Zemsta na swoim byłym

Zemsta

Zemsta na swoim byłym

Oto dlaczego to okropny pomysł, aby zemścić się na swoim byłym

Jest takie słynne powiedzenie-pierwotnie przypisywane brytyjskiemu poecie George ‘ owi Herbertowi-że dobre życie jest najlepszą zemstą. Jeśli naprawdę chcesz wkurzyć kogoś, kogo nienawidzisz, odnieść sukces, ponieważ to zaszkodzi mu bardziej niż jakiekolwiek złe plany, które możesz zaplanować przeciwko nim.

Chociaż jest to dobry cytat i zgryźliwy, łatwo jest go źle zinterpretować, jeśli desperacko szukasz sposobu na zemstę na kimś.

W bezpośrednim następstwie ciężkiego rozstania, prawdopodobnie czujesz się trochę posiniaczony i emocjonalnie wrażliwy, i być może szukasz nowego poczucia celu. Co chcesz zrobić ze swoim nowym życiem??

Temat: 7 zasad po rozstaniu, których powinien przestrzegać każdy facet

Jeśli to był krótki związek, rzeczy mogą nie czuć się znacznie inaczej niż mieli, zanim się zaczęło, ale jeśli ty i twój były randki na chwilę, możesz poczuć się jak zupełnie inna osoba. W tym momencie może być potrzebna ciężka praca umysłowa i emocjonalna, aby dowiedzieć się, kim jesteś.

W okresie przejściowym, takim jak ten, może być pocieszające, aby zacisnąć się na łatwym źródle motywacji. Dla wielu ostatnio samotnych osób udowodnienie, że osoba, która je źle rzuciła, staje się priorytetem NR 1. Termin “ciało zemsty” jest powszechnie używany do opisania ciała kogoś, kto dostał w zabójczej formie zaraz po rozstaniu, mając nadzieję, że ich ex zazdrosny o ich nowy wygląd. Są inne sposoby na pokazanie naszych byłych. Takie rzeczy jak wyjście z kimś bardziej atrakcyjnym niż oni, znalezienie lepszej pracy, ładniejsze miejsce, drogi nowy samochód lub wycieczka na oszałamiająco wspaniałą tropikalną wyspę i instagramowanie z niej można uznać za formę odegrania się na nich.

Temat: Jak znaleźć Srebro rozstania

Idea dobrego życia w tych materialnych zmysłach przestaje być najlepszą zemstą, cóż, kiedy w rzeczywistości jest formą zemsty. Każdy, kto obsesyjnie próbuje wzbudzić zazdrość swojego byłego, transmitując wymierne sukcesy materialne w mediach społecznościowych, nie żyje dobrze, bez względu na to, jak wygląda ich nowy partner lub na ilu gigantycznych jachtach robi selfie.

Jeśli spędzasz czas obsesyjnie na punkcie związku, który się skończył, twój były żyje bez czynszu w twojej głowie. Nie żyjesz dobrze, po prostu utknąłeś w przeszłości na smutnej bieżni żalu.. Nie przechodzisz dalej, stagnujesz. Naprawdę dobre życie to koncentracja na własnym życiu, własnych wyborach i własnych sukcesach.

Jeśli robisz coś w swoim życiu po rozstaniu, aby zemścić się na swoim byłym, lub aby twój były zazdrosny lub żałować rozstania, tracisz na najważniejszym aspekcie powrotu do zdrowia po rozstaniu. Nie powinieneś myśleć o tym, na czym w ogóle zależy twojemu byłemu, a zamiast tego myśleć o tym, co cię uszczęśliwia.

Pokrewny: 14 Pro Porady dla Getting Over twój Ex raz na zawsze

Jeśli chcesz spróbować nowych rzeczy, udać się w nowe miejsca lub nabrać formy, zrób to. Zrób to wszystko opublikuj to wszystko na Facebooku i podpal świat. Nie zapomnij podpisać się na dole.

Pewnie, możesz wkurzyć kilka osób, ale najlepsze będzie to, że nie myślisz o żadnym z nich, gdy to robisz. To właśnie oznacza dobre życie.

Możesz Też Kopać:

  • Co zrobić ze swoją byłą dziewczyną
  • Doskonalenie sztuki pozytywnej samotności
  • Jak uniknąć błędu odbicia
Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts