Sposoby Mężczyźni Pełzają Kobiety

Sposoby Mężczyźni Pełzają Kobiety

5 Rzeczy, Które Możesz Robić, Które Sprawiają, Że Kobiety Czują Się Niekomfortowo

Każda kobieta ma historię o facecie, który ją przeraża. Bardziej niż prawdopodobne, ma kilka. Jeśli w to nie wierzysz, zapytaj kobietę. Zapytaj dowolny kobieta.

Jest to dziwna dynamika, ponieważ w niektórych przypadkach faceci nie są tak przerażani przez kobiety (lub w ogóle). Prawda jest taka, że często interakcja mężczyzny z kobietą może wydawać się dziwna, nie zdając sobie z tego sprawy. Czasami robi się to podczas codziennej pracy. Innym razem robi się to, działając w określony sposób, który ich zdaniem spotyka się w jeden sposób, ale w rzeczywistości spotyka się przerażająco.

Jeśli musisz zadać sobie pytanie, Czy kiedykolwiek przypadkowo przestraszył kobietę, szanse są na pewno masz. Nie jest to przestępstwo-przynajmniej wiele form przerażenia nie jest-ale to nie znaczy, że powinieneś zachowywać się w skeevy lub nawet potencjalnie skeevy sposób.

Aby uchronić Cię przed reputacją pełzacza i uratować kobiety, które napotykasz przed stresem związanym z etykietowaniem Cię jako potencjalnego seryjnego mordercy, oto kilka rzeczy, które przerażają kobiety, o których powinieneś wiedzieć-w tym cytaty z prawdziwych kobiet na temat ich doświadczeń.

1. Stalking (Online lub Prawdziwe Życie)

“Pewien facet wszedł kiedyś do pracy mojej przyjaciółki, aby poprosić ją o mój numer. Myślę, że namierzył, gdzie pracowała przez Instagram, a może widział ją tam wcześniej. W każdym razie, zobaczył mnie na imprezie i nie rozmawiał ze mną, a potem zapytał ją o moje dane kontaktowe. Zarówno moja mama i ja mieliśmy wcześniej prześladowców, więc to mnie wyzwoliło, a ja byłem w wysokiej gotowości. Rozmawiałem nawet o środkach bezpieczeństwa z moim szefem.”- A. H.

Każdy, kto ma połączenie z Internetem i możliwość pisania, może dowiedzieć się wiele o Tobie z prawdziwym wysiłkiem, ale to nie znaczy, że powinien. Stalking internetowy jest obecnie niezwykle powszechny i nie ogranicza się do facetów, którzy znajdują Kobiecy Instagram i wysyłają do niej wiadomości, gdy nie przesunie ich bezpośrednio.

Ten rodzaj prześladowania w Internecie wywołuje u większości kobiet alarm. To nie jest Romantyczne, nie pomaga twoim szansom, a jeśli to zrobisz, wycofaj się i daj sobie i swojemu połączeniu internetowemu przerwę. Zdecydowanie nie wysyłaj wiadomości do kobiety, żeby wiedziała o wszystkim, czego się dowiedziałeś.

Nawet bardziej przerażające niż Online stalking jest IRL stalking. Podczas gdy większość kobiet byłaby niekomfortowa, gdy dowiedziałaby się, że ich szpiegujesz, skakanie z sprawdzania ich mediów społecznościowych na próbowanie dowiedzieć się, gdzie pracują lub mieszkają, jest niesamowicie przerażające.

Możesz myśleć, że dajesz sobie dobrą szansę na związek, ale oto profesjonalna wskazówka: dajesz sobie dobrą szansę na zakaz zbliżania się. Nie chciałbyś, żeby przypadkowa osoba pokazywała się w Twoim biurze, próbując z tobą porozmawiać, bo chce cię zabrać na randkę. Kobiety też nie.

2. Nie przyjmowanie “nie” za odpowiedź

“Kiedyś pracowałem w kawiarni, gdzie przychodził jeden facet i zawsze mówił mi o muzyce, która grała. Zamawiał kawę, siedział godzinami i komentował muzykę co pół godziny. To naprawdę miły sposób na rozpoczęcie rozmowy, ale kiedy ta rozmowa nie pokazuje żadnych oznak pójścia gdziekolwiek, może Odpuść sobie? Zauważcie, że kobiety pracujące w handlu detalicznym lub gastronomicznym zwracają na was uwagę, ponieważ to ich praca, a nie dlatego, że myślą, że jesteście przyjaciółmi.”- Dessa

Nie bez powodu złoczyńców z horrorów można często określić jako ” nieustępliwych.”Ktoś (lub coś), który cię ściga i nie chce się poddać, jest, cóż, trochę przerażający. Facet, który nie może przyjąć odmowy, może myśleć, że jest po prostu uparty lub romantyczny, ale przez większość czasu kobieta, która odpiera jego zaloty, jest przerażona lub po prostu przerażona.

“Facet, który nie dba o to, co kobieta myśli lub czuje, jest zdecydowanie przerażający”, wyjaśnia dr Tina B. Tessina, psychoterapeutka i autorka Dr. Romance ‘ s Guide to Finding Love Today. “On telegrapuje, że nie ceni jej umysłu ani uczuć.”

To nie musi być jawnie seksualne lub sugerować coś odpychającego. Oznacza to, że nie czytasz subtelnych znaków kobiety, że nie jest zainteresowana tobą ani Twoją rozmową, czy daje Ci krótkie, przycięte odpowiedzi,zamknięty język ciała, czy coś zupełnie innego.

Temat: oto co powinieneś wiedzieć o zgodzie

Jeśli kobieta chce z tobą porozmawiać, będzie się angażować w rozmowę i przyjść porozmawiać z tobą. Krótko mówiąc, nie będziesz tym, który zaczyna czat cały czas, a jeśli tak, nadszedł czas, aby się wycofać.

Jeśli uważasz, że kobieta oznaczająca gadatliwego faceta jako przerażającego przesadza, rozważ, że mogą mieć wcześniejsze doświadczenia z tym, jak złe rzeczy mogą się stać, gdy mężczyźni nie przyjmują odmowy. Jeśli była wcześniej gwałcona, molestowana, napastowana lub nękana, jest bardziej skłonna być w pogotowiu dla facetów, którzy przekraczają granice, nie myśląc o tym.

3. Być Przesadnie Do Przodu

“Jeśli zaakceptuję jego prośbę o przyjaciela (i zacznie lubić każde zdjęcie, wysyłając mi wiadomość w stylu “hey hottie” z listą pytań typu Wywiad, ten facet staje się nieprzyjazny i blokowany. Facebook nie jest serwisem randkowym online. To przerażające, kiedy mężczyźni używają go jako takiego.”- Kelly

Jeśli dorastałeś ucząc się o męskości z tradycyjnych źródeł, takich jak północnoamerykańska popkultura, są szanse, że nauczyłeś się, że mężczyźni muszą być do przodu, aby zdobyć serce kobiety. Jeśli usiądziesz, ona nigdy do ciebie nie przyjdzie.

Nie tylko nie jest to już prawdą w klimacie randkowym, który jest dwukierunkową ulicą, to także przepis na poważnie pełzające kobiety. W dzisiejszych czasach kobiety są coraz bardziej na straży przed facetami, którzy próbują zainicjować flirt niespodziewanie, gdy są zupełnie obcy.

“Naiwne dziewczyny mogą być przygarnięte przez gładkiego mówcę, który jest bardzo pochlebny i przejmuje władzę, ale bardziej doświadczone kobiety mogą uznać to za podejrzane lub przerażające”, wyjaśnia Tessina. “Zbyt dopracowany człowiek gra rolę, a nie jest sobą.”

Bycie przerażającym, obrzydliwym lub zbyt seksualnym zbyt szybko to bilet w jedną stronę do bycia blokowanym. Jeśli naprawdę zależy ci na niej jako osobie i nie pociąga cię tylko jej wygląd, rozpoznasz, że to, co czuje do ciebie, jest tak samo ważne, jak to, co czujesz do niej. Ważne jest, aby podejść do interakcji w sposób, który promuje jej komfort, a nie podniecenie.

4. Bycie Zbyt Romantycznym

“Poszedłem raz do restauracji z mężczyzną, którego poznałem w Internecie. Prawie jak tylko usiadłem, powiedział: “przyniosłem ci coś” i podał mi ten zielony przycisk do papieru wykonany z wytrzymałego plastiku. To było dla mnie dziwne ze względu na reprezentację klejnotów. Za dużo, za wcześnie. Pierwsza Randka i nasze pierwsze spotkanie, prezenty mogą wydawać się słodkie, ale dla mnie wskazują na pragnienie większej powagi w związku niż jest to właściwe dla tego etapu.”- Sara

To może cię zaskoczyć, ale na 100% można przestraszyć kobietę, nawet jeśli chodzi z Tobą na randki. Możesz pomyśleć, że aby ją wystraszyć, musisz pokazać jakąś oczywistą czerwoną flagę, jak naleganie na mamę, aby opiekowała się Twoimi randkami, ale w rzeczywistości, bycie silnym może być przerażające.

“Kobiety często uważają to za przerażające, gdy mężczyzna zbyt szybko staje się zbyt intensywny”, mówi dr Carla Marie Manly, psycholog kliniczny. “Jeśli na drugiej lub trzeciej randce mężczyzna mówi już coś w stylu:” jesteś dokładnie tą kobietą, której szukałem! wiele kobiet chce uciekać.”

To normalne, że odczuwasz silne emocje na początku związku, ale jeśli zmieniasz poziom Romansu, o wiele wyżej, kiedy ledwo się znacie, ona może zinterpretować to jako oznakę manipulacji, że nie masz zbyt dużej inteligencji emocjonalnej lub jesteś po prostu stuknięty.

“Wysyłanie listów miłosnych i kwiatów, zostawianie uroczych wiadomości głosowych, zamawianie ulubionego deseru, czekanie na odebranie jej po pracy — to naprawdę mogą być dość Romantyczne akty, gdy wiesz, jak dobrze czytać znaki”, dodaje Ana Jovanonic, psychoterapeutka i life coach for Parenting Pod.

“Czasami bardzo trudno jest dostrzec granicę między romantycznością a przerażeniem”, kontynuuje.”Aby być postrzeganym bardziej jak potencjalny partner, a mniej jak przerażający prześladowca, spróbuj obserwować jej reakcje, gdy robisz te rzeczy dla niej. Jeśli podoba jej się to, co robisz i chce, abyś zrobił więcej, prawdopodobnie zareaguje z entuzjazmem i zrobi coś w zamian za Ciebie. Jeśli nie, to może czas zwolnić.”

Romantyczne gesty to nie tylko coś, co rzucasz na rozwijający się Związek, aby go zablokować. Powinny być prawdziwymi wyrazami Twojego zainteresowania drugą osobą, nigdy nie zmieniając się w nieodpowiednie, gdy ledwo się znacie. Jeśli jesteś romantykiem, który chce go pokazać, powoli i budować związek w czasie, a nie zaczyna się silny i odstrasza ją.

5. Nadużywanie Władzy

“Moja bliska przyjaciółka została potrącona przez ciężarówkę podczas jazdy na rowerze. Zabrałem ją na posterunek policji, gdzie zaczęliśmy składać raport o wypadku. Funkcjonariusze byli początkowo uprzejmi i pomogli nam w papierach, zanim zapytali nas, jakie są nasze plany na weekend, jakie bary lubimy itp. Kiedy poszliśmy złożyć ostateczną dokumentację, jeden z funkcjonariuszy zażądał, aby mój dowód został skopiowany i dołączony do akt. Powiedziałem, że nie byłem obecny podczas wypadku, nie byłem pewien, po co im mój dowód. Wściekł się. Niechętnie dałem oficerowi mój dowód osobisty, który skopiował. Dwa do trzech tygodni później otrzymałem prośbę o dodanie do znajomych i prywatną wiadomość na Facebooku. Oficer, który zażądał mojej legitymacji, zaprosił mnie na randkę.”- Alexandra

Chociaż przerażenie niekoniecznie jest łatwe do zdefiniowania, jest to coś, co kobiety wiedzą, kiedy to czują. Często obecność czegoś subtelnie (lub poważnie) groźnego Występuje pod pozorem zwykłego biznesu. Na przykład, może to być policjant udający, że wykonuje swoją pracę, kiedy naprawdę próbuje znaleźć sposób, aby cię zaprosić.

Jeśli jesteś człowiekiem, którego praca oznacza, że jest w pozycji władzy, prawdopodobnie istnieją wewnętrzne wytyczne lub zasady firmy przeciwko nadużywaniu tej władzy do dalszego życia seksualnego lub życia miłosnego. W żaden sposób nie powinieneś nadużywać swojej pozycji władzy, aby przyciągnąć uwagę kobiety, którą pociągasz.

Choć kusząca może być próba wykorzystania sytuacji, w których masz nogę w górę, aby zdobyć serce kobiety, jest to nie tylko podejrzane, ale także prawdopodobnie ją przeraża. Z powodu tej pozycji władzy, prawdopodobnie poczuje się nieswojo, wzywając cię bezpośrednio za Twoją niestosowność, więc możesz nigdy nie zdawać sobie sprawy, jak przerażający jesteś.

To niefortunne, ale istnieje wiele zachowań, które wydają się normalne, nieszkodliwe, a nawet Romantyczne, że kobiety są głęboko przerażone, ale że faceci nadal ćwiczą każdego dnia. Dla Twojego dobra i dla kobiet, mam nadzieję, że to zainspiruje cię do wycięcia ich-i powiedz swoim przyjaciołom.

Możesz Też Kopać:

  • Jak Umawiać Się Z feministką
  • Top 10 Relationship Deal Deal-Breakers
  • Jak Uczymy Młodych Chłopców O Zgodzie
Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts
Closeup strzał z para trzymając się za ręce, pocieszając się nawzajem
Read More
Jak wspierać partnera, który został wykorzystany jako dziecko Jak Osoby, Które Przeżyły Molestowanie Dzieci, Mogą Nadal Budować Zdrowe…