Proste zmiany diety na odchudzanie

Mężczyzna je sałatkę ze szklanką wody na stole

Proste zmiany diety na odchudzanie

Profesjonaliści fitness serwują swoje hacki na dietę, aby uzyskać wyniki

Zespół redakcyjny AskMen dokładnie bada i recenzuje najlepszy sprzęt, usługi i zszywki na całe życie. AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę.


Kilka kliknięć na Instagramie, a zobaczysz, że większość osób, które śledzisz za fitspiracją (nie wstydź się, wszyscy to robią) wkłada tyle samo wysiłku w kuchnię, co na siłowni. Zgadza się: rzeźbienie doskonałego rectus abdominis (zestawu płaskich, długich mięśni, które rozciągają się na całej długości brzucha, zwykle określanego jako twój abs) wymaga staranności.

Powiązane:Najlepszy sposób na utratę tłuszczu

Aby uzyskać wewnętrzną miarkę na temat tego, jak” abs są wykonane w kuchni”, wykorzystaliśmy profesjonalistów fitness, aby dać nam swoje wskazówki dotyczące zdrowego odżywiania i zmiany stylu życia, które pomagają im trzymać się celu odchudzania.


Proste zmiany diety na odchudzanie


Jaclyn Kiernan MS, RDN, trener Noom z dużym doświadczeniem w pomaganiu ludziom w odchudzaniu, zauważa, że nigdy nie możesz się pomylić, pamiętając o tych pomocnych podstawach:

  • Jedz zbilansowane posiłki składające się ze zdrowego tłuszczu, chudego białka i owoców / warzyw
  • Zbadaj “dlaczego” za swoimi wyborami żywnościowymi i pracuj nad rozwiązywaniem emocjonalnych nawyków żywieniowych i bezmyślnego jedzenia
  • Podchodź do swojej diety z poczuciem umiaru: nadal możesz jeść produkty, które najbardziej lubisz, takie jak węglowodany, ale w mniejszych porcjach
  • Warzywa to nie tylko zdrowa żywność; zapewniają również uczucie sytości i ułatwiają przestrzeganie zdrowej diety

1. Ogranicz Okno Jedzenia


“Najczęściej jem w ograniczonym czasie od 8 do 12 godzin, zaczynając od około 8 rano. twój żołądek ma swoje własne rytmy dobowe, więc utrzymywanie ich w zgodzie jest kluczowe.”

– Joe Holder, konsultant ds. zdrowia i odnowy biologicznej


2. Znajdź suplementy, które działają dla Ciebie


“Zaczynam prawie każdego dnia od suplementu o nazwie Athletic Greens. Daje mi prawie wszystko, czego potrzebuję z punktu widzenia witamin, enzymów, owoców i warzyw. Po prostu zmieszałam z wodą, ale można było wsypać do shake ‘ a. Ma suplementy 11 w jednej porcji. Obejmuje to multiwitaminy, przeciwutleniacze, zielone pożywienie, mieszankę enzymów trawiennych, formułę wsparcia neuronowego, prebiotyki i probiotyki”

– Jordan Slotopolsky, sprzedaż technologii reklamowych


3. Kontroluj swoje kalorie


“Jestem zwolennikiem przerywanego postu, ale dążę również do celu kalorycznego. Zazwyczaj jem dwa posiłki dziennie i przyjmuję około 2000 kalorii. Cukrzyca typu 2 występuje w mojej rodzinie, a ten typ odżywiania jest znany z tego, że zmniejsza ryzyko tego, a także zapalenie.”

– Jason Tran, instruktor w Swerve Fitness i Fhitting Room


4. Zobacz, Czym Doprawiasz Swoje Jedzenie


“Sałatki są świetne. Sałatki w sosach ze 100% sugerowanej dziennej zawartości tłuszczu nie są. Jeśli chcesz coś zjeść, poproś o wszystkie opcje. Nie wkręcaj się, podejmując wszystkie właściwe decyzje, aby po prostu wrócić do linii startu z wysokokalorycznymi opatrunkami, takimi jak Ranczo, musztarda MIODOWA lub ser pleśniowy.”  

– Andrew Connor, Reebok Global Marketing Fitness Athlete Manager


5. Go Natural


“Kiedyś do przyjmowania suplementów, takich jak przedtreningówki i aminokwasy, wszystkie wypełnione agresywnymi chemikaliami i składnikami, których nie można nawet wymówić. Teraz przysięgam, uzupełniając moje ciało w naturalne pożywienie! Biorę proszek maca do przedtreningówki, białka na bazie kolagenu do regeneracji i adaptogeny do łagodzenia stresu! To był ogromny przełom dla sposobu, w jaki ćwiczę i odzyskuję siły.”

– Justin Norris, współzałożyciel LIT Method


6. Just Beet It


“Używam soku z buraków jako soku przed wysiłkowego, ponieważ może zwiększyć energię i wytrzymałość. Istnieją również badania, które stwierdzają, że może poprawić przepływ krwi i obniżyć ciśnienie krwi.”

– Daniel Giordano, DPT, CSCS, współtwórca zabiegów na zamówienie


7. Keep It Simple


“Przysięgam na kurczaka i awokado. Oba są szybkie, łatwe i czyste. Dla niektórych ludzi może to być kiepskie, ale gdybym mógł jeść tylko dwie rzeczy do końca życia, być zdrowy i czuć się zrównoważony, to byłyby to te dwie.”

– Evan James Betts, trener ToneHouse i model fitness


8. Pij Więcej Wody


“Nie tylko woda pitna utrzymuje cię nawilżoną przez cały dzień, ale jest to również świetny sposób, aby pomóc ci schudnąć. Picie wody jest jednym ze sposobów, aby zwiększyć swój metabolizm bez konieczności ciężkiej pracy. Woda jest również znana jako naturalny środek tłumiący apetyt, który przynosi korzyści osobom, które chcą schudnąć.”

– Jessica Mazzucco, TheGluteRecruit, certyfikowany trener fitness w Nowym Jorku

Zobacz ten post na Instagramie

9. Porzuć cukry rafinowane


“Wyciąć cukier rafinowany. Utrzymanie czystego schematu brzmi dość prosto, ale zaskakujące jest, jak żywność sprzedawana jako “zdrowa” jest pełna cukru rafinowanego. To powstrzymuje wielu przed osiągnięciem swoich celów. Zamiast tego skup się na prawdziwym jedzeniu wypełnionym wszystkimi niezbędnymi makroskładnikami, których potrzebuje twój organizm.”
– Nicci Robinson, Fit Body Trainer

Zobacz ten post na Instagramie

Możesz Też Kopać:

  • Jak zoptymalizować odżywianie przed i po treningu
  • Najlepsze przepisy Smoothie na każdą potrzebę
  • Jak Odżywianie Wpływa Na Nastrój

AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą pełną
warunki użytkowania.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts
Read More

Dieta Brenta Fikowskiego

Dieta Brenta Fikowskiego Zjadłbyś Zwierzęce Organy, By Zbudować Mięśnie? Ten Facet Ma Christopher Hunt 11 lutego 2018 Podziel…
Read More

20-Minutowy Trening Z Oporem

20-Minutowy Trening Z Oporem Trenuj Całe Ciało Na Raz Dzięki Temu 20-Minutowemu Treningowi Christopher Hunt 22 października 2017…