Zabiegi kosmetyczne Mężczyźni teraz

Mężczyzna u chirurga plastycznego dostaje w kurze łapki igłę botoksu

Zabiegi kosmetyczne Mężczyźni teraz

Są to obecnie zabiegi kosmetyczne popularne wśród mężczyzn

Przejście na rozmowy wideo i życie w domu spowodowało nieoczekiwane przyspieszenie już powstającego trendu dla mężczyzn: wszelkiego rodzaju zabiegi kosmetyczne są bardziej popularne niż kiedykolwiek.

Powiązane: 2021 trendy w pielęgnacji mężczyzn

Męskie zabiegi kosmetyczne wzrosły o 29% między 2000 a 2018, a pandemia po prostu zachęciła więcej mężczyzn do poszukiwania sposobów na oznaki starzenia się, zwiotczałą skórę i inne estetyki siebie, z których po prostu nie byli zadowoleni.

“Coraz więcej mężczyzn zwraca się do zabiegów kosmetycznych, aby nie tylko poprawić swój wygląd, ale także zwiększyć poczucie własnej wartości i pewność siebie”, mówi chirurg plastyczny z Bostonu Dr Samuel Lin .

Rosnące zainteresowanie zainspirowało nawet dermatologów i usługi związane ze skórą do dostosowania ich marketingu i promocji, aby wszystko, od botoksu i wypełniaczy po plastykę nosa i chirurgię powiek, było bardziej otwarte i dostępne dla mężczyzn.

“Osobiście uwielbiam leczyć mężczyzn, ponieważ dokładnie wiedzą, czego chcą i co mogą wydać”, mówi Lynn Bartels, pielęgniarka w Skinspirit ‘s Palo Alto, Calif. miejsce.


Jak pandemia pozwala mężczyznom na zabiegi kosmetyczne


Ponieważ życie zmieniło się w wewnętrzne bańki i więcej czasu w domu, dało mężczyznom możliwość zbadania wielu z tych zabiegów, o których mogli słyszeć tylko przelotnie. Wielu ekspertów, z którymi rozmawialiśmy, wymieniło znaczne osiągnięcia mężczyzn w całym spektrum wiekowym i demograficznym.

“Myślę, że pandemia dała naszym męskim klientom prywatność i czas na skontaktowanie się z nimi i zadawanie pytań dotyczących tych usług”, mówi dr Jessica Wright, właściciel, operator i dyrektor medyczny w firmie Skincare practice Rejuvenate Austin .

Chirurg plastyczny dr David Shafer z nowojorskiej kliniki Shafer Fifth Avenue zauważa, że zwiększona świadomość wyglądu doprowadziła mężczyzn do poproszenia o większe konturowanie szyi i wzmocnienie podbródka. Podczas gdy wiele z tego występuje w postaci botoksu i wypełniaczy skórnych (więcej na ten temat poniżej), nieinwazyjne tonowanie mięśni i procedury redukcji tłuszczu “są tak popularne jak zawsze”.


Dlaczego mężczyźni szukają botoksu


Prawdopodobnie najbardziej znany, minimalnie inwazyjny zabieg kosmetyczny, Botox ma 19-letnią historię jako rozwiązanie zmarszczek dla osób, które chcą spowolnić proces starzenia się twarzy. Gdy świat zamienił się w rozmowy wideo podczas miesięcy w domu w czasie pandemii, mężczyźni skorzystali z szansy na małą poprawę.

“Wraz ze zwiększonym wykorzystaniem mediów społecznościowych i internetowych spotkań wideo, coraz więcej mężczyzn patrzy na swoje twarze”, mówi Kristina Kitsos, kosmetyczka z Los Angeles .

Mówi, że erodujące stygmaty prac kosmetycznych zachęciły wielu mężczyzn do stosowania botoksu i innych zastrzyków z toksyny botulinowej, aby rozluźnić linie i zmarszczki jako potencjalne rozwiązanie, aby poprawić wersję tego, na co gapią się w codziennej pracy.

“Na przykład większość mężczyzn chce wyglądać męsko, więc chcą specjalnie umieszczonego botoksu w brwiach (aby nie wyglądać “feminizowane”). Ta technika utrzymuje poziomą męską Brew w przeciwieństwie do łukowatego, kobiecego brwi”, zauważa.

Mężczyźni używają również botoksu, aby zmniejszyć drobne linie i starzenie się wokół oczu (pomyśl o kurzych łapkach). Zamiast pełnego zastrzyku botoksu, aby cofnąć lata na skórze oczu, strategicznie wykorzysta go, aby wziąć kilka lat od męskiego kubka.

Powiązane: Mam Botoks, aby przestać się pocić i tego się nauczyłem

Według Kitsos mężczyźni są również zaskakująco za pomocą botoksu w pachach, aby pomóc ograniczyć nadmierne pocenie się, co z kolei zmniejsza lęk i poprawia zaufanie do tych, którzy mieli do czynienia z nadmierną potliwością jako ciągły problem.


Pozostałe środki do wstrzykiwania i wypełniacze


Wielu ekspertów, z którymi rozmawialiśmy, zauważyło również duży wzrost u mężczyzn stosujących wypełniacz do wstrzykiwania, aby cofnąć niektóre miękkie, zwiotczałe spojrzenie, które występuje wraz ze starzeniem się.

“Iniekcyjna pielęgnacja skóry rozkwitła w ciągu ostatnich kilku lat”, mówi Lin.

Obok bardziej tradycyjnych żelowych wypełniaczy skórnych zauważa wzrost stosowania stabilizowanych preparatów do wstrzykiwania kwasu hialuronowego w leczeniu zwiotczenia. Ponieważ kwas hialuronowy jest naturalnie wytwarzany w naszym organizmie, jego biokompatybilność minimalizuje ryzyko działań niepożądanych, jednocześnie promując naturalne nawilżenie skóry.

“Uwielbiam (polecam) wypełniacz dla mężczyzn” – mówi Bartels. “Sprawdza wszystkie pola i robi to, aby można było dokonać zmian naprawczych specyficznych dla twarzy mężczyzn. Mężczyźni lubią natychmiastowy wynik, który subtelnie odświeża twarz, trwa tylko 30-60 minut i może trwać nawet rok.”

“Ostry kąt szczęki jest oznaką młodości i siły”, mówi Kitsos. “Mężczyźni zdają sobie sprawę, że z ostrą silną linią szczęki, po prostu wyglądają lepiej.”


Na co zwrócić uwagę i zapytać o zabiegi kosmetyczne


Zakres i szerokość miejsc docelowych-i dostawców stosujących wspomniane zabiegi-są zawrotne. Nie wszystkie miejsca i procesy poprawy kosmetyki są takie same i różne opcje będą działać dla różnych ludzi.

Powiązane: Botox dla mężczyzn

“Wyniki niekoniecznie zależą od tego, jakie leczenie jest wykonywane, ale kto je wykonuje”, mówi dr Kristin M. Baird, założycielka i dyrektor medyczny dermatologii Centrum Gór Skalistych.

Wyjaśnia, że drogą do najlepszego doświadczenia jest wcześniejsze zbadanie referencji potencjalnego lekarza lub dostawcy. Następnie przygotuj się na szczerą rozmowę o tym, które obszary Cię niepokoją, na których chcesz się skupić i ile przestojów możesz zaakceptować (czas odzyskiwania jest znacznie inny w przypadku botoksu w porównaniu z bardziej zaangażowaną procedurą chirurgiczną).

Oczywistym, ale często pomijanym pytaniem jest pytanie, czy dostawca ma doświadczenie w pracy na mężczyznach. Chirurg plastyczny na Florydzie Jacob D. Steiger, MD zauważa niuanse w wykonywaniu operacji plastycznych na mężczyznach, które są ważne w utrzymaniu męskiego i naturalnego wyglądu. Każdy pewny siebie chirurg powinien być w stanie podzielić się dużą ilością zdjęć przed i po mężczyznach pokazujących udane wyniki.

Dla wszystkich wysokiej jakości, renomowanych dostawców zabiegów kosmetycznych istnieją setki innych osób, które chcą sprzedać i spróbować skłonić niczego nie podejrzewających klientów do zabiegów, których nie potrzebują. Znalezienie ośrodków terapeutycznych z certyfikowanymi praktykami i pełną przejrzystością w zakresie cen, procedur itp. to dobry sposób, aby uniknąć oszustwa.

Ponieważ powrót do jakiejkolwiek normalności pozostaje niejasny w pierwszej połowie 2021 r., mężczyźni będą nadal postrzegać swój wygląd jako coś, co mogą kontrolować w międzyczasie.

“Myślę, że 2021 będzie nadal wykazywać wzrost dla mężczyzn w zabiegach chirurgicznych kosmetycznych”, mówi lekarz wypadanie włosów i przeszczep włosów i chirurg wymiana dr William Yates, MD, FACS. “Botox, wypełniacze skórne, regularna pielęgnacja skóry i zabiegi na twarz gwałtownie rosną dla mężczyzn, gdzie kiedyś był to tylko Kobiecy rynek.”

Niezależnie od tego, czy jest to redukcja tłuszczu, tonowanie mięśni, napinanie skóry, czy coś bardziej znaczącego, takiego jak tuck brzucha, lifting szyi, a nawet liposukcja, jasne jest, że stygmaty wokół ulepszeń kosmetycznych i męskiej chirurgii plastycznej szybko blakną.

Mężczyźni przyjmują poprawę estetyczną w rekordowym tempie i jest to trend, który na pewno nie zwolni w najbliższym czasie.

Możesz Też Kopać:

  • Najlepsze Produkty Na Trądzik
  • Najlepsze Produkty Do Brody
  • Najlepsze Proste Maszynki Do Golenia
Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts