Najlepsze Nowe Aplikacje Randkowe Początku 2018

Najlepsze Nowe Aplikacje Randkowe Początku 2018

Przedstawiamy wszystkie najlepsze aplikacje randkowe, których jeszcze nie wypróbowałeś

Zespół redakcyjny AskMen dokładnie bada i recenzuje najlepszy sprzęt, usługi i zszywki na całe życie. AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę.


Wygląda na to, że co drugi tydzień pojawia się nowa aplikacja randkowa obiecująca, że pomoże Ci znaleźć dokładnie to, czego szukasz w oparciu o jakiś chwyt. Wszyscy twierdzą, że różnią się od reszty i wymyślili sposób na rozwiązanie problemów, na które ciągle narzekają single korzystające z głównych graczy, takich jak Bumble i Tinder.

Ale czy naprawdę są lepsze od innych na rynku?

Aby przeniknąć zatłoczoną przestrzeń aplikacji randkowych, wiele nowych aplikacji koncentruje się na super niszowych zainteresowaniach i typach osobowości, z nadzieją, że szlifowanie pewnych podobieństw w końcu będzie odpowiedzią dla mężczyzn i kobiet, którzy nie znaleźli “tego” w bardziej ogólnych aplikacjach. Ale zanim zarejestrujesz się w sklepie z aplikacjami, ważne jest, aby nie tylko zbliżyć się do odpowiedniej nowej aplikacji randkowej dla ciebie, ale także wiedzieć, jak korzystać z tych aplikacji na swoją korzyść, aby w końcu znaleźć to, czego szukasz.

Oczywiście, jest to łatwiej powiedzieć niż zrobić – a jeśli jesteś już na wielu aplikacjach randkowych, szanse są wysokie, że prawdopodobnie czujesz się całkiem wypalony z całej sceny randkowej online już teraz. Aby pomóc ci wrócić do gry, poprosiliśmy kilku ekspertów randkowych o udzielenie najlepszych wskazówek i porad dotyczących korzystania z nowych aplikacji randkowych, aby znaleźć miłość. Oto Najlepsze nowe aplikacje randkowe, które warto pobrać, i jak ich użyć, aby zapewnić Ci sukces w świecie randek online.

Jak korzystać z nowych aplikacji randkowych, aby znaleźć dopasowanie

Pomyśl, jak się czułaś, gdy ostatnio zrobiłaś coś nowego, co wyrwało cię z rutyny. Niezależnie od tego, czy chodzi o inny dojazd do pracy, czy wypróbowanie nowego miejsca na lunch (z dala od biurka), dodanie czegokolwiek nowego do status quo, w którym zwykle działasz, daje świeżą perspektywę — nawet jeśli niewiele się zmieniło. To samo można powiedzieć o wypróbowaniu nowej aplikacji randkowej. “Nowe aplikacje dają świeże spojrzenie i nadzieję na lepsze dopasowania”, wyjaśnia ekspert randkowy Kevin Murray. “Mogą w lepszy sposób oprawiać osoby, które widziałeś na innych platformach randkowych. Brzmi dziwnie, ale może Ci się spodobać Match.com wersja “Jill”w przeciwieństwie do wersji “Jill”.”Ludzie mogą dostosować swoje procesy autoprezentacji w zależności od tego, w jaki sposób aplikacja randkowa tworzy onboarding. Każda aplikacja randkowa ma swoje własne normy społeczne i w większości przypadków ludzie zwykle się dostosowują.”

Nie wspominając o tym, że otwiera cię to na nowe potencjalne mecze — i pozwala ci stać się nowym “Tobą”. “Zaletą nowych aplikacji randkowych jest to, że daje Ci nową pulę osób o innym zestawie celów i zainteresowań”, mówi badaczka mediów społecznościowych Sarah-Rose Marcus. “Wypróbowanie nowych aplikacji randkowych daje możliwość zaprezentowania się w inny sposób i skorzystania z oferowanych funkcji.”

Podczas żonglowania więcej niż jedna aplikacja może czuć się jak wiele do obsługi, randki i związek ekspert Sameera Sullivan wyjaśnia, że istnieją korzyści w ten sposób. “Aktywne korzystanie z aplikacji randkowej lub dwóch może być dla wielu mężczyzn i kobiet pracą w niepełnym wymiarze godzin i często spotyka się z niespełnionymi oczekiwaniami i rozczarowaniem”, mówi. “Radzę nie poświęcać zbyt wiele czasu na jedną aplikację-po co wkładać wszystkie jajka do jednego koszyka? Jest to jedna z zalet wypróbowania nowej aplikacji.”

Najlepsze Nowe Aplikacje Randkowe

Tastebuds

To dość zaskakujące, że żadna aplikacja nie została wynaleziona do łączenia meczów w oparciu o preferencje muzyczne, dopóki niedawno pojawił się Tastebuds. “Wydaje się, że Tastebuds znaleźli nową niszę dla melomanów poszukujących innych o podobnym guście muzycznym”, mówi Erika Ettin, założycielka i dyrektor generalny a Little Nudge. “Zamiast przesuwania w lewo lub w prawo, tak jak w Pandorze lub Spotify, możesz “polubić” mecz lub “przejść” do następnego. Następnie możesz nawet wysyłać utwory do swoich meczów.”Jeśli nie ma nic, co sprawia, że omdlewasz mocniej niż Laska robiąca gwiazdorskie rekomendacje muzyczne, będziesz chciał umieścić Tastebuds na krótkiej liście nowych aplikacji do wypróbowania.

Sprawdź Tastebuds

Pierwszy

Problem: masz świetny pomysł na pierwszą randkę, ale nikt, kto chce się z tobą umówić. Rozwiązanie? Nowa aplikacja randkowa o nazwie First, która pozwala potencjalnym dopasowaniom zdecydować, czy chcą się z Tobą umówić na podstawie Twojego pomysłu na fajną randkę. Aby rozpocząć, musisz utworzyć profil i zaplanować datę na dzień i godzinę, w której chcesz to zrobić. Potencjalni gracze wskażą, że są zainteresowani dołączeniem do ciebie w danym dniu. Gdy zaakceptujesz ich zgłoszenie, aplikacja potwierdzi to z wami obydwoma i obaj pojawicie się na datę. I musisz się pojawić, ponieważ w tej aplikacji nie ma funkcji przesyłania wiadomości. Ponadto, dostajesz bana z aplikacji po dwóch użytkowników zgłoszonych nie pokazuje. Więc być na czas, nie stać pani się, i cieszyć się nie mając do small talk tygodniami na koniec, aby wylądować datę.

Sprawdź najpierw

Wspornik

Prawie każda nowa aplikacja randkowa na rynku obiecuje ponownie sprawić, że randka będzie zabawna – ale nowe podejście, które Bracket przyjmuje, może dostarczyć. Wypełnij profil i podaj preferencje, takie jak wiek, bliskość i płeć. Następnie w trybie Bracket otrzymasz 16 meczów, w których będziesz mógł rozegrać” head-to-head “w zawodach w stylu bracketu, w których otrzymasz jednego szczęśliwego” zwycięzcę ” dziennie, z którym będziesz mógł wysłać wiadomość. Oprócz ego boost otrzymasz od wygrania przeciwko 15 innych kolesi, szanse na uzyskanie wiadomości od kobiety, która właśnie pokonała 15 innych pań, aby być podłączonym do ciebie jest niewątpliwie większa niż gdybyś dotarł do jej już przepełnionej skrzynki odbiorczej Tinder.

Sprawdź Wspornik

Skrzydłowy

Spotykasz się ze swoim kumplem i jego znaczącymi innymi, a ona zaczyna wtrącać się w obecny stan twojego życia randkowego. Oczywiście nie ma ani jednego przyjaciela, który mógłby Ci zaoferować — ale chce usiąść i grać na wszystkich twoich aplikacjach randkowych, aby ci pomóc. Jeśli ta scena brzmi znajomo, istnieje aplikacja, która pomoże. Wingman stawia swój los w rękach tych przyjaciół, którzy zawsze myślą, że musisz robić coś złego na tych aplikacjach randkowych, i pozwala im spróbować udowodnić, że się mylisz. Ten przyjaciel o dobrych intencjach może po prostu zalogować się do aplikacji, utworzyć profil w Twoim imieniu, a po zatwierdzeniu go będzie mógł dotrzeć do potencjalnych partnerów. Usuwa również żądło odrzucenia, ponieważ pozostaniesz w błogiej nieświadomości, gdy to wszystko się dzieje. Po uzyskaniu potencjalnego dopasowania aplikacja pozwala ci go stamtąd zabrać. W najgorszym przypadku, przyjaciele w twoim życiu widzą, że walka jest prawdziwa i przestań cię dręczyć. W najlepszym przypadku? Zdobywają prawo do przechwalania się, ustawiając cię z “jedynką” tak długo, jak oboje się umawiacie.

# Patrz Wingman

FMK

Jeśli nigdy nie zastanawiałeś się, jak możesz się powiększyć w grze W F * ck, ożenić, zabić w Puli samotnych ludzi, którzy również szukają miłości, cóż, nie winimy Cię. To trochę dziwne. Ale także genialne i niezwykle zabawne-co aplikacja FMK uchwyciła całkiem doskonale. Aplikacja działa dokładnie tak, jak sobie wyobrażasz to robi: jesteś przedstawiony z trzech profili, i wybrać osobę, którą chcesz f*ck, poślubić i zabić (zastrzeżenie: aplikacja nie zachęca ani nie zamierza faktycznie zamordować tę osobę. To wszystko w dobrej teoretycznej zabawie, podobnie jak gra imprezowa). Jeśli ty i potencjalny mecz udzielicie tej samej odpowiedzi, możesz porozmawiać ze wspomnianym meczem. Możesz również zobaczyć, jak kill-able, marry-able lub f*CK-able jesteś oparty na procentach odpowiedzi użytkowników.

Sprawdź FMK

Tinder Gold

Dla wszystkich brzydkich części Tinder, jest jedna ogromna zaleta korzystania z tej aplikacji, że nie możemy zignorować: każdy jest na nim. Fajne 50 milionów ludzi, mniej więcej. Ale co, jeśli mógłbyś wyeliminować najgorsze części Tindera, jak przesuwanie się przez niekończące się morze ludzi, którzy cię nie lubią? W rzeczywistości, co jeśli można zobaczyć kolejkę meczów, które już przesunął prosto na Ciebie? Oznacza to, że nie ma zgadywanki, a praca jest wykonana za Ciebie. Za $15 miesięcznie (lub $ 30 za miesiąc) otrzymasz tę funkcję z Tinder Gold — plus nieograniczone Polubienia, funkcja przewijania, która pozwala wrócić do użytkowników, których przypadkowo przesunięto w lewo, i pięć super polubień dziennie. Jak poślizgnięcie gospodyni napiwek, aby uzyskać lepsze miejsce w restauracji, Tinder Gold daje daters online lepszy punkt widokowy.

Sprawdź Tinder Gold

Once

Ta aplikacja randkowa jest popularna w całym stawie od kilku lat, a ostatnio trafiła do USA “to tak, jakbyś przekroczył krzesiwo i usługę swatania”, wyjaśnia trener randek i swatka Laura Bilotta. “Założenie jest proste: raz dziennie otrzymujesz dopasowany mecz, możesz zdecydować, czy ci się podoba, czy nie, a następnie z niego rozmawiasz.”Zasadniczo, jakość ponad Ilość. Zasadniczo, jeden mecz na dzień pomysł jest powrotem do dni, w których można poczuć jedną osobę na raz i zdecydować, czy chcesz się z nimi umówić. Zanim byliśmy w stanie przesuwać palcem w prawo i w lewo i oceniać ludzi w ciągu zaledwie kilku sekund. Stare dobre czasy. “Ta aplikacja jest korzystna dla znalezienia miłości, ponieważ daje ludziom możliwość śledzenia bardziej naturalnego cyklu randkowego niż hiper-randki, które oferują Tinder i Bumble”, mówi Bilotta. “Możesz nie spieszyć się, patrząc na mecz i rozmawiając z nimi, zanim pojawi się następna osoba.”

Sprawdź raz


AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą pełną
warunki użytkowania.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts