Ćwiczenia Na Silne Erekcje

Mężczyzna leżący w łóżku z podniesioną ręką i patrzący w górę.

Ćwiczenia Na Silne Erekcje

Tak, Te Ćwiczenia Mogą Rzeczywiście Pomóc Ci Dłużej W Łóżku

Zespół redakcyjny AskMen dokładnie bada i recenzuje najlepszy sprzęt, usługi i zszywki na całe życie. AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę.


Zaburzenia erekcji mogą wpływać na wszystkich facetów w tym samym czasie lub innym w ich życiu. W samych Stanach Zjednoczonych dotyka aż 30 milionów mężczyzn, z których 30-50% jest w wieku 40-70 lat. A jeśli jesteś młodszy, to nie znaczy, że jesteś na to odporny. W rzeczywistości, według badań z Journal of Sexual Medicine, co czwarty mężczyzna cierpiący na zaburzenia erekcji ma mniej niż 40 lat! Teraz, jeśli cierpisz na zaburzenia erekcji, musisz zacząć pracować, a ten odcinek Thrive pokaże Ci, jak. W powyższym filmie dr Patrick Owen podkreśla dwa ćwiczenia można zrobić w domu lub na siłowni w każdej chwili, aby pomóc poprawić siłę erekcji i pomóc zapobiec przedwczesny wytrysk.

W szczególności te dwa ćwiczenia koncentrują się na wzmacnianiu mięśni dna miednicy. Są to mięśnie, których używasz do trzymania Bąka lub odcinania strumienia moczu w połowie przepływu. Zasadniczo te ćwiczenia są jak kegele dla mężczyzn! W 2005 r. badanie przeprowadzone w Wielkiej Brytanii rozdzieliło mężczyzn cierpiących na zaburzenia erekcji przez co najmniej sześć miesięcy w dwóch grupach. Jedna grupa skupiła się na zmianie diety, podczas gdy druga grupa wykonywała ćwiczenia dna miednicy. Wyniki po trzech miesiącach były imponujące. Czterdzieści procent drugiej grupy odzyskało pełną erekcję, a ” z pozostałych 60%, 35% osób odzyskało częściową funkcję. All-in-all oznacza to, że 75% mężczyzn odzyskało częściową do pełnej erekcji po sześciu miesiącach, wykonując regularne ćwiczenia dna miednicy.”

Więc jakie są najlepsze ćwiczenia do zwalczania zaburzeń erekcji? Okazuje się, że odpowiedzią są przysiady i deski!

Wykonując przysiady, upewnij się, że kolana zwrócone nad palcami i ściśnij pośladki, gdy stoisz. Upewnij się, że aktywujesz pośladki podczas całego zakresu ruchu i staraj się utrzymać całą wagę na piętach, gdy spadasz.

Aby pracować nad rdzeniem, powinieneś również robić wiele desek. Są bardzo ważne i powinieneś je robić prawie codziennie. Przytrzymaj je przez minutę lub dłużej, jeśli możesz i utrzymuj wyprostowane plecy i biodra. Nie pozwól, aby twój tyłek skierował się w stronę sufitu lub niech twoje biodra kołysają się na podłogę. Pamiętaj, aby robić te ćwiczenia regularnie i można rozpocząć poprawę funkcji seksualnych w ciągu zaledwie kilku miesięcy. 

Temat: zamrozić ciało po treningu


Polecamy


BPI Yohimbine HCI

Niektóre badania wykazały anegdotyczne dowody, że dodatek L-arginina może pomóc w leczeniu zaburzeń erekcji, ale w rzeczywistości jest więcej dowodów na to, że może działać w połączeniu z innymi suplementami. Johimbina, stworzona z kory wiecznie zielonego drzewa Afryki Zachodniej, działa poprzez zwiększenie ilości tlenku azotu dostarczanego do nerwów prącia. 
13,19 zł Amazon.com

Rainbow Light Performance Energy

I tak możesz użyć multiwitaminy. I podczas gdy jury jest jeszcze jeden, czy rzeczywiście “potrzebujesz” multiwitaminy, wiemy, że na pewno nie zaszkodzi. Ten suplement wydajności jest opracowany specjalnie dla potrzeb człowieka, plus zawiera całe, naturalne pokarmy i zioła, takie jak imbir, Żeń-szeń i gingko nastawione na zwiększenie wydajności w sypialni i poza nią, bez sztucznych składników, barwników i dodatków. 
26,24 zł Amazon.com

SVAKOM Tyler Vibrating cock Ring

OK, więc używanie pierścienia koguta nie wytrenuje Cię do silnych erekcji-ale to jak skrót. Umieszczenie go u podstawy penisa i za jądrami może uwięzić przepływ krwi do penisa, tworząc silniejszą i długotrwałą erekcję. Pamiętaj tylko, że te wibrujące pierścienie nie powinny być noszone dłużej niż 15-20 minut. Ten jest przeznaczony dla par z 25 różnymi zmiennymi ustawień. 
37,57 zł Amazon.com


AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą pełną
warunki użytkowania.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts