Najlepsze Suplementy Melatoniny

Trzy pojemniki suplementów melatoniny na niebieskim tle

Najlepsze Suplementy Melatoniny

Eksperci dzielą się najlepszymi suplementami melatoniny, aby pomóc ci złapać Zzzs

Zespół redakcyjny AskMen dokładnie bada i recenzuje najlepszy sprzęt, usługi i zszywki na całe życie. AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę.


Zdjęcia produktów z witryn sklepów.

Jeśli chodzi o naturalne środki wspomagające SEN, które faktycznie działają, przyjmowanie melatoniny-hormonu wytwarzanego przez nasz organizm, który reguluje nasz cykl snu / czuwania – jest na szczycie list wielu ekspertów. 

Podobne: najlepsze multiwitaminy dla mężczyzn

“Melatonina jest hormonem, który szyszynka naszego mózgu naturalnie wytwarza w nocy, w oparciu o Sygnały świetlne, sygnalizując organizmowi, że nadszedł czas, aby zasnąć”, wyjaśnia integracyjna trenerka żywienia i zdrowia Lianna Nielsen. “Melatonina pomaga szybciej zasnąć. Ponieważ sygnalizuje ciału, że nadszedł czas, aby zasnąć, jest to pomocne dla ludzi, którzy muszą zasnąć w dziwnych godzinach, którzy budzą się w środku nocy i potrzebują pomocy w zasypianiu, lub ludzi, którzy są opóźnieni w czasie. W rzeczywistości nie poprawia to jednak jakości snu, dlatego osoby, które mają problemy ze snem, często skarżą się na to, że następnego ranka po zażyciu go są oszołomione.”  

Zanim zagłębisz się głębiej w tajniki suplementacji melatoniny, ważne jest, aby podkreślić, że podczas gdy stres i niepokój – w połączeniu z faktem, że poziom melatoniny naturalnie zmniejsza się wraz z wiekiem – mogą pozostawić wielu z nas szukających rozwiązań snu, ludzie powinni spróbować poprawić swoje nawyki senne i środowisko snu przed przyjęciem melatoniny, według Frances Largeman-Roth, RDN i nurish by Nature Made brand partner. 

Więc jak można poprawić ich środowiska snu?


Jak poprawić środowisko snu


Odłóż elektronikę na bok: Unikaj elektroniki przed snem! “To zdecydowanie moja największa wskazówka”, mówi Kylene Bogden, doradca ds. RD i odnowy biologicznej w Love Wellness. “Jeśli nie jesteś w stanie skrócić czasu ekranu w nocy (zazwyczaj sugeruję unikanie wszystkich ekranów dwie godziny przed snem), spróbuj zainwestować w parę okularów blokujących niebieskie światło, aby nosić jedną do dwóch godzin przed snem.”Bogden sugeruje również zaprzestanie jedzenia na dwie godziny przed snem, ponieważ ciało musi w pełni strawić, zanim naprawdę spocznie. 

Zmiany w stylu życia i środowisku: Inne pomocne zmiany w stylu życia i środowisku obejmują unikanie kofeiny późno w ciągu dnia, uzyskiwanie światła słonecznego w ciągu dnia, regularne ćwiczenia, utrzymywanie sypialni w chłodzie, ciemności i ciszy, unikanie alkoholu (szczególnie późno w nocy) i tworzenie nocnego rytuału na uspokojenie (w tym celu Nielsen sugeruje gorącą kąpiel lub prysznic, medytację lub czytanie książki). 

Magnez: Ponieważ melatonina nie poprawia jakości snu, Nielsen sugeruje również przyjmowanie 300 do 400 mg glicynianu magnezu na godzinę przed snem. “Magnez jest świetną pierwszą linią obrony, jeśli chodzi o całkowicie naturalne środki wspomagające sen. Jeśli to nie pomoże, może warto przejść do czegoś nieco mocniejszego, takiego jak melatonina”, dodaje.


Temat: eksperci ujawniają swoje hacki na dobry sen


Zakupy suplementu melatoniny


Po osiągnięciu punktu, w którym jesteś gotowy na zakupy suplementu melatoniny, istnieje kilka rzeczy, o których należy pamiętać. “Zależy ci na przejrzystości składników, renomowanej marce i pieczęci USP (Farmakopea Stanów Zjednoczonych) lub NSF (NSF International), ponieważ świadczą one o testach stron trzecich i wysokich standardach zdrowia publicznego”, wyjaśnia Nielsen. Bogden sugeruje również szukanie melatoniny o przedłużonym uwalnianiu, ponieważ często może to pomóc użytkownikom doświadczyć bardziej spokojnego snu i orzeźwiającego, nieoszczędnego budzenia.

Po rozpoczęciu zakupów dla suplementu zauważysz, że są one dostępne w szerokiej gamie dawek. Ilość przyjmowanej melatoniny jest bardzo zindywidualizowana. “Lepiej zacząć od mniejszej dawki i zwiększyć ją, jeśli ci to nie pomaga”, mówi Largeman-Roth. “Na przykład możesz zacząć od suplementu, który zapewnia 1 do 3mg melatoniny, a następnie zwiększyć dawkę, jeśli to nie wystarczy. Nie chcesz czuć się oszołomiony, gdy budzisz się rano, więc lepiej nie przesadzaj.” 

Jeśli eksperymentowałeś z czasem i dawkowaniem i stwierdzisz, że nie działa po kilku tygodniach, większość ekspertów sugeruje zaprzestanie jego stosowania. Nielsen podkreśla również, że można bezpiecznie przyjmować noc przez miesiąc lub dwa, ale najlepiej stosować melatoninę oszczędnie (istnieje kilka długoterminowych badań), a melatoniny należy unikać całkowicie, jeśli jesteś w ciąży lub karmisz piersią, masz pewne choroby autoimmunologiczne lub zaburzenia napadowe. “Zawsze najlepiej jest najpierw skonsultować się z lekarzem, jeśli przyjmujesz inne leki lub suplementy, lub jeśli masz wysokie ciśnienie krwi lub cukrzycę, ponieważ melatonina może również podnosić ciśnienie krwi i poziom cukru we krwi”, mówi Nielsen. 

Więc jakie są zatwierdzone przez ekspertów typy? 


Najlepsze Suplementy Melatoniny


Najwyżej Oceniane

Natura Zrobiła Melatoninę

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/nature20made20melatonin20with20editors20choice20badge20in20the20top20right20corner.html

Rekomendacja od Largeman-Roth to popularna opcja z natury. Ma prawie 9000 recenzji na Amazon, z czego ponad 80 procent to 5-gwiazdkowy. Recenzenci wydają się kochać, że to nie tylko testowane przez osoby trzecie, ale pomaga im zasnąć szybciej i łatwiej. Wielu zauważa również, że próbowali innych suplementów i nie mieli tak dużego sukcesu z konkurentami. 

Uwielbiamy, że jest wolny od sztucznych aromatów i konserwantów.

Obiecująca recenzja: “Niedawno przełączyłem się z powrotem na NatureMade i święta krowa czy to jest lepsze! Wracam do pół tabletki (1,5 mg) każdej nocy i szybko zasypiam i śpię jak kamień! Nigdy więcej ” – Adam Davenport 

11,89 zł Amazon.com

Gummy Vitamin

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/olly20sleep20melatonin20gummies.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/olly20sleep20melatonin20gummies.html

Jeśli z jakiegokolwiek powodu połknięcie pigułki nie jest dla Ciebie, Largeman-Roth poleca te żelki melatoninowe od Olly. O Smaku jeżyn łączą melatoninę z aminokwasami i substancjami botanicznymi. Gummies mają ponad 10 000 opinii na Amazon, z czego ponad 70 procent to 5-gwiazdkowy. Większość recenzentów twierdzi, że żelki działają naprawdę dobrze. Jeśli chodzi o smak, wydaje się polaryzować z jedni go kochają, a inni chcą, aby był winogronowy lub trochę słodszy. 

Obiecująca recenzja: “Byłem bardzo sceptyczny, ponieważ potrzeba tyle leków na receptę, aby mnie zasnąć, w jaki sposób “całkowicie naturalny” suplement może mnie zasnąć?! Ale pomyślałem, że spróbuję…co miałem do stracenia poza 16 dolarami? Tak się cieszę!”- MDH

16,99 zł Amazon.com

Magnez Boost

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/love20wellness20sleeping20beauty20supplement.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/love20wellness20sleeping20beauty20supplement.html

“Love Wellness to świetny produkt do snu, Sleeping Beauty, który zawiera melatoninę oprócz innych naturalnych składników snu, takich jak magnez, L-teanina i korzeń waleriany”, mówi Bogden.”To świetna mieszanka dla tych, którzy szukają nowego produktu, aby poprawić jakość snu.”Podczas gdy recenzenci na Amazon wydają się być podzieleni na to, czy Śpiąca Królewna jest skuteczna, istnieje wiele świecących recenzji.

Obiecująca recenzja: “Wcześniej brałem ziołowy środek z kiełków, który nie działał tak dobrze, teraz biorę je od około miesiąca, w połączeniu z herbatą z kwiatem owsa i w zasadzie opanowałem idealne połączenie, aby dobrze wypocząć!”- Natalie

24,99 zł Amazon.com

Różnorodność dawek

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/pure20encapsulations.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/pure20encapsulations.html

Nielsen lubi https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/pure20encapsulations.html 100 procent melatoniny suplement, który występuje zarówno w postaci tabletek, jak i płynnej. Jest dostępny w różnych dawkach i ma przytłaczająco pozytywne recenzje; spośród 474 opinii na Amazon, 83 procent to 5-gwiazdkowy. Podczas czytania recenzji zauważysz, że ważne jest, aby przetestować, aby znaleźć optymalną dawkę – tylko dlatego, że dana dawka działa dla przyjaciela lub kolegi, nie oznacza, że będzie działać dla Ciebie. 

Obiecująca recenzja: “Pierwszej nocy wziąłem 1/2 kapsułki przed snem i spałem bardzo dobrze po raz pierwszy od wielu lat, ale czułem się lekko odurzony. Drugiej nocy próba kapsułki 1/4 nie poprawiła snu, ale również nie dała uczucia odurzenia. Trzecia noc to czar na 1/3 kapsułki. Orzeźwiający i głęboki sen i brak poczucia zamglenia lub w jakiś sposób równowagi.”- T. Babaco

25,10 zł Amazon.com

Przedłużone Zwolnienie

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/klaire20labs20melatonin.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/klaire20labs20melatonin.html

Jest to kolejny faworyt Nielsena, ponieważ oferuje melatoninę o przedłużonym uwalnianiu, co oznacza, że dostarcza melatoninę powoli przez kilka godzin, aby utrzymać poziom we krwi przez dłuższy okres czasu. Jest również wolny od typowych alergenów i nie zawiera sztucznych barwników, aromatów ani konserwantów. Klienci Amazon wydają się zgadzać, ponieważ 81 procent z 48 recenzji produktu jest 5-gwiazdkowe. Ponownie znajdziesz mnóstwo klejnotów w komentarzach, które powtarzają, jak ważne jest eksperymentowanie przy użyciu tych suplementów, aby znaleźć swoje osobiste słodkie miejsce. 

Obiecująca recenzja: “Działa świetnie dla mnie. Musisz zatrzymać wszystko i iść spać, gdy nadejdzie “okno snu”. Dla mnie (Mam do trzech kart) optymalne okno to od 60 do 90 minut po spożyciu. Wiedząc o tym, wyłączam wszystkie czynności w tym czasie. Jeśli nie zastosujesz się do określonego okna ciała, będziesz się budził znacznie dłużej.”- Bookish

14,99 zł Amazon.com

Konfiguracja Subskrypcji

nurish z natury Made Melatonina

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/nature20made20nurish20melatonin20next20to20nurish20by20nature20made20box.html

Largeman-Roth lubi tę opcję bezglutenową, która jest wolna od sztucznych składników, konserwantów i dodanych kolorów. Jest również testowany przez osoby trzecie. Należy jednak pamiętać, że dawka wynosi tutaj 5 mg, więc będziesz chciał pracować nad tak wysoką dawką. Podczas gdy recenzje są specyficzne dla usługi subskrypcji nurish Nature i nie są specyficzne dla tej opcji witamin, ogólna odpowiedź jest pozytywna dla osób zainteresowanych dodaniem tej witaminy do subskrypcji suplementu.

Obiecująca recenzja: “Bardzo łatwa do przełknięcia cena za ilość i jakość suplementów. Było łatwe do dodania do mojej codziennej rutyny. Utrzymuje mnie bardziej czujny i energiczny przez cały dzień do następnego ranka.”- Anonim

5,56 zł Nurish.naturemade.com

Suplement W Płynie

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/life20extension20fast-acting20liquid20melatonin.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/life20extension20fast-acting20liquid20melatonin.html

 

Inną alternatywą pigułki zatwierdzoną przez Largeman-Roth jest płynna Melatonina z Life Extension. Ten cytrusowo-waniliowy płyn został zaprojektowany tak, aby szybko działał i całkowicie nie zawiera cukru. Zalecana dawka to 1 mL na 30 do 60 minut przed snem (lub około 20 kropli). Kupujący wydają się go kochać – 74 procent z 145 recenzji To 5-gwiazdkowe. 

Obiecująca recenzja: “Suplementy LEF wydają się być cięciem powyżej większości innych, które prawdopodobnie znajdziesz, I to było moje doświadczenie z ich melatoniną. Przełączam się z powrotem między tym a produktem roślinnym oferowanym przez inną firmę, którą również lubię. Ale to na pewno warto sprawdzić. Płynna Melatonina wydaje się działać szybciej i wydaje się, że następnego dnia będzie mniej “kaca” resztkowego. Podoba mi się również, że można dostosować dawkę w dół (nie dokładnie, ale ogólnie).”- Area man

8,10 zł przy Amazon.com


Możesz Też Kopać:

  • Czy Witaminy Wygasają?
  • Najlepsze Suplementy Witaminy D
  • Przewodnik zakupu witamin: co mężczyźni muszą wiedzieć

AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą pełną
warunki użytkowania.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts
Read More

7 Nawyków Szczęśliwych Mężczyzn

7 Nawyków Szczęśliwych Mężczyzn Siedem Prostych Nawyków Wszystkich Szczęśliwych, Spełnionych Ludzi Dzieli Billy Williams 23 sierpnia 2018 Podziel…