Style Defined, Celebrity Edition: 2 Chainz

2chainz ustawiony na niebieskim tle

Style Defined, Celebrity Edition: 2 Chainz

Strój tego rapera to cały klimat

Zespół redakcyjny AskMen dokładnie bada i recenzuje najlepszy sprzęt, usługi i zszywki na całe życie. AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę.


Zdjęcia produktów z witryn sklepów.


W zdefiniowanym stylu prezentujemy efektowny wygląd celebryty lub influencera, który możesz odtworzyć. Wiemy, że każdy nie ma tego samego budżetu do pracy, więc damy Ci niedrogie i luksusowe wersje, aby wygląd był twój.

Atlanta raper 2 Chainz zdominował przemysł muzyczny hip-hop od ponad 20 lat, bez oznak odpuszczania w najbliższym czasie. Wcześniej znany jako Tity Boi, kiedy był częścią rapowego duetu Playaz Circle z raperem Dolla Boyem, serwował przeboje od końca 2000-think ” Duffle Bag Boy “i” Big Dawg.”Od 2010 roku faluje w swojej solowej karierze muzycznej.

Powiązane: Ostatni Tydzień: Style Defined, Celebrity Edition: Russell Westbrook

W 2011 roku wydał swój pierwszy mixtape, T. R. U. REALigion. Nie tylko mixtape otrzymał entuzjastyczne recenzje, ale znalazł się na 58.miejscu listy Billboard Top R&B/Hip-Hop Albums chart. Po sukcesie 2 Chainz mixtape, zaczął współpracować z innymi ciężkimi hiterami w branży rapowej, takimi jak Kanye West, Drake i Nicki Minaj. W 2012 roku 2 Chainz wydał swój długo oczekiwany debiutancki album, Na podstawie opowiadania T. R. U.. Album ten był jego pierwszym hitem numer jeden na liście Billboard 200.

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/220chainz20attends20the20game20between20the20golden20state20warriors20and20the20atlanta20hawks.htmlGettyImages / Joe Murphy

Po powolnym wzroście do sławy, wszystko zaczęło się rozkręcać. Nie tylko 2 Chainz osiągnął sukces w swojej karierze muzycznej, ale także wypracował sobie markę w branży mody. Artysta stał się ikoną stylu w tworzeniu i był jednym z niewielu raperów, którzy zaczęli podnosić luksusową scenę mody. Niezależnie od tego, czy 2 Chainz wybiera się na imprezę z gwiazdami, czy do studia, stał się znany z noszenia wyrazistych strojów. Niektóre z marek projektantów, które raper często widziany jest na sobie, to Amiri, Celine, Gucci i Louis Vuitton.

Dzięki głębokiemu wyczuciu mody 2 Chainz mógł współpracować nad kolekcją z włoskim luksusowym domem mody Versace, tworząc sneaker chain reaction. But składał się z masywnej podeszwy z sznurowadłami i był dostępny w wielu kolorowych, odważnych wzorach. Te buty były ogromnym sukcesem, dzięki nagłemu wzrostowi Chunky Dad sneaker.

Jeśli więc szukasz nowych elementów do swojej garderoby, aby poprawić swój styl lub po prostu próbujesz wypełnić modową pustkę, inspiracje z 2 Chainz są najlepszym wyborem.

Budget Buys

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/purple20hoodie20patch20jeans20and20shoes.html

Bluza Z Kapturem BDG Washed Bandana

$59 at UrbanOutfitters.com

BDG Tata Jean

79 zł przy UrbanOutfitters.com

Jordan Retro 4 Taupe Haze

372 zł + at Stockx.com

Luxury Splurges

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/purple20hoodie20patch20jeans20and20shoes.html

Bluza Z Kapturem Amiri

690 zł przy Yoox.com

Val Kristopher Patchwork Jeans

710 zł przy Farfetch.com

Jordan Retro 4 Taupe Haze

372 zł + at Stockx.com

Wróć w przyszłym tygodniu, aby uzyskać inspirację stylu od innej gwiazdy. Jeśli masz sugestie dotyczące celebrytów, które chcesz zobaczyć, dmuchaj nas na Instagramie lub Twitterze.

Możesz Też Kopać:

  • Najlepsze Koszule Camp Collar
  • Zasady Koordynacji Kolorów
  • Najlepsze Paski Apple Watch

AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą pełną
warunki użytkowania.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts