Najlepsze Białko Gotowe Do Spożycia

Najlepsze Białko Gotowe Do Spożycia

Są To Najlepsze Gotowe Napoje Białkowe, Które Można Kupić Za Pieniądze

Zespół redakcyjny AskMen dokładnie bada i recenzuje najlepszy sprzęt, usługi i zszywki na całe życie. AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę.


Niezależnie od tego, czy próbujesz powiększyć lub przyciąć, uzupełnienie diety w białko jest kluczowym krokiem. I, bez wątpienia, jednym z najwygodniejszych sposobów uzyskania białka fix jest w postaci płynnej.

Ale musisz wiedzieć, na co uważać, w przeciwnym razie możesz nieświadomie pić odpowiednik tabliczki czekolady w śmieciowych kaloriach.


Na Co Zwrócić Uwagę


Zawartość Cukru

Opcje Zero cukru są najlepsze, jeśli jesteś na diecie. Używasz tych napojów, aby zwiększyć spożycie białka do optymalnego poziomu-a nie siłę w garści kalorii. Jeśli chcesz zgromadzić zbędne kalorie i nie dbasz o wartość kalorii, które trawisz, równie dobrze możesz sięgnąć po coś bardziej pożądanego — na przykład Baton Kit Kat.

Białko

Poszukaj podstawowej ilości białka 20 gramów. Mniej niż to wykazało, że mają sub-optymalny wpływ na syntezę białek (niezbędny proces budowania mięśni). Znajdź opcje, które mają co najmniej 2:1 stosunek białka do węglowodanów lub tłuszczów(np.

Powiązane: wszystkie najlepsze proszki białkowe dla dużych wyników

Wybór zakupionego w sklepie gotowego napoju białkowego jest optymalny dla wygody. Nie musisz się martwić o pakowanie butelki shaker, pamiętając o noszeniu proszku proteinowego w podróży lub szukaniu przepisów na koktajle, aby twój shake nie smakował jak kreda. Ale wyciągnięcie gotowego napoju białkowego z półki oznacza, że możesz wziąć hit w ilości białka, które przyjmujesz.

Podobne: najlepsze batony białkowe i energetyczne

LabDoor przeanalizował najlepiej sprzedające się suplementy białkowe 81 w Stanach Zjednoczonych, a wiele gotowych do picia napojów białkowych było dość daleko na liście w oparciu o dokładność etykiety, czystość produktu, wartość odżywczą i bezpieczeństwo składników.

Ready-to-Drink (RTD) napoje białkowe średnio o 10,6% mniej białka niż deklarowane i sklasyfikowane znacznie gorzej niż ich sproszkowane formy ze względu na zwiększoną zawartość tłuszczu, sodu i konserwantów.

To powiedziawszy, są to najwygodniejsza forma suplementacji białkowej i mogą mieć miejsce w zbilansowanej, zdrowej diecie – nie wymaga kubka shaker – jeśli mądrze wybierzesz z poniższej listy.


Polecamy


Nature ‘ s Best Zero Carb Isopure Drink 

Nature ‘ s Best Isopure RTD zawiera tylko 140 kalorii w butelce i zawiera 40 gramów wysokiej jakości izolatu białka serwatkowego. Nie ma cukru, węglowodanów ani laktozy, co oznacza, że nie będzie mieszać z żołądkiem. Ale zawiera sukratozę, sztuczny środek słodzący. 
56,00 zł za 12-PAK w Amazon.com

Pure Protein RTD Shake

Przy 170 kaloriach na puszkę, Pure Protein RTD pakuje 35g białka na porcję. Lista składników jest dość krótka (to dobrze), a białko pochodzi z mieszanki koncentratu białka mleka i kazeinianu wapnia, co wykazano, że pomaga Ci dłużej czuć się pełnym.
24,12 zł za 12-PAK w Amazon.com

Muscle Milk Pro Series Shake

Dzięki 32 gramom białka Muscle Milk Pro Series jest bezmleczna i bezglutenowa-idealna dla osób o wrażliwym żołądku. Dzięki 160 kaloriom i 7 gramom węglowodanów ten shake nadaje się do przekąsek na wynos lub napoju po treningu zawierającego 20 witamin i minerałów. 
27,99 zł za 12-PAK w Amazon.com

Temat: nie da się zrobić idealnego Shake ‘ a bez tych shakerów

CytoSport Whey Isolate Protein

Cytosport Whey daje 32G białka wewnątrz 130 kalorii w butelce. Nie ma cukru ani laktozy, a to białko RTD uderza w bogatą pulę aminokwasów, aby przyspieszyć regenerację i wzrost mięśni. 
31,88 zł za 12-PAK w Amazon.com

Orgain Organic Whey Protein Shake

Dla tłumu roślinnego Orgain daje 20 gramów białka roślinnego o 140 kaloriach i nie zawiera rafinowanych cukrów, konserwantów ani substancji słodzących. Dzięki 10 gramom węglowodanów jest to również gotowy do użycia napój po treningu, który jest zarówno bezglutenowy, jak i wolny od GMO. 
28,49 zł za 12-PAK w Amazon.com

EAS Myoplex Original RTD

Jest więcej kalorii i węglowodanów na porcję, że wiele białka RTD tutaj, ale, jeśli chcesz spakować na masę… bingo. EAS Myoplex Original oferuje kalorie 300 na napój, ułożone w stos z 42 gramami białka i 20 gramami węglowodanów. Zawartość białka jest mieszanką koncentratu białka mleka i białka grochu. Prawie 9 gramów BCAA sprawia, że jest to optymalny napój do regeneracji.
26,25 zł za 3-pak w Amazon.com

EAS AdvantEdge Carb Control RTD

Dzięki zaledwie 100 kaloriom EAS AdvantEdge ma być skutecznym zamiennikiem posiłku dla osób, które chcą zrzucić kilka kilogramów. Każdy pojemnik oferuje 15 gramów białka i 5 gramów węglowodanów, w tym witaminę B, C i D, aby promować odporność i zwiększyć energię. 
4,94 zł za 4-pak w Walmart.com

Mitch Calvert jest certyfikowanym trenerem osobistym i trenerem odchudzania-który pracuje specjalnie z mężczyznami takimi jak jego były ja, którzy mają wagę do utraty i pewność siebie, aby zyskać. Pobierz jego Mansformation fat loss cheat sheet tutaj i stracić do 12 funtów szybko.


AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą pełną
warunki użytkowania.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts