Ćwiczenia Na Silne Erekcje

Mężczyzna leżący w łóżku z podniesioną ręką i patrzący w górę.

Ćwiczenia Na Silne Erekcje

Tak, Te Ćwiczenia Mogą Rzeczywiście Pomóc Ci Dłużej W Łóżku

Zespół redakcyjny AskMen dokładnie bada i recenzuje najlepszy sprzęt, usługi i zszywki na całe życie. AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę.


Zaburzenia erekcji mogą wpływać na wszystkich facetów w tym samym czasie lub innym w ich życiu. W samych Stanach Zjednoczonych dotyka aż 30 milionów mężczyzn, z których 30-50% jest w wieku 40-70 lat. A jeśli jesteś młodszy, to nie znaczy, że jesteś na to odporny. W rzeczywistości, według badań z Journal of Sexual Medicine, co czwarty mężczyzna cierpiący na zaburzenia erekcji ma mniej niż 40 lat! Teraz, jeśli cierpisz na zaburzenia erekcji, musisz zacząć pracować, a ten odcinek Thrive pokaże Ci, jak. W powyższym filmie dr Patrick Owen podkreśla dwa ćwiczenia można zrobić w domu lub na siłowni w każdej chwili, aby pomóc poprawić siłę erekcji i pomóc zapobiec przedwczesny wytrysk.

W szczególności te dwa ćwiczenia koncentrują się na wzmacnianiu mięśni dna miednicy. Są to mięśnie, których używasz do trzymania Bąka lub odcinania strumienia moczu w połowie przepływu. Zasadniczo te ćwiczenia są jak kegele dla mężczyzn! W 2005 r. badanie przeprowadzone w Wielkiej Brytanii rozdzieliło mężczyzn cierpiących na zaburzenia erekcji przez co najmniej sześć miesięcy w dwóch grupach. Jedna grupa skupiła się na zmianie diety, podczas gdy druga grupa wykonywała ćwiczenia dna miednicy. Wyniki po trzech miesiącach były imponujące. Czterdzieści procent drugiej grupy odzyskało pełną erekcję, a ” z pozostałych 60%, 35% osób odzyskało częściową funkcję. All-in-all oznacza to, że 75% mężczyzn odzyskało częściową do pełnej erekcji po sześciu miesiącach, wykonując regularne ćwiczenia dna miednicy.”

Więc jakie są najlepsze ćwiczenia do zwalczania zaburzeń erekcji? Okazuje się, że odpowiedzią są przysiady i deski!

Wykonując przysiady, upewnij się, że kolana zwrócone nad palcami i ściśnij pośladki, gdy stoisz. Upewnij się, że aktywujesz pośladki podczas całego zakresu ruchu i staraj się utrzymać całą wagę na piętach, gdy spadasz.

Aby pracować nad rdzeniem, powinieneś również robić wiele desek. Są bardzo ważne i powinieneś je robić prawie codziennie. Przytrzymaj je przez minutę lub dłużej, jeśli możesz i utrzymuj wyprostowane plecy i biodra. Nie pozwól, aby twój tyłek skierował się w stronę sufitu lub niech twoje biodra kołysają się na podłogę. Pamiętaj, aby robić te ćwiczenia regularnie i można rozpocząć poprawę funkcji seksualnych w ciągu zaledwie kilku miesięcy. 

Temat: zamrozić ciało po treningu


Polecamy


BPI Yohimbine HCI

Niektóre badania wykazały anegdotyczne dowody, że dodatek L-arginina może pomóc w leczeniu zaburzeń erekcji, ale w rzeczywistości jest więcej dowodów na to, że może działać w połączeniu z innymi suplementami. Johimbina, stworzona z kory wiecznie zielonego drzewa Afryki Zachodniej, działa poprzez zwiększenie ilości tlenku azotu dostarczanego do nerwów prącia. 
13,19 zł Amazon.com

Rainbow Light Performance Energy

I tak możesz użyć multiwitaminy. I podczas gdy jury jest jeszcze jeden, czy rzeczywiście “potrzebujesz” multiwitaminy, wiemy, że na pewno nie zaszkodzi. Ten suplement wydajności jest opracowany specjalnie dla potrzeb człowieka, plus zawiera całe, naturalne pokarmy i zioła, takie jak imbir, Żeń-szeń i gingko nastawione na zwiększenie wydajności w sypialni i poza nią, bez sztucznych składników, barwników i dodatków. 
26,24 zł Amazon.com

SVAKOM Tyler Vibrating cock Ring

OK, więc używanie pierścienia koguta nie wytrenuje Cię do silnych erekcji-ale to jak skrót. Umieszczenie go u podstawy penisa i za jądrami może uwięzić przepływ krwi do penisa, tworząc silniejszą i długotrwałą erekcję. Pamiętaj tylko, że te wibrujące pierścienie nie powinny być noszone dłużej niż 15-20 minut. Ten jest przeznaczony dla par z 25 różnymi zmiennymi ustawień. 
37,57 zł Amazon.com


AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą pełną
warunki użytkowania.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts
Mężczyzna spoglądający w lustro i przechodzący przez włosy ręką.
Read More

Korzyści Z Biotyny

Korzyści Z Biotyny Czy Ta Prosta Witamina Może Pomóc Utrzymać Linię Włosów Przed Cofnięciem Się? Lindsay Tigar 17…
Kolarstwo męskie
Read More

Jesienne Pomysły Na Trening

Jesienne Pomysły Na Trening 13 procedury treningowe do podjęcia na świeżym powietrzu tej jesieni Ashley Keegan 2 sierpnia…