Celebrity Social Media konta do naśladowania dla treningu inspiracji

Chris Hemsworth running, Reese Witherspoon running i Dwayne' The Rock ' Johnson walking z torbą gimnastyczną w ubraniach fitness, collage image

Celebrity Social Media konta do naśladowania dla treningu inspiracji

Niech te słynne twarze pomogą Ci przyspieszyć rutynę Fitness

Zespół redakcyjny AskMen dokładnie bada i recenzuje najlepszy sprzęt, usługi i zszywki na całe życie. AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę.


Tak jak możesz szukać gwiazd pomysłów na strój i fryzurę, możesz szukać dla nich inspiracji treningowej i motywacji fitness. Oczywiście, wielu aktorów i sportowców ma ogromny budżet do pracy i dostęp do osobistych trenerów i profesjonalistów w świecie fitness, ale jeśli przekazują swoje doświadczenia i doświadczenia za pośrednictwem swoich kanałów społecznościowych, dlaczego nie dostroić się i znaleźć możliwości, aby wstrząsnąć obecną rutyną – za darmo?

Podobne: filmy do streamowania dla motywacji Fitness

Aby umożliwić Ci spędzanie więcej czasu na poceniu się, a mniej na przewijaniu, przygotowaliśmy listę najlepszych gwiazd, które mogą śledzić inspiracje treningowe na wszystkich platformach mediów społecznościowych.

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/kumail20nanjiani.htmlGettyImages

IG Twitter TikTok

Każdy już wie, że skała jest kozą fitness. Być może nie powiemy wam nic nowego na ten temat, ale nie uwzględnianie byłego wrestlera i piłkarza, który stał się hollywoodzkim pogromcą byłoby granicznym lekceważeniem. Dwayne Johnson jest bezdenną fontanną energii i inspiracji, niezależnie od tego, czy namawia swoich zwolenników, aby zakończyli rok mocno, już radośnie wracając na siłownię w wieczór Bożego Narodzenia, czy (bardziej relatywnie) rozładowują parę przy wściekłym nocnym treningu. 

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/reese20witherspoon20running.htmlGettyImages

IG Twitter

Czasami, gdy jesteś plateauing i trzeba podnieść swoją grę fitness, patrząc na biceps na górze biceps Dwayne Johnson biceps może dać ci to dodatkowe pchnięcie. Ale jeśli jesteś na samym początku swojej podróży fitness, podążanie za bogami fitness, takimi jak “The Rock”, może być bardziej onieśmielające niż zachęcające. Każdy musi od czegoś zacząć. Enter America ‘s sweetheart: Witherspoon rozpoczęła” Run/Walk Challenge ” dla swoich zwolenników na początku grudnia, który wystartował i wydaje się być prawdopodobne, aby kontynuować. Jej Karma późno również funkcje przydatne, dostępne wskazówki na rozgrzewkę procedur, pianki toczenia schematy, i inne nieformalne (ale pomocne) wskazówki, konfigurowalny do poziomu sprawności. Nie ma tu nic zbyt wyszukanego: nie jest ponad prostym schematem bieżni w pomieszczeniach, gdy jest za zimno na przyjemne biegi na świeżym powietrzu, i my też nie.

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/kevin20hart.htmlGettyImages

IG Twitter TikTok

Król zgiełku. Wspólne łączenie wątków https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/kevin20hart.html jego sukces w stand-upie, aktorstwie, kondycji i przedsiębiorczości jest jego zaangażowaniem w grind. Facet robi wszystko: wolne ciężary, Wioślarstwo, Jazda na rowerze, Boks – robi nawet własne akrobacje. Biorąc pod uwagę, że najpierw jest artystą, a potem fanatykiem fitness (i trzecim), obserwacja zapewnia przyjemny, równomierny podział śmiechu i dni nóg. I biorąc pod uwagę, ilu ma sławnych przyjaciół, co jakiś czas dostajesz losowy klejnot crossover, jak Russell Westbrook wołający go za zdradę na planie.

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/brandon20marshall20stretching.htmlGettyImages

IG

Podczas gdy legenda NFL ma mnóstwo filmów treningowych na swoim kanale, to odżywianie i zdrowie psychiczne, gdzie jego Instagram naprawdę świeci. Latem 2020 roku wprowadził na rynek fuel Bar 15-serię IG pełną porad i przepisów, aby zoptymalizować twoje zdrowie i zainspirować dobre nawyki.

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/halle20berry.htmlGettyImages

IG Twitter

Berry była wielką fanką serii John Wick i była zdeterminowana, aby się tam dostać, więc rozpoczęła treningi z legendą MMA Cris Cyborg w drodze do swojej gwiazdy John Wick: Rozdział 3. Po mocnym złapaniu robaka MMA, Berry zadebiutuje reżysersko dla Siniaki (premiera wrzesień 2020 na TIFF, przejęty przez Netflix), film o zhańbionym wojowniku MMA. Poza MMA, Berry jest wszechstronnym wielbicielem fitness: jej marka fitness, ponawiając mnóstwo pracy z opaskami oporowymi, obciążnikami na nadgarstki i prawidłowym odżywianiem.


Podobne: najlepsze aplikacje dla zdrowia i fitnessu


https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/kumail20nanjiani.htmlGettyImages

IG

Zawsze był wart naśladowania i tak tylko dzięki sile swojej komedii, ale Nanjiani zaalarmował i zainspirował internet pod koniec 2019 roku, kiedy zmienił się na Marvel ‘ s Eternals. Nawet jego brwi mają teraz mięśnie. Ukochany komik, który do tej pory miał relatywnie nijaką budowę, miał 40+, gdy się zmienił: to nie jest pukanie do Nanjiani powiedzieć, że jest dowodem na to, że jeśli jesteś w stanie poświęcić czas i energię na fitness, każdy może to zrobić. Ale my (I on) dodajemy tam zastrzeżenie: podczas gdy Celebryci są świetni do naśladowania i inspirowania, bezpośrednie porównywanie się do nich jest niezdrowe i nierealne. Sam Kumail jasno mówi o okolicznościach swojej transformacji: “nie byłbym w stanie tego zrobić, gdybym nie miał pełnego roku z najlepszymi trenerami i dietetykami opłacanymi przez największe studio na świecie” – napisał w poście na Instagramie. “Cieszę się, że tak wyglądam, ale rozumiem też, dlaczego nigdy wcześniej tego nie robiłam.”Mimo wszystko, on pozostaje relativable: w każdy piątek, Nanjiani-który jest nadal absolutnie jarzmo-publikuje zdjęcie swojego skandalicznego deseru. Możesz być zgrywany i nadal cieszyć się życiem.

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/chris20hemsworth20running.htmlGettyImages

IG Twitter

Chris Hemsworth jest, jak wiadomo, tak rozdarty, że portretowanie nordyckiego boga jest ledwie rozciągnięte. Ale szybki rzut oka na jego Instagram oferuje przypomnienie za przypomnieniem, że jego budowa ciała nie tylko się wydarzyła – została zbudowana i nadal jest zarabiana ciężką pracą, pokorą i zdrowiem psychicznym. Jego aplikacja, Centrfit, zapewnia treningi, posiłki i uważność pod opieką trenerów Hemswortha (i, jeśli to coś warte, ten facet w pełni zaangażowany w styl życia Hemswortha przez 30 dni i udokumentował wyniki). Jego poważnie-poważne treści treningu pochodzi z boku lekkomyślności, takich jak jego świadome “afirmacje”, lub traktując się na “bardzo duży pączek”

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/gabrielle20union.html GettyImages

IG

IG Unii jest w zasadzie dwa-w-cenie-of-one, jak śledzić na koncie Unii daje mnóstwo Dwyane Wade Cameo (i vice versa). Możesz również uzyskać wiele podglądów na jej treningi, zajęcia i przepisy, które uwielbia w aplikacji FitOn. W wieku 48 lat nadal jest silna. Jej zawartość fitness jest również przypomnieniem, że praca jest trudna i możesz cieszyć się sobą.

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/terry20crews20shirtless.htmlGettyImages

Ig TikTok

W grudniu 2020 roku Crews wreszcie spełnił swoje marzenie o posiadaniu własnej siłowni, którą nazwał Crewsworks. Nic dziwnego, że facet, który wygląda tak w wieku 50, wydaje mnóstwo treści fitness, ale jest dość zaskakujące, że facet, który wygląda tak, nie miał już własnej siłowni. Brooklyn Nine-Nine oraz America ‘ s Got Talent gwiazda wyraźnie żyje i oddycha fitness: nawet gdy promuje swoje (i syna) nowe projekty, robi to z samego rana z siłowni na świeżym powietrzu w styczniu. Nie jesteśmy pewni, czy ten trening liczy się jako trening, ale uznaliśmy, że zasługuje on na włączenie.

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/reggie20miller20playing20basketball20-20raptors20v20pacers.htmlGettyImages

IG

Legenda Indiany Pacers, Reggie Miller, jest najbardziej znana z tego, że jest halą NBA, komentuje mecze NBA na TNT i sprawia, że fani Knicksów są nieszczęśliwi-ale nie poznałbyś tego z jego Instagramu. Jest teraz pełnym fanatykiem kolarstwa-śledź go, jeśli potrzebujesz pchnięcia, aby pomóc ci przejść dodatkową (pionową) milę.

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/mark20wahlberg20on20a20beach20in20a20swimsuit.htmlGettyImages

IG Twitter

Marky Mark zawsze miał zapał do życia i talent do fitness. Podobnie jak “The Rock”, Wahlberg był z powrotem na siłowni przed Bożym Narodzeniem, a także o 4 rano w Dzień Dziękczynienia. Nie musisz szukać bardzo ciężko, aby znaleźć materiał filmowy z jego treningów, czy to klasycznych, czy sprytnych ćwiczeń złożonych, aby pracować we własnej rutynie. W każdym razie, Mark ma nowe wąsy.

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/jessica20alba20on20watch20what20happens20live20with20andy20cohen.htmlGettyImages

Ig TikTok

Alba ma 39 lat i troje dzieci, ale nadal wygląda dokładnie tak samo, jak w 2000 roku. jest również założycielem i prezesem firmy wartej miliard dolarów (uczciwa firma) i podobno sama warta 340 milionów dolarów, więc można śmiało powiedzieć,że może być na coś. Oprócz bogactwa treści wellness i samoopieki, Alba poświęca mnóstwo czasu na zachęcanie swoich zwolenników do aktywności fizycznej i co jakiś czas publikuje własne procedury treningowe. 


Możesz Też Kopać:

  • Porady Pro sportowców dla motywacji Fitness
  • Gwiazdy NFL dzielą się poradami na temat kondycji, odżywiania i mentalności
  • Gracze NBA dzielą się swoimi wskazówkami dotyczącymi treningu i regeneracji

AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą pełną
warunki użytkowania.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts