Podział Incel: Jak Radzić Sobie Ze Stałym Odrzuceniem

Podział Incel: Jak Radzić Sobie Ze Stałym Odrzuceniem

Jak radzić sobie z odrzuceniem randki, gdy jesteś całkowicie chory z tego

Słowo “incel” było powszechnie znane dopiero wiosną 2018 roku. W dzisiejszych czasach słyszy się o wiele więcej. Ale co to oznacza i dlaczego jest częścią dyskursu wokół płci, randek i seksu? Postanowiliśmy to zbadać. Ten artykuł jest jedną z pięciu części Askmena Podział Incel. Pozostałe cztery są połączone na dole. 

Posłuchaj. Żadna ilość porad nie sprawi, że odrzucenie będzie zabawne. Zwłaszcza ciągłe odrzucenie-rodzaj odrzucenia, który doprowadzi Cię do bycia incel. Zawsze będzie dostarczać aromatycznej sałatki z piekącym bólem i odrażającym wstydem. Jednak, chociaż nie możesz zmienić swoich uczuć, możesz absolutnie zmienić sposób, w jaki je oprawiasz. A zmiana sposobu myślenia może zmienić twoje życie w wielki sposób. To może odciągnąć cię od władzy.

Temat: Jak się z nią umówić

Jeśli potrzebujesz przykładu, jak potężny może być sposób myślenia, spójrz na Navy SEALs. Mają powiedzenie: “uściskaj ssać.”Jest to istotne w ich przypadku, ponieważ istnieje wiele ssać do przejścia, jeśli jesteś foki. W ramach rutynowego treningu przechodzisz przez coś zwanego “piekielnym tygodniem”, intensywne załamanie fizyczne i psychiczne. Ludzie umierali, robiąc to. Po tym musisz odbyć służbę wojskową.

Twoja sytuacja jest do bani, jeśli ciągle cię odrzucają. Ale pewnie nie jest aż tak do bani. Nie ma żywego ognia i nie zginiesz. Oznacza to, że z pewnością możesz nauczyć się przyjmować ssanie. Jak ty to robisz? Cóż, moja rada może wydawać się myląca na początku, ale nie będzie, kiedy ją złamię. Zasadniczo moja rada jest taka, aby nie brać odrzucenia zbyt osobiście-ale jednocześnie trochę osobiście. Zajmijmy się tymi krokami w kolejności, abyśmy mogli to rozwiązać razem.

Po pierwsze, nie branie tego osobiście. Łatwo jest wziąć odrzucenie do siebie. Kiedy ktoś cię odrzuca, może czuć się, jakby uderzył całą twoją duszę prosto w jaja – że wydał wyrok na całą twoją osobowość. Co jest bolesne, ponieważ cała twoja osobowość została rozwinięta przez lata walki i bólu, i prawdopodobnie masz dobre serce, w głębi duszy. Zrobiłeś te wszystkie rzeczy, i masz te wszystkie odkupieńcze cechy, a potem dziewczyna, którą lubisz, mówi: “nie, wolę spędzać czas z kimś wyższym i ładniejszym niż ty.”A potem musisz siedzieć obok niej przez cały semestr, przypominając sobie o swojej rzekomej nieadekwatności, gdy ona bawi się włosami lub czymkolwiek innym.

Ale nie o to chodzi. To, co się dzieje, gdy zostajesz odrzucony, to to, że jesteś osądzany na podstawie czyjeś wrażenie o Tobie. To część twojej osobowości. Zasadniczo składa się z tego, jak wyglądasz, Twojego statusu społecznego i tego, jak dobrze rozmawiasz z ludźmi, którzy pływają Twoją łodzią. Nie jesteś tym, kim jesteś. Jeśli wziąć pod uwagę szerokość całego doświadczenia, w rzeczywistości jest to stosunkowo niewielka część.

Jeśli mi Nie wierzysz, pomyśl, co by się stało, gdybyś dostał propozycję od kogoś, kogo naprawdę nie pociąga. Kogoś, kto nie ma z Tobą szans, kogo natychmiast odrzuciłbyś. Czy podczas procesu odrzucania ich poświęciłbyś czas na zajrzenie w ich złożone życie wewnętrzne, rozważenie całej treści ich charakteru i delikatny, zrównoważony pomiar ich atrakcyjności? Nie. Dokonałbyś błyskawicznego osądu, decydując mniej więcej od razu, że nie kupujesz tego, co sprzedają.

Świadomość tego może sprawić, że odrzucenie będzie mniej znaczące. Może również jasno określić, w jaki sposób należy radzić sobie z odrzuceniem. Czyli powinieneś brać to tylko do siebie do tego stopnia, że jest to rzeczywiście osobiste.

Wróćmy do czynników operacyjnych: Twojego wyglądu, statusu społecznego i tego, jak dobrze rozmawiasz z ludźmi. Wszystkie są nieco plastyczne. To trudne, ale możliwe. Zajmijmy się tym po kolei.

To może zabrzmieć niedorzecznie powiedzieć, że możesz zmienić swój wygląd. Nie możesz zmienić struktury kości, chyba że pojedziesz do Korei i wydasz dużo pieniędzy na szalenie kompleksową operację plastyczną. Jeśli jesteś dramatycznie asymetryczny, nic nie możesz z tym zrobić. (Weź to z asymetrycznej AskMen.com redaktor. Ale możesz pracować z tym, co masz. Jeden fakt, który nie jest dobrze znany: w ciągu sześciu miesięcy podnoszenia, można skutecznie podwoić swoją siłę, ze względu na magię tego, co nazywają ” zyski noob.”Kiedy podwoisz swoją siłę, będziesz wyglądał na większego i bardziej imponującego. Co robi różnicę. Jeśli jesteś przywiązany do gotówki, ćwiczenia na masę ciała mogą być również niesamowite, a na YouTube jest mnóstwo filmów na ten temat.

Ponadto, dobrze się ubrać nie jest takie trudne. Chociaż jest to, w rzeczywistości, dość trudne, aby utrzymać się na najnowsze mody, to nie jest trudne, aby zrobić lepiej niż przeciętny facet w college ‘ u. Wystarczy rześka para dżinsów, ładna koszula na guziki i solidne buty. Jeśli masz trzy koszule i dobrą parę dżinsów, to wystarczy na życie towarzyskie. H & M i Uniqlo uczyniły ten proces tańszym niż kiedykolwiek wcześniej. Potem idź do eleganckiego fryzjera i powiedz im, żeby sprawili, że dobrze wyglądasz. Możesz zrobić tę samą fryzurę w przyszłości za mniejsze pieniądze, jeśli to jest problem.

Tymczasem możesz zadbać o status społeczny i swoją zdolność do rozmowy z kobietami jednym krokiem. Znajdź przyjaciół, głuptasie — i upewnij się, że w Twojej grupie znajomych jest mieszanka płci. Mając kobiecą perspektywę w swoim życiu sprawi, że będziesz mniej ograniczoną osobą i, co istotne, osobą mniej narażoną na myślenie, że kobiety są w jakiś sposób homogenicznie złymi stworzeniami, które gdakają na twoje cierpienie. (I może to również bardzo pomóc w części opatrunkowej.) Jeśli jesteś oszołomiony tym, jak to zrobić, po prostu znajdź aktywność i porozmawiaj z ludźmi, którzy również się nią interesują. Aby uzyskać maksymalną wydajność, wykonaj jakiś rodzaj ćwiczeń grupowych. Joga jest niegodziwy dla relaksu i ma zdrowy stosunek płci. Brazylijskie Jiu-Jitsu jest bardziej zdominowane przez mężczyzn, ale świetnie nadaje się do nauki pewności siebie, a także do nauki duszenia kogoś. Wspólna aktywność ułatwia nawiązywanie więzi.

Wpadnięcie w solidną grupę przyjaciół zapewni Ci duży wzrost statusu społecznego, poprawi ekstrawersję i rozszerzy krąg osób, z którymi możesz się umawiać. Część o statusie społecznym może brzmieć dziwnie, ponieważ kiedy myślimy o “statusie społecznym”, mamy tendencję do myślenia o ” Donaldzie Gloverze.”I, ok, Donald ma duży status społeczny. Ale, aby rozpocząć randki, wszystko, czego potrzebujesz pod względem statusu jest grupa przyjaciół wokół ciebie, który sprawi, że będziesz wyglądać świetnie, gdy jesteś na imprezie i można spotkać kogoś atrakcyjnego. Kiedy kobiety zobaczą cię z grupą przyjaciół, pomyślą: “OK, on musi być fajny, bo ci wszyscy ludzie go lubią.”Sprawią również, że będziesz szczęśliwszy, co również pomoże-optymistyczni ludzie są far bardziej atrakcyjne.

Wykonaj te wszystkie kroki, a przejdziesz od samotnego faceta, który mamrocze niezręcznie do kogoś, kto szelestuje twojego jimmy ‘ ego, do bardziej pewnego siebie faceta, który czuje się trochę bardziej jak w domu na świecie, nawet jeśli nie ma randek cały czas. Teraz wiem, co sobie myślisz. Myślisz, że jedno i drugie, a, to brzmi naprawdę ciężko, i B, co jeśli zrobię to wszystko i nadal zostanę odrzucony? I masz rację. To trudne-to podróż, która może potrwać kilka lat, zanim przyniesie realne efekty. Możesz robić te wszystkie rzeczy i nadal zostać odrzucony, przynajmniej na jakiś czas, może przez długi czas, dopóki naprawdę nie opanujesz umiejętności społecznych.

Ale to nie ma znaczenia. Te kroki sprawią, że będziesz szczęśliwszy i zdrowszy bez względu na wszystko i ten proces rozpocznie się dość szybko. Możliwe, że kiedy chcesz dobrze wyglądać, masz zajęcia grupowe i znajomych, z którymi możesz spędzać czas, będziesz mniej skupiony na seksie. Co, nawiasem mówiąc, jest dobrym sposobem na zaliczenie. Kiedy jesteś w punkcie, w którym nie patrzysz na kobiety jako na egzotyczne i prawdopodobnie złe stworzenia, i zaczynasz patrzeć na kobiety jako na normalnych ludzi, z którymi możesz po prostu porozmawiać, kobiety, które Cię interesują, wykryją ten komfort — zarejestrują się jako pewność siebie. Wszyscy wygrywają.

Życzyłbym Ci powodzenia, ale to byłoby nieszczere. Ponieważ podczas gdy szczęście z pewnością wpływa na to, gdzie zaczynasz, szczęście nie ma nic wspólnego z tym, czy zdecydujesz się iść w pozytywnym kierunku.

Podział Incel:

  • Oto czym są Incels (i co tworzy tę ideologię)
  • Jak Rozmawiać Ze Znajomymi Incel
  • Jak Przestać Być Incel
  • Dlaczego Bycie Incel Jest Naprawdę Dobrowolne
Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts