Trener Randki Ujawnia, Jak Stworzyć Nieodparty Profil

Trener Randki Ujawnia, Jak Stworzyć Nieodparty Profil

Poprosiłem trenera randkowego, aby zrobił mi nieodparty profil-oto, co się stało

Twój profil randkowy to bardzo intymna i prywatna rzecz – coś, czego możesz nie chcieć, aby Twoja rodzina, współpracownicy lub przyjaciele widzieli. Więc kiedy mój redaktor zapytał mnie, czy chcę mieć moje profile analizowane przez eksperta randkowego, rozważałem to przez chwilę, a następnie skoczył na pomysł.

Dlaczego? Być może jestem jakimś ekshibicjonistą lub narcyzem, ale pomyślałem, że mógłbym się czegoś nauczyć od kogoś, kto twierdzi, że jest profesjonalistą randkowym. Cholera, spotkałem dziewczyny na Tinderze wcześniej, I musi robisz coś dobrze, prawda?

Więc zaaranżowałem rozmowę z Eriką Ettin, założycielką Little Nudge i ” wybitnego trenera randek online w USA “(według niej). Ettin podrywa ludzi na portalach randkowych od sześciu i pół roku, ma dyplom MBA i jest kobietą, więc sądzę, że ma Kwalifikacje do demontażu moich profili randkowych grzebieniem zęba.

Mój osobisty narkotyk randkowy z wyboru to Tinder; jest to łatwe, darmowe i mogę to zrobić, siedząc na toalecie. Wypełniłem również profil randkowy OkCupid, ponieważ jest to również darmowy i jeden z najwyżej ocenianych serwisów randkowych.

Wysłałem zrzuty ekranu z moich profili do Ettin, aby je przejrzeć, a następnie przygotowałem się na to, co miała do powiedzenia.


Tinder

Zacznijmy od zdjęć, bo to cholerny Tinder.

Zdjęcia

 

Moje pierwsze zdjęcie, na którym jadę? Do bani. Może nie aż tak źle, ale Ettin mówi, że powinienem wybrać coś w stylu piątego, gdzie siedzę i jem zupę.

“Niektóre badania wykazały, że kobiety wolą samotnego mężczyznę spoglądającego z daleka” – powiedziała. “Nie to polecam moim klientom. Polecam ładne uśmiechnięte zdjęcie. Chcesz wyglądać zachęcająco do kogoś.”

Ettin powiedział mi też, że muszę posiekać kilka fotek. Nie, Nie przycinanie twarzy, ale pozbycie się jednego lub dwóch.

“Ogólnie polecam cztery lub pięć zdjęć. Nie chcesz dawać ludziom zbyt wielu informacji ” – powiedziała mi. “Jeśli jesteś na płocie o numerze 6, po prostu nie stawiaj numeru 6.”

To samo dotyczy linkowania do Instagram. Za dużo informacji.

“Czasem mniej znaczy więcej.”

Który przyniósł Ettin do tego, co mówi, że jest głównym punktem randki online:

“Celem każdej z tych stron jest dotarcie do daty. Więc cokolwiek tam wystawisz, jest po to, żeby iść na randkę. Wszystko, co polecam, to przynęta na wiadomości. Chcesz coś na swoich zdjęciach, aby ludzie mogli zapytać Cię o zrobienie czegoś ciekawego.”

Bio

“Kierujesz się swoim CV, a nie tym, kim jesteś”, powiedział mi Ettin.

Często pytamy “co robisz”, gdy kogoś spotykamy, ale umieszczenie pracy jako pierwszej rzeczy w swoim profilu nie jest dobrym pomysłem, zwłaszcza gdy Twoja praca jest już tam pod Twoim nazwiskiem, według Ettin.

Dla Tindera Ettin zaleca 20 do 40 słów, co jest w przybliżeniu tym, co miałem. Poza tym wykopała część, w której umieściłem wszystkie języki.

“Byłem naprawdę pod wrażeniem tego. Byłem jak wow wziął czas, aby upewnić się, że akcenty są wszystkie dobre.”

Ja się nie rumienię, ty się rumienisz.

Coś, czego nie mam w moim bio jest mój wzrost, bo zawsze myślałem, aby dodać, że to było dość lamerskie. Plus, nie jestem super wysoki (170 cm). Ale najwyraźniej to robi różnicę.

“To konwencjonalna mądrość, że dla większości kobiet wysoki jest sexy,” ettin powiedział. “Ludzie będą zakładać, że jeśli nie lista wysokość nie chcesz udostępniać. Kiedy kobiety nie widzą wzrostu, nie zakładają, że masz 170 cm wzrostu.”

A kobiety, to dla was. Nie bądź zbyt uparty, jeśli chodzi o znalezienie wysokiego faceta. Naprawdę nie ma ich zbyt wielu.

“Wierzę, że tylko 14% populacji ma 6 stóp lub więcej. Naprawdę chcesz wykluczyć 86% populacji?”

Oto, co ettin polecił jako biogram dla mojego profilu:

Who ‘ s The man za broda? Backpacker, dziennikarz, poliglota (hablo English, українська, français, Español … falo um pouco portugês tambem). Fan wszystkich potraw, zwłaszcza koziego sera i liści winogron (Nie razem). I ludzi, którzy pragną przygody.


OkCupid

OkCupid to trochę inna bestia.

Podobnie jak Tinder, chcesz dać ludziom wystarczająco dużo informacji, aby chcieli cię poznać — ale nie za dużo. A umieszczenie czegoś, co jest dziwne, dziwaczne i/lub oddziela cię od tłumu, to świetne rzeczy do dodania.

“OkCupid powinien być dłuższy niż Tinder. Pozwalają na przestrzeń, więc należy użyć trochę, ” ettin powiedział. “Gdybyś był moim klientem, usiąłbym z tobą przez godzinę i zapytał: co lubisz robić w wolnym czasie? Jakie jest twoje szczęśliwe miejsce? Przymiotnik, by cię opisać? Z czego twoi przyjaciele się z Ciebie śmieją? Bo to wszystko jest interesujące.”

Wadą mojego profilu OkCupid było to, że nie umieściłem nic o tym, czego szukam. Ettin powiedział, że OkCupid jest bardziej znany jako strona dla ludzi” alternatywnych”, więc bycie z przodu może oznaczać, że znajdziesz kogoś tak dziwnego jak ty — lub tak otwartego jak ty (oto kilka innych stron, które witają ludzi szukających otwartych relacji).


Wiadomości

“Nie zaczynaj od “cześć”, “Hej”, ” jak się masz? Jak Ci minął dzień?”To prowadzi do najbardziej nudnej rozmowy, od której można zacząć”, ostrzega Ettin.

Zamiast tego zadawaj pytania dotyczące ich profilu. Dla mnie mogą to być pytania typu ” jak nauczyłeś się tych wszystkich języków? Jak długo jesteś w pociągu hipsterskim?”itd.

W przypadku witryn o dłuższych profilach, takich jak OkCupid, dłuższa odpowiedź jest idealna. Na przykład: “Hej naprawdę podobało mi się czytanie o Tobie. Ciekawi cieszyć się tą sytuacją z liści winogron. Byłeś ostatnio w Grecji? Uwielbiam podróżować i bardzo chciałbym tam pojechać.”

Jak każdy, kto ma swoje profile Tinder ustawione na kobiety, prawdopodobnie widział wiele profili z niczym w swoim BIOSie. Co wtedy? Ettin mówi, że nienawidzi, gdy kobiety to robią, ale jeśli w profilu nie ma nic, z czego można by wyjść poza komplementowaniem ich wyglądu (zdecydowanie Nie-Nie), zacznij od jakiejś przynęty do rozmowy. “Czy wolisz [Pizza emoji] lub [taco emoji]”, jest dobry.

Więcej porad dotyczących wysyłania wiadomości: spraw, aby wiadomości były szybkie — jeśli poczekasz zbyt długo, spadniesz na listę meczów i nie tego chcesz. I nie bądź palantem i nie bądź duchem swoich zapałek.

“Jeśli kogoś nie lubisz, możesz powiedzieć:” miło było cię poznać, niestety, nie wyszło”. “Nie oszczędzasz ich uczuć, nic nie mówiąc, oszczędzasz swoje.”


Z której strony powinienem skorzystać?

Są tacy, którzy mówią, że każda darmowa strona, w tym krzesiwo i OkCupid, to gówno (rozmawiałem z innym trenerem randek o tym, dlaczego witryny online mogą być lepsze niż przesuwanie aplikacji takich jak krzesiwo). Ettin nigdy nie kieruje swoich klientów z dala od jakiejkolwiek witryny, o ile są proaktywni i używają co najmniej dwóch.

“Jeśli masz zamiar je robić, musisz być proaktywny. Co najmniej musisz wysyłać pięć wiadomości tygodniowo. Bo to jak zapisanie się na siłownię. Nie odniesiesz sukcesu, Jeśli tylko zapłacisz i nie pójdziesz.”

A jeśli chodzi o ludzi, którzy mówią, że serwisy randkowe są gorsze niż spotkania w prawdziwym życiu, Ettin mówi, że randki online to tylko narzędzie do poznawania ludzi.

“To nie sprawia, że osoba inna, jeśli spotkał je online na lotnisku lub w supermarkecie,” powiedziała.


Informacje zwrotne

Dzięki opiniom trenera randek, zaktualizowałem biografię Krzesiwa i zawęziłem moje zdjęcia do czterech. 

Kilka razy później dopasowałem się do Marie-Pier, 27-letniej artystki z Montrealu.

Jak tam mój profil, Marie-Pier?

“Jestem bardzo krytyczny pod względem jakości obrazu, a Twoje zdjęcia są oszałamiające!! Bardzo mi się to podobało! Chciałbym, żeby było ich więcej! Ale to dobra równowaga gorącego, tajemniczego brodatego mężczyzny i uśmiechniętego miłego faceta! Profil jest krótki i słodki, mówi wystarczająco dużo o tym, kim jesteś, abym był gotów przesunąć tak! Hhmmm! Dajesz dobry facet vibe, ale nie za dużo. Jestem zaskoczony, że nie masz konta na Instagramie.”

Cholera, to dużo wykrzykników, musi coś robić dobrze (!)

Kiedy zapytałem ją o mnie nie mając mój wzrost w bio, powiedziała: “nie obchodzi mnie wysokość! Więc może to tylko ja! Chociaż nie jestem zbyt wysoki, więc rzadko jest to problemem.”

Widzisz, co tam zrobiła? Nie zgodziła się z trenerem randek o tym Instagramie i o tym, że nie ma mojego wzrostu. Być może żaden ekspert randki jest naprawdę ekspertem po tym wszystkim…

I gdybyś się zastanawiała. Mój najnowszy Tinder match i ja planujemy pójść na kawę jeszcze w tym tygodniu.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts