Przegląd Obuwia Postumentowego

Przegląd Obuwia Postumentowego

Czy Powinieneś Porzucić Buty Na Rzecz Skarpet Performance? Przetestowaliśmy Parę, Aby Dowiedzieć Się

Zespół redakcyjny AskMen dokładnie bada i recenzuje najlepszy sprzęt, usługi i zszywki na całe życie. AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę.


Zazwyczaj, jeśli pojawiasz się na siłowni bez butów, popełniasz poważny błąd. Ale co, jeśli w ogóle nie trzeba było ich pakować? Trening na bosaka nie jest do końca powszechny, ale to nie jest obce Przyłapanie faceta znokautującego zestaw martwego bez żadnego obuwia. 

Trening boso ma swoje zalety. Ale uderzenie na siłownię w normalnych skarpetkach gimnastycznych nie jest idealne i tam właśnie wchodzi obuwie na cokole. Marka sprzedaje zaawansowane technologicznie, odporne na zapachy skarpety jako obuwie zaprojektowane w celu zwiększenia wydajności i złagodzenia, głównie poprzez uświadomienie ci ruchu i położenia stopy. Jest również wyłożona srebrem, aby zapobiec funkowi, co pozwala na wielokrotne zużycie. Dodatkowo jest wykonany z materiału odpornego na ścieranie, aby przeciwdziałać zużyciu, a także Uchwyt Na spodzie, aby poradzić sobie z różnymi powierzchniami i płaszczyznami ruchu. 

Cokoły są przyjazne dla murawy i idealne do wszystkich potrzeb związanych z rozgrzewką i treningiem. Ścigasz Go ? # buildyourbase #ditchyourshoes # americanmade #goraw

Post udostępniony przez postument Footwear (@postumentfootwear)na Lip 31, 2017 w 9: 07AM PDT

Ale dlaczego w ogóle chcesz trenować w skarpetkach (lub boso)? Aby rozpocząć, można wzmocnić mięśnie stóp i kostek kupić eliminując buty wsparcia zapewniają. Będziesz także bliżej podłogi, zwiększając zakres ruchu i poprawiając mobilność. A potem jest zwiększone poczucie świadomości ciała, gdy angażujesz wszystkie mięśnie w dolnej części nóg i stóp, aby ustabilizować swoje ciało podczas ćwiczeń, takich jak przysiady. 


Najlepsze Dla


Idealnie byłoby użyć tych skarpet performance na klasycznych wyciągach, takich jak przednie lub tylne przysiady i deadlifty. Ale materiał uchwytu i materiał odporny na ścieranie sprawiają, że skarpety są funkcjonalne dla różnych rodzajów ruchu. Jest to sprzęt zaprojektowany z myślą o sportowcach, którzy chcą korzystać z treningu boso. Niezależnie od tego, czy masz w swoim harmonogramie kilka burpees, lunges, Box jumps, step-ups lub wiertła, które wymagają ruchu bocznego, konstrukcja obuwia na cokole oferuje wbudowaną technologię do obsługi. 


Dlaczego To Kochamy


  • Materiał odporny na ścieranie zapewnia trwałość
  • Dno uchwytu podstawy do różnych ruchów
  • Srebrna podszewka dla zapachu i odporności bakterii na wielokrotne zużycie przed praniem
  • Wygodne dopasowanie
  • Materiał nie ślizga się pod stopami

Hump Day Sled Work #buildyourbase #ditchyourshoes #americanmade #pedestalstrong #goraw

Post udostępniony przez postument Footwear (@postumentfootwear)w Lip 12, 2017 w 2:17pm PDT


Faza Testowa


Pierwszą rzeczą, którą zauważysz na temat skarpet performance Footwear jest dopasowanie. To nie jest kompresja, ale od razu wiesz, że to nie Średnia para ” skarpet.”Są one w ćwiartce długości, załogi i kostki i dopasowane specjalnie do rozmiaru buta. Poczujesz również lekką srebrną podszewkę, która pomaga zabić bakterie i zapach na tyle, że marki zalecają mycie produktu po trzech lub czterech zużyciach. 

Trening bez butów w ogóle sprawi, że będziesz w pełni świadomy położenia stopy, zwłaszcza jeśli ćwiczysz. Ale dzięki materiałowi uchwytu na spodzie stopy zmusza to hiper świadomość tego, jak ustawiasz stopy, czy pronujesz w jednym lub drugim kierunku i przenosisz wagę z palców na pięty. 

To jednak obuwie treningowe. Dodatkowy materiał sprawia, że jest to nieco niewygodne w noszeniu z butami, więc nie mogą to być obuwie całodzienne. Może to być również powód, dla którego piedestał oferuje siatkową torbę z zakupem, dzięki czemu można je nosić osobno, ale także, aby były razem podczas mycia — czyli sprzęgło. 

Jak na skarpetę, cokół 2.0 ma kosztowną metkę w wysokości 29,99 USD. Ale jeśli patrzysz na obuwie jako sprzęt do ćwiczeń, który może od czasu do czasu zastąpić buty treningowe, patrzysz na niedrogą alternatywę dla chodzenia po brudnej podłodze siłowni boso. 


Wady


  • Drogie skarpety treningowe
  • Nie można ich wygodnie nosić z butami

Werdykt


Jeśli trenujesz boso lub myślisz o tym, obuwie na cokole oferuje atrakcyjny design z inteligentną, funkcjonalną technologią, która dodaje wartościowej warstwy do twoich sesji treningowych. 


Gdzie Kupić


Skarpeta Footwear 1.0 dostępna jest w PedestalFootwear.com za $ 25.00; Wersja 2.0 jest dostępna za $ 29.99. 


AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą pełną
warunki użytkowania.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts
Jak uzyskać sześciopak Abs
Read More

Jak uzyskać sześciopak Abs

Jak uzyskać sześciopak Abs Twój kompleksowy przewodnik po uzyskaniu sześciopak Abs Terrance Ross 3 maja 2018 Podziel się…