Crossfit Sportowiec Brooke Wells Rozmowy Randki Umięśnione Kobiety

Brooke Wells podnosi rękę w powietrzu z jedną ręką na biodrze.

Crossfit Sportowiec Brooke Wells Rozmowy Randki Umięśnione Kobiety

Gwiazda CrossFit Brooke Wells Ujawnia, Jak Umawiać Się Z Muskularnymi Kobietami (Takimi Jak Ona)

Brooke Wells nie jest tylko jedną z najbardziej elitarnych zawodniczek na świecie, jest jedną z najbardziej elitarnych zawodniczek na świecie. Wells zajął szóste miejsce w 2016 CrossFit Games i szczyci się martwym ciągiem 425 Funtów, przysiadem 345 funtów i wyrwaniem 215 funtów. W przypadku popularnego CrossFit WOD ‘Fran’, który obejmuje silniki i podciągnięcia, Wells może ukończyć go w głupio szybkim czasie 2: 06.

Podobne: Ćwiczenia CrossFit, Które Powinieneś Robić

Najbardziej szalone Jest to, że jest tak cholernie młoda. W wieku 22 lat Wells ma za sobą dwa mecze crossfitu i trzy turnieje regionalne — jeden z nich wygrała mając zaledwie 19 lat.

Pomiędzy treningami-wykonuje trzy dziennie od poniedziałku do środy i dwa dziennie w czwartek i piątek-Wells nadal jest 22-latką. Nadal jest w szkole na University of Missouri studiuje biznes i lubi brać większość swoich weekendów poza treningiem, z wyjątkiem porannego sobotniego treningu, jak powiedziano Bodybuilding.com a co robią 22-letni sportowcy? Umawiają się.

Zapytaliśmy Wellsa, jak wyglądają dla niej randki i jak porusza stereotyp, że faceci uważają umięśnione kobiety za zbyt onieśmielające.

AskMen: co to jest randki jak dla silnych muskularnych kobiet?

Brooke Wells: zdecydowanie muszę umawiać się z kimś silniejszym ode mnie, a to czasami może być trudne (śmiech). Ale szczerze mówiąc, potrzebuję kogoś, kto zrozumie moją miłość do sportu i uwielbia być wysportowany.

AM: jakie są najlepsze komplementy, które facet może Ci dać?

BW: myślę, że najlepsze komplementy mają związek z moją ciężką pracą. Zauważenie mojego poświęcenia i dyscypliny to najlepszy komplement, jaki możesz mi dać.

AM: a najgorsze?

BW: poniżające mięśnie z komentarzami może porównując moje mięśnie do tych innych mężczyzn lub jego. 

Nie bierzesz odpoczynku za pewnik o tej porze roku. # Recovery #CapeCod #GamesTraining

A post shared by Brooke Wells (@brookewellss) on Jul 3, 2017 at 12:06pm PDT

AM: jakie są rzeczy, które mężczyźni powinni wiedzieć przed randką z silną kobietą?

BW: to dla nas ważne! Jeśli chcesz się ze mną umawiać, zrozumiesz, że będę trenować. dużo i musisz to wspierać i zachęcać. Najlepiej byłoby, gdyby byli tak pomocni, że chcieliby spędzić wczesne lub późne godziny na siłowni ze mną.

AM: gdzie mężczyźni powinni zabierać kobiety Na Randkę?

BW: gdzieś zdrowe! Nie ma nic gorszego niż brak możliwości zdrowego odżywiania, jak chodzenie do restauracji z burgerami czy coś. Mimo, że to jedzenie jest niesamowite, już odchodzę od diety, jedząc na mieście – przynajmniej Postaraj się trochę pomieścić. Ale nie mów ani nie żartuj o tym, co jem. “Za dużo kalorii”….to nie jest śmieszne.

AM: jaki jest jedyny mit w odniesieniu do muskularnych kobiet, który chciałbyś obalić?

BW: wiele kobiet boi się zacząć, bo mogą być zastraszone przez mięśnie. Każdy gdzieś zaczyna! Ponadto mięśnie są piękne-Obejmij je!

To Funky Fitness F R I D A Y !!!! Jakie dziwne obiekty @benbergeron zaprogramuje dzisiaj?! Czy będę mógł rzucić trochę opon?? Jaki jest Twój ulubiony dziwny ruch? # Comptrain @comptrain.co # FunkyFriday #Friday #TireFlips

Post udostępniony przez Brooke Wells (@brookewellss) na Paź 20, 2017 w 8: 51AM PDT

AM: czy umięśnione kobiety umawiają się tylko z umięśnionymi mężczyznami?

BW: Hmm, nie powiedziałbym tego koniecznie-ale dla mnie… tak! Ważniejsze jest, aby cieszyli się tym, niż jak wyglądają fizycznie. Potrzebuję kogoś, kto interesuje się chodzeniem na siłownię lub chce być aktywny na wakacjach, nie tylko dla estetyki. 

AM: jakie są najlepsze miejsca, aby spotkać dopasowane kobiety oprócz siłowni?

BW: dobre pytanie! Może sklepy ze zdrową żywnością lub sklepy z suplementami. 

AM: czy mężczyźni kiedykolwiek powiedzieli ci, że jesteś “za silna”, żeby się z nimi umawiać?

BW: nigdy osobiście nie dostałem tego w twarz, ale zdecydowanie słyszałem, jak chłopcy mówią: “jest po prostu zbyt muskularna jak na mój typ.”Dobrze, bo jesteś zbyt dobrym chłopcem jak na mój typ (śmiech).

Soboty są dla porwań ???♠€ ï,?? # AndTheGirls ?? # RXSG # RXSGAthlete

A post shared by Brooke Wells (@brookewellss) on Jun 17, 2017 at 2:36pm PDT

AM: umówiłabyś się z mężczyzną, od którego byłaś dużo silniejsza, czy potrzebujesz kogoś, kto również jest w formie?

BW: może mógłbym się umówić z kimś, z kim mógłbym dzielić bar, ale zdecydowanie nic poniżej tego. I znowu, to nie jest nic do zrobienia fizycznie. Bardziej, że wyraźnie oznacza to, że nie spędzają dużo czasu na siłowni i prawdopodobnie nie lubią tego.

AM: czy uważasz, że mężczyźni są ogólnie zastraszani przez umięśnione kobiety?

BW: chłopcy: tak. Mężczyźni: nie.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts
Read More

Jak być romantykiem

Jak być romantykiem Chcesz ją zachwycić? Oto Twój 101 Przewodnik po opanowaniu romansu Madeleine Holden 19 września 2017…