140-Funtowa Kobieta Dołącza Do Klubu 1000

140-Funtowa Kobieta Dołącza Do Klubu 1000

Jak Ta 140-Kilogramowa Kobieta Nauczyła Się Podnosić 1000 Funtów

Z nicości powstał wszechświat. Z prostej gąsienicy wyłania się motyl. Dorky nastolatek wyrasta na modelkę lub kulturystę. Jedyną stałą w życiu jest zmiana, a w naszym Transformacja tygodnia Seria, AskMen świętuje mężczyzn i kobiety, którzy odmienili swoje życie dzięki poświęceniu, zaangażowaniu i ciężkiej pracy. To Ty? Wyślij nam swoją historię i zdjęcia na adres [email protected] i możesz być wyróżniony w przyszłym tygodniu!

Dotarcie do 1000-funtowego klubu jest imponującym wyczynem dla każdego mężczyzny lub kobiety podnośnika. Jest to zasadniczo standard, według którego wielu podnośników mierzy się jako ” silny.”Aby dołączyć do klubu, dodaj całkowity ciężar, który możesz podnieść w przysiadzie, wyciskaniu na ławce i martwym ciągu. Jeśli suma jest większa niż 1000, jesteś w środku.

A jeśli cię nie ma, to nie znaczy, że jesteś słaby. Szczerze mówiąc, to cholernie dużo wagi. Co zrobiło jeszcze większe wrażenie, kiedy Gabrielle Tucker ogłosiła na Reddicie, że przyćmiła 1000-funtowy znak-i ma zaledwie 140 funtów.

30 funtów Gainza ? i założyłem bloga ?!! Dzisiaj jest bełkot o moim nastawieniu na estetykę, ponieważ przybrałem na wadze przez lata z podnoszeniem. Link w bio dla zainteresowanych, jest dość krótki?. Następny wpis na blogu będzie więcej o trójboju siłowym aspekty przyrostu masy ciała. . . . #girlswhosquat # xxfitness # girlswhopowerlift #girlswholift #femalepowerlifter # fitgirl #bulking #gainingweightiscool #progress # beforeandafter #fitnessmotivation #fitnessprogress #girlswithmuscle

Post udostępniony przez Gabrielle Mamani (Tucker) (@pumping.fe) on Nov 9, 2017 at 9: 47AM PST

Dla kontekstu, to było krajowe wiadomości, kiedy Hugh Jackman-tak ten sam Super swole Hugh Jackman, który jest zbudowany jak superbohater i dlatego grał Marvel ‘ s Wolverine. – dołączyłem do nieuchwytnego klubu, dopełniając go 410-funtowym martwym ciągnikiem. Tucker, który zaczął podnosić nieco ponad sześć lat temu, może unieść 455 funtów-lub ponad trzy razy więcej niż jej masa ciała. Ten podnośnik był wart rekordu świata Międzynarodowej Federacji Trójboju Siłowego. Ona również benched 200 i przysiady 347.

Kiedy Tucker zaczął trenować, ważyła 110 funtów. Od tego czasu jest na 40 kilo mięśni miażdżących sztangę.

Easy = 385lb x 4. Twardy = stojąc na własnych 2 stopach. Po przejściu na sumo Zajęło mi 6 miesięcy, aby nie spadać Na twarz przynajmniej raz na każdy. Singiel. Sesja. Nadal okazjonalnie potknę się do przodu lub do tyłu i regularnie potknę się o bar ?. Dlatego nie jestem tancerzem. @meepsquad.us . . . #girlswholift #girlswhopowerlift #deadlift # sumo #deadliftface #meepsquad #liftingface #femalepowerlifter # usapl # usapowerlifting # ipf # xxfitness #womenwholift

Post udostępniony przez Gabrielle Mamani (Tucker) (@pumping.fe) on Nov 29, 2017 at 5:23pm PST

Na swoim osobistym blogu, Tucker powiedziała, że zaczęła podnosić, ponieważ, jak większość innych ludzi, chciała po prostu zmienić swoje ciało. Miękkość wokół brzucha musiała iść, więc trafiła na siłownię i nie minęło dużo czasu, zanim została uzależniona. Na początku chodziło tylko o estetykę i nie minęło dużo czasu, zanim Tucker zdał sobie sprawę, jak silna jest. Zaczęła pakować mięśnie i wypełniać, ale tym razem była znacznie mniej zaniepokojona, że jej brzuch nie jest twardy jak skała.  

W swoim poście na Reddit, Tucker doceniła pracę z RTS (Reactive Training Systems), grupą trójboju siłowego poświęconą pomaganiu podnośnikom w atakowaniu ich osobistych celów, za pomoc w niszczeniu tak dużych liczb.

Podczas gdy Tucker trenowała do Mistrzostw USA juniorek, opisała styl treningu dzielenia górnej/dolnej części ciała, w którym skupiała się na wyciskaniu na ławce dwa razy w tygodniu oraz przysiadach i deadliftach dwa razy w tygodniu. Teraz powiedziała, że koncentruje się na treningu całego ciała, uderzając sesje cztery razy w tygodniu i zmniejszając głośność.

Jeśli myślisz, “jej dieta musi być szalona”, to się mylisz. Tucker powiedział w poście, że głównie koncentruje się na wprowadzaniu kalorii 2200-2500 każdego dnia i upewnia się, że uderza co najmniej 100 gramów białka dziennie, uzupełniając białko w proszku i inne naturalne suplementy, takie jak olej rybny, witamina D, cynk, magnez i melatonina, a także multiwitamina.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts