Suplementy Cocoavia ™ Cocoa Flavanol są w sprzedaży przez ograniczony czas

Butelka kapsułek CocoaVia obok szklanki wody, na stole przed zielonymi roślinami doniczkowymi.
Ten artykuł jest sponsorowany przez CocoaVia™.
Sponsor Logo


Suplementy Cocoavia ™ Cocoa Flavanol są w sprzedaży przez ograniczony czas

Ta Sprzedaż zdrowych suplementów kakaowych jest tutaj, aby Twoje serce pompowało

Zespół redakcyjny AskMen dokładnie bada i recenzuje najlepszy sprzęt, usługi i zszywki na całe życie. AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę.


Zdjęcia produktów ze strony sprzedawcy.


Wszyscy wiemy, że czekolada może służyć niektóre słodkie korzyści dla naszego zdrowia. Wiemy również, że możemy tylko wziąć ten pobłażanie tak daleko, zanim zacznie wyrządzić nam więcej szkody niż pożytku. Ale co, jeśli wszystkie te flawanole kakaowe—najzdrowsza część ziarna kakaowego—mogłyby zostać wyekstrahowane, abyśmy mogli uzyskać całą dobroć czekolady bez kalorii? Cóż, CocoaVia™ właśnie to zrobiła! Ich suplementy ekstraktu z kakao są zaprojektowane z myślą o wspieraniu serca i mózgu, a korzyści są poparte ponad 20-letnimi badaniami naukowymi, niezależnymi testami laboratoryjnymi i gwarancją CocoaVia™.

Co najlepsze, możesz zaoszczędzić do 30% na kapsułkach serca i mózgu i do 25% Na proszku serca i mózgu, teraz do 9 lipca!


Co To Są Flawanole Kakaowe?


Flawanole kakaowe są naturalnymi składnikami odżywczymi znajdującymi się w ziarnie kakaowym i są w rzeczywistości jednym z najbardziej przebadanych składników odżywczych na bazie roślin. Przeprowadzono ponad 30 badań klinicznych i ponad 150 opublikowanych prac naukowych na temat korzyści płynących z flawanoli kakaowych, z odkryciami, które obejmują potencjalny 21% wzrost funkcji naczyń krwionośnych i wzrost naturalnej podaży tlenku azotu w organizmie. To jest to, co pomaga pompować krew, tlen i składniki odżywcze w całym organizmie. A kiedy twoje ciało otrzymuje tlen i składniki odżywcze, których potrzebuje, możesz wykonać to, co najlepsze!

Powiązane: Nasze ulubione multiwitaminy na pokrycie wszystkich potrzeb żywieniowych

Znane również jako flawonoidy kakaowe, te naturalne substancje mogą zachęcać naczynia krwionośne do większej elastyczności. Albo, jeśli chcemy wrócić do lekcji biologii, być może słyszeliście o tym jako o “funkcji śródbłonka”.”Ale cokolwiek chcesz to nazwać, oznacza to po prostu, że więcej tlenu i składników odżywczych może dotrzeć do wszystkich części ciała z większą wydajnością. 

Aby zapewnić jak największe korzyści dla organizmu, CocoaVia ™ oferuje swoją formułę zdrowego serca i mózgu zarówno w postaci kapsułek, jak i proszku. W ten sposób możesz łatwo dodać jego dobroć do codziennego schematu i pozwolić tym flawanolom kakaowym pomóc w utrzymaniu funkcji całego układu sercowo-naczyniowego, w tym lepszego przepływu krwi i ciśnienia krwi oraz zdrowszego poziomu cholesterolu. Flawanole kakaowe mogą nawet pomóc w poprawie funkcji poznawczych.


Dlaczego Warto Wybrać CocoaVia™


Być może zastanawiasz się, dlaczego powinieneś zawracać sobie głowę Cocoavią™, kiedy możesz po prostu kupić trochę kakao w supermarkecie. W końcu oboje pochodzą z tego samego miejsca, prawda? Cóż, w pewnym sensie, ale korzyści nie są takie same … nawet nie blisko, właściwie. Zastrzeżony ekstrakt kakao CocoaVia™ jest 24 razy bardziej skoncentrowany niż naturalne kakao w proszku, a jedna 5-kaloryczna porcja zawiera sześć razy więcej flawanoli kakaowych niż jedna porcja gorzkiej czekolady. To ogromna różnica!

Jeśli więc jesteś gotowy, aby zapewnić swojemu układowi sercowo-naczyniowemu dodatkowe wsparcie, CocoaVia™ oferuje szereg produktów, które sprawiają, że jest to bardzo proste. I nie zapominaj, że możesz zaoszczędzić do 30% na kapsułkach serca i mózgu i do 25% Na proszku serca i mózgu do 9 lipca.

Do 30% zniżki na kapsułki serca i mózgu CocoaVia™

Pakowane z 450mg flawanoli kakaowych, te bezglutenowe, wegańskie kapsułki na bazie roślin sprawiają, że niezwykle łatwo dać organizmowi dawkę codziennej zachęty do lepszego krążenia, poprawy funkcji mózgu i lepszej wydajności całego ciała. Zawierają również 20mg naturalnie występującej kofeiny, dzięki czemu mogą pomóc Ci poczuć się nieco bardziej pobudzony.

“Biorę kapsułki od lat”, mówi jeden z klientów, Clay C. ” zdecydowanie czuję się bardziej pobudzony i skoncentrowany, gdy biorę je tuż przed treningiem.”

Sklep w CocoaVia.com

Do 25% zniżki na Cocoavia™ Heart & Brain Powder

Ta sproszkowana mieszanka gorzkiej czekolady zapewnia 450 mg flawanoli kakaowych bez dodatku cukrów lub innych substancji słodzących. A przy zaledwie 20 kaloriach na porcję, znajduje się na precyzyjnym skrzyżowaniu zarówno zdrowych, jak i pysznych. Jest również wszechstronny, ponieważ można go łatwo mieszać we wszystko, co chcesz. Wielu klientów lubi dodawać go do swoich koktajli i płatków owsianych lub używać go do podniesienia codziennej kawy do uczty Mokka. Możesz nawet podnieść szklankę wzmocnionego mleka czekoladowego dla zdrowia!

“Uwielbiam ich smak”, mówi jedna z klientek, Amanda S. ” czuję przypływ energii, kiedy je piję i wierzę, że podnosi to mój nastrój i sprawia, że jestem bardziej czujny.”

Sklep w CocoaVia.com

CocoaVia ™ Memory + Suplementy

Zawierające aż 750mg flawanoli kakaowych w każdej dawce, kapsułki te mogą pomóc zwiększyć krążenie i dopływ tlenu do mózgu. Badania wykazały pozytywny wpływ flawanoli kakaowych na trzy rodzaje pamięci, a mianowicie pamięć przestrzenną, pamięć długotrwałą i pamięć słowną. Jeśli często znajdujesz się w poszukiwaniu brakujących kluczy

“Biorę tabletki od około 6 tygodni i zauważam, że zaczynam myśleć szybciej”, mówi jeden z klientów, Michael H. ” zawsze byłem bardzo szybki z liczbami aż do kilku lat temu i musiałem pomyśleć o obliczeniach przed zakończeniem obliczeń. Wracam do starych dobrych czasów w tej okolicy.”

Sklep w CocoaVia.com

Możesz Też Kopać:

  • Przewodnik zakupu witamin: co mężczyźni muszą wiedzieć
  • Co warto wiedzieć o zdrowiu serca mężczyzn w każdym wieku
  • Najlepsze witaminy do kupienia na Amazon

AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą pełną
warunki użytkowania.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts