7 czarnych influencerów Fitness, których powinieneś obserwować na Instagramie

mężczyzna robi pompki

7 czarnych influencerów Fitness, których powinieneś obserwować na Instagramie

Jeśli nie śledzisz tych kont Fitness na ‘ Gram, teraz jest czas

Zespół redakcyjny AskMen dokładnie bada i recenzuje najlepszy sprzęt, usługi i zszywki na całe życie. AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę.


Spójrzmy prawdzie w oczy: branża fitness i wellness ma problem z różnorodnością. Brakuje reprezentacji w salach gimnastycznych, czasopismach, stronach internetowych (tak, nawet tutaj w AskMen) i kanałach społecznościowych. Podczas gdy branża fitness ma przed sobą długą drogę, zanim stanie się prawdziwie integracyjną przestrzenią, przekonasz się, że istnieją niezliczone Czarne trenerki, influencerzy fitness, sportowcy i jogini, którzy regularnie podają inspiracje i informacje.

Podobne: Najlepsze Marki Fitness i studia treningowe

Jeśli szukasz cennych źródeł porad i motywacji fitness lub chcesz, aby rutyna treningowa lub dwa killer śledzić, sprawdź te niesamowite czarne wpływowe fitness na Instagramie — i wspierać ich, rejestrując się do ich programów i zajęć.

Szybkie i skuteczne ćwiczenia Fitness

Ridge Davis, @ RidgeDavis

Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Ridge Davis (@ridgedavis)

Instagramowy instagramowy kanał RSS pomaga swoim obserwatorom na Instagramie zachować kondycję i zdrowie dzięki swoim smartfonom. Nie tylko korzysta z platformy, aby dostarczać aktualizacje na temat tego, kiedy i gdzie będzie prowadził zajęcia na żywo w swoim kanale Insta, ale publikuje szeroką gamę ćwiczeń fitness, od treningów HIIT i treningu objętościowego po poranne mięśnie brzucha. Podzielił się z nami swoją mądrością i wiedzą raz lub dwa razy.

Dla jogi i uważności

DeAndre Joseph, @ mindfuldeandre

Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez DeAndre Sinette (@mindfuldeandre)

Oczywiście, treningi na siłowni mogą pomóc nabrać lub trenować na duże wydarzenie, takie jak maraton, ale joga i medytacja mogą wspierać całkowitą sprawność umysłu i ciała-i pomóc w pewnym wzroście mięśni, zbyt. Po kilku dniach śledzenia DeAndre Josepha z Los Angeles, oglądania go w najtrudniejszych pozach jogi i dzielenia się uważnymi filmikami z medytacji, szybko będziesz się zastanawiać, dlaczego wcześniej nie był częścią Twojego kanału. Influencer na Instagramie, który oferuje również zajęcia jogi w aplikacji FitOn, często dzieli się tym, jak joga zapoczątkowała jego podróż uzdrawiania po traumie i depresji z dzieciństwa. Bardzo inspirujące.

Trening Ciała

Kupah James, @ KupahJames

Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Kupah James (@kupahjames)

Jeśli lubisz prosty (nie wymaga sprzętu), ale skuteczny trening, znajdziesz wiele do kochania w celebrity trainer I fit-fluencer Kupah James. Stworzył Bodyweight BootKAMP, outdoorowy, spalający kalorie trening całego ciała w Los Angeles, i współpracuje z platformą fitness AloMoves, prowadząc zajęcia na całym świecie. Ale oprócz treningów i fitness inspo, jego konto na Instagramie serwuje wszystko, od porad dotyczących relacji po wskazówki dla początkujących trenerów i stażystów. Kochamy Jamesa za jego energię rockstar i pozytywność, i często zwracamy się do niego o wkład w najlepsze taktyki treningowe i hacki treningowe.

Ruchy Funkcjonalne

Keith Hodges, @ mindinmuscle

Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez ?Keith Hodges? (@mindinmuscle)

Certyfikowany trener personalny, performance coach, założyciel Mind in Muscle coaching i jeden z naszych ulubionych ekspertów, do których warto się zwrócić, Keith Hodges ma na celu sprawienie, aby trening siłowy i kondycja cardio były funkcjonalne. Jego strona na Instagramie jest pełna inspiracji treningowych, w tym złożonych ruchów obejmujących piłki lekarskie, kettlebells i inne. Hodges dzieli się również wieloma podglądami w swoich sesjach treningowych, dzięki czemu możesz czerpać inspirację z treningów swoich klientów.

Sesje Potu Wszędzie

Chase Tucker, @ chasetucker

Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Chase ‘ a Tuckera ? (@chasetucker)

Użytkownicy peletonu są prawdopodobnie już zaznajomieni z Chase ’em Tuckerem, ale jeśli nie śledzisz tego trenera fitness i instruktora peletonu na’ gram, najwyższy czas to zrobić. Tucker udowadnia, że nie potrzebujesz dużo czasu ani być w siłowni lub studiu fitness, aby trenować, jego kanał jest wypełniony filmami, na których radzi sobie z pompkami na schodach, biegnie przez park z psami w holu lub kuca na ośnieżonym patio. Zrób sobie przysługę i przewiń jego archiwa historii, aby uzyskać jeszcze więcej inspiracji do medytacji, Biegania i uprawiania Muay Thai.

Sweat Sesh i Inspiracja stylem

Chris Garyfallakis, @ chris_garyfallakis

Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez trenera Chrisa (@chris_garyfallakis)

Z siedzibą w Berlinie, Chris Garyfallakis aka trener Chris jest trenerem w Nike Training Club i model fitness, a wkrótce stanie się jednym z Twoich ulubionych obserwatorów w mediach społecznościowych. Jego strona serwuje równe części stylu i pot sesh inspiracji, pomaga dobrze wyglądać na siłowni i poza nią. Jego filmy treningowe zaspokajają różne poziomy umiejętności, z intensywnymi podciągnięciami obejmującymi opony dzielone w jeden dzień i treningami opartymi na opasce pleców w innym.

Treningi HIIT

Brendon Ayanbadejo, @brendon310

Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Brendon Ayanbadejo (@brendon310)

Były mistrz NFL Super Bowl, Brendon Ayanbadejo jest obecnie influencerem i trenerem fitness w Orangetheory Fitness, treningu grupowym HITT na bazie tętna, który ” łączy naukę, coaching i technologię.”Jego konto na Instagramie ma wszystkie rutynowe inspiracje fitness, których można oczekiwać od jednego z najsilniejszych sportowców w NFL, ale pozostań w pobliżu, a znajdziesz również humor.


Możesz Też Kopać:

  • Celebrity Social Media konta do naśladowania dla treningu inspiracji
  • Najlepsi Youtuberzy do naśladowania dla inspiracji treningowych
  • Inspirujące Cytaty Czarnych Sportowców

AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą pełną
warunki użytkowania.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts
Read More

Najlepsze Spalacze Tłuszczu

Najlepsze Spalacze Tłuszczu Ciekawi Cię Korzystanie Z Spalaczy Tłuszczu? Przeczytaj To Jorden Pagel 3 kwietnia 2018 Podziel się…