Najlepsze Pomoce Do Snu

Czarna maska do spania, olejek lawendowy i czarna biała maszyna szumów na szarym tle

Najlepsze Pomoce Do Snu

7 rozwiązań snu, które pomogą Ci złapać solidne Zzzs

Zespół redakcyjny AskMen dokładnie bada i recenzuje najlepszy sprzęt, usługi i zszywki na całe życie. AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę.


Zdjęcia produktów z witryn sklepów.


Dobry sen jest jednym z najważniejszych sposobów na poprawę zarówno fizycznego, jak i psychicznego samopoczucia. Wielu z nas ma jednak problemy z odłączeniem elektroniki i wyłączeniem mózgu na tyle wcześnie, aby zasnąć, czego potrzebujemy. National Institutes of Health zaleca od siedmiu do ośmiu godzin snu w nocy dla osób powyżej 18 roku życia. 

Jeśli masz trudności z osiągnięciem tego celu, możesz wprowadzić pewne zmiany osobiste, takie jak konsekwentna rutyna przed snem, wyłączenie elektroniki lub dodanie aktywności fizycznej do dnia. 

Temat: eksperci ujawniają swoje hacki na dobry sen

Możesz również rozważyć użycie pomocy snu, aby dodać trochę Zzzs do swojego dnia. Tylko wiedz, że środki nasenne nie są uniwersalnym rozwiązaniem. Są one dostępne w różnych formach, w tym leki bez recepty, zarządzanie stymulacją i równoważenie hormonu regulującego sen organizmu. 

Poniższe zalecenia są oparte na informacjach zwrotnych od zadowolonych, wypoczętych klientów, którzy kupili te produkty na Amazon. Przed dokonaniem zakupu upewnij się, że zapoznałeś się z nakazami i zakazami stosowania środków nasennych. Zalecamy również skonsultowanie się z lekarzem, jeśli doświadczasz stałych problemów ze snem, ponieważ może to być podstawowy stan zdrowia. 

Najlepsza bez recepty pomoc w spaniu

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/carlyle20melatonin201220mg20fast20dissolve.html tabletki

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/carlyle20melatonin201220mg20fast20dissolve.html 

Melatonina jest hormonem, który pomaga regulować sen, ale ludzie nie zawsze produkują go wystarczająco dużo, aby spaść (i pozostać) we śnie. Ten suplement bez recepty jest reklamowany, aby pomóc w tym procesie, jeśli twoje ciało nie wytwarza wymaganej ilości melatoniny na dobry sen. Te tabletki o smaku jagodowym są po prostu umieszczane na języku, aby się rozpuścić. Opakowanie zawiera 180 szybko rozpuszczających się tabletek 12 mg, a producent zaleca rozpoczęcie od ½ tabletki w celu oceny reakcji organizmu, zanim przejdzie do zalecanego maksimum 1 tabletki na noc.  

Obiecująca Recenzja: “Przez lata zamówiłem wiele różnych marek melatoniny, a większość z nich po prostu nie pomagała mi w bezsenności. Od pierwszej nocy używania tego produktu bardzo szybko zasnąłem i spałem przez większość nocy. Kto wie, może to dodatkowe 2mg jest tym, co czyni go lepszym niż te z tylko 10mg.”- Szczur laboratoryjny klienta Amazon

$8.99 (180 tabletek) w Amazon.com

Najlepsze Paski Do Chrapania

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/breathe20right20nasal20strips.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/breathe20right20nasal20strips.html

Chrapanie może spowodować nieprzespane noce dla Ciebie i innych znaczących. Ograniczenie chrapania może pomóc lepiej spać, a może nawet uratować swój związek! Te paski do nosa są zaprojektowane tak, aby otworzyć nozdrza, aby poprawić przepływ powietrza w nosie o 31 procent, na producenta, zmniejszając w ten sposób chrapanie. Każdy pasek jest zasadniczo elastyczną opaską, która przylega do zewnętrznej części nosa, aby poszerzyć przepływ powietrza. Istnieją również inne urządzenia, które mogą pomóc w zaprzestaniu przechowywania, o których możesz przeczytać więcej tutaj. Porozmawiaj z lekarzem, jeśli chrapanie utrzymuje się, ponieważ może to być objaw poważniejszego problemu. 

Obiecująca Recenzja: “Ta żona może teraz spać spokojnie! Miałam do nich zastrzeżenia, ale szukałam czegoś, co pomogłoby mojemu mężowi przestać chrapać. Ma 180 cm wzrostu, ponad 250 kg, nie pali, ale ma lekko skrzywioną przegrodę. Te działają tak dobrze! Pierwszej nocy zdałem sobie sprawę, że nie ma chrapania, podziękowałem Bogu i moim szczęśliwym gwiazdom.”- Klient Amazon Ashley H

16,67 zł Amazon.com

Najlepiej zablokować hałas

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/macks20ultra20soft20foam20earplugs.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/macks20ultra20soft20foam20earplugs.html

Hałas jest twoim wrogiem, gdy jesteś lekkim śpiącym. Niezależnie od tego, czy jesteś narażony na chrapanie partnera, szczekanie psa sąsiada, czy samochody przejeżdżające przez twoje miejsce, może być trudno zasnąć _ – i tak samo trudno zasnąć. Na szczęście te wysoko oceniane zatyczki do uszu od Mack pomogą Ci zablokować hałas bez poświęcania komfortu. Te zatyczki do uszu mają współczynnik redukcji hałasu (NRR) 33 decybeli i są wykonane z wygodnej pianki Cush Comfort. Każdy zakup obejmuje 50 par zatyczek do uszu, które mogą być również używane w celu zminimalizowania hałasu w miejscach takich jak koncerty lub miejsca pracy. 

Obiecująca Recenzja: “Jestem lekko śpiący, więc noszę je, gdy śpię. To najlepsza marka i styl, jaki znalazłem do długotrwałego noszenia. Zamówiłem je już co najmniej dwa razy. Zazwyczaj noś parę przez około tydzień, zanim będą zbyt woskowe, aby chcieć je ponownie włożyć.”- Klient Amazon Charles Stroup

8,99 zł przy Amazon.com

Najlepiej zasłonić światło

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/mzoo20sleep20eye20mask.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/mzoo20sleep20eye20mask.html

Ta maska do spania została zaprojektowana tak, aby wygodnie pasowała do kącików oczu i mostu nosa, aby nie dopuścić do światła, które utrzymuje otwarte powieki. Maska jest wykonana z pianki memory o niskim odbiciu i zawiera regulowany pasek z klamrą dla wygodnego i bezpiecznego dopasowania.  Maska, którą można prać ręcznie lub przejść przez delikatny cykl prania, jest dostępna w czterech kolorach i zawiera wygodny futerał. 

Obiecująca Recenzja: “Kupiłem to, ponieważ jestem w szkole pielęgniarskiej, a moja rotacja kliniczna w tym semestrze była na nocnej zmianie. Byłem zaskoczony, jak dobrze te działają!! Są bardzo wygodne, blokują całe światło i ratują mi życie, pomagając mi odpocząć przed nocną zmianą. Mam dodatkową parę dla mojego męża i on też je kocha!”- Klient Amazon Kayla

17,99 zł Amazon.com

Najlepsza Maszyna Do Białego Szumu

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/letsfit20white20noise20machine.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/letsfit20white20noise20machine.html

Jeśli jesteś kimś, kto woli przepuścić zatyczki do uszu na rzecz relaksującego hałasu tła, który pomoże Ci dryfować do snu, Maszyna Letsfit white noise jest odpowiedzią na twoje problemy ze snem. Ta maszyna odtwarza wiele kojących dźwięków – od białego szumu i ćwierkania ptaków po fale oceanu i suszarkę do ubrań – które mogą również pomóc zablokować rozpraszające dźwięki, które nie są tak kojące. Urządzenie, dostępne w czterech kolorach, zawiera funkcję automatycznego timera i regulację głośności. Funkcja bonusowa: możesz skorzystać z opcji kołysanki i lampki nocnej, jeśli masz noworodka w domu, który również potrzebuje pomocy w zasypianiu. 

Obiecująca Recenzja: “Intuicyjna i łatwa w obsłudze maszyna do białego szumu. Podoba mi się, że ma zmienną funkcję timera, więc nie gra nieprzerwanie. Miękkie białe światło nocne to miły dodatkowy bonus, który podwaja się jako przyjemne światło otoczenia i pozwala łatwo zobaczyć przyciski na urządzeniu, gdy wszystkie światła są wyłączone w pokoju.”- Klient Amazon Scott

20,99 zł Amazon.com

Najbardziej Olejek Eteryczny

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/gya20labs20lavender20essential20oil.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/gya20labs20lavender20essential20oil.html

Zarządzanie zmysłami jest kluczem, jeśli chodzi o dobry sen. W ten sam sposób, w jaki kontrolowanie światła i hałasu może stworzyć idealne warunki do spania, możesz również stworzyć uspokajający zapach w swojej sypialni. Olejki eteryczne, takie jak lawenda, można dodać do dyfuzora, aby uzyskać kojący zapach. Gya Labs oferuje dziesiątki zapachów, które są w 100 procentach naturalne i mogą być również stosowane miejscowo. Jeśli potrzebujesz Maszyny do rozpraszania oleju w powietrzu, rozważ ten wysoko oceniany i niedrogi dyfuzor olejków Innogear. 

Obiecująca Recenzja: “Najlepszy sen jaki miałem od miesięcy. Mam dyfuzor, który dodaję kilka kropli oleju, zamykam drzwi sypialni i to było tak, jakbym był w spa. Spałem jak dziecko.”- Klient Amazon Shelli

6,99 zł przy Amazon.com

Najlepiej, gdy czujesz się pod wpływem pogody

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/vicks20nyquil20severe20nighttime20relief.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/vicks20nyquil20severe20nighttime20relief.html

Jeśli masz problemy z przymknięciem oka z powodu chwilowej choroby, takiej jak przeziębienie lub grypa, Vicks NyQuil pomoże Ci przetrwać noc-i mam nadzieję, że poczujesz się lepiej na następny dzień. Tymczasowa ulga od NyQuil występuje w postaci paracetamolu, aby zmniejszyć gorączkę i złagodzić ból gardła. W końcu NyQuil to ” nocne wąchanie, kichanie, kaszel, ból, duszna Głowa, gorączka, najlepszy sen z lekiem na przeziębienie.”W opisie produktu znajdują się pewne informacje dotyczące bezpieczeństwa, które należy sprawdzić przed użyciem Nyquil.

Obiecująca Recenzja: “We wrześniu zachorowałem na grypę i to było bardzo pomocne. To pomogło z zatorami i kaszlem, a przede wszystkim pomogło mi zasnąć. Kupiłem więcej, żeby utrzymać zapasy w domu. Jest warte swojej ceny.”Amazon klient Starlight

16,94 zł Amazon.com


Możesz Też Kopać:

  • Najlepsze produkty do spania dla Hot Sleeperów
  • Codzienne nawyki, które mogą drastycznie poprawić twój sen
  • Najlepsze Suplementy Melatoniny

AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą pełną
warunki użytkowania.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts