Centr Power zaprasza do ćwiczeń jak Chris Hemsworth

Chris Hemsworth ćwiczy z trenerem Luke ' em Zocchi

Centr Power zaprasza do ćwiczeń jak Chris Hemsworth

Jest to 10-tygodniowy program treningowy, którego potrzebujesz do wzrostu poziomu Chrisa Hemswortha

Zespół redakcyjny AskMen dokładnie bada i recenzuje najlepszy sprzęt, usługi i zszywki na całe życie. AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę.


Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak to jest mieć siłę Thora a la Chris Hemsworth, ale zatrzymał się krótko, gdy zdałeś sobie sprawę, że nie masz trenera gwiazd na wezwanie, masy mięśniowej, która konkuruje z bykiem, i nadludzkie cechy posiadane przez jego postać Marvel, posłuchaj. 

Podobne: Celebrity Social Media konta do śledzenia treningu inspiracji

Wszystko to może stać się rzeczywistością-ok, może nie magiczny młotek, który może kontrolować pogodę – kiedy przestaniesz marzyć i zaczniesz podnosić z najnowszym programem z własnego Centr Hemswortha. Zdrowie i fitness aplikacja oferuje już mnóstwo ćwiczeń na żądanie dla ćwiczących w domu i szczury siłowni zarówno, jak i pomocne zasoby, takie jak plany posiłków i medytacje, ale z najnowszym programem o nazwie Centr Power, członkowie mogą naprawdę podnieść swoją kondycję… lub 10.


Co To Jest Moc Centr?


Centr Power został zaprojektowany przez Hemswortha i jego osobistego trenera i trenera Centr Luke ‘ a Zocchiego specjalnie w celu budowania dużej siły i masy mięśniowej. Możesz być pewien, że Twoje zyski są w dobrych rękach dzięki Zocchiemu: przypisuje mu się uzyskanie Hemswortha w ponad 20 filmach, w tym jego rola jako, jak się domyślacie — Thor. Hemsworth opublikował niedawno Krótki film na swojej stronie na Instagramie o tym,jak wyglądało jego doświadczenie treningowe podczas śledzenia programu Centr Power.

Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Chrisa Hemswortha (@chrishemsworth)

Centr Power został opracowany jako program budowy mięśni całego ciała, łącząc złożone ćwiczenia, które wykorzystują objętość, intensywność, powtarzanie, tempo i czas pod napięciem — wszystkie kluczowe zasady zwiększania masy. 

To, co sprawia, że Centr Power jest wyjątkowy, to fakt, że będziesz ćwiczyć razem z dublerem Hemswortha i trenerem Centr Bobbym Hollandem Hantonem, który niedawno dowiedział się, że to, co mówi, jest najlepszą formą jego życia dzięki protokołom treningowym Zocchi. 


Podobne: najlepsze aplikacje dla zdrowia i fitnessu


Jak Działa Centr Power


Członkowie mogą wybrać swój poziom-początkujący, średniozaawansowany i zaawansowany — w zależności od tego, gdzie są w podnoszeniu ciężarów i treningu siłowego. Każdy poziom ma ten sam format trzech 3-tygodniowych faz, plus jeden tydzień “de-load”, który ma na celu zapewnienie, że nie osiągniesz plateau. Intensywność i złożoność ćwiczeń i sprzętu (będziesz potrzebował dostępu do siłowni, aby uzyskać jak najwięcej z tego programu) wzrośnie z każdą fazą, jak budować siłę, masę i pewność siebie. 

“Jeśli kiedykolwiek chciałeś zbudować znaczące mięśnie, jest to program, którego potrzebujesz”, mówi Zocchi w komunikacie prasowym. 

Będziesz wkładać poważne prace co tydzień, ale Zocchi był również pewny, aby dodać odpowiednie dni regeneracji i opcjonalne treningi funkcjonalne, aby upewnić się, że zachowasz mobilność i unikniesz obrażeń podczas pracy nad wzmocnieniem. 

Zocchi mówi program moc Centr daje formułę trzeba wziąć swoje zyski mięśni do następnego poziomu. “Nie chodzi o spędzanie niekończących się godzin na siłowni, chodzi o trening mądrzejszy, prawidłowe odżywianie i regularne zmienianie go, aby twoje ciało zgadywało i rosło”, mówi w komunikacie prasowym.

Wszyscy członkowie Centr są teraz w stanie śledzić i rejestrować powtórzeń i wagi, aby lepiej zarządzać swoimi postępami w czasie, coś, co będzie kluczowe podczas pracy na swój sposób przez ten program mocy. 

Jeśli wszystkie powyższe jakoś ci nie sprzedają, wiedz o tym: każdy trening Centr Power został nakręcony na planie nadchodzącego filmu Thor: Love and Thunder. Tak więc, chociaż nie możesz stać się Bogiem grzmotu jak sam Thor, możesz zacząć czuć się tak samo potężny i hardkorowy z każdym nowym treningiem w tym programie.

Skorzystaj z 7-dniowego bezpłatnego okresu próbnego i wypróbuj Centr Power. Jeśli ci się spodoba, to $10/miesiąc za 12 miesięcy, $20/miesiąc za trzy miesiące lub $29.99 za jeden miesiąc.

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/centr20power20smartphone20app20screenshots.htmlCentr

Dowiedz się więcej na Centr.com


Możesz Też Kopać:

  • Jak się wyrwać
  • Top 10 trików do budowania mięśni
  • Celebrity Trainer-Approved Core Moves you Need for the Abs of your Dreams

AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą pełną
warunki użytkowania.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts
Read More

Popełniasz błędy suplementacyjne

Popełniasz błędy suplementacyjne Pięć typowych błędów suplementów, które teraz popełniasz Terrance Ross 18 października 2017 Podziel się RedTube…