Zasady Ubierania Się Na Siłownię

Zasady Ubierania Się Na Siłownię

Nakaz i zakaz ubierania się na siłownię, ujawnione

Zespół redakcyjny AskMen dokładnie bada i recenzuje najlepszy sprzęt, usługi i zszywki na całe życie. AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę.


Jest tylko jedna trudna i szybka zasada o ubieraniu się na siłownię: żadnych dżinsów. Poważnie, absolutnie żadnych dżinsów. Poza względami funkcjonalnymi (luźne lub dopasowane, nadal są restrykcyjne), to po prostu zły wygląd.

Tu jest napisane, że nie przyszedłeś się spocić. Może się zgubiłeś, zabłądziłeś na siłowni i zdecydowałeś się na uderzenie w klatkę piersiową, czekając na przybycie Ubera. Ale prawda jest taka, że jeśli dobrze wyglądasz, poczujesz się dobrze. A jeśli wślizgniesz się w jakieś ubrania treningowe, które sprawiają, że czujesz się bestialsko, może to zachęcić Cię do uderzenia na siłownię – lub iść jeszcze mocniej.

W tym filmie, robisz to źle gospodarz Kenny Santucci łamie wymagania i zakazy ubierania się na siłownię. Poniżej przedstawiamy kilka opcji, dzięki którym możesz poprawić swoją grę i zrobić to dobrze, niezależnie od tego, czy masz zamiar pocić się podczas sesji interwałowej, czy po prostu wyruszyć w drogę na lekki jogging.

Nie: nosić bokserki (lub nic w ogóle)
DO: nosić spodenki kompresyjne

Czy kompresja rzeczywiście pomaga treningu jest nadal do dyskusji. Ale jedno wiemy na pewno: trzymają chłopców tam, gdzie powinni być. Bokserki Banda i to niewygodne, jeśli skaczesz, kucasz lub biegasz. Oferują one również zerowe wsparcie i generalnie nie mają technologii, która pomoże, gdy zaczniesz się spocić w swoich niższych regionach. A tak na marginesie, bycie komandosem to okropna decyzja. Ratuj się.

Wolaco North Moore Short

Nie chodzi tylko o ochronę Twoich męskich części. Najlepsze w tych spodenkach kompresyjnych jest to, że Wolaco oferuje dwie wodoodporne kieszenie zaprojektowane specjalnie do przechowywania rzeczy takich jak telefon komórkowy i klucze. Trwała konstrukcja sprawia, że czujesz się jak te rajstopy są zbudowane, aby trwać długo i wytrzymać rygory są różne style treningu.
$50.00 at Wolaco.com

Nie: nosić bawełnianej koszulki
DO: Znajdź Odzież Z szybkoschnącym materiałem

Nie oznacza to, że musisz spalić wszystkie bawełniane koszulki lub zacząć używać ich jako szmat. Chodzi o to, że są lepsze opcje. Nie musisz narażać się na bycie przemoczonym i obciążonym przez koszulę zalaną potem. Poszukaj czegoś, co jest wodoodporne, ma wbudowane panele z siatki w najbardziej spoconych obszarach i zawiera materiał odprowadzający pot, który pomaga utrzymać koszulę w suchości, dzięki czemu można ją układać na skórze. Jeśli biegasz, możesz chcieć czegoś z odblaskowymi panelami na przykład.

Under Armour Alter Ego Punisher

Jeśli jest jakiś czas, aby zniszczyć swoją alternatywną osobowość, wiesz, ta, która jest gotowa zmiażdżyć wszystko, co się rusza, to wtedy, gdy trenujesz. Przenieś swoje alter ego na podłogę z technologiczną tkaniną UA stworzoną do szybkiego schnięcia. A co najlepsze, jest wyposażony w technologię antyzapachową, dzięki czemu nie idziesz do następnego treningu, gdy pot z ostatniego treningu nadal wsiąka w ubrania.
34,99 zł UnderArmour.com

Nie: noś niczego zbyt luźnego
DO: nosić spodnie dresowe, które pasują

Był czas, kiedy faceci pojawili się na siłowni, kołysając się największymi – i najwygodniejszymi – Potami, jakie mogli znaleźć w domu. Ale prawdopodobieństwo jest takie, że rozebrali to wszystko na długo przed rozpoczęciem treningu. Plus, to już nie działa. Dla celów stylu, Twój sprzęt powinien pasować prawidłowo. Ze względów funkcjonalnych potrzebujesz ubrań, które nie przeszkadzają. Znalezienie pary biegaczy, które są dopasowane do nogi i kostki oznacza, że możesz je nosić podczas treningu i zachować je na drogę do domu.

Reebok X JJ Watt Casual Jogger

To świetnie, jeśli Twoje biegacze mają technologię wydajności, ale nie jest to dokładnie konieczne. Potrzebujesz jednak komfortu i potów, które cię nie ograniczają. Te mają wszystko. Oferują smukły krój, technologię Speedwick firmy Reebok, która chroni przed potem podczas treningu i szwy, które chronią cię przed otarciami. Są wystarczająco ciepłe do treningów na świeżym powietrzu i zawierają zamki błyskawiczne na tylnych kostkach dla łatwego włączania i wyłączania. Sprzęgło.
60,00 zł przy Reebok.com


AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą pełną
warunki użytkowania.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts
Read More

Od Chudy Do Jacked

Od Chudy Do Jacked Ten facet spakował się na 35 funtów mięśni, a teraz dzieli się swoimi sekretami…
Read More

Trening SkiErg

Trening SkiErg Cardio nie musi ssać-wypróbuj tę maszynę górnej części ciała Christopher Hunt 2 kwietnia 2018 Podziel się…