guyQ Test Starter Pack-Fitness

guyQ Test Starter Pack-Fitness

Zespół redakcyjny AskMen dokładnie bada i recenzuje najlepszy sprzęt, usługi i zszywki na całe życie. AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę.


Po pierwsze, gratulacje za przybycie. Wielu niestety nie, ale wytrwałeś w obliczu pytań testowych guyQ i za to zasługujesz na małe poklepanie po plecach. (Nie bądźmy zbyt szaleni — w końcu, jeśli zasługujesz na duże poklepanie po plecach, prawdopodobnie nie kliknąłbyś na ” nie zadowolony? Kliknij tutaj ” link.)

Wszystko to jest powiedziane, ważne jest, aby pamiętać, że samodoskonalenie rzadko jest łatwe i eksperci są wykonane, nie rodzi. Potraktuj więc ten artykuł jako krok na drodze do stania się lepszym człowiekiem — tym, którego wiedza jest dobrze zaokrąglona i zróżnicowana. Jeśli jesteś tutaj, to dlatego, że chcesz dowiedzieć się więcej o fitness, a to jest niesamowite. Więc czytaj dalej, aby uzyskać małą torbę porad i produktów, które dadzą każdemu facetowi nogę w następnym.

Q: Jak mam ćwiczyć, jeśli chcę nabrać?

Istnieją dwa rodzaje wzrostu mięśni (hipertrofia) należy się zająć: miofibrylarny, który zwiększa rozmiar mięśnia poprzez zwiększenie kurczliwych białek i sarkoplazmatyczny, który zwiększa objętość płynu sarkoplazmatycznego w komórce mięśniowej.

“Niektórzy twierdzą,że przerost sarkoplazmatyczny to mięsień, który jest pokazywany i nie ma go, podczas gdy myofibrillar to mięsień bardziej funkcjonalny lub “wszystko idzie “” – mówi trener siły i odżywiania Adam Rosante, trener gwiazd i ambasador TomTom. W obu przypadkach doradza przyjęcie programu treningowego, który łączy zarówno systemy o dużej wadze, niskiej reputacji, jak i niższą wagę, wyższą reputację. “Da ci rozmiar i siłę, która jest zarówno na pokaz, jak i na wynos.”

Ławka Regulowana Składana GOPLUS

Niezależnie od tego, czy możesz trzymać stojak na ręce lub deskę przez wiele godzin, większość facetów ma tendencję do oceny swojej kondycji według tego, ile mogą podnieść. Najlepsze w uzyskaniu sprawności w domu jest to, że nie musisz czekać, aż ten palant przestanie przeciągać ławkę. Ta ławka jest idealna do pras, rzędów i innych. Dodatkowo jego składana konstrukcja jest głównym kluczem do wygodnego przechowywania.
69,99 zł Amazon.com

Q: Jak pozbyć się Boobs człowieka?

Kiedy większość z nas odnosi się do boobs człowieka, ogólnie mówimy o nadmiarze tłuszczu w klatce piersiowej, rodzaju, który może zmieścić się w biustonosz treningowy. Wiemy, że tego nie chcesz. A w większości wiemy, że nadmiar tłuszczu w organizmie można wyleczyć zdrową dawką diety i zaangażowanymi ćwiczeniami. Oznacza to poświęcenie dla treningu siłowego i cardio i rodzaju zmian w życiu, które mogą wymagać, aby zrzucić wszystkie słodkie potrawy w kuchni.

Ale ginekomastia (termin medyczny na zwiększenie rozmiaru tkanki piersi u mężczyzn) jest rzeczywisty problem, który nie jest żartem. Stan często występuje, gdy stosunek estrogenu do testosteronu mężczyzny jest nie tak, mówi Elliott Jacobs, MD, specjalista chirurgii plastycznej w Nowym Jorku. Starsi Mężczyźni z chorobą na ogół potrzebują bardziej szczegółowej oceny, która może obejmować testy laboratoryjne w celu zidentyfikowania przyczyny. Często występuje również w okresie nastoletnim z powodu zaburzeń hormonalnych.

Jeśli nie cierpisz na zaburzenia równowagi hormonalnej, a Twoim problemem jest po prostu prawidłowe wypełnienie koszulki, to mamy trochę pracy. Skoncentruj się na planie treningu, który zarówno celuje w klatkę piersiową, jak i podnosi serce, aby wycisnąć kondycję metaboliczną. Jeśli masz wątpliwości, sprawdź nasz ultimate chest workout.

Wodofitters Stretch Resistance Band

Chcesz mocną, wyrzeźbioną klatkę piersiową? Mamy nadzieję, że chcesz zapoznać się z pompkami. Pompki można wykonywać w dowolnym miejscu i czasie, a istnieje niesamowita liczba odmian, które sprawiają, że są one trudniejsze. Odpowiedni pasek oporu może być przenośnym sposobem na zwiększenie trudności zwykłego pompki lub można go przywiązać do drążka do podciągania w celu wspomagania podciągania. Zapakuj je do torby — ponieważ nie pakujesz hantli — do łatwych treningów w podróży i używaj ich do pracy nad mobilnością i zwiększaniem zakresu ruchu w dni wolne.
29,99 zł Amazon.com

P: Jak zrobić poprawne podciąganie?

Chodzi o podciąganie się, gdy je opanujesz, czujesz się jak szef. Ale dopóki po raz pierwszy oczyścisz poprzeczkę podbródkiem, frustracja jest na najwyższym poziomie. Chociaż może to być kuszące, aby po prostu uderzyć, że pull-up bar raz po raz, aż poczujesz się jak twoje ramiona będą spadać, to nie jest dokładnie trick do opanowania tego treningu podstawowego. Zamiast tego wykonuj szereg wzorców ruchowych, które działają w tych samych grupach mięśni używanych podczas podciągania-głównie pleców, bicepsów i przedramion. Ćwiczenia takie jak hammer loki, bent-over rzędy, reverse flys i ujemne pull-upy, koncentrując się na ekscentrycznej fazie, daje doskonałą bazę.

Kiedy przychodzi czas na uderzenie w drążek, chcesz znaleźć uchwyt, który nie jest zbyt szeroki i nie za wąski (w każdym razie dla standardowego podciągania). Twoje ręce powinny być tylko nieco szersze niż szerokość ramion, gdy jesteś w martwym zawieszeniu z baru. Następnie zaangażuj swoje łaty i używaj ich w połączeniu z bicepsem i przedramionami, aby podnieść swoją masę ciała w górę. Opuszczaj powoli, aby nie obciążać niepotrzebnie mięśni.

Perfect Fitness Multi-Gym Sport Pull-Up Bar

Podczas instalowania legit pull-up bar wydaje się dobrym pomysłem, bądźmy szczerzy: większość kobiet nie będzie na rzecz stałego kradzieży są zakotwiczone w ścianie. Właściciel też może się nie zgodzić. Wejdź do tego eleganckiego drążka do podciągania od Perfect Fitness. Przy wadze zaledwie pięciu funtów jest łatwy do wprowadzenia na miejsce i nie poślizgnie się po nawet najwyższej liczbie reputacji.
29,99 zł PerfectOnline.com

P: ile białka muszę jeść, aby dodać masę mięśniową?

Proste i proste: mięśnie reagują na kalorie. Jeśli chcesz spakować więcej mięśni niż masz teraz, musisz zwiększyć ilość jedzenia, które spożywasz. Niestety, to nie znaczy scarfing w dół niekończące się ilości buffalo wings i brews. Potrzebujesz wysokiej jakości białka przez cały dzień. Ale dobre wieści! To nie musi być skomplikowane. Jeśli nie jesteś modelem ciała lub profesjonalnym kulturystą, nie ma absolutnie żadnego powodu, aby śledzić każdą kalorię lub mierzyć Jedzenie na skalę.

Rosante sugeruje, że jego klienci jedzą od trzech do czterech pełnych posiłków lub trzy posiłki i przekąskę każdego dnia. Na każdej z tych płyt, spożywać:

  • 2 porcje chudego białka wielkości dłoni
  • 2 porcje warzyw
  • 2 porcje węglowodanów (owoców lub skrobi)wielkości dłoni

Ogólnie rzecz biorąc, masz na celu spożywać 1.5 do 1.8 gramów białka na kilogram masy ciała dziennie, aby zbudować masę (która jest około 120 do 145 gramów dla faceta 180-Funt), a Twój potreningowy shake powinien mieć co najmniej 20 gramów tego. Po uderzeniu na siłownię upewnij się, że twój napój po treningu oferuje to, co twoje ciało naprawdę. potrzeby. “Aby uzyskać koktajl po treningu, musimy nie tylko dostarczyć odpowiednie białko, ale także dostarczyć wystarczającą ilość węglowodanów, aby zatankować mięśnie i wspomóc regenerację przed kolejną rundą treningu”, mówi Cara Harbstreet, zarejestrowany dietetyk w Street Smart Nutrition. “Staraj się o wysokiej jakości i minimalnie przetworzone składniki, które są łatwe w systemie przewodu pokarmowego i mogą być dobrze tolerowane po intensywnym treningu.”

Vega Protein & Greens, Aromat Waniliowy

Jeśli martwisz się laktozą lub glutenem, wybierz białko roślinne, które może zaoferować wszystkie zalety serwatki bez obaw o żołądek. Vega ma 20 gramów kompletnego białka (co oznacza, że ma wszystkie niezbędne aminokwasy) i zawiera szpinak w proszku, Organiczny proszek jarmuż i brokuły w proszku.
23,69 zł Amazon.com


AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą pełną
warunki użytkowania.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts
Read More

Trening SkiErg

Trening SkiErg Cardio nie musi ssać-wypróbuj tę maszynę górnej części ciała Christopher Hunt 2 kwietnia 2018 Podziel się…
Read More

Treningi Speed Training

Treningi Speed Training Wzmocnij Się Bez Podnoszenia Nawet Jednego Ciężaru Dzięki Tym Wiertłom Genius Emily Abbate 21 czerwca…