Zostawiając Jedną Kobietę Dla Drugiej

Kobieta ubrana w biały zbiornik i białą bieliznę leżącą na boku.

Zostawiając Jedną Kobietę Dla Drugiej

Czy Można Zostawić Jeden Związek, Aby Wskoczyć W Inny Bez Katastrofy?

Randkowy Kujon to mroczna postać, której miejsce pobytu i szczegóły pozostają nieznane. Wiemy, że jest naprawdę dobry w randkowaniu. Był na więcej randek, niż można potrząsnąć długą kartę baru, a on jest tutaj, aby pomóc przeciętnemu facetowi krok jego gra Randkowa się wycięcie-lub kilka.

Pytanie

Hi Dating Nerd,

Więc mój związek zmienił się w koszmar. Moja dziewczyna i ja kłócimy się cały czas. Nigdy się nie bawimy, a nasze życie seksualne nie istnieje. Tylko się torturujemy. Zdecydowanie zmierzamy do zerwania, i szczerze mówiąc, to może się zdarzyć lada dzień. Ale niedawno poznałem tę dziewczynę (nazwijmy ją Sarah) dzięki mojej pracy i jestem nią zauroczony. Jest niesamowita. Wygląda na to, że jest wszystkim, czym nie jest moja obecna dziewczyna. Czy jest coś złego w pozostawieniu mojego obecnego związku dla nowego?

– Zbiórka Rudy

Odpowiedź

Hi Rebounding Rudy,

To naprawdę nie jest dobry pomysł. Absolutnie nie powinieneś zostawać ze swoją dziewczyną, jeśli związek idzie tak źle, jak mówisz. Ale nie powinieneś rzucać się w czyjeś ramiona. Wiem, że wydaje się to kuszące, ale najprawdopodobniej doprowadzi to do więcej złamanych serc i samotności.

Prawdopodobnie znasz kogoś, kto znalazł swoją prawdziwą miłość natychmiast po opuszczeniu swojej Nie-prawdziwej miłości. Zdarza się. To fizycznie możliwe. Ale słyszycie o tym, bo to bajka o szczęśliwym zakończeniu. Nie słyszy się o kolesiu, który zostawił żonę dla Sekretarki, a trzy miesiące później znalazł się sam. Ten koleś się niczym nie chwali. Jest zbyt zajęty płaczem w gabinecie terapeuty, albo masturbacją w motelu 6 gdzieś przy autostradzie. A ten koleś to większość kolesi, którzy zbyt szybko wchodzą w nowy związek po poprzednim.

Chcesz zostawić swoją dziewczynę, ponieważ są różnego rodzaju problemy w związku. Każdy dzień jest absolutnie nieszczęśliwy. Są ciągłe kłótnie, a ty nawet nie wiesz, o co chodzi i jak się zaczęły. Budzisz się zmęczony i idziesz spać zły. Nawet zapach twojej dziewczyny, który kiedyś kochałeś, niepokoi cię teraz, zasadniczo. Czujesz się jak w celi bez powietrza. Ucieczka jest kusząca. Rozumiem, naprawdę. To racjonalne.

To, co nie jest racjonalne, to sposób, w jaki postrzegasz tę nową dziewczynę. Wygląda na to, że postrzegasz ją jako emocjonalną oazę w formie osoby. Połączenie terapeuty, przyjaciela i maszyny seksualnej, która uratuje ci życie i zakończy wszystkie Twoje problemy, i naprawi postrzępioną dziurę w twoim sercu stworzoną przez twój katastrofalny obecny związek. I chociaż jestem pewien, że jest urocza, ta twoja nowa miłość, mogę cię zapewnić, że nie jest taka. Ona nie jest odpowiedzią na pytanie o twoje życie. Nie jest idealnym rozwiązaniem. Jest tylko człowiekiem.

Nawiasem mówiąc, jest to coś, na co powinieneś uważać. Bądź ostrożny, patrząc na kogokolwiek jako swoją prawdziwą miłość, lub jako uosobienie swojego przeznaczenia, lub jako osobę, która Cię zbawi. Tak, świetny związek może sprawić, że Twoje życie będzie lepsze. Ale nawet najbardziej cudowna osoba jest, niestety, osobą. Tak jak ty, każda kobieta, którą jesteś zauroczona, będzie miała dość skomplikowane problemy.

Jak ta twoja nowa dziewczyna. Ona też jest człowiekiem. Więc szanse są przyzwoite, że robi wiele irytujących rzeczy, o których jeszcze nie wiesz, a ty robisz wiele irytujących rzeczy, o których jeszcze nie wie. Może żujesz głośno z otwartymi ustami. Może poczuje się nieswojo z seksem oralnym, kropka. Nieważne. Nie wiem, bo nie mogę przewidzieć przyszłości. Ty też nie. Co oznacza, że kiedy umawiasz się z kimś nowym, musisz być świadomy faktu, że badasz nieznane, i musisz być gotowy na wszystko, co znajdziesz.

Na co najprawdopodobniej nie jesteś gotowy. Ostatecznie, to, czego szukasz teraz, w Twoim bezbronnym stanie, jest idealną wersją Twojej obecnej dziewczyny. To eteryczne stworzenie, które pamiętasz z okresu miesiąca miodowego, o którym myślałeś, że może uratować Ci życie. Oczywiście, że chcesz. Jedynym problemem jest to, że osoba, której chcesz, już nie istnieje. Każdy związek jest wyjątkowym małym mikrokosmosem, stworzonym z dwóch wyjątkowych ludzi, w dwóch bardzo szczególnych punktach ich życia. Nie możesz tego teraz odzyskać. Przepraszam.

W końcu możesz znaleźć kogoś zupełnie innego i stworzyć z nim coś zupełnie nowego. Znajdziesz nowy rodzaj miłości, niż miałeś wcześniej-prawdopodobnie nie lepszy, ale inny, w orzeźwiający sposób. Ale kiedy mówię “w końcu”, naprawdę mam na myśli “w końcu”.”Jesteś, gwarantuję to, nie gotowy na to teraz. Nawet jeśli ta dziewczyna, w której jesteś zauroczona, jest potencjalnym partnerem życiowym, prawdopodobnie to spieprzysz. Będziesz zbyt wrażliwy, potrzebujący i pośpieszny, i odstraszysz ją, lub będziesz się bać, ponieważ twoje serce zostało nadepnięte, wielokrotnie, przez długi czas. Nie masz teraz energii emocjonalnej.

Więc co robisz zamiast tego? Najpierw zrywasz ze swoją dziewczyną, co wiąże się z niewiarygodnie okropnym procesem prawdziwego rozstania, a następnie jeszcze straszniejszym procesem odzyskiwania wszystkich swoich rzeczy. Następnie znosisz wiele samotnych nocy, podczas których poczujesz się jak całkowicie dysfunkcyjna istota — jak robot, którego obwody oszalały. Przyzwyczajenie się do spania w samotności zajmie trochę czasu. I w tym czasie będziesz cierpiał na bezsenność, więc będziesz się czaił, na wpół przytomny, przez swoje smutne życie.

A potem, powoli, poczujesz się lepiej. I przypomnisz sobie wszystkie zabawne rzeczy, które robiłeś, zanim twoje życie zostało pochłonięte przez duszący związek współzależny. Pamiętasz, jak miałeś przyjaciół? Znowu się z nimi spotkasz. Ponadto zmęczy Cię samotne siedzenie w mieszkaniu, więc wyruszysz w świat i odkryjesz nowe rzeczy. Może weźmiesz lekcje kickboxingu, pojedziesz na wycieczkę rowerową lub weźmiesz udział w kursie online, aby osiągnąć sukces w swojej karierze.

Innymi słowy, przetrwasz, a przetrwając, ewoluujesz. W pewnym momencie zdasz sobie sprawę, że nie jesteś już pełen nienawiści do siebie i goryczy. Nie wiem, ile to zajmie. Czasami trwa to kilka miesięcy. Czasami trwa to dłużej. To nie nauka. Ale nieuchronnie wyzdrowiejesz i będziesz mądrzejszą, bardziej interesującą osobą. Wtedy wracasz na poważny rynek randkowy. Nie wcześniej.

I jeśli nie możesz sobie poradzić z tym, że nie zaliczysz do tego czasu, będę ostrożna polecać ci, żebyś poszukała jakiegoś niezobowiązującego seksu. Ale jeśli pójdziecie tą drogą, bądźcie bardzo, bardzo ostrożni, aby nie zmylić się tymczasową ulgą seksualną-przez co mam na myśli, że nie powinniście mylić Bonerów z miłością, co jest rzeczą, którą często ranią mężczyźni. Znów poczujesz prawdziwą miłość, nie martw się. Ale to trochę potrwa.

Przydałaby ci się pomoc w randkowaniu? Wyślij e-mail do Dating Nerd na [email protected].

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts