The Rock Opowiada O Walce Z Depresją

The Rock Opowiada O Walce Z Depresją

Trendy News: The Rock Ujawnia Swoją Walkę Z Depresją I Zachęca Mężczyzn Do Otwarcia Się

Krótka Historia

The Rock otworzył się o swoich napadach depresji przez lata, przypominając nam, że nie dyskryminuje.

Długa Historia

Jakbyś jeszcze o tym nie wiedział, Dwayne Johnson to świetny facet.

W rzeczywistości Mistrz ludu po raz kolejny udowodnił, że uosabia wszystko, czym chcesz być.

Johnson jest najnowszą gwiazdą Hollywood, która poważnie traktuje zdrowie psychiczne. 45-letni aktor omówił swoją osobistą walkę z depresją w ostatnim wywiadzie dla “The Express”. Przypomniał, że zaczęło się to, gdy był świadkiem próby samobójczej matki, gdy miał 15 lat, krótko po tym, jak zostali eksmitowani z mieszkania, w którym wówczas mieszkali.

“Dotarłem do punktu, w którym nie chciałem nic robić ani nigdzie iść” – powiedział. “Ciągle płakałam.”

Johnson pamiętał, jak jego matka weszła do nadjeżdżającego ruchu na autostradzie międzystanowej nr 65 w Nashville. “Złapałem ją i wyciągnąłem z powrotem na żwirowym poboczu drogi.”

Temat: dwóch uczniów ujawnia, jak pokonali zmagania ze zdrowiem psychicznym

Wiele lat później doznał wielu kontuzji, które uniemożliwiły mu realizację marzenia o zostaniu profesjonalnym piłkarzem. Mniej więcej w tym samym czasie jego dziewczyna zerwała z nim i opisał ten okres jego życia jako szczególnie trudny:” to był mój absolutnie najgorszy czas”, powiedział.

Przyznał, że przez długi czas starał się to ignorować, a jedynym sposobem, w jaki był w stanie przezwyciężyć problemy ze zdrowiem psychicznym, było otwarcie się na nie i zwrócenie się o pomoc.

“Oboje wyleczyliśmy się, ale zawsze musimy robić co w naszej mocy, aby zwracać uwagę, gdy inni ludzie cierpią”, powiedział Johnson, odnosząc się do siebie i swojej matki, ” musimy im pomóc przez to i przypomnieć im, że nie są sami.”

Można powiedzieć, że z czasem pokonał swoje demony, gdy przeniósł się do ringu, a następnie przeszedł do aktorstwa w 2000 roku. Jest jednym z najlepiej opłacanych aktorów w Hollywood.

Johnson wziął w poniedziałek na Twitterze, aby rozwinąć Wywiad, za który został bardzo chwalony:

Główne rekwizyty dla wielkiego faceta za dzielenie się swoją historią i zachęcanie innych do tego samego-świat potrzebuje więcej tego.

Own The Conversation

Zadaj Wielkie Pytanie

Ile jeszcze gwiazd musi się ujawnić, zanim stygmatyzacja stanie się przeszłością?

Drop This Fact

Prawie 6,7 procent populacji USA, czyli 16,1 miliona dorosłych Amerykanów miało co najmniej jeden poważny epizod depresji.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts