Zawodnicy olimpijscy z USA ujawniają swoje treningi i wskazówki dotyczące motywacji

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/ariel20torres20of20the20usa20in20action20during20round20120of20the20mens20individual20kata.html

Zawodnicy olimpijscy z USA ujawniają swoje treningi i wskazówki dotyczące motywacji

6 zawodników reprezentacji USA o tym, jak trenują do Igrzysk

Czy kiedykolwiek podziwiasz kondycję sportowców olimpijskich z USA i zastanawiasz się, w jaki sposób sprawiają, że te pozornie niemożliwe wyczyny sportowe są możliwe? Ich Atletyka może wydawać się nieosiągalna, ale okazuje się, że wielu sportowców z USA faktycznie używa dość prostych taktyk treningowych i technik motywacyjnych w swoich treningach – po prostu wdrażają je w wysokiej klasy sposób, aby wspierać swoje wysiłki. 

Temat: Porady żywieniowe od Team USA Olympic Athletes

Podczas gdy Igrzyska Olimpijskie 2021 z pewnością wiążą się z wieloma bezprecedensowymi i niefortunnymi zmianami, z punktu widzenia wydajności dodatkowy rok przygotowań może okazać się korzystny dla niektórych sportowców.

“Dodatkowy rok zdecydowanie bardzo mi pomógł” – mówi karate Ariel Torres. “Udało mi się rozwinąć moje zrozumienie mojej techniki kata i zagłębić się w inne aspekty mojego treningu, takie jak odżywianie, przygotowanie fizyczne i trening mentalny.”

Aby dowiedzieć się, w jaki sposób najlepsi sportowcy w naszym kraju wprowadzają swój trening na wyższy bieg – i jakie elementy można zastosować do codziennego treningu w domu – dogoniliśmy kilku członków zespołu USA, zanim wystartowali w Tokio.  

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/caroline20marks20wearing20ralph20lauren20team20usa20clothing.htmlRalph Lauren

Rower szturmowy, liny bojowe i nawadnianie

“Uwielbiam używać roweru szturmowego oprócz Lin bojowych” – mówi 19-letni surfing phenom. Marks dodaje, że ponieważ surfowanie wymaga sporo ćwiczeń cardio, dodanie treningu siłowego do jej rutyny utrzymuje ją na dobrej drodze.

Zauważa, że nawodnienie i odpoczynek są kluczem do jej sukcesu. Planuje użyć produktów Thorne, które zawierają elektrolity, aby pomóc uzupełnić wodę i sól, którą straci w wyniku uderzającej wilgotności w Japonii. 

“Sprawdzam również mój sprzęt i próbuję ćwiczyć na mniejszych falach, ponieważ to właśnie zobaczymy w Tokio” – dodaje. 

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/nathaniel20coleman20of20the20usa20competes20during20the20menc3a2c280c299s20boulder20finals.htmlMarco Kost/

Trenuj w różnych obszarach i znajdź grupę

Podobnie jak surfing, wspinaczka jest nowym dodatkiem do Igrzysk Olimpijskich, a to oznacza nowe wymagania i zmiany w sposobie, w jaki elitarni sportowcy, tacy jak Coleman, trenują na Igrzyska. “Olimpiada będzie połączonym formatem szybkiego boulderingu, prowadzenia i dyscypliny (w przeciwieństwie do innych zawodów, które koncentrują się tylko na jednym obszarze), więc musimy być dopasowani na trzy różne sposoby”, mówi. 

Coleman zauważa, że wyzwaniem jest trenowanie swojego ciała, aby być gotowym na sukces we wszystkich trzech obszarach, ale w ramach przygotowań spędza co najmniej 30 procent swojego czasu na treningu siłowym: podnoszenie ciężarów, przysiady i deadlifty. 

Jeśli chodzi o motywację, sugeruje znalezienie grupy przyjaciół, z którymi możesz wykonywać swoją aktywność (w jego przypadku wspinaczka), ponieważ ma to tendencję do trudniejszego popychania cię i prowadzi do częstszego podejmowania pożądanej aktywności.

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/chris20hammer20pours20water20over20himself20during20the20running20stage.htmlDanny Lawson / PA Images via Getty Images

Pewność siebie i odpoczynek

Jako 35-latek wybierający się na swoje trzecie Igrzyska Paraolimpijskie, Hammer może spocząć na laurach w zaawansowanym wieku w elitarnej lekkoatletyce, ale to przeciwdziała jego własnej motywacji. “Miałem doświadczenie w ciągu ostatniego roku, kiedy pracowałem z naukowcem sportowym, który powiedział:” po prostu stajesz się coraz silniejszy – nie powinieneś patrzeć na Tokio jako na ostatnie.”Jestem przekonany, że wiek nie będzie dla mnie najlepszy” – mówi.

Jest to beztroskie, ale poważne podejście, które pomaga mu zachować młodość i zwinność – wraz z dużą ilością odpoczynku, co częściowo przypisuje się posiadaniu dzieci. “Śpię o wiele więcej niż kiedyś”, mówi. “Rzadko widzę 23: 00, a nawet o północy.”


Podobne: porady Pro sportowców dla motywacji Fitness


https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/ryan20bolton.htmlhttps://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/ryan20bolton.html

Jako trener elitarnych triathlonistów wytrzymałościowych, https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/ryan20bolton.html współpracuje z jednymi z najszybszych i najbardziej elastycznych ciał na świecie. Mówi, że jedną z największych rzeczy, które pomagają jego sportowcom, jest wyznaczanie małych, osiągalnych celów, a nie większych. “(Myślenie o tym), co chcesz osiągnąć, Robienie przygód z treningu lub utrzymanie rzeczy prostych. A może planujesz wakacje szkoleniowe, gdzie możesz trenować bez formalnej struktury.”

Dodaje, że pandemia pozwoliła sportowcom nie tylko odkrywać radość z tego, co robią, ale pozwoliła im bardziej skupić się na słabościach (ponieważ triathloniści muszą być niewiarygodnie wykwalifikowani w trzech dyscyplinach sportowych). 

Gdy wszystko się otworzyło, zwrócił uwagę na te małe cele poprzez ” periodyzację.”Co oznacza:” niezależnie od tego, do czego trenujesz, zaczynasz od szerszego skupienia, a trening staje się bardziej szczegółowy w miarę zbliżania się wydarzenia.” 

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/roderick20townsend20wearing20ralph20lauren20team20usa20clothing.htmlRalph Lauren

Podejście 29-latka do treningu koncentruje się na różnorodności. Jeden z jego ulubionych treningów jest coś, co on i jego trener nazywają ” ciągłe sprawia.”

“Postawiliśmy wysoko poprzeczkę, którą powinienem wyczyścić dziesięć razy z rzędu, ale jeśli raz ją przegapię, Trening się skończy”, mówi. Groźba zakończenia przez kaprys trzyma go na palcach. “Praktyki nie powinny być idealne, bo konkursy nie są” – dodaje.

Trener Townsenda za każdym razem nie utrzyma baru na tej samej wysokości. Niektóre dni są średnie, niektóre wysokie, inne niskie. Jest to odpowiednie podejście do każdego sportu-zmieniając rzeczy, aby zachować to interesujące i aby utrzymać zgadywanie. 

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/ariel20torres20of20the20usa20in20action20during20round20120of20the20mens20individual20kata.htmlBryn Lennon /

Chociaż wydaje się to oczywiste, Siłownia nie była synonimem treningu Torresa przed grudniem ubiegłego roku. “Nigdy nie chodziłem na siłownię, jedyne co robiłem to Karate” – mówi. “Gdy zbliżamy się do Igrzysk Olimpijskich, skupiam się bardziej na krótkich wybuchach siły, więc trening siłowy staje się ważny.”

Ponieważ przygotowanie psychiczne i emocjonalne jest ogromną częścią jego sportu, musi wejść do dojo z jasnym umysłem i celem. “Wiem, co zamierzam zrobić, znam swój plan i znam swój cel” – mówi. “Muszę poprawić jeden procent. I nie każdy dzień jest wspaniałym dniem. Nie każdego dnia będę najlepszą wersją siebie, ale ważne jest, żebym nadal do tego dążył.”  


Możesz Też Kopać:

  • Jak Dużą Wagę Należy Podnieść?
  • Celebrity trener Hacks dla coraz stonowanych
  • Zasady treningu budowania atletycznego ciała
Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts