Supermodelka https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/devon20windsor.html Dania wszystkie rzeczy randki

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/devon20windsor.html

Supermodelka https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/devon20windsor.html Dania wszystkie rzeczy randki

Od aplikacji randkowych po linie odbioru-https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/devon20windsor.html Dania dobre rzeczy

Sześciokrotny pokaz mody Victoria ‘ s Secret, https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/devon20windsor.html jest jednym z największych nazwisk w modelingu dzisiaj. Kiedy nie ma skrzydeł i bielizny, rozpina pasy startowe dla wszystkich, od Christiana Diora po Toma Forda, fotografuje okładki dla takich marek jak Vogue i występuje w kampaniach dla marek takich jak Sephora. Poza tym miała też dość epicką propozycję. Więc jak jej przyszły mąż ją porwał? Rozmawialiśmy z Windsor, aby dowiedzieć się, czego szuka u mężczyzny, zaplanować idealną randkę i czy naprawdę powinieneś zainwestować w Rolexa, na który patrzysz.

Powiązane: Porady Randkowe od Victoria ‘ s Secret Models

Kiedy byłeś singlem, jakie były twoje największe zachwiania, kiedy spotykałeś się z mężczyznami?

Jedną z największych rzeczy dla mnie jest punktualność; jeśli mówisz, że będziesz gdzieś w określonym czasie, powinieneś być. Więc spóźnienie jest wielkim Nie-Nie. Doceniam również człowieka, który tworzy plan i stara się cię odebrać!

Możesz wybrać najgorszą linię odbioru? Najgorsza randka?

Każda tandetna linia podrywu jest dla mnie po prostu zabawna i nie jestem pewien, czy kiedykolwiek zadziałają. Nie mogę też szczerze powiedzieć, że kiedykolwiek miałem okropną randkę. Jestem bardzo wybredna, więc normalnie nie poszłabym na randkę, gdybym nie była tego na 100% pewna. I, jeśli to nie była najlepsza Data zawsze starałem się jak najlepiej z niego i mieć jak najwięcej zabawy, jak to możliwe. Chyba mam szczęście, że nigdy nie miałam naprawdę złych randek!

Czy linie odbioru mogą działać? Jaka była twoja najlepsza randka?

Nie lubię podrywów. Myślę, że musisz być bardziej kreatywny i bardziej się postarać, aby przyciągnąć uwagę kobiety. Wolałabym, żebyś zaoferował coś do picia, a nie coś tandetnego. Najlepsza randka, jaką miałem, to pewnie wtedy, gdy spotkaliśmy się na kawie, a potem zdecydowaliśmy się pójść do Dave ‘a i Busters’ a. To było naprawdę zabawne i świetny łamacz lodu. Idealna randka dla mnie to miejsce, w którym spędzasz cały czas na czacie i nigdy nie ma tej niezręcznej i nudnej chwili, w której nie jesteś pewien, co powiedzieć dalej.

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/devon20windsor.htmlGettyImages

Jak spotykałaś się z mężczyznami, kiedy byłaś samotna?

Poznałam wielu facetów przez wspólnych przyjaciół. Byłem na aplikacji randkowej w pewnym momencie przez miesiąc lub dwa, ale nigdy nie spotkałem się z nikim, kogo poznałem online.


Powiązane: Najlepsze Darmowe Serwisy Randkowe


Co można zrobić, żeby zaimponować dziewczynie, którą dopiero co poznał?

Bądź na czas, zaplanuj randkę, odbierz ją. Mają również dobre maniery, otwieranie drzwi może przejść długą drogę.

Czy możesz opisać styl odzieży, który lubisz dla mężczyzn?

Zależy od mojego nastroju. Czasami uważam, że mój mężczyzna jest najseksowniejszy tylko w dresach i koszulce, ale także dobrze wygląda w garniturze. Myślę, że na co dzień po prostu wyluzowany, łatwy w prowadzeniu i nie zbyt wybredny. Dopasowanie ubrań jest również bardzo ważne-nic zbyt ciasnego lub zbyt luźnego.

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/devon20windsor.htmlGettyImages

Mówią, że każdy mężczyzna potrzebuje dobrego zegarka, butów i paska-przemyślenia?

Myślę, że mężczyźni nie mają wiele ciekawych rzeczy do pracy, aby zmienić swoje stroje. Jako kobiety mamy szczęście, że mamy o wiele więcej opcji, ale myślę, że dla mężczyzny zegarek i buty zdecydowanie byłyby akcesoriami do szycia stroju. Zwykle nie zauważam paska, ale na pewno zauważyłabym ładne buty i zegarek.

Jaki idealny prezent urodzinowy może dać facet, jeśli właśnie rozpoczął nowy związek? A jeśli jest w związku od kilku lat?

Jestem duży na doświadczenia, a nie prezenty, i to, czy dopiero co rozpoczął związek lub byliście razem przez długi czas. Zarezerwuj pokój hotelowy i prysznic go z płatkami róż na całej ziemi i mieć masaż i szampana. Jestem również za kartami sappy, ale ponieważ może to być przytłaczające na początku, może zostaw to na później w związku.

Odkryłem, że gdy jesteście razem przez jakiś czas, tworzenie wyjątkowych chwil staje się trudniejsze, więc te doświadczenia znaczą jeszcze więcej. Uwielbiam, gdy mój narzeczony zostawia dla mnie małe miłosne notatki na post-its; mały gest, ale to sprawia, że mój dzień za każdym razem!  

W którym momencie wiedziałaś, że twój narzeczony jest “tym jedynym”?

Szczerze mówiąc, w ciągu pierwszych dwóch tygodni. Spotkaliśmy się kilka lat wcześniej, ale kiedy ponownie się spotkaliśmy, natychmiast kliknęliśmy. Był dla mnie idealnym dżentelmenem i poszedł ponad wszystko, by mnie powalić. Był bardzo wyluzowany, jeśli chodzi o spotkanie z moją rodziną, pełen przygód i stabilny jednocześnie. Był wszystkim, czego szukałam w partnerce na całe życie!


Możesz Też Kopać:

  • Supermodelka Alessandra Ambrosio Odpowiada Na Twoje Palące Pytania
  • Co Faceci Mylą Się We Flircie
  • Porady Randkowe Danielle Herrington
Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts