Odchudzanie Bez Ćwiczeń

Odchudzanie Bez Ćwiczeń

Ta Kobieta Mówi, Że Schudła 100 Funtów Bez Ćwiczeń

Z nicości powstał wszechświat. Z prostej gąsienicy wyłania się motyl. Dorky nastolatek wyrasta na modelkę lub kulturystę. Jedyną stałą w życiu jest zmiana, a w naszym Transformacja tygodnia Seria, AskMen świętuje ludzi, którzy odmienili swoje życie poprzez poświęcenie, zaangażowanie i ciężką pracę. To Ty? Wyślij nam swoją historię i zdjęcia na adres [email protected] i możesz być wyróżniony w przyszłym tygodniu!

Zwykle odchudzanie transformacje może z opowieści o nieustającej pracy w siłowni, eksperymentowanie z programów podnoszenia ciężarów i zginanie nowych mięśni w lustrze. Ale ten dowodzi, że twoje nawyki kuchenne mogą być twoim największym atutem dla każdego, kto chce wprowadzić zmiany w swoim zdrowiu i ciele. Ta kobieta mówi, że zrzuciła 102 kilogramy, i to głównie bez wyczerpującej pracy na siłowni. Po prostu zrobiła twardy pivot ze swoim jedzeniem. 

Kobieta, która ma na imię Kristina, praktykowała coraz popularniejszą dietę ketogenną, niskowęglowodanową, wysokotłuszczową dietę, która zmusza organizm do przemiany tłuszczu w celu spalania energii w procesie metabolicznym zwanym ketozą. (omówiliśmy wszystko, co będziesz chciał wiedzieć na ten temat) 

Post udostępniony przez Kristina (@ellipticalifragilistic) Na Mar 14, 2017 w 10: 27AM PDT

“Zacząłem robić zero ćwiczeń, po prostu skupiłem się na mojej diecie” – powiedziała kobieta na stronie PopSugar. “Wiedziałem, że jeśli zmienię się za bardzo, za szybko, wypalę się i zrezygnuję. Tak więc przez pierwszy rok na keto zasadniczo nie ćwiczyłem. Chodziłem do szkoły i robiłem zajęcia z jogi na kampusie, ale nic poważnego.”

Temat: ten facet zrzucił 25 kilo jedząc dużo tłuszczu

Kristina powiedziała stronie internetowej, że rozpoczęła swoją podróż odchudzania w 2014 roku, ważąc 250 funtów.  W pierwszym roku powiedziała, że zrzuciła 70 funtów głównie przez zamianę nawyków żywieniowych. 

Kristina, która na Instagramie używa uchwytu ellipticalfraglistic, aby udokumentować swoją transformację, uderzyła na siłownię, aby przejść przez garb, dwa lata po zmianie diety. Jak wielu z nas, była ciężka na cardio, ale zwróciła się do ciężarów. “Chcę budować mięśnie!”powiedziała PopSugar. Od tego czasu podjęła przerywany post, praktykę, która obejmuje cykle jedzenia i okresy postu, aby ograniczyć kalorie i spalać tłuszcz. 

Pewnie, przyznała się do kilku niepowodzeń, ale trzy lata po decyzji o zmianie swojego stylu życia, wciąż krąży wokół swojej idealnej wagi. Co pomogło jej najbardziej? Proste. Konsekwencja. 

“Jedzenie niskowęglowodanowe właśnie się stało… właśnie to zrobiłem. Nawyk ” – powiedziała. “To samo z chodzeniem na siłownię pięć razy w tygodniu. Na początku trudno było się przystosować i było wiele dni, kiedy chciałem po prostu wrócić do domu i być leniwy, ale naciskałem na to, aby to nawyk. Teraz to dziwne uczucie nie iść na siłownię!”

Temat: Czy dieta ketonowa może działać dla ciebie?

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts
Read More

7 Nawyków Szczęśliwych Mężczyzn

7 Nawyków Szczęśliwych Mężczyzn Siedem Prostych Nawyków Wszystkich Szczęśliwych, Spełnionych Ludzi Dzieli Billy Williams 23 sierpnia 2018 Podziel…