Najlepsze Kettlebells do ćwiczeń w domu

Trzy kettlebells na czerwonym tle

Najlepsze Kettlebells do ćwiczeń w domu

Ten MVP świata wagi zasługuje na miejsce w domowej siłowni

Zespół redakcyjny AskMen dokładnie bada i recenzuje najlepszy sprzęt, usługi i zszywki na całe życie. AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę.


Zdjęcia produktów z witryn sklepów.


Kiedy myślisz o ciężarach do ćwiczeń, prawdopodobnie wyobrażasz sobie hantle i sztangę, ale jest inna opcja, którą powinieneś rozważyć. Ośmielimy się powiedzieć, że jest najlepszy z całej grupy: kettlebell. 

Podobne: jak zbudować domową siłownię

Z całym szacunkiem dla innych narzędzi fitness, ale nie ma jednego sprzętu do siłowni, który oferuje wszechstronność kettlebell, a jednocześnie jest super kompaktowy i łatwy do przechowywania. Jeśli nie masz miejsca na domową siłownię, ale chcesz być w stanie wykonać trening siłowy bez trekkingu na siłownię, kettlebell jest idealnym narzędziem all-in-one. Ilość treningów i ruchów, które możesz zrobić za pomocą tego śmiesznie wyglądającego, ponadgabarytowego przycisku do papieru, jest naprawdę nieograniczona. Entuzjaści fitnessu również się zgadzają. “Kettlebells to świetny uniwersalny sprzęt, który może opierać się na domowej konfiguracji i ostatecznie może pomóc ci uzyskać świetny trening”, mówi Doug Smith CEO / założyciel True Nutrition.

Ale jaki rodzaj kettlebell jest najlepszy? Czy powinieneś zdecydować się na żeliwo lub winyl? Czy powinieneś mieć większy ciężar na huśtawki, czy mniejszy ciężar, aby móc wykonywać wyrywania na jedną rękę? Jaki rodzaj uchwytu jest najlepszy? 

Pomyśleliśmy, że zadasz te pytania, dlatego zebraliśmy listę najlepszych kettlebells dostępnych obecnie na rynku.


Najlepsze Kettlebells


Przystępny Cenowo Podstawowy

Amazon Basics Cast Iron Kettlebell Weight

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/black20amazon20basics20cast20iron20kettlebell20weight.html

Wykonany z solidnego wysokiej jakości żeliwa, ten kettlebell jest zbudowany tak, aby trwał i gotowy do podjęcia nawet najtrudniejszego treningu kettlebell. Dzięki opcjom wagi zaczynającym się od 10 funtów i zwiększającym się o 5 funtów do 60 funtów, istnieje szeroki zakres wagi do wyboru, dzięki czemu możesz wybrać kilka opcji, aby dopasować je do różnych procedur. Teksturowany uchwyt zapewnia wygodny uchwyt, ale kilku recenzentów zauważa, że może stać się śliski, jeśli dużo się pocisz, więc możesz rozważyć noszenie rękawiczek.

Obiecująca recenzja:  “Byłem na rynku Kettlebell, ponieważ chciałem innego sposobu na utrzymanie aktywności w domu … AmazonBasics robi to najlepiej, ponieważ mają tendencję do wytwarzania produktu, który spełnia większość. Nie jestem zaawansowanym snobem kettlebell; po prostu chciałem najbardziej fundamentalnego sprzętu w uczciwej cenie. To jest, gdzie AmazonBasics Kettlebell świeci. To po prostu waga z płaskim dnem, gładkim uchwytem i to w rozsądnej cenie! Czego jeszcze chcesz?! Jestem z tego całkowicie zadowolony, i jestem pewien, że ty też będziesz.”- J. Ashar

Od 27,99 zł w Amazon.com

Regulowany Kettlebell

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/bowflex20selecttech20adjustable20weight.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/bowflex20selecttech20adjustable20weight.html

Ciasno, ale szukasz różnych opcji wagowych? Nie szukaj dalej niż ten model od Bowflex. SelectTech kettlebell może wynosić od 8 funtów do 40 funtów po przekręceniu pokrętła (inne przyrosty ciężarów w mieszance to 12, 20, 25 i 35). Ta opcja obejmuje również dostęp do 24 ćwiczeń Kettlebell prowadzonych przez trenera, odpowiednich zarówno dla początkujących, jak i ekspertów.

Obiecująca recenzja: “Mieliśmy już hantle Bowflex i powiedziano nam, że powinniśmy zdobyć kettlebells, aby pomóc w naszych treningach. Cóż, z tym, że jest to w zasadzie 6 W 1, to było nie do pomyślenia. Zwłaszcza, gdy same kettlebells 40-lb zbliżają się do $100. Super łatwy w użyciu, a uchwyt jest ładny i ergonomiczny, a nie tylko twarda okrągła stal, jak niektóre inne. Sprawia, że świetny trening, zarówno dla mnie, jak i dla mojej żony, z wbudowaną regulacją dla wszystkich rodzajów ćwiczeń. Warte początkowej inwestycji, zwłaszcza jeśli to się utrzyma, podobnie jak dumbells Bowflex.”- Nathan D

170,99 zł Amazon.com

Powłoka Winylowa

Yes4all Kettlebell Powlekany Winylem

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/blue20yes4all20vinyl20coated20kettlebells.html

Kiedy ćwiczysz w domu, chcesz mieć pewność, że twój sprzęt nie siać spustoszenia w Twojej przestrzeni życiowej – co sprawia, że powłoka winylowa jest tak świetna. Oprócz trwałej konstrukcji, gładkiej, lekko teksturowanej rączki i stabilnego płaskiego dna, to żeliwne wykończenie winylowe kettlebell chroni podłogę przed zadrapaniami i zmniejsza hałas. Yes4all opcje wagi kettlebell zaczynają się od 10 funtów i zwiększają się w krokach 5 funtów do maksymalnie 45 funtów. 

Obiecująca recenzja: “Do tej pory ten Kettlebell był doskonały. Konstrukcja, dotyk i materiały są na najwyższym poziomie. Jestem nowy w używaniu kettlebells, ale w ciągu kilku tygodni użytkowania z tym i w połączeniu z przystępną ceną, Gorąco polecam tę markę kettlebells.”- Gadżet Grimlin

Od 19,44 zł Amazon.com

Skóra Zewnętrzna

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/bionic20body20soft20kettlebell20with20handle.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/bionic20body20soft20kettlebell20with20handle.html

Miękka skóra zewnętrzna tego kettlebell jest świetna do ochrony przestrzeni treningowej i siebie – błędna huśtawka kettlebell może być bolesna z żeliwem! Połączenie dużego ergonomicznego uchwytu i zwartej konstrukcji pozwala na wykonywanie dużych ruchów, takich jak deadlifty i huśtawki bez wahania i dyskomfortu. Opcje wagi zaczynają się od 10 funtów i zwiększają się o 5 funtów do maksymalnie 40 funtów.

Obiecująca recenzja: “Jedną z rzeczy, która jest niesamowita w tej bardziej miękkiej wersji “kuli armatniej z uchwytem na niej”, jest niezliczona ilość dodatkowych ruchów i ćwiczeń, które można wykonać, które zwykle są trudne do zrobienia za pomocą żelaznego KB. Jako przykład, wyrywanie z pozycji deski. Ponadto, jeśli próbujesz KB odwraca i upuszcza bioniczne KB, mniej prawdopodobne jest, że spojrzysz na to w piwnicy przez dziurę w podłodze. 🙂 Jeśli zaczynasz uczyć się snatches, ten KB jest świetnym sposobem na początek, ponieważ miękka skórzana piłka jest bardziej wyrozumiała na przedramionach. Więc… bądź kreatywny i zacznij swingować!”- Bob D

Od 27,15 zł Amazon.com


Podobne: najlepsze Zestawy hantli


Hantle Hack

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/kettle20gryp20dumbbell20clamp.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/kettle20gryp20dumbbell20clamp.html

OK, więc technicznie może to nie być kettlebell, ale jeśli posiadasz już hantle i nie potrzebujesz super ciężkich ciężarów, może to być najlepsza opcja. Jest to solidne, dobrze wykonane mocowanie hantli, które przekształca istniejące hantle w bardziej wszechstronne kettlebells, za ułamek ceny prawdziwej rzeczy.

Obiecująca recenzja: “Byłem nieco sceptyczny wobec tego produktu, ale byłem mile zaskoczony! To dobrze działało z moimi głupkami. Zasadniczo chciałem zrobić huśtawkę kettlebell. Ponieważ moje hantle są regulowane, mogę również regulować wagę. Gorąco polecam.”- Tony C.

34,95 zł Amazon.com

Przenośny Kettlebell

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/meister20elite20portable20sand20kettlebell.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/meister20elite20portable20sand20kettlebell.html

Wagi nie są często najbardziej przenośne z narzędzi treningowych, zwłaszcza jeśli podróżujesz. Jednak tak długo, jak możesz zdobyć trochę piasku, ten kettlebell jest gotowy na każdą przygodę przed tobą. Podstawa wykonana jest z wytrzymałego elastycznego PVC, a jej półsztywny uchwyt ma wygodny uchwyt z neoprenu. Wszystko, co musisz zrobić, to napełnić torbę piaskiem, złożyć ją, obrócić uchwyt i możesz iść. Dostępne są opcje dla pojemności 10, 15 i 20 funtów.

Obiecująca recenzja: “Te sandbag kettlebells są świetne. Bardzo łatwe do wypełnienia. Używam ich podczas pracy na zewnątrz i dobrze się trzymają. Bardzo przenośny.”- Mark D Stout

Od 14,99 zł w Amazon.com

Waga Ciężka

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/rep20fitness20kettlebells.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/rep20fitness20kettlebells.html

Podczas gdy wiele modeli kettlebell dostępnych na rynku osiąga max 40 lb, ta cięższa opcja kettlebell od REP jest wyjątkiem. Jego najmniejszy rozmiar to 17 funtów, ale jego dwa największe typy to 62 funty i 72 funty. Konstrukcja pojedynczego odlewu jest niezwykle trwała,a uchwyt malowany proszkowo na matowo-czarny jest łatwy do trzymania – nie wymaga kredy. 

Obiecująca recenzja: “Kocham ten dzwon! Wykończenie jest bardzo ładne i nie śliskie jak moje inne kettlebells. Jakość wydaje się bardzo wysoka, a wąski uchwyt znacznie ułatwia kołysanie się przez nogi. Płaskie dno jest świetne, ponieważ niektóre inne dzwony mają coś w rodzaju okrągłego DNA, które jest bólem podczas przechowywania lub robienia rzeczy takich jak deadlifts. Świetna oferta i Gorąco polecam. Tylko, że przesyłka była trochę niechlujna, ale winię to za listonosza, a nie za RepFitness ‘ a. Dotarł jednak w dobrym stanie.”- Mike Holden

Od 49,99 zł w Amazon.com

Inteligentny Kettlebell

JAXJOX KettlebellConnect® 2.0

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/jaxjox20kettlebellconnectc382c2ae202.html

Ten innowacyjny kettlebell, który można regulować w zakresie od 12 funtów do 42 funtów (z przyrostami pomiędzy), przynosi więcej niż tylko wagę do treningu siłowego lub HIIT sesh. Po podłączeniu do aplikacji jaxjox możesz śledzić w czasie rzeczywistym wydajność i raportować wszystko, od zestawów po czas trwania-dzięki sześcioosiowym czujnikom ruchu.

Obiecująca recenzja: “Minęły dwa tygodnie i to było wspaniałe doświadczenie. Aplikacja JAXJOX i treningi były świetne. Po prostu odbijam telefon do telewizora i robię 45-minutową rutynę. Kettlebell śledzi moje treningi. Gorąco polecam ten produkt.”- Ryan

229 zł przy BestBuy.com

Miękka Tkanina

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/hyperwear20soft20kettlebell20with20handle.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/hyperwear20soft20kettlebell20with20handle.html

Może to nie wyglądać jak zwykły kettlebell, ale nie bój się, nie zawiedzie, jeśli chodzi o wydajność. Podczas gdy uchwyt z włókna szklanego o dużej wytrzymałości W kształcie litery V na górze służy jako solidna podstawa dla rąk do trzymania w całej sesji ćwiczeń kettlebell, miękkie neoprenowe, wypełnione piaskiem płyty wagowe pozwalają na swobodne poruszanie się bez martwienia się o zranienie lub zabrudzenie przestrzeni w domu. Możesz łatwo dostosować wagę swojego kettlebell, odkręcając lub wkręcając płytki wagi. Opcje modelu wahają się od 10 funtów do 30 funtów (gdy wszystkie płytki wagi są włączone).

Obiecująca recenzja: “Najlepszy kettlebell kiedykolwiek specjalnie dla domowej siłowni. Dzięki workom z piaskiem w kształcie pączka istnieje niewielkie niebezpieczeństwo złamania czegoś lub uszkodzenia mebli. Dodatkowo ciężary można dodawać lub usuwać w krokach o wadze 7,5 funta, aby uzyskać całkowitą masę 23,5 funta. Wspaniały kawałek inżynierii i bardzo sprytny projekt.”- Global Kate

Od 38,99 zł w Amazon.com

Płyta Załadowana

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/strengthtools20plate-loaded20kettlebell.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/strengthtools20plate-loaded20kettlebell.html

Podobnie jak w przypadku czajnika Gryp, ta oferta od StrenghTools jest przywiązaniem, a nie właściwym kettlebellem, ale jeśli posiadasz już zestaw obciążników, jest to najbardziej ekonomiczny sposób osiągnięcia korzyści z różnych kettlebells bez kosztów. Jest wystarczająco wytrzymały, aby wytrzymać do 300 funtów wagi (więcej niż kiedykolwiek będziesz potrzebować, bez wątpienia), więc nie wyrosniesz z niego.

Obiecująca recenzja: “To jest niesamowite. Świetna jakość, gładkie krawędzie, wygląda profesjonalnie, w przeciwieństwie do tańszego, wróciłem, bo wyglądało, jakby ktoś zbudował go w garażu. Martwiłem się, że może być zbyt długi dla huśtawek kettlebell, ale tak nie jest. chociaż jest dłuższy niż większość kettlebells, nadal nie uderza w podłogę, gdy go używam. Mam 180 cm wzrostu.”- Adrian Ramirez

199 zł przy Amazon.com

Zestaw Kettlebell

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/best20choice20products203-piece20kettlebell20set20with20storage20rack.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/best20choice20products203-piece20kettlebell20set20with20storage20rack.html

Jeśli jesteś nowy w świecie treningu siłowego i chcesz zacząć od małego – i zakończyć mocno – ten zestaw kettlebell to świetny zakup. Wyposażony w trzy ciężary 5, 10 i 15 funtów, możesz zmienić swój wybór, aby dopasować się do ruchu ćwiczeń, nad którym pracujesz. Wszystkie trzy są zbudowane z litego betonu i wyposażone w powłokę HDPE, a ich regały magazynowe zapewniają odrobinę porządku w domowej siłowni.

Obiecująca recenzja: “Nie znajdziesz oferty na trzy takie kettlebells! Mój mąż i ja używaliśmy ich non-stop podczas kwarantanny. Świetna jakość i podoba mi się plastikowa powłoka, więc nie rujnują Twoich podłóg, jeśli je upuścisz, ani nie zranisz się, jeśli przypadkowo spadnie na ciebie. Podoba mi się również, że istnieją trzy różne rozmiary wagi. Polecam moim klientom, którzy chcą ćwiczyć w domu.”- Fallon Mercedes

59,99 zł Amazon.com


Możesz Też Kopać:

  • Jak obciążać pociąg w domu
  • Top 10 trików do budowania mięśni
  • Najlepsze Piłki Lekarskie

AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą pełną
warunki użytkowania.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts
Azjata używa cyfrowego tabletu do szczupłej pozycji deski
Read More

Przegląd strony i serwisu FYT

Przegląd strony i serwisu FYT Potrzebujesz odświeżenia Fitness? Rozwiązaniem może być zatrudnienie trenera przez FYT Geoff Nudelman 16…