Opieka / przegląd suplementów subskrypcji

Pielęgnacja / produktów na ladzie

Opieka / przegląd suplementów subskrypcji

Czy niestandardowe suplementy są warte swojej ceny? Oto, co znaleźliśmy

Zespół redakcyjny AskMen dokładnie bada i recenzuje najlepszy sprzęt, usługi i zszywki na całe życie. AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę.


Kiedy myślę o witaminach-i będę z tobą szczery tutaj-myślę o mojej mamie pomijając jedną multiwitaminę na serwetce (i modliłbym się o Flintstone ‘ a do żucia). Błagała mnie, żebym ją wziął, bo była zdrowa. I to wszystko, co wiedziałem.  

A kiedy przestała mi wciskać witaminy, przestałem brać witaminy.

Powiązane: Eksperci ujawniają, jak zachować motywację podczas budowania zdrowych nawyków Fitness

Teraz, kiedy jestem pełnoletni, przypominam sobie, że witaminy są dla mnie dobre. Moja mama byłaby zachwycona słysząc to. A teraz, kiedy jestem dorosły, mogę zrobić coś lepszego niż łykanie multiwitaminy, której nauka jeszcze nie udowodniła, że rzeczywiście zapobiegają chorobom, lub mają jakiekolwiek istotne korzyści – lub wyrządzają jakiekolwiek szkody.

Ale Witam, jesteśmy w erze dostosowywania. Tak, wiemy, że wszyscy jesteśmy lepiej obsługiwany przez coraz nasze witaminy i minerały z żywności, ale suplementacja jest idealny, gdy brakuje diety, a czasami tylko dlatego, że potrzebujesz dodatkowego zastrzyku.  

Tymczasem spróbuj kupić suplement, dowolny suplement, z dowolnego powodu. To jak szukanie kluczyków do samochodu w stercie brudnego prania. Albo gorzej, klucze są w spodniach, które nosiłeś trzy tygodnie temu i nie jesteś pewien, jakiego koloru są.


Na czym polega opieka?


I tu pojawia się Opieka. Ta skrzynka subskrypcyjna wyśle Ci trzydzieści paczek witamin – wszystko w opakowaniu kompostowalnym-spersonalizowanych specjalnie do Twoich potrzeb, w oparciu o Twój styl życia i osobiste cele zdrowotne. Care / of zaleca witaminy i suplementy, które są wspierane przez badania i naukę, i bierze pod uwagę tradycyjną medycynę, a także szeroki zakres badań z badań klinicznych i wkład ze swojej naukowej rady doradczej. 

“Był taki moment, kiedy byłem w aptece, szukając witaminy D dla siebie, ponieważ miałem niedobór, i dla prenatali dla mojej żony, która była w tym czasie w ciąży z naszym synem”, powiedział Care/of CEO i współzałożyciel Craig Elbert. “Doświadczenie było przytłaczające, mylące i bardzo dalekie od zachwycającego. Sklepy miały ponad 3000 produktów i zleconego sprzedawcę. Spędziłem prawie siedem lat w Bonobos, sklepie z odzieżą męską, gdzie dużo myśleliśmy o budowaniu wspaniałych doświadczeń klientów i wydawało się, że świat witamin go potrzebuje.”

Care/of vitaminsOpieka / o

Care / of jest dla osób poszukujących suplementów opartych na badaniach, aby wzmocnić ich ogólny stan zdrowia i dobre samopoczucie, ale bez przepustowości, aby zrobić wszystko, co kopanie na własną rękę. Podczas gdy ty zadajesz sobie pytanie: “Czego potrzebuję?”Opieka / odpowiedzi, które dla Ciebie zadając kilka prostych pytań ankietowych. Aby dać ci poczucie ceny, po pytaniach ankietowych polecono mi pięć paczek tabletek, w sumie 38 USD. Szczerze mówiąc, miałem współpracownika odpowiedzi na te same pytania, a jego wyniki wymagały pakietu z dziewięcioma pigułkami, które wyniosły 67 dolarów.

Kluczem jest tu szczerość – bo moja skłonność do ukrywania prawdy. Oczywiście cały czas jem zdrowo, dostaję idealną ilość snu i mam doskonałe nawyki.  Ale zamiast tego poszedłem z prawdą. Nie jem wystarczająco dużo ryb, moje wzorce spania są okropne i jestem zbyt młody, by tak zmagać się z pamięcią krótkotrwałą. Więc polecono mi dwie tabletki oleju rybnego, astasxathin, karotenoid znaleziony w owocach morza, dla mojej zapomnienia, ashwagandha pokonać stres i witaminę D, ponieważ mieszkam w Nowym Jorku i mają związek z separacji ze światłem słonecznym.

“Ludzie mają takie zróżnicowanie w diecie, celach zdrowotnych i stylu życia, więc ma sens, że suplementy, których potrzebują, aby wspierać ich zdrowie, powinny być wyjątkowe”, powiedział Elbert. “Jeśli stosujesz dietę Paleo, chcesz zwiększyć poziom energii, jeśli martwisz się o zdrowie serca – to wszystko wymaga konkretnych suplementów. Przeszliśmy przez badania kliniczne, aby pomóc Ci znaleźć te właściwe dla tego, czego potrzebujesz.”

To też było jasne. Według strony internetowej Care/of zalecono astaksantynę i, która jest przeciwutleniaczem, który pomaga w treningu siłowym, pomagając w walce ze stresem oksydacyjnym, była przedmiotem sześciu badań z udziałem 14-60 ochotników w latach 2003-2014.


Powiązane: Oto odpowiedzi na pytania, których nie chcesz zadać lekarzowi


Opieka / przegląd


Teraz kolejnym krokiem-i największą przeszkodą-jest branie tabletek. Nigdy nie miałem problemu z połykaniem tabletek. Problem w tym, że włożę pigułki do ręki, żeby dokonać przelewu. Ale Opieka / pakietów codzienne suplementy w małym opakowaniu kompostowalnym zamiast prostokątnego pudełka, dzięki czemu wszystko, co musisz zrobić, to wyciągnąć opakowanie każdego ranka ze szklanką wody. Jak na razie strzelam 100.

Jednym z moich największych problemów z suplementacją jest ciągnięcie wszystkich suplementów z różnych butelek i konieczność stworzenia jakiejś odżywczej linii montażowej. Ale dbałość / o to działa dla Ciebie z spersonalizowanymi pakietami. I to jest dość trudne, aby przejść przez coś z Twoim imieniem na nim każdego dnia i nie być winnym zrobić coś, co powinno pomóc stać się zdrowszym.

Care/of productsOpieka / o

Teraz, jeśli zmagasz się z połykaniem tabletek, może to stanowić problem dla ciebie, ale jeśli popping kapsułki nie jest problemem, cały proces trwa około 10 sekund. 

Więc teraz wziąłeś swoje witaminy, ale dbaj / o to, aby cię pokryć, gdy chcesz dodatkowego zastrzyku, wiesz, na momenty, kiedy możesz go potrzebować – mdłości, utrata pary, wiesz, o czym mówię. Jego szybkie patyczki są stopionymi w ustach wzmacniaczami zdrowia wypełnionymi ukierunkowanymi składnikami odżywczymi, które wspierają twoje zdrowie. Te bad boys są łatwe do dodania do subskrypcji witamin, i będzie Ci tylko kilka dodatkowych dolców. Oznacza to, że bez względu na to, czy próbujesz się uspokoić, nabrać energii, czy zasnąć, szybkie kije okazują się szybkim (i smacznym) sposobem na dodatkowe doładowanie bez wody. 

Jeśli jesteś gotów wydać pieniądze, robi to, co każdy dobry produkt powinien zrobić-wykonuje pracę za Ciebie.
 

Uzyskaj wycenę i dowiedz się więcej na takecareof.com 


Możesz Też Kopać:

  • Najważniejsze trendy w zdrowiu i kondycji na rok 2020
  • Badania Zdrowotne Każdy Człowiek Powinien Mieć

  • Eksperci dzielą się tym, jak sprawdzić, czy jesteś odwodniony i co z tym zrobić


AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą pełną
warunki użytkowania.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts
Read More

Co To Jest Mikrodozowanie?

Co To Jest Mikrodozowanie? Co To Jest Mikrodozowanie I Czy Naprawdę Może Poprawić Codzienną Rutynę? Badamy Terrance Ross…