, że są wszystkie te wojny dietetyczne-Dieta wegańska, dieta paleo, dieta ketonowa … – ale widzisz wszystkie te zróżnicowane wyniki. To dlatego, że są pewni ludzie, którzy dobrze reagują na pewne rzeczy, ale potem plateau, ponieważ ciało jest zawsze w ruchu. 

Jedynym sposobem, aby wiedzieć, co robisz, jest posiadanie czegoś, co pozwala Ci zobaczyć wewnętrzne działanie, albo jest to zgadywanie. To było niesamowite dla Freddiego i dla mojej rodziny. Nie będę już zgadywał.

Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Toma Hoppera (@tom.hopperhops)


Podobne: najlepsze aplikacje dla zdrowia i fitnessu


AM: jak ta technologia zmieniła sposób, w jaki twoja rodzina spędza czas w kuchni?

TH: Cóż, jestem wielkim kucharzem-uwielbiam gotować-i jestem tak podekscytowany, kiedy mogę eksperymentować i robić pyszne jedzenie dla mojego Syna i mojej rodziny. To coś w rodzaju podwójnej wygranej: dostajemy coś pysznego, co chcemy zjeść, ale wiem, że jest to idealne dla naszego ciała.

Czasami jest to uciążliwe, ale uwielbiam eksperymentować i znaleźć posiłek, który pasuje do wszystkich potrzeb. Na przykład uwielbiam robić spaghetti bolognese. Robię ten przepis, który nie ma pomidora (którego nie mogę jeść) i zawiera mięso z indyka (co jest superfood dla Freddiego). Robię ragu ze słodkich ziemniaków, które ma wszystkie takie same smaki jak włoski sos pomidorowy ragu. Tak naprawdę to tylko nieszablonowe myślenie i eksperymentowanie.

Uważam, że i tak każdy powinien wrócić do kuchni. Świat fast-foodów i przetworzonej żywności odebrały rodzinny komfort gotowania i wspólnego jedzenia. W tych dniach, moja córka, naprawdę, przyjdzie i popatrzy i zaangażuje się w kuchnię z moim gotowaniem. To dla mnie bardzo ważne, bo chcę, żeby myślała, że gotowanie i karmienie siebie jest normalne.

Laura i ja po prostu przyzwyczailiśmy się do popełniania błędów w kuchni. Myślę, że eksperymentowanie i po prostu wygoda mówienia “nie, że nie był tak dobry jak ten” lub “ten nie był tak dobry” lub “ten jest naprawdę dobry”, jest kluczem. Czasami otrzymasz klejnot, który jest po prostu niesamowity, ale czasami dostaniesz taki, który jest bardziej meh – ale zawsze możesz go poprawić! To jest zabawa. Jest to działalność rodzinna i myślę, że podejście do tego w ten sposób jest najlepszym sposobem, aby to działało.

AM: jakie zmiany sposobu myślenia musiałaś przejść, aby tak znacząco zmienić dietę?

TH: Kiedyś jadłem okropną dietę. Rozwaliłbym 12 Krispy Kreme donuts w jednym posiedzeniu, poszedłbym do McDonalda i zjadł Big Maca z dużym shake ‘ iem Truskawkowym, a potem dwa cheeseburgery na boku … byłem tym facetem.

Pamiętam, że przez większość czasu byłem nieszczęśliwy, miałem mgłę mózgową, na pewno nie byłem w dobrej kondycji psychicznej lub fizycznej. Czułem, że nie mogę podjąć decyzji i bardzo łatwo mi się humorzasto zrobiło. Myślę, że jeśli ludzie walczą lub czują, że coś jest trochę nie tak, przed połknięciem pigułki lub pójściem do wszelkiego rodzaju lekarzy, może spójrz na to, co dzieje się w ich ustach.

Jedną stałą w naszym życiu jest jedzenie, które jemy każdego dnia i podejmujemy decyzję za każdym razem, gdy wkładamy coś do naszych ust, co do informacji, które dać naszemu organizmowi. Nie zdawałem sobie z tego sprawy, dopóki nie zwróciłem na to uwagi. Myślę, że gdyby wszyscy zaczęli to robić, pozytywna zmiana, którą zobaczylibyśmy na całej planszy, byłaby astronomicznie Ogromna.


†” można też kopać:

  • Jak Odżywianie Wpływa Na Nastrój
  • Czy dieta roślinna może wpłynąć korzystnie na wyniki sportowe?
  • “Zdrowe” przekąski, które nie są wcale takie zdrowe

AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą pełną
warunki użytkowania.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts
Czerwona miska z pieczoną marchewką i widelcem obok.
Read More

7 Pokarmy Do Lepszego Snu

7 Pokarmy Do Lepszego Snu Te Siedem Produktów Spożywczych Może Pomóc Ci Spać Lepiej Niż Kiedykolwiek Wcześniej Terrance…
Read More

Najlepsze Spalacze Tłuszczu

Najlepsze Spalacze Tłuszczu Ciekawi Cię Korzystanie Z Spalaczy Tłuszczu? Przeczytaj To Jorden Pagel 3 kwietnia 2018 Podziel się…