Czy Należy Robić Jumping Jacks Codziennie? (Jak przybić odpowiednią formę i zwiększyć trudność)

Czy Należy Robić Jumping Jacks Codziennie? (Jak przybić odpowiednią formę i zwiększyć trudność)

Szybki, darmowy sposób na spalanie tłuszczu i poprawę Cardio

Jest jedno ćwiczenie, które prawie na pewno przeoczyłeś. W rzeczywistości, może nie wykonywałeś tego od lat, odkąd byłeś w podstawówce. Ale zaufaj nam: jest to jedno z najlepszych ćwiczeń, które możesz zrobić, biorąc pod uwagę, że:

  • nie wymaga żadnego sprzętu
  • podnosi twoje tętno jak szalone
  • spala kalorie (a zatem pomaga stracić tłuszcz) jak szalony

Mówię oczywiście o skromnym Jacku.

Powiązane: Czy Należy Robić Burpees Codziennie?

Ludzie mają dobrze znaną tendencję do nadmiernego komplikowania rzeczy, a to nie mniej dotyczy sprawności. Chcesz schudnąć? Spal więcej kalorii niż spożywasz. Chcesz być silniejszy? Podnoś ciężkie ciężary, wielokrotnie. Pajacyki padły ofiarą tego paradygmatu: są zbyt proste i dlatego nie mogą być wspaniałe, prawda? Potrzebujesz eliptycznego lub stairmastera za 2000 usd, jeśli chcesz schudnąć lub poprawić swoją wytrzymałość.

Jesteśmy tu, by uprościć Ci życie i postawić sprawę pokornemu Jackowi. Aby wspomóc naszą sprawę, zatrudniliśmy Keitha Hodgesa, założyciela Mind in Muscle Coaching w Los Angeles, aby przedstawić argumenty za codziennymi waletami.


Zalety Jumping Jacks


Jeśli masz zamiar coś zrobić every day of your life, lepiej mieć poważne korzyści, aby motywować cię dzień w dzień. Na szczęście, jumping jack oferuje jedne z najlepszych bang-for-your-buck z każdego ćwiczenia. Zapytaj Keitha Hodgesa:

“Pajacyki mają wiele zalet zdrowotnych. Są to ćwiczenia na całe ciało o niskiej intensywności, które podnoszą tętno do docelowej strefy serca. Według Światowej Organizacji Zdrowia powinniśmy wykonywać aktywność tlenową (ćwiczenie trwające dłużej niż dwie minuty, które zmusza organizm do wytwarzania energii z wykorzystaniem tlenu) przez co najmniej 150 minut w tygodniu. Ponieważ jest to ćwiczenie o niskim wpływie/niskiej do umiarkowanej intensywności, jumping jacks mogą być wykonywane przez dzieci, dorosłych, sportowców, a nawet mogą być używane w niektórych programach rehabilitacyjnych po powrocie z urazu.”

Jumping jacks również rekrutują a ton różnych mięśni, co pomaga wyjaśnić ich wysokie kaloryczne spalanie i korzyści z utraty tłuszczu: “jako ćwiczenie całego ciała, podnośniki do skakania zawierają łydki, porywacze bioder/przywodzące, ramiona, mięśnie rdzenia i mogą być używane do poprawy postawy. Gdy wykonywane konsekwentnie, w połączeniu z prawidłowym odżywianiem, jumping jacks może prowadzić do zmniejszenia tkanki tłuszczowej.”

Ale jak je włączyć? Kolejną zaletą jumping jacks jest to, jak łatwo można je włączyć do rutynowego treningu. Ćwiczysz HIIT? Wrzuć kilka podnośników i obserwuj, jak pot spływa z twoich porów. W środku ciężkiego treningu wyciskania na ławce, ale chcesz spalić więcej kalorii? Wrzuć kilka podnośników między setami. Spokojnie!

Keith chciał również upewnić się, że zauważyliśmy dodatkowe korzyści płynące z podnośników skokowych: “jak każde inne ćwiczenie, podnośniki skokowe pomogą Ci przeżyć stres, walczyć z lękiem, depresją itp . z uwalnianiem endorfin.”


Czy Należy Robić Jumping Jacks Codziennie?


Pewnie, że powinieneś!

Nie musisz robić każdego treningu jumping jack 100%, bardzo męczący romans, ale ponieważ jesteś zaangażowany w utratę wagi lub poprawę zdrowia układu krążenia, możesz równie dobrze uzyskać większość z nich, wykonując je wielokrotnie. Keith zaleca podejście przyrostowe, szczególnie dla początkujących lub osób wcześniej prowadzących siedzący tryb życia: “osoby prowadzące siedzący tryb życia będą musiały pracować aż do wydolności tlenowej, aby wykonywać to ćwiczenie każdego dnia. Jeśli nie możesz spełnić tych wymagań, nie zniechęcaj się. Nie krępuj się, aby cofnąć ćwiczenie, nie skacząc i nie krocząc w lewo iw prawo podczas uprowadzania / przywodzenia rąk. Myśl długoterminowo i wyznaczaj cele. Konsekwencja wygrywa!”


Powiązane: Nadszedł czas, aby dodać Pompki do rutynowych ćwiczeń


Jak zrobić Jumping Jacks z odpowiednią formą


Skakanki są łatwe do nauczenia się, co jest kolejnym powodem, dla którego musisz je robić: ponieważ nie masz wymówki, aby tego nie robić! Keith dał nam listę instrukcji punkt po punkcie, aby upewnić się, że twoja technika jest na miejscu:

  • Stań wysoko, ramiona rozluźnione, ramiona przy boku, a stopy rozstawione na szerokość ramion lub razem
  • Trzymając oczy do przodu, uprowadzaj ramiona (podnieś ręce po boku, a następnie nad głową) i uprowadzaj nogi (rozciągnij nogi poza szerokość ramion)
  • Kierując wzrok do przodu, Przytnij ramiona (opuść ramiona do pozycji wyjściowej) i przytnij nogi (przywróć je do pozycji wyjściowej)
  • Pamiętaj, aby utrzymać stały oddech i starać się utrzymać niskie tętno, jak to możliwe. Wdychanie przez nos i wydech z ust.

Jak utrudnić skakanie


Jest jeszcze jeden typ osoby, która uważa, że Pajacyki nie są warte swojego czasu: już sprawna osoba. Wyśmiewają się z pomysłu, że jumping jacks są wystarczające, aby dostać się do ich docelowej strefy tętna. Dla niedowiarków, Keith ma wiadomość: możesz wprowadzić małe modyfikacje w swojej formie, aby zrobić jumping jacks dużo większe wyzwanie.

Oto, co Keith miał do powiedzenia: “istnieje kilka sposobów na zwiększenie trudności skoków. Dwa najprostsze sposoby jest, aby zwiększyć czas trwania sesji jumping jacks, zwiększyć prędkość, w której wykonać ćwiczenia lub obu. Możesz nawet zwiększyć obciążenie, zakładając kamizelkę z obciążeniem, skacząc z obciążnikami na kostki lub trzymając hantle, ciężarki do rąk lub liny bojowe podczas wykonywania podnośników.”

Zaufaj nam: nie ma nic łatwego w robieniu wielu zestawów podnośników, podczas gdy również huśtające się liny bojowe w górę iw dół. To bardzo szybko upokorzy nawet najsilniejszych ludzi.


Możesz Też Kopać:

  • Jak Często Należy Ćwiczyć
  • Najlepsze Spalanie Kalorii
  • Ćwiczenia na budowę mięśni
Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts
Read More

Jak Sprawdzić Jaja

Jak Sprawdzić Jaja Jak Sprawdzić, Czy Nie Ma Tam Grudek (W Ciągu Jednej Minuty) Cassie Shortsleeve 5 sierpnia…