3 treningi Vs. 1 krótki: test spodenek Wolaco North Moore

3 treningi Vs. 1 krótki: test spodenek Wolaco North Moore

Mamy trzech codziennych facetów, którzy ulepszają swoje spodenki treningowe-oto, co się stało

Zespół redakcyjny AskMen dokładnie bada i recenzuje najlepszy sprzęt, usługi i zszywki na całe życie. AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę.


Ten krótki, którego potrzebujesz do nawet najtrudniejszego treningu.

Niezależnie od tego, czy czujesz się leniwy po długiej niedzieli piłkarskiej, czy po prostu miałeś frustrujący dzień w biurze, uderzenie na siłownię może czasami być mega zniechęcające. Kiedy nie koniecznie chcesz umieścić swoją najszybszą stopę do przodu, ostatnią rzeczą, której potrzebujesz, jest Twój sprzęt do ćwiczeń, który cię powstrzymuje.

Enter WOLACO. Nowojorska firma założona przez aktywnych facetów, którzy lubią robić aktywne rzeczy. Mówiąc dokładniej, faceci, którzy lubią robić aktywne rzeczy i nosić wszystkie swoje rzeczy. Wystarczy zapytać Terry ‘ego White’ a, założyciela firmy. Kilka lat temu White wychodził z mieszkania, iPhone w ręku i klucze schowane w skarpetkach, kiedy zdał sobie sprawę, że po prostu musi być lepszy sposób na poruszanie się po mieście. Wpisz markę North Moore Short, krótki kompresor-dostępny w długościach 6 – i 9-calowych, z dwiema wodoodpornymi kieszeniami na wszystkie towary, których facet może potrzebować.

Spodenki kompresyjne z kieszeniami? Fajne, na pewno, ale czy faktycznie trzymają twoje towary na miejscu (zarówno w kieszeniach, jak i poza nimi)?  Nie martw się, zajmujemy się sprawą. Poprosiliśmy trzech chętnych o przekazanie WOLACO North Moore Short wir. Haczyk: każdy tester wykorzystałby je do innej aktywności-biegania, crossfitu i treningu cross-training.

Chris Hunt, CrossFit

WOLACO

Test: A WOD

Najlepsza część: “Nie byłem pewien, czy kieszeń na telefon komórkowy będzie dla mnie ważna”, mówi Hunt. “Zazwyczaj jedynymi osobami w pudełku CrossFit z telefonami komórkowymi są ustawianie ich na selfie lub robienie filmów, aby później opublikować je na Instagramie. Pod tym względem miło jest mieć przytulne miejsce do trzymania celi. Ale w dniu, w którym je testowałem, system dźwiękowy w pudełku był wyłączony i po prostu odtwarzałem muzykę przez głośniki telefonu z komórką schowaną w spodenkach. Było idealnie. Trochę bałem się mieć telefon komórkowy w kieszeni podczas rzucania sztangą, ale wypróbowałem go podczas pompek na ręce i Skakania tam iz powrotem nad 30-calowym pudełkiem. Komórka nigdy nie ruszyła. Punkt dla Wolaco.”

Fit find: “Niektóre marki produkują rajstopy uciskowe, które dla mnie opadają z tyłu, co jest całkowitym Nie-Nie. Nigdy nie chcę pokazywać pęknięcia hydraulika na siłowni. Chcę czuć się przytulony przez szorty kompresyjne, a te właśnie to zrobiły.”

ZOBACZ CAŁĄ KOLEKCJĘ NORTH MOORE SHORTS

Daniel Shoten, Cross-training

Test: Gra w koszykówkę, a następnie niektóre HIIT pracy

Najlepsza część: “Dla mnie najlepszą częścią tych spodenek jest zdecydowanie trwałość”, mówi Shoten. “Materiał był grubszy niż inny sprzęt marki, który posiadam – ale niekoniecznie cięższy lub cieplejszy. Były oddychające, ale na pewno wytrzymałe. Odkryłem, że dość łatwo jest zgrać materiał z moich przejść w przeszłości, ale z nimi byłoby trudniej.”

Fit find: “Pas ładnie utrzymany. Znalazłem paski Nike I Under Armour, dwie marki, które często noszę, mogą być nieco cienkie i cienkie.”

ULEPSZ SWOJE SPODENKI TRENINGOWE ZA JEDYNE $50

Brian Benson-Biegacz

WOLACO

Test: Półmaraton dookoła Brooklynu

Najlepsza część: “Możesz nosić te szorty samodzielnie lub założyć na nie inne spodenki treningowe lub planszowe” – mówi Benson. “Służą jako świetna para bokserek kompresyjnych. Dodatkowo kieszenie świetnie nadają się do trzymania kluczy lub telefonu przy nogach. Dla mnie podczas mojego biegu, nie martwiłem się w ogóle, że coś wylatuje z moich kieszeni.”

Fit find: “Wsparcie w tych złych chłopców jest bezkonkurencyjne. Nawet po ponad 13 milach nie ma plew.”

ULEPSZ SWÓJ SPRZĘT TRENINGOWY DO POZIOMU PRO JUŻ OD $50


AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą pełną
warunki użytkowania.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts