20-Minutowy Trening Z Oporem

20-Minutowy Trening Z Oporem

Trenuj Całe Ciało Na Raz Dzięki Temu 20-Minutowemu Treningowi

Zespół redakcyjny AskMen dokładnie bada i recenzuje najlepszy sprzęt, usługi i zszywki na całe życie. AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę.


Jeśli o tym pomyśleć, wygoda jest dużą częścią pracy. Wszyscy chcemy, aby mniejsza ilość barier wejścia i czasami dostać się na siłownię może być kłopotliwe. A nawet jeśli dojdziesz do siłowni, przed lustrem jest drużyna futbolowa warta kolesi otaczających wolne ciężary i pompujących loki bicepsów. 

Ale opaski oporowe są doskonałym sposobem, aby dodać trochę różnorodności do treningu, biorąc sesję treningową w drodze, lub po prostu dostać pracę w, gdy trzeba dać ciężkie ciężary przerwę.  W rzeczywistości mini opaski rezystancyjne lub “mini opaski” są często zaniedbanym, ale wysoce skutecznym sprzętem, który w skrócie, skopuje Ci Tyłek. 

Jest encyklopedia warto ćwiczeń można zrobić z mini opaski, które mogą uderzyć każdą część ciała, zwiększyć intensywność sesji, a nawet służyć jako doskonały podkład przed sesją podnoszenia, aby przygotować mięśnie do ciężkich zestawów. 

Temat: niezbędny sprzęt treningowy, który zmieści się w Twoim małym mieszkaniu

“Świetnie nadaje się do aktywacji grup mięśniowych, takich jak biodra, gdy przygotowujesz się do przysiadu lub ramiona, jeśli wyciskasz na ławce”, powiedział Mat Forzaglia, trener fitness i trener nowojorskiego Fhitting Room i CrossFit Neo Fifth. Wykonując złożone podnoszenie lub ładowanie mięśni cięższymi ciężarami, kierujesz tylko główne grupy mięśni (klatka piersiowa, plecy, nogi, ramiona, ramiona), ale lżejszy opór wyłoni mniejsze, słabsze mięśnie, które nie są dużo pracy podczas podnoszenia ciężkich.”

Różnorodność jest kluczem. Nie wystarczy chwycić opaskę i zrobić kilka bocznych spacerów lub przysiadów. Możesz podpalić maleńkie mięśnie na całym ciele za pomocą jednego mini paska. Rezultat: bardziej wyważony korpus i większa mieszanka wyciągów. Kiedy zapytaliśmy, Forzaglia szybko zbrzęczała około 20 wariacji pasmowych, które możesz wrzucić do swojej rutyny. Ale żeby było prościej, poprosiliśmy o ułożenie sekwencji, w której każdy mięsień w twoim ciele będzie strzelał-bez uciekania się do tych samych starych ruchów, do których przywykłeś.

Podobne: jak zbudować dużą siłę z oporami

Poniższy trening można wykonać jako podkład, aby rozgrzać mięśnie na większe ciężary lub możesz połączyć te ruchy razem na trening crunch lub przyczepić je pod koniec sesji na wypalenie zawodowe. 


Polecamy


Wykonuj Lepsze Mini Zespoły

Niezależnie od tego, czy chcesz mieć najważniejsze mięśnie na ramionach lub biodrach, aby uzyskać większe wyciągi, czy też zmierzyć się z zabójczym treningiem akcesoriów, mini bands są niezbędnym towarzyszem podróży. Możesz używać ich do rozciągania, mobilności i budowania siły, a dzięki trwałej elastycznej opasce te będą trwać latami.
14,95 zł Amazon.com


Total Body Banded Workout


Instrukcje: Wykonaj każdy ruch przez 1 minutę. Odpocznij 15 sekund między ruchami. Ukończ 3-4 rundy.

Squat Jumps

Jak to zrobić: umieść opaskę poniżej kolana, najlepiej na poziomie połowy goleni. Skoncentruj się na utrzymywaniu klatki piersiowej, siedzeniu z powrotem w piętach na kucaniu i skakaniu z palców. Spróbuj wylądować delikatnie. 

Boczna Deska Spacer Push Up

Jak to zrobić: zacznij W POZYCJI wysokiej deski, utrzymując biodra i ramiona w jednej linii. Połóż ramiona na nadgarstkach. Upewnij się, aby uzyskać pełny zakres ruchu w push up — klatki piersiowej do podłogi. Jeśli trzeba zmodyfikować, Forzaglia mówi, aby opuścić kolana na pompki. Przejdź trzy kroki w lewo, a następnie trzy w prawo.

Klęczący Lat Pull Down

How-to: Zacznij od pozycji klęczącej. Ściśnij pośladki i skup się na usztywnieniu rdzenia. Podnieś ręce nad głowę z bicepsem za uszy. Twoje ramiona powinny układać się bezpośrednio nad ramionami. Pociągnij opaskę w dół, koncentrując się na pociągnięciu łokcia w dół do klatki piersiowej. Wykonaj 30 sekund z każdej strony. 

Banded Bicycle Crunch

How-to: Umieść zespół na środku stopy. Połóż się na plecach, płasko, z rękami na skroniach. (Nie ciągnij za głowę) wyciągnij lewą nogę i pociągnij prawą nogę w kierunku talii. Przyprowadź prawy łokieć do lewego kolana i naprzemiennie. Skoncentruj się na utrzymywaniu ruchów powolnych i kontrolowanych. 

Staggered Stance RDL (rumuński Deadlift)

How-to: Stand tall with your feet-width shoulder apart. Krok do tyłu z lewej stopy do tyłu tylko tyle, że palec u nogi jest w linii z prawej pięty. Stań na opasce prawą stopą i przytrzymaj drugi koniec prawą ręką. Utrzymuj ciężar przez prawą piętę. Zawias na biodrach (popchnij biodra do tyłu, a nie w dół, mówi Forzaglia), aż poczujesz lekkie rozciągnięcie ścięgna ścięgna. Następnie ściśnij pośladki, aby wstać. Twoje ramiona powinny pozostać w linii z palcem. Wykonaj 30 sekund na każdej ręce. 

Banded Bent Over Row

How-to: Rozstaw stopy na szerokość ramion. Stań na opasce prawą stopą i trzymaj drugą stronę w prawej ręce. Zawias na biodrach (pamiętaj: biodra do tyłu, Nie w dół). Trzymaj ramiona w linii z palcami. Wiosłuj, Odciągając łokieć do tyłu. Forzaglia mówi, że powinieneś poczuć, jak koszulka otiera twoje wewnętrzne ramię. Ściśnij łopatki razem i powoli zwolnij z powrotem do pozycji wyjściowej. Wykonaj 30 sekund na każdej ręce. 


AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą pełną
warunki użytkowania.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts
Read More

Jak Przykucnąć Z Ciężarami

Jak Przykucnąć Z Ciężarami Oto jak przykucnąć poprawnie (tak, robisz to źle) Jared Prudoff-Smith 15 grudnia 2017 Podziel…