112-Funt Utrata Masy Ciała Będzie Wegańskie

112-Funt Utrata Masy Ciała Będzie Wegańskie

Ten Facet Zerwał Ze Swoją Dziewczyną (I Mięso) I Schudł 112 Funtów

Nic tak nie napędza motywacji jak rozstanie. To i znalezienie nowej dziewczyny.

Collin Fissell, były piłkarz Texas State University, był załamany, gdy jego dziewczyna zerwała z nim dzień przed ich szóstą rocznicą. Ważył 122 kg i był najcięższy. Nadszedł czas na zmianę życia. A to nowe życie będzie oparte na roślinach. 

Fissell, Austin, Tx. Native, próbował dostosować swoją dietę, ale dopiero gdy zaczął spotykać się ze swoją nową dziewczyną, Haley Rosenberg, jego utrata wagi przyspieszyła. Haley, już wegetarianka, zasugerowała, że idą na weganizm.

“Pamiętam, że stąpałem po wadze i w tym czasie ważyłem [322 funty]”, powiedział Daily Star. “Właśnie zdałem sobie sprawę, że nadszedł czas, aby przyjrzeć się sobie z bliska. Nigdy bym nie pomyślał, że moje życie zmieni się tak bardzo. Jestem najszczęśliwszy w życiu. Ludzie są zdumieni moją utratą wagi.”

Temat: Czy Należy Stosować Białko Roślinne?

Fissell zrzucił ponad 110 funtów i spadł do 210 i ma na sobie duży rozmiar. Większość z nich ma związek z jego dietą, która powstrzymywała go po zakończeniu kariery piłkarskiej. Zamawiał Jedzenie na wynos – pizzę i smażonego kurczaka — regularnie i downing cztery tacos z bekonem na śniadanie.

Ale pewnej nocy z Haley, para oglądała ” What the Health?”na Netflixie, i jak dziesiątki ludzi na całym świecie, zwrócili się do siebie i zobowiązali się dać weganizm spróbować.

“Od tego dnia oboje byliśmy 100 procent wegańskie i ważyłem się dziś rano i jestem [210 funtów],” powiedział, całkowita utrata masy ciała 112 funtów. “Po zostaniu weganinem straciłem ostatnie kilka funtów.

Fissell powiedział, że nie może wrócić do swoich dni jedzenia mięsa. Wygląda na to, że znalazł związek, który jest dobry dla jego zdrowia.

“Odkąd spotkaliśmy się cztery miesiące temu,” fissell powiedział o Haley, ” byliśmy zasadniczo nierozłączni.”

Related: 15 Roślinne Alternatywy Mięsne, Które Rzeczywiście Smakują Dobrze

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts
Rękawica bokserska ustawiona na żółtym tle
Read More

Najlepsze Rękawice Bokserskie

Najlepsze Rękawice Bokserskie Najlepsze rękawice, aby uaktualnić swój At-Home Boks gry Austin Langlois 22 stycznia 2021 roku Podziel…
Read More

Trzy Brutalne Treningi

Trzy Brutalne Treningi Te Treningi Są Tak Brutalne, Że Powinny Pochodzić Z Ostrzeżeniem Christopher Hunt 30 listopada 2017…