Uprawa Brody Sprawia, Że Jesteś Materiałem Na Długotrwały Związek

Uprawa Brody Sprawia, Że Jesteś Materiałem Na Długotrwały Związek

Oto Sekretna wiadomość, którą wysyła twoja broda o twoim statusie związku

Niezależnie od tego, czy kobieta patrzy na Ciebie na casual hook up, czy szuka długotrwałego związku, może zależeć od długości brody. Więc, dla brodatych hipsterów z Brooklynu i Portland, możesz widzieć wzrost w Facetach wiążących węzeł. Nowe badanie wykazało, że kobiety częściej wchodzą w Długotrwały związek z mężczyzną z zarostem na twarzy.

Badanie, oparte na University of Queensland w Australii, poprosiło kobiety 8,520, aby oceniały zdjęcia różnych mężczyzn, oceniając je na podstawie tego, jak atrakcyjni fizycznie byli każdy z nich. Mężczyźni na zdjęciach byli Ogoleni lub w pełni brodaci, ze wszystkim pomiędzy. Badanie wykazało, że ci mężczyźni z bardziej kobiecymi cechami (gładsza skóra) byli mniej atrakcyjni niż ci z bardziej męskimi cechami (eksponowanymi przez zarost na twarzy).

Temat: Najlepsze Edytorskie Trymery Do Brody

Co ciekawe, podczas gdy kobiety uznały za zarost mężczyzn za najbardziej atrakcyjnych fizycznie i dobrych na seksowny romans, to właśnie ci z brodami uznali za najlepsze dla długoterminowych relacji.

“Nasze wyniki sugerują, że broda może być atrakcyjna, gdy oceniamy długoterminowe relacje jako sygnał do intraseksualnej grozy i potencjał do zapewnienia bezpośrednich korzyści kobietom”, mówi dr Barnaby Dixson, główny badacz, pisząc w Journal of Evolutionary Biology.

Co jest takiego w Brodach, które czynią mężczyzn bardziej atrakcyjnymi dla kobiet? To oczywiście czynnik męskości, ale o wiele więcej. “Zarost na twarzy oznacza męskość, która sygnalizuje, że są dobrymi dostawcami i mogą utrzymać nas w cieple, karmić i być w ciąży przez zimę i resztę naszego życia. O wiele bardziej prawdopodobne jest, że pociągają cię męscy mężczyźni, gdy owulujesz (tj. kiedy jesteś najbardziej płodny) z tych samych powodów: wydają się dobrymi stabilnymi partnerami Alfa”, mówi ekspert ds. seksualności i osobowość YouTube Shallon Lester.

Brody są również znane z tego, że reprezentują dojrzałość, godność, mądrość i wzrost. Pomyśl o wszystkich ludziach, których wyobrażamy sobie z brodami-lekarzach, naukowcach, Świętym Mikołaju. Wszyscy dostojni panowie. “Męskość odgrywa silną rolę w przyciąganiu brody, ponieważ chociaż reprezentuje wyżej wymienione cechy, reprezentuje również seksapil, niegrzeczny chłopiec, wytrzymałość i siłę”, mówi psychoterapeuta Tyra Gardner, PhD. “Są to wszystkie cechy, których szukają kobiety, co równa się poczuciu bezpieczeństwa, którego wszystkie kobiety szukają w mężczyźnie i w związku.”

Temat: $tyleJacker: oto dlaczego nie warto zapuścić masywnej Brody

Kiedy człowiek ma brodę, wykazuje oznaki śmiałości i pewności. “Człowiek taki jak George Clooney wygląda dobrze z brodą lub bez brody i cały czas wydaje się pewny siebie”, mówi Gardner.

Nie tylko wygląd jest naturalny i ziemski, ale także trendy wśród gwiazd-nadal. 

“Kobiety mogą być przyciągane do mężczyzn z zarostem z różnych powodów, z których wiele wynika z psychologicznych potrzeb ochrony. To bardzo prymitywna potrzeba, by kobiety czuły się chronione. Prawie wraca do epoki jaskiniowców…”, mówi dr Kathryn Smerling, psychoterapeutka z Nowego Jorku.

Czasami chodzi też o to, by być trochę mniej idealnym i dobrze wyrzeźbionym. Zarost na twarzy sugeruje przystępność, co oznacza, że jesteś bardziej otwartą, prawdziwą osobowością. “Brodaty człowiek jest postrzegany jako bardziej wrażliwy, rozważny i w kontakcie ze swoimi uczuciami. Jest to oczywiście bardzo atrakcyjne dla większości kobiet”, mówi dr Smerling.

Nie, że wszyscy brodaci mężczyźni są jednolicie wspaniałymi wyborami godowymi na dłuższą metę. “Brad Pitt był widziany z krótką lub zbyt długą brodą w ostatnich latach. Można to uznać za sposób wyrażania siebie”, mówi dr Smerling. “W rzeczywistości zapuszczanie brody jest jednym z niewielu sposobów, w jaki mężczyźni mogą się wyrażać. Jako kobiety mamy całą gamę osobistych technik ekspresji-od sposobu, w jaki robimy nasze włosy do sposobu, w jaki traktujemy nasze paznokcie. Mężczyźni mają znacznie mniej opcji.”

Ale jeśli szukasz kogoś, kto może rosnąć z Tobą w porównaniu do ciebie, człowiek, który wyraża się poprzez jego zarost na twarzy może być dobrym sposobem, aby przejść.

“Kiedy mężczyźni mają większą swobodę wyrażania siebie w pełni”, mówi dr Smerling, ” często zbliżają się do swoich partnerów. Pozwala to na większą intymność w związku, a to w połączeniu z pojęciem ochrony i zwiększonej wrażliwości jest kopalnią złota dla kobiet!”

W rzeczywistości nie jest to pierwsze badanie, które wykazało związek między potencjałem randkowym a zarostem na twarzy.  Badanie przeprowadzone w 2008 roku na Uniwersytecie Northumbria wykazało również, że mężczyźni z zarostem są bardziej atrakcyjni dla kobiet niż ci, którzy są Ogoleni.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts
Tubkę Dermalogica Thermofoliant, tubkę Ren Clean Skincare Anti-Fatigue Exfoliating Body Scrub i tubkę Necessaire The Body Exfo
Read More

Najlepsze Peelingi Do Ciała

Najlepsze Peelingi Do Ciała Usuń Szorstką, Matową Skórę Z Tymi Peelingami Do Ciała Ashley Keegan 16 sierpnia 2021…