Powinieneś Ją Zabrać, Jeśli Cię Rzuci?

Para relaks i rozmowa na łóżku w sypialni

Powinieneś Ją Zabrać, Jeśli Cię Rzuci?

Rzuciła Cię, Ale teraz chce cię z powrotem-oto jak zareagować

Randkowy Kujon to mroczna postać, której miejsce pobytu i szczegóły pozostają nieznane. Wiemy, że jest naprawdę dobry w randkowaniu. Był na więcej randek, niż można potrząsnąć długą kartę baru, a on jest tutaj, aby pomóc przeciętnemu facetowi krok jego gra Randkowa się wycięcie-lub kilka.

Pytanie

Hi Dating Nerd,

Właśnie skończyłem roczny związek. Przynajmniej tak myślałem. Moja dziewczyna rzuciła mnie kilka tygodni temu i złamała mi serce. Potem napisała do mnie późno pewnej nocy, że myśli o rzeczach i zaczyna myśleć, że zrobiła zły ruch. Miałem wrażenie, że prawdopodobnie była pijana, więc to zignorowałem. Ale następnego ranka poszła za mną i przez następne kilka dni pisała do mnie, błagając, żebym się spotkał i omówił pewne sprawy. Nie powinienem tego rozważać, prawda? To szaleństwo. Ale nie mogę przestać o tym myśleć.

– Na płocie

Odpowiedź

Hi Fence-Boy,

O rany. Jesteś głęboko w środku, prawda? Reader, mówię to, bo nikt nie ucieknie przed ogromnym wstydem, jakim jest powrót do kogoś, kto cię rzucił. Oburzenie jest ogromne. Twoja matka będzie zaniepokojona. Twoi współpracownicy, którzy patrzyli, jak stajesz się coraz bardziej zaniedbany, gdy twój okropny związek postępuje, będą patrzeć na Ciebie zabawnie. Twoi kumple, po tym, jak znosili wiele beery rant o tym, jak twój były nie docenił, jak męska jest twoja męskość, dadzą Ci prawdziwie biblijne ilości gówna za to. Nawet twój dentysta, jeśli powiesz dentyście, będzie Ci współczuć. Czy naprawdę chcesz, żeby ktoś grzebał Ci w ustach małym stalowym hakiem, mówiąc pocieszające rzeczy o Twoim romantycznym życiu?

Ale i tak to rozważasz. Napisałeś “randkowy Kujon”. Więc jesteś zakochana. Albo przynajmniej byłaś w poważnym pożądaniu-takim, w którym każdy trzeźwy instynkt w twoim ciele jest natychmiast rozbity przez bardzo specyficzne trzepotanie bardzo specyficznego zestawu rzęs. Nie zależy ci na byciu źle traktowanym — nie na tyle, że wiesz, bez wątpienia, że nie powinieneś wracać do swojego byłego, który źle cię traktował. Najwyraźniej nie dbasz o te długie noce, kiedy miałeś nadzieję, że Twoi współlokatorzy nie usłyszą twojego płaczu, bo oczywiście nigdy nie płaczesz, przenigdy, prawda?

Przepraszam. To ciężkie. Niemniej jednak. Nie rób tego. Nie zabieraj jej z powrotem. Wiem, że miłość jest bezcenna. Robimy różne niemądre rzeczy dla miłości. Umawiamy się z ludźmi uzależnionymi od narkotyków. Adoptujemy psy ze schronisk, które próbowały zjeść ostatniego właściciela. Gramy karaoke. Jeśli naprawdę potrzebujesz tej kobiety tak bardzo, że jesteś gotów być totalnym dupkiem, żeby znów mieć ją w swoim życiu, cóż, nic nie mogę ci powiedzieć. Mogę Ci tylko powiedzieć, że byłbyś totalnym idiotą.

Jaki jest najlepszy scenariusz? Najlepszym scenariuszem jest to, że naprawdę, naprawdę zmieniła zdanie co do ciebie. Kiedy byliście razem, była podbudowana przez tego, jakim dobrym chłopakiem byłeś, lub po prostu jaki jesteś przystojny, przystojny łotrze, ty – ale ona również wyciągała swoje (prawdopodobnie ładne i ładnie pachnące) włosy przez cały czas z powodu wszystkich sposobów, w jakie ją wkurzyłeś. Nie podobało jej się to, że nie podcinałeś łonówek. Wstydziła się twoich wyborów filtrów na Instagramie.

Temat: the Best Way to Get her Back

Ale teraz tęskni za tobą. Zdaje sobie sprawę, że wzięła cię za pewnik-że każda osoba ma głęboko irytujące cechy, ale nie każdy jest tak głęboko świetnym chłopakiem,jak ty. Teraz, przez cały dzień, każdego dnia, nad jej głową unosi się mała bańka myślowa w kształcie serca (lub penisa), którą zamieszkujesz. Ona naprawdę, naprawdę chce cię z powrotem.

Brzmi nieźle, prawda? Źle. To straszne. To zły znak. Bo powinna wiedzieć, że jesteś świetna. zanim z Tobą zerwała!

Pomyśl o tym. Wiedziała, że rzucenie cię skrzywdzi. Wiedziała, jak będziesz się czuł upokorzony. Wiedziała o tym, jak głupie mogą wydawać się Twoje ciągłe Tweety o Twoim związku, po tym, jak nonszalancko złamała ci serce. I nic z tego nie sprawiło, że zatrzymała się i pomyślała, no wiesz, może powinnam zostać z tą atrakcyjną, troskliwą osobą, która jest bardzo dobra w seksie, pomimo przerażającego faktu, że nie jest dosłownie idealna. Nie.

To mówi, że nie jest wiarygodną osobą. Nie wie jeszcze, co każdy dojrzały człowiek powinien: że naprawdę ważne decyzje-takie jak te dotyczące Ciebie-powinny opierać się na myśleniu długoterminowym, a nie na emocjach krótkoterminowych. Jeśli wznawiasz związek z kimś takim, jak ten, jak długo możesz się tego spodziewać? Może znowu z Tobą zerwie, bo ma czar niestrawności. Może zerwie z tobą, bo jest rozproszona przez jej nowego, gorącego trenera. Nieważne. Nie możesz być pewien, czy będzie pamiętała, jaki jesteś cenny. Jest bardzo mało prawdopodobne, że w krótkim czasie od twojego rozstania, stała się pewną siebie osobą, która nie będzie cię więcej wydymać.

I pamiętaj, że to najlepszy scenariusz. Najgorszy scenariusz jest taki, że ona po prostu nie dba o ciebie tak bardzo, i że tak naprawdę nigdy tego nie zrobiła. W tym scenariuszu, choć byłeś uroczy, Nie pozostawiłeś trwałego wrażenia — zasadniczo służyłeś jako rozrywka, a nie trójwymiarowy człowiek, za który czuła się odpowiedzialna. Zerwała z tobą, bo była znudzona, a teraz znowu się znudziła, po tym, jak zabawiała się z 1-10 innymi facetami, podróżując z plecakiem po Argentynie, studiując astrofizykę, czy cokolwiek, co uważała za ekscytujące. Znowu apelujesz tylko dlatego, że dawno cię tu nie było.

Są tacy ludzie, każdej płci — intensywni, Czarujący, niezmiernie zaangażowani w siebie ludzie, którzy bardziej dbają o swoją rozrywkę niż o ludzi, którzy ich bawią. Umawianie się z kimś takim jest całkowicie wybaczalne, ponieważ szaleni, przełamujący granice ludzie mają szczególny rodzaj charyzmy-niestabilni ludzie są ekscytujący. Ale również zapewniają specjalny rodzaj bólu. Wyjdź jak najszybciej.

I wreszcie, nie jest nawet szczególnie ważne, czy twój były jest nieostrożną osobą, czy okrutną osobą, czy wspaniałą sałatką beztroski i okrucieństwa. Ważne jest to, że jeśli wrócisz do byłego, pokażesz im, że mogą dostać, co chcą. Mogą zniszczyć związek, i mogą polegać na Tobie, że złożysz go z powrotem do kupy. Mogą na Ciebie krzyczeć, powiedzieć przyjaciołom, że jesteś dupkiem, powiedzieć znajomym, że jesteś dupkiem, a Ty wracasz do tego dwa tygodnie później, kupując im niezwykle drogie jajka w ich ulubionym, fantazyjnym miejscu na brunch.

To jest zawsze złe-to jest złe dla Ciebie i to jest złe dla nich. Ludzie się zmieniają, ale zmieniają się powoli. Ogólnie rzecz biorąc, dojrzewasz dokładnie w takim tempie, w jakim wymaga tego życie. Jeśli powiesz swojej byłej, że nie może cię mieć, dostarczasz również kolejną, bardzo ważną wiadomość — nie mieszaj się w ludzkie serca. Mówisz również jej (i wmawiasz sobie), że masz wystarczająco dużo szacunku do siebie, że nie będziesz tolerować kogoś, kto pieprzy Twoje.

Przydałaby ci się pomoc w randkowaniu? Wyślij e-mail do Dating Nerd na [email protected].

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts